Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Свій блог для заробітку: як почати докладна інструкція

 1. Від автора У цій статті я хочу поділитися своїми знаннями і розповісти, як створити ідеальний свій...
 2. Свій блог для заробітку: вибір теми
 3. висновок 1
 4. Знайди провідника
 5. Вибір доменного імені вашого блогу
 6. Як підібрати доменне ім'я
 7. Правило 1. Вибір доменної зони
 8. висновок
 9. Доменне ім'я
 10. Правило 2. Вибору доменного імені (домену)
 11. Як перевірити унікальність домену
 12. Скільки коштує реєстрація домену для блогу
 13. прикріпити домен
 14. Хостинг для вашого сайту
 15. Хостинг або локальний сайт
 16. Вибір платформи для блогу
 17. CMS для заробітку
 18. блогінг платформи
 19. WordPress.org
 20. особливості WordPress
 21. Розширення функціоналу WordPress
 22. WordPress.com
 23. Joomla
 24. Bitrix і 1С-Бірікс
 25. Drupal
 26. Blogger
 27. UCOZ
 28. WIX
 29. Tumblr
 30. Інші платформи для блогів
 31. Загальний висновок
 32. ще статті

Від автора

У цій статті я хочу поділитися своїми знаннями і розповісти, як створити ідеальний свій блог для заробітку. У цій статті ви знайдете, покрокове керівництво, як почати свій власний блог, для заробітку.

мотивація

У кожного своя мотивація щоб створювати свій блог для заробітку. Була ця мотивація і у мене. Мене мало цікавило самовираження і самозамилування на сторінках веб-ресурсу. Мотивація була прозаїчніше і практичніше. Мені потрібен був заробіток на сайті.

Свій блог для заробітку: вибір теми

У виборі теми для свого першого блогу, я пішов від власних знань і життєвого досвіду. Освіта і професійні знання «народили» будівельну тематику блогу. Як виявилося потім, будівельна тема одна з найприбутковіших тим Інтернет.

Теми, які прямують блогів, я вибирав вже не так спонтанно, а планував прибутковість. В Інтернет є маса трактатів і рейтингів прибутковості тематик для сайту. У цьому блозі я теж писав на цю тему Як вибрати тему статті для заробітку на контекстній рекламі .

Суть його популяризують прибутковості тематик сайту досить проста. По-перше, чим популярніше тема у користувачів Інтернет, тим частіше вони повинні відкривати ваш блог. По-друге, чим більше бажаючих дати рекламу по темі сайту, тим вище прибутковість розміщених на сайті рекламних оголошень.

Однак, це не зовсім так. Велика популярність теми, як і велика відвідуваність сайту не гарантує високі доходи. Чим більше популярність теми, тим вище конкуренція. Як наслідок знижується вартість реклами, розміщеної на сайті. Через це, може скластися ситуація, що блог (сайт) з відвідуваністю сотня осіб в день, заробляє стільки ж, скільки блог з тисячею відвідувань.

Незважаючи на це наводжу десяток вигідних (прибуткових) тим, для свого блогу в Рунет:

Незважаючи на це наводжу десяток вигідних (прибуткових) тим, для свого блогу в Рунет:

Популярність тематик по Яндекс планшети

Популярність тематик по Яндекс планшети

Популярність тематик по Яндекс комп'ютер

 • Школа-7%;
 • Кіно;
 • Краса і здоров'я;
 • ігри;
 • Авто-5%;
 • порно;
 • діти;
 • музика;
 • Будинок;
 • Дозвілля;
 • Будівництво;
 • держава;
 • комп'ютер;
 • Кулінарія-2%.

В англомовному Інтернет цей ранжир інший (джерело фото https://neilpatel.com/how-to-start-a-blog/)

com/how-to-start-a-blog/)

свій блог для заробітку тематики англомовний сектор

висновок 1

Популярність тематики блогу не гарантує високої прибутковості. Цілком імовірна, зворотна залежність - невідоме тематика, з малою конкуренцією може виявитися більш прибутковою. Саме з цього, в якості теми свого першого блогу, я рекомендую вибрати тематику близьку вам по духу або професії.

Знайди провідника

Створити свій блог для заробітку своїми силами заняття не просте і пов'язане, перш за все, з навчанням. Скажу про себе. Я не займався академічним вивченням мов програмування, html, php, css, теорії баз даних і т.п. Вивчав все в міру необхідності.

За час навчання я зрозумів одну річ. Незважаючи на велику кількість інформації про створення сайтів, знайти потрібну інформацію, корисну на практиці, важко. Інформація швидко старіє, автори не гребують репоста, а знайти корисну інформацію в пошуку зовсім не просто.

Тому, щоб не втрачати час на постійні пошуки, рекомендую, знайти п'ят сайтів присвячених створенню сайту (блогу) які послужать вам провідниками в створенні сайту своїми силами. Такі сайти «від гуру» дуже допоможуть вам на перших порах.

Вибір доменного імені вашого блогу

У статті, тут , Я писав про два підходи до створення свого сайту. Перший, базується на створенні сайту локально на домашньому комп'ютері, з подальшим перенесенням готового сайту на сервер хостингу. Другий підхід, передбачає відразу створювати сайт на хостингу під своїм доменом.

У теорії, перший локальний варіант, передбачає покупку домена і витрату грошей на оренду хостингу. Однак вся практика говорить, чим раніше ви купите доменне ім'я сайту, тим старше воно буде, а це позитивний фактор для пошукових систем в індексації сайту.

Отже, доменне ім'я свого блогу (сайту). Його потрібно:

 • підібрати;
 • перевірити;
 • Зареєструвати;
 • Прикріпити.

Про все по порядку.

Як підібрати доменне ім'я

Перш за все, доменне ім'я сайту можна придумати. Це нормальний, розумний підхід, до якого вдаються більшість. Якщо у вас не вистачає фантазії, є онлайн сервіси, для підбору імені домена за ключовим словом. Можна скористатися тут російський (https://www.nic.ru/cgi/na.cgi?step=n_a.na_extended) і тут англійська (https://www.namestation.com/).

Але справа не в техніці підбору домену. Незважаючи на заяви пошукових систем, про НЕ вплив домена на просування сайту, залишаються основні правила, підбору домену, важливі для просування сайту в подальшому.

Правило 1. Вибір доменної зони

Якщо ви подивіться, на будь-який домен, побачите, що домен розділений на кілька, частіше два або три, частини. Кожна частина домену називається рівнем. Звіт йде від доменів першого рівня.

Домен першого рівня не є об'єктом реєстрації приватними особами і розглядається, як якийсь покажчик на географічну, державну, організаційну приналежність домена. Так, доменна зони першого рівня, [org], може говорити про громадську організацію, зона [com], може говорити про державну або комерційної організації.

Окремо можна виділити доменні зони, що мають географічне зазначення. Простіше кажучи, ці зони вказують на країну, до якої автор хоче «приписати» сайт. Для Росії це зони [ru], [su], [рф].

Варто відзначити, що за заявою всіх основних пошукових систем, доменна зона не впливає на просування сайту в загальній видачі. Однак, Яндекс явно акцентує увагу, що доменна зона може впливати на просування по територіальним запитам. В теорії по Яндекс, доменна зона [.mos.ru], краще для просування в пошуку по Москві, ніж доменна зона [.ru]. Але це в теорії, на практиці, більшість московських сайтів гос.учреждения, перейшли з доменної зони [.mos.ru] на [.ru].

висновок

Вибір доменної зони для свого сайту, потрібно максимально наблизити до свого потенційного читача. Якщо він в Росії, то [ru] або [su]. Якщо за «старим» кордоном, то [com]. Якщо ви пишете блог для німців, то потрібно вибрати [de].

Доменне ім'я

Найважливіша частина домену, це доменне ім'я. Доменне ім'я це частина домену з противоположенной боку доменної зони. Наприклад, в domen.ru, [domen] це доменне ім'я, а [ru] це доменна зона.

Зверну увагу, одне доменне ім'я можна зареєструвати в різних доменних зонах. Наприклад, [domen.ru], [domen.su], [domen.com] і т.д.

Про вибір доменного імені та його вплив на просування сайту написано чимало статей. Основний обговорюване питання, чи потрібно прив'язувати доменне ім'я до тематики сайту. Всі пошукові системи, через свої блоги, стверджують, що включення ключа сайту (тематики) в доменне ім'я не важливо. Я раджу, якщо є можливість, додати тему сайту в доменне ім'я, при цьому врахуйте інші правила.

Правило 2. Вибору доменного імені (домену)

Ці правила вибору доменного імені не є академічним і визнаними пошуковими системами, проте на них варто звернути увагу.

Тема сайту в домені. Я підтримую думку багатьох оптимізаторів, що якщо ваш майбутній блог НЕ особистий, тобто блог про все, і у блогу є тематика або бренд, постарайтеся це назва включити в домен. Домагатися унікальності можна зміною доменної зони.

Довжина домену. Чим домен коротше, тим краще.

Наявність тире, крапок, цифр. Точки з доменного імені потрібно виключити. Наявність тире і цифр, які не мають тематичне значення, не вітається.

Читаність або «як чується, так пишеться». Важливий параметр доменного імені. Доменне ім'я в транслітераційної перекладі має читатися також легко як російською мовою. Наприклад добре, [будинок-dom], [коробка-korobka]. Погано, [полум'я-plamja], [спідниця-yubka-iubka].

Як перевірити унікальність домену

Домен повинен бути унікальний. При цьому повторюся, одне доменне ім'я можна зареєструвати в різних доменних зонах. Тобто, унікальність перевіряється для всього домену, а не тільки імені.

У цьому питанні проблем і зайвих питань немає. Є сервіси, які називаються Whois ( «хто ти»), які не тільки покажуть, зайнятий домен чи ні, але і покажуть його поточну історію (можливо частково).

Найчастіше ці сервіси існують на сайтах реєстраторів імен. Ось два сервісу WHOIS, які мені здаються найбільш цікавими.

 • https://www.reg.ru/whois/
 • https://www.nic.ru/whois/

Скільки коштує реєстрація домену для блогу

По-перше, ви не купуєте домен, а орендуєте його терміном на 1 рік, можна на два. По закінченню цього терміну ви повинні продовжити оренду домену за новими цінами реєстратора або відмовитися від домену.

По-друге, домен реєструється на обличчя, приватна або юридична. Потрібно врахувати, що все частіше для реєстрації домену вимагають паспортну верифікацію.

По-третє, ціна залежить від декількох факторів:

 • Доменної зони;
 • розпродажів;
 • Реєстратора.

Найдешевша для Росії, зона домену [ru]. За тематикою дешеві зони [xyz]. Варто звернути увагу, що розпродаж дешевих доменних зон, працює тільки на рік, після року вам доведеться заплатити, набагато більшу ціну, за продовження домена, яка перекриє отриману рік тому знижку.

Потрібно знати

У Росії список офіційних реєстраторів доменних імен налічує всього 29 організацій (дивитися тут https://cctld.ru/ru/registrators/). Всі інші реєстратори їх партнери. Партнери мають право продавати домени, стежити за їх оплатою і адмініструвати. У разі зникнення партнера проводив реєстрацію вашого домену, правильно оформлений домен, можна відновити у основного реєстратора. Подивитися свого основного реєстратора домену ви можете на будь-якому сервісі WHOIS в списку інформації після перевірки домену.

Наведу приклад. Реєстрація та продовження доменів у одного реєстратора обходилося мені 199 рублів. Він ліквідовувався і чесно перевів всі домени до основного реєстратору (reg.ru). Тепер мені їх продовження обходиться в 750 рублів кожен.

прикріпити домен

Питання прикріплення домену пов'язаний з вибором DNS серверів для домену. Тут три варіанти, які я перерахую по популярності:

 • Вибрати DNS сервера свого хостингу;
 • Хмарні DNS сервера;
 • Незалежні DNS сервера.

Кожен з цих варіантів хороший в певних умовах. Якщо ви не маєте досвіду з ведення блогу, то перший варіант, прикріпити домен до DNS серверів свого хостингу, буде оптимальним.

Хостинг для вашого сайту

Веб-хостинг це послуга, яка дозволяє отримувати доступ до веб-ресурсу через Інтернет іншими користувачами. Разом з тим, хостингом називають місце, віртуальне або реальне, чи не сервері хостинг-компанії для розміщення каталогів і файлів свого блогу (сайту).

Без веб-хостингу і домену, ваш блог не буде «видно» в Інтернет, а відвідувачі не зможуть його відвідувати. До речі, відвідування користувачами вашого блогу називається трафік.

Надають веб-хостинг, хостинг компанії, що мають реальні сервера, які вони розподіляють між своїми клієнтами (користувачами).

Залежно від типу розподілу хостинг може бути:

 • Віртуальним (шаред) хостингом;
 • Віртуальним (VPS / VDS) сервером;
 • Виділеним (реальним) сервером;
 • Хмарним хостингом (сервером).

Найпростішим і найбільш популярним варіантом хостинг послуги є віртуальний (шаред) хостинг, який всі називають просто хостинг.

Популярність даного типу послуги, обумовлена ​​широкої адміністративною підтримкою з боку хостинг-компанії, з мінімальною необхідністю брати участь в настройках послуги. Ви послугу купили, хостинг компанія забезпечує її працездатність. З одного боку це зручно. З іншого боку може обмежувати вас в правах з управління. Наприклад, вам можуть закрити доступ до файлу конфігурації PHP, а також додаванню php модулів.

Це не страшно, тому що будь-яку проблему можна вирішити через технічну підтримку. Однак вам потрібно НЕ помилитися з вибором хостингу, адже від його адміністрування, надійності і безперебійної роботи залежить ваш трафік. Якщо support на хостингу слабкий, на перших порах, без досвіду, вам буде зовсім туго.

У цьому місці варто було дати рекомендацію, «ось цей ... хостинг найкращий». Але я цього робити не буду, але рада дам. Для заробітку на сайті потрібен не один сайт, і навіть не три або п'ять. Тому для цих цілей шукайте хостинг з великою оперативною пам'яттю, без обмежень за кількістю сторінок, банки данних. Якщо ви тільки починаєте бізнес на рекламі, то дивіться на можливість розширення і починайте з недорогих тарифів, розширюючись по ходу розвитку. Якщо робите інтернет-магазин, відразу дивіться на вартість безпечного SSL режиму. Він може бути безкоштовним, а може коштувати, більше тарифу за хостинг.

В якості реклами поміщу рекламу свого хостингу.

В якості реклами поміщу рекламу свого хостингу

натисни

Хостинг або локальний сайт

Є одна дилема, про яку я говорив вище, тут продовжу. У створенні свого блогу є два підходи:

 • Перший. Спочатку створити блог на локальному сервері, а по готовності перенести його на хостинг;
 • Другий. Відразу створювати сайт на своєму домені і на хостингу.

Обидва підходи мають право на існування і це тема не однієї статті. Мені більше подобається другий підхід, тому що я не зовсім розумію, що таке готовий інформаційний блог. Що таке готовий магазин розумію, що таке готовий корпоративний комерційний сайт розумію, а що вважати готовим інформаційним блогом створеним для заробітку, не розумію. Я можу назвати готовим блогом для заробітку, блог в 300-500 статей. Така кількість статей писати тільки рік і створювати його локально НЕ раціонально.

І все-таки, порада, не випускайте зовсім «порожні» блоги з 1-2 статтями. Напишіть 20-30 статей, оптимізуйте блог і тільки потім відкрийте його для пошукових систем. Далі розвивайте його, постійно пишіть нові статті, на перших порах 2-3 рази в тиждень (мінімум 1 раз в тиждень), просувайте в пошуку і соц.сетях, збільшуйте відвідуваність і піднімайте у видачі.

Вибір платформи для блогу

Це найвеселіше. Нагадую, я розповідаю про створення блогу для заробітку рекламою, а не створення інтернет-магазину. У цих іграх грають різні гравці.

Я рекомендую не мудрувати, а почати свій перший блог на CMS WordPress. Є на цій системі управління контентом, все необхідне для заробітку на рекламі. WordPress готова платформа, майже не вимагає доопрацювань, легко освоюється, не вимагає знань програмування, безкоштовна і потужно розширюється плагінами.

Повторю головну думку статті. Для заробітку вам не потрібно шедевральні скриптів, їх потрібно писати самостійно. Для заробітку сайтом потрібна робоча конячка, яку куди потрібно, туди і можна повести. Для цих цілей, краще CMS WordPress немає.

Примітка. Чи не плутаємо CMS WordPress і сайт на WordPress.com. Другий для заробітку не підходить зовсім.

Чому? На безкоштовних сайтах WordPress.com неможливо розмістити рекламу для заробітку, та як немає доступу до коду сайту.

Дещо інша ситуація з платформами Blogger, WIX, Ucoz. На них адміністратор має доступ до коду сайту, також є інструменти для автоматичної монетизації сайту. Однак, існуючі обмеження на цих платформах, не дозволяють використовувати всі можливості заробітку сайтом. Наприклад, монетизація на платформі Blogger обмежена тільки Google AdSense . Крім цього, ці платформи, за замовчуванням, безкоштовні, а значить не пройдуть модерацію на більшості рекламних платформах.

Крім того, Blogger, WIX, Ucoz платформи обмежують адміна. не тільки по впровадженню рекламних кодів, але і по володінню самим сайтом. Буде прикро, вкладати в сайт час, а потім втратити його, так толком і не заробивши.

CMS для заробітку

Скористаюся рейтингом (https://trends.builtwith.com/cms/country/Russian-Federation) CMS платформ (Росія) для створення блогу і розповім, коротко, про кожну з них.

com/cms/country/Russian-Federation) CMS платформ (Росія) для створення блогу і розповім, коротко, про кожну з них

рейтинг тематик свій блог для заробітку

 • WordPress-9%
 • Joomla! - 82%
 • WordPress 4.7-67%
 • WordPress 4.5-25%
 • Bitrix-14%
 • WordPress 4.8-42%
 • 1C-Bitrix- 4%
 • Drupal-7%
 • Adobe Muse-75%
 • Wix Non-Flash-1.58%

Як бачите по рейтингу, в Росії для створення блогу (сайту) лідирують дві системи WordPress і Joomla. Bitrix, Drupal, Wix займають скромніші позиції.

Для того щоб допомогти Вам зробити кращий вибір щодо вашої платформи для блогу, кожна платформа детально описана нижче.

блогінг платформи

Тут ви знайдете список і опис платформ для створення блогу (сайту) для заробітку.

WordPress.org

WordPress це безкоштовна встановлюється система для створення блогів і сайтів різного призначення і різної тематики.

За популярністю в світі в цілому і по країнам окремо WordPress залишається безумовним лідером.

Програмне забезпечення WordPress можна завантажити з сайтів WordPress.org (англійська версія) і ru.wordpress.org (російську мову). Все що вам потрібно це забрати архів системи з офіційного сайту і встановити це програмне забезпечення на веб-сервер орендованого хостингу. Час установки, без навичок, займе 20-60 хвилин.

Час установки, без навичок, займе 20-60 хвилин

свій блог для заробітку WordPress

Управління (адміністрування) WordPress досить просте. Крім цього в мережі є маса інформації по WordPress.

особливості WordPress

WordPress в коробкової версії повністю безкоштовна. У авторську версію системи включені 4 шаблону, змінюючи які можна змінити зовнішній вигляд сайту. Крім цього на сайті WordPress.org і на сторінці ru.wordpress.org/themes ви можете знайти масу безкоштовних шаблонів (тем) і самостійно вибрати дизайн свого сайту. Крім безкоштовних тим, є маса платних, які частіше за все, є pro версіями безкоштовних тим, званих demo версії.

Розширення функціоналу WordPress

Відкритий вихідних код системи і відкритість суспільства розробників, дозволили наповнити архів системи (він тут https://ru.wordpress.org/plugins/) масою розширень, які прийнято називати плагіни.

На сьогодні близько 45000 безкоштовних плагінів в офіційному каталозі WordPress, і ще більше плагінів доступні по всій Мережі. Їх легко знайти, використовуючи будь-який пошуковик.

Крім блогів для монетизації, WordPress (WordPress.org) підходить для наступних типів сайтів:

 • Інтернет магазин для комерційних організацій;
 • Особисті блоги.

WordPress.com

Варто прояснити ситуацію з WordPress.com. На відміну від WordPress.org, WordPress.com працює, як конструктор сайту і надає можливість створити безкоштовний блог на своїх серверах, використовуючи домен третього рівня, типу [domen. wordpress.com].

Зовні консоль (адміністративна панель) WordPress.com не відрізняється від WordPress.org, однак на WordPress.com:

 • Ви не можете встановлювати додаткові плагіни;
 • Вам недоступний код системи для редагування;
 • Ви не можете монетизувати свій сайт.

Останній аспект системи виключає використання WordPress.com як свій блог для заробітку.

Joomla

CMS Joomla це система управління контентом, з відкритим вихідним кодом. Цим вона схожа на CMS WordPress і більше нічим. Читати статтю: Що вибрати WordPress або Joomla: порівняння двох популярних CMS

Щоб використовувати Joomla для створення свого сайту, необхідно завантажити її з офіційного сайту ( https://downloads.joomla.org/ru/ ) І встановити на заздалегідь орендований сервер хостингу і набутий домен.

свій блог для заробітку Joomla

Joomla може бути використана для створення сайту, блогу, а також інтернет магазину. Для зовнішнього вигляду ви можете вибрати із сотень шаблонів (платних і безкоштовних), а також розширити функціонал сайту, встановивши потрібне розширення, каталог розширень тут: https://extensions.joomla.org/.

Joomla, в порівнянні з WordPress, більш складна в управлінні і вимагає більше часу на вивчення. Допоможе в освоєнні, велика кількість навчальних сайтів і з'явилася версія офіційного сайту російською мовою (посилання вище по тексту).

Говорячи об'єктивно, CMS Joomla створювалася для організацій і корпоративний функціонал на ній превалює. Наприклад, в версії коробочки системи немає коментування, яке мається на увазі для блогу, але створена потужна система управління користувачами, призначення прав користувача і система особистих звернень до адміністрації.

Варто відзначити, що Joomla постійно розвивається і за останній рік «розгорнулася» до користувача, спростивши адміністрування, розширивши настройки, поліпшивши оптимізацію версії коробочки.

За допомогою Joomla можна створити:

 • Монетизувати свій блог для заробітку (сайт) на будь-який тип реклами;
 • Сайт інтернет магазину, встановивши один зі спеціальних компонентів;
 • Лендінг Пейдж для продажу або послуги.

Bitrix і 1С-Бірікс

Наступна за популярністю в Рунет, система Bitrix (1С-Бірікс). Це вітчизняна розробка набрала популярність за рахунок синхронізації з системою бухгалтерського обліку 1С.

Дана система платна і більше підходить для комерційного сайту, а не блогу для заробітку. У найпростішій збірці 1С-Бірікс коштує близько 3000 рублів.

Drupal

Drupal це ще одне, разом з WordPress і Joomla, повномасштабне рішення для управління контентом.

Для того щоб використовувати Drupal , Ви повинні «піти» в Drupal.org, там забрати і завантажити пакет програмного забезпечення, на свій хостинг.

Drupal не має своїх серверів і не дає можливості повчитися на доменах третього рівня. Об'єктивно, Drupal не для новачків. Якщо WordPress і Joomla, можна освоїти з нульових знань, то з Drupal це не пройде.

Проте, я б порадив Drupal, якщо у вас вже є досвід роботи з мовами php, html і веб-програмуванні. Але порадив не для сайту, щоб заробити, а для сайту своєї компанії або крутого особистого блога. Створювати сайт для заробітку на Drupal, не раціонально, довго і клопітно. Хоча багатьом подобається.

Наступні платформи, які я не радив на початку статті. Але вони створені спеціально для блогів і монетизуються, тому дивимося і їх.

Blogger

Blogger це платформа для створення блогів, належить і повністю синхронізована з основними сервісами Google.

Щоб створити блог на Blogger досить увійти в систему (https://www.blogger.com), використовуючи свій аккаунт Google або створити для цих цілей, новий акаунт.

свій блог для заробітку Blogger

По управлінню Blogger швидше SAAS конструктор, все просто, візуально зрозуміло, оптимізований для пошукача Google, але є певний хитринки.

Blogger є безкоштовною блог-платформою, тому ви зможете створити безкоштовний блог на домені третього рівня типу [domen.blogspot.ru]. Якщо ви хочете використовувати власний домен для свого блогу, ви можете зробити це, але вам доведеться купувати його (домен) окремо.

Blogger підходить для наступних типів блогу:

 • Свій блог для заробітку слабкою монетизації, тільки на Google AdSense;
 • Особистий блог.

Зазначу, що сайт, створений на Blogger, ви зможете перенести на CMS WordPress, використовуючи спеціальний плагін експорт-імпорт на WordPress.

UCOZ

UCOZ це популярний, конструктор для створення безкоштовного сайту на домені третього рівня.

UCOZ не є CMS в класичному розумінні. Це конструктор з унікальним кодом для створення сайтів різної тематики на шаблонах системи. Шаблонів багато.

Як і у Blogger, ви будете мати доступ до коду системи, а значить можете його монетизувати на свій розсуд. Однак щоб прибрати рекламу самої системи, яка в безкоштовній версії буде заважати перегляду сайту, вам доведеться платити 90 рублів на місяць.

Якщо ви насправді вирішили заробляти сайтом і створити свій блог для заробітку, UCOZ не найкращий вибір. Удавана безкоштовність, обійдеться вам в 100 рублів на місяць за звільнення від реклами, плюс вартість нормального домену другого рівня. Витрати, такі ж, як для WordPress, а якість на порядок гірше.

WIX

Ще один SAAS конструктор для створення сайтів. Розвивається дуже динамічно. Набирає популярності серед користувачів, але для якісної монетизації не підходить. За моїми сприйняттям, WIX набагато краще UCOZ, але гірше навіть Blogger.

WIX швидше підходить для особистого блога, для портфоліо або сайту невеликої компанії. Швидко, якісно, ​​безкоштовно.

Tumblr

Блог-платформа Tumblr це соціальна мережа, оптимізована для блогерів.

Tumblr з'явився ще до можливості створювати сторінки на Facebook і Google+, але дуже на них схожа (або вони на неї). Я використовую Tumblr, для поширення анонсів на свої статті, серед аудиторії Tumblr.

З монетизацією на Tumblr справи кепські, хоча є доступ до коду шаблону. Не любить Tumblr чужу рекламу. До речі, свою рекламу Tumblr теж не любить, тому блог буде чистий.

Інші платформи для блогів

На сьогодні свій особистий блог можна створити в соціальних мережах і навіть використовувати свій блог для заробітку:

 • Facebook. Можна створити сторінку послуги або бренду. Опублікувати короткі замітки, відео, фото та навіть спробувати монетизувати.
 • ВКонтакте. Теж можна створити блог і навіть спробувати торгувати.
 • ОК (Однокласники). Особисті сторінки не проблема, тільки з монетизацією біда.
 • Google+. Можна легко створити свою сторінку, тільки навряд чи ви зможете її монетизувати.

Загальний висновок

Щоб почати свій блог для заробітку, зробіть п'ять простих кроків:

 • Виберіть прибуткову тематику блогу;
 • Купуйте домен і орендуйте хостинг;
 • Встановіть WordPress;
 • Напишіть 20 статей, оптимізуйте блог до статей;
 • Працюйте над просуванням і наповненням блогу;

Додайте рекламу, після досягнення трафіку в 100 відвідувачів в день.

© Dengiinet.ru

ще статті

(Всього переглядів 159)

Схожі статті:

Cgi?
Чому?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно