Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Створити сайт на безкоштовному хостингу - мінуси

Ідея «створити сайт на безкоштовному хостингу», на перший погляд, з усіх боків здається вельми привабливою.

Нагадаю, що хостинг необхідний для того, щоб зберігати на його дискового простору матеріали свого сайту, а також забезпечувати цілодобовий доступ до них, тобто, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

В якості таких матеріалів можуть бути:

 • картинки,
 • відео ролики,
 • анімація,
 • html сторінки (або веб-сторінки) і
 • багато іншого.

Розмір таких матеріалів може бути дуже великим, тому в якісному хостингу повинен бути достатній обсяг дискового простору.

Але, на жаль, цього не завжди вдається домогтися в варіанті безкоштовного хостингу. Тому перш ніж реєструватися в системі, що надає безкоштовний хостинг, краще визначити, для яких цілей буде створений Ваш сайт. Якщо це в перспективі буде величезний портал, в якому кожен день безліч користувачів, то такий тип хостингу, явно не зможе забезпечити його необхідною кількістю ресурсів.

Бюджетна швидкість сервера, реклама на кожній сторінці і малий обсяг виділеного простору не тільки відлякає відвідувачів сайту, але і створить умови для постійних несправностей у всьому проекті.

Тобто, при великому потоці відвідувачів, такий хостинг буде працювати з перебоями, неправильним відображенням сайту і уповільненою швидкістю обробки даних. Тому проекти, які призначені для бізнесу або для інформаційних порталів, не зможуть оптимально працювати на безкоштовних хостингах. В цьому випадку краще не економити на хостингу і замовити хостинг на платній основі.

Безкоштовні хостинги можуть бути закриті в будь-який момент за рішенням їх засновників. Безкоштовний хостинг і домен для блогів від Майл ру (Mail.ru) закритий з березня 2014 року. Це було повною несподіванкою для багатьох користувачів, які вели свої блоги на Майл ру.

Це було повною несподіванкою для багатьох користувачів, які вели свої блоги на Майл ру

Мал. 1 Повідомлення про те, що адміністрація Майл ру прийняла рішення закрити свій безкоштовний сервіс для блогів

Хостинг для безкоштовних блогів від Яндекса (знаменитий свого часу сервіс Народ) закритий і переведений на ucoz.

Безкоштовно хостинг і домен можна отримати від Гугла (Google), називається цей сервіс зі створення свого блогу - Blogger.

Мал. 2 Безкоштовно хостинг і домен надає відомий поісковоік Google

Досить мати поштову скриньку від Гугла, це дозволяє використовувати всі сервіси Гугла, в тому числі, сервіс безкоштовних блогів. Створити сайт на безкоштовному хостингу за допомогою Bloggerможно досить швидко.

Для чого ж потрібні безкоштовні хостинги, чи потрібні вони взагалі? Крім того, що такі хостинги сильно обмежені в функціональних можливостях, примусово встановлюють рекламу на всіх сторінках ресурсу, видаляють сайт, якщо він порушує правила системи, - так на них ще, ставиться і домен третього рівня, що сильно б'є по престижу сайту в мережі.

Отже, основне призначення таких хостингів полягає в забезпеченні нормальної роботи сайтів початкового рівня, некомерційної спрямованості. Це можуть бути візитки, персональні сторінки і багато іншого.

 • Також такий варіант підійде для тих, хто хоче «помацати» задачу створення і ведення свого блогу, зрозуміти, цікаво це чи ні.
 • Безкоштовний хостинг підійде для тренування в області html програмування,
 • Сайт на безкоштовному хостингу можна використовувати для реклами свого основного сайту, розміщеного на платному хостингу .

Якщо планується монетизація сайту (отримання доходу), то варіант безкоштовного хостингу краще не розглядати.

Рекомендую заглянути:

1. Як зареєструвати хостинг, домен і сайт на timeweb

2. Що таке хостинг сайту і що таке віртуальний хостинг?

3. Як відкрити власний сайт?

4. Безкоштовний конструктор Гугл сайти: що це таке, як створити сайт і видалити

5. 5 відмінностей між листом і веденням блогу


Для чого ж потрібні безкоштовні хостинги, чи потрібні вони взагалі?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,