Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

створення інтернет сайту, розробка сайтів вороніж

 1. Комерційний сайт - мастхев на всі часи: актуальність створення інтернет-ресурсу
 2. Створити сайт і не пошкодувати: 5 причин, чому вам це необхідно
 3. Принципи розробки сайту як онлайн-представництва успішної компанії
 4. Розробка сайтів в веб-студії «Аспект-Воронеж»: які сайти ми пропонуємо
 5. Скільки коштує створення сайту в інтернеті?
 6. Реальні терміни розробки сайту в професійній веб-студії
 7. Створення сайтів у Воронежі і не тільки: етапи нашої роботи
 8. Створення сайту завершено - пропонуємо додаткові послуги

Вартість створення сайту - від 22 000 рублів

Наявність комерційного сайту - комільфо, відсутність - моветон. Саме так можна описати поточний стан справ. Дійсно, розвиток сучасного бізнесу неможливо уявити виключно в рамках офлайна. Уже сьогодні Всемирная сеть зачіпає практично всі сфери людської діяльності, і ігнорувати інтернет як один з найбільш ефективних маркетингових інструментів дуже необачно.

Будь-якій організації, яка бажає зайняти свою ринкову нішу і знайти свого покупця, необхідно володіти персональним веб-ресурсом. Фактично, це візитна картка вашої компанії і віртуальна вітрина одночасно. Це реклама ваших товарів або послуг, яка працює в режимі нон-стоп і разом з тим відрізняється ненав'язливим, але інтенсивним впливом. На даний момент саме в інтернеті відбувається запекла боротьба за увагу клієнта, виграє яку той, хто встиг створити сайт - презентабельний візуально, зручний з точки зору функціоналу та володіє лідерським потенціалом.

Комерційний сайт - мастхев на всі часи: актуальність створення інтернет-ресурсу

Говорити про актуальність створення сайту в епоху розквіту IT-технологій навіть якось зайве
Говорити про актуальність створення сайту в епоху розквіту IT-технологій навіть якось зайве. Можливість монетизації інтернет-ресурсу настільки захопила розуми мільйонів, що тренду на масове створення сайтів піддалися буквально всі підприємці: від великих корпорацій з серйозним офлайнових бекграундом до молодих представників малого бізнесу. Причини такого повального сайтостроения криються в глибокому розумінні потреб цільової аудиторії. Володіючи знаннями про те, що саме необхідно клієнту, ви зможете задовольнити їхні потреби найповніше, а значить, підвищити лояльність до своєї організації і збільшити розмір прибутку.

Сучасні споживачі надзвичайно вибагливі. Велика їх частина - це користувачі інтернету, яким вже недостатньо короткої інформації про компанії в супроводі контактного телефону. Споживач хоче набагато більшого, а якщо точніше - мати можливість ознайомитися з вашими товарами / послугами не виходячи з дому. Якщо ваша компанія не представлена ​​в інтернеті, будьте впевнені, користувач звернутися в іншу організацію, яка вже освоїла способи презентації своєї діяльності в режимі онлайн.

Створити сайт і не пошкодувати: 5 причин, чому вам це необхідно

Добровільна відмова від створення сайту прирівнюється до власноручного відсікання цілого сегмента важливою для вашого бізнесу інтернет-аудиторії - людей, які з великою часткою ймовірності могли б стати вашими реальними клієнтами, постачальниками, партнерами. Розглянемо в деталях, чому створити сайт - важливий пункт розвитку сучасного бізнесу.

 • Миттєве поширення інформації. Всю необхідну інформацію сьогодні набагато легше знайти в інтернеті, без відвідування офісу або офлайновой точки продажів і спілкування з представниками компанії. Сформувати власну думку про перспективи співпраці можливо онлайн, причому тоді, коли це зручно вам.
 • Активізація продажів = збільшення прибутку. Сайт дозволяє істотно розширити коло споживачів, а значить, домогтися активізації продажів. Ті, що прийшли з сайту потенційні клієнти - підготовлений зріз цільової аудиторії. Вони вже мають усю необхідну інформацію в повному обсязі, а тому готові до співпраці.
 • Високий рівень обслуговування клієнтів. Веб-сайт - ефективний інструмент для роботи з клієнтами. З його допомогою стає можливим своєчасно надавати різну інформацію: повідомляти про актуальні акції, нові послуги, відповідати на популярні питання.
 • Автоматизація ділового спілкування. Наявність сайту дозволяти істотно оптимізувати бізнес. Можливо не тільки спростити документообіг і налагодити взаємодію в рамках філіальної мережі, але і забезпечити ефективні комунікації з постачальниками і потенційними партнерами.
 • Формування позитивного іміджу. Комерційний сайт працює на ваш імідж. Його наявність не тільки свідчить про технічну просунутості компанії, але і є характерною ознакою солідної, респектабельної організації, підвищує лояльність з боку потенційних клієнтів.

Розширити коло своїх можливостей, зняти обмеження для розвитку бізнесу, скористатися різноманіттям бюджетних рішень для проведення рекламної кампанії - всі ці завдання можливо вирішити, якщо замовити створення сайту.

Принципи розробки сайту як онлайн-представництва успішної компанії

Тотальне сайтостроєніє породило безліч однотипних, шаблонних ресурсів, що викликають негативну реакцію інтернет-користувачів
Тотальне сайтостроєніє породило безліч однотипних, шаблонних ресурсів, що викликають негативну реакцію інтернет-користувачів. Тим часом яскраво виражена індивідуальність - одна з можливостей заволодіти призначеним для користувача увагою раз і назавжди, а крім того, сформувати приємне враження про організацію в стані клієнтів і бізнес-партнерів.

Керуючись такими принципами розробки сайту, веб-студія «Аспект» орієнтується на створення якісного і сучасного веб-ресурсу, здатного працювати в режимі багатозадачності - залучати, розташовувати, утримувати, продавати.

 • Зручність. Користувачеві має бути перш за все зручно користуватися сайтом. Цьому сприяють грамотно організована структура, продумана система навігації і висока швидкість завантаження сторінок.
 • Естетика. Візуальна оболонка сайту в буквальному сенсі вершить його долю. Дизайн повинен не тільки відповідати напрямку діяльності організації, тобто бути доречним, але і володіти індивідуальними рисами, які дозволять ідентифікувати ваш сайт серед тисячі інших.
 • Інформативність. Сайт повинен повною мірою задовольняти вимогам користувачів щодо інформативності. Значення має буквально все: лаконічність, унікальність, корисність, чіткість викладу думки.
 • Практичність. Всі розділи і елементи сайту повинні бути релевантними очікуванням цільової аудиторії. Зайва і необов'язкова інформація, наявність другорядних і відволікаючих елементів дизайну, необгрунтовано ускладнена структура - все це може призвести до втрати потенційних клієнтів.

Розробка сайтів в веб-студії «Аспект-Воронеж»: які сайти ми пропонуємо

Майже 20 років веб-студія «Аспект» створює функціональні сайти, зручні з точки зору користувача і успішно працюють в інтернеті. Тисячі реалізованих проектів вже зараз приносять нашим клієнтам відчутний дохід і дозволяють займати стійкі позиції на сучасному ринку.

На сьогоднішній день ми пропонуємо створення наступних сайтів для вашого бізнесу:

 • сайт візитка;
 • landing page;
 • сайт на системі управління;
 • інтернет магазин;
 • інформаційний портал;
 • промо-сайт.

Кожне з представлених інтернет-рішень буде актуально для реалізації тієї чи іншої мети. Бажаєте презентувати свою компанію в інтернеті, надавши користувачам обмежений обсяг інформації? Ваш вибір - простий сайт-візитка. З'явилася необхідність в швидкій продажу товару? Найкраще з цим завданням впорається класичний Лендінгем.

Відзначимо, що в даний час найбільшим попитом серед клієнтів нашої веб-студії користуються послуги створення інтернет-магазину і сайту на системі управління WordPress. Це найбільш сучасні рішення, що дозволяють отримати якісний і збалансований веб-ресурс, який відповідає вимогам по функціональності, інформативності та естетиці візуального оформлення.

Скільки коштує створення сайту в інтернеті?

Веб-студія «Аспект-Воронеж» пропонує широкий ціновий діапазон на створення сайтів. Кожен варіант відрізняється функціоналом, якістю презентації контенту і перспективами просування.

Мінімальна вартість розробки сайту - від 22 000 рублів. Дана вартість актуальна для простого сайту-візитки. При цьому в остаточну ціну входять:

 • індивідуальний дизайн;
 • програмування;
 • верстка;
 • технічна підтримка.

Крім того, на створені сайти нашої веб-студією надається гарантія - 6 місяців. Тарифи встановлюються залежно від необхідного функціоналу інтернет-ресурсу. Чим більше вимог ви пред'являєте до майбутнього сайту, тим вище буде вартість його створення. Найбільш бюджетний варіант - сайт-візитка з мінімальною кількістю сторінок і ємко представленою інформацією. Найдорожче рішення - веб-портал зі складною системою рубрикації і обсягом від тисячі сторінок.

Менеджери нашої веб-студії допоможуть вам вибрати найбільш відповідне рішення як з точки зору функціоналу, так і по відношенню до бюджету, яким ви володієте.

Реальні терміни розробки сайту в професійній веб-студії

Сайт за 1 день
Сайт за 1 день? Живі перекази, і вірити в нього дійсно хочеться, особливо в умовах сучасного бізнесу, що не терпить зволікань. Однак реальні терміни розробки якісного ресурсу дещо інші. Це плаваючий параметр, який залежить від ряду важливих факторів і перш за все визначається типом обраного вами сайту.

З веб-студією «Аспект-Воронеж» навіть неможливе стає можливим. Створення сайту за 2 тижні - легко. Відзначимо, що це гранично стислі терміни за мірками веб-програмування, і саме стільки займе створення базового сайту з індивідуальним дизайном. Якщо ж вам потрібно створення Лендінзі, сайту на системі управління, інтернет-магазину або інформаційного порталу, терміни відповідно збільшаться.

Необхідно термінове створення сайту? Ви можете прискорити темпи розробки за рахунок зменшення майбутніх обсягів робіт. Наприклад, наші фахівці можуть реалізувати мінімально необхідний функціонал з можливістю його подальшого розширення. При цьому вам не доведеться витрачати шалені гроші на доопрацювання сайту. Це оптимальний варіант у випадку, якщо швидкість запуску проекту є принциповим для клієнта моментом.

Необхідне створення многостранічніка з інтеграцією додаткового функціоналу, що не входить в стандартний пакет розробки, причому ви хочете відразу володіти всім набором необхідних функцій? Будьте готові до значних тимчасових витратах на реалізацію веб-проекту.

Створення сайтів у Воронежі і не тільки: етапи нашої роботи

Ми створюємо сайту для бізнесу, тобто ресурси, здатні в повній мірі реалізувати свій потенціал і приносити клієнту реальний прибуток. Розробляючи сайти, ми дозволяємо вам сформувати новий канал комунікації з клієнтами, причому найбільш перспективний і ефективний.

При надходженні замовлення на створення сайту, робота нашої веб-студії будується за наступною схемою:

 1. Підготовка. Обговорюємо проект з замовником, з'ясовуємо цілі створення сайту, аналізуємо цільову аудиторію і перспективи щодо просування. Даний етап дуже важливий для розуміння того, що саме хоче отримати клієнт в результаті. Правильно побудований діалог дозволяє прийти до компромісу і за результатами співпраці уявити інтернет-рішення, що відповідає вашим очікуванням.
 2. Проектування. Формуємо проект майбутнього сайту, опрацьовуємо правильну структуру і вирішуємо питання щодо того, як саме буде представлений майбутній контент, аж до розташування конкретних елементів. Після цього створюємо прототипи всіх сторінок, що дозволяють побачити, як буде виглядати сайт в кінцевому підсумку.
 3. Дизайн. Розробляємо тільки індивідуальний дизайн на основі побажань клієнта і з урахуванням потреб цільової аудиторії. Вносимо коригування до тих пір, поки дизайн-макети не влаштовуватимуть клієнта на 100%.
 4. Програмування. Інтегруємо готові програмні рішення і власні розробки, створені спеціально з урахуванням специфіки вашого проекту. При цьому враховуємо подальші перспективи просування і реалізуємо програмну частину таким чином, щоб впровадження нових розділів або додаткових функцій в майбутньому не вимагало дорогої технічної переробки.
 5. Верстка. Затверджені дизайн-макети перетворюємо зі статичної картинки в повноцінно функціонуючий сайт, тобто переводимо їх в знакову систему html-коду.
 6. Наповнення інформацією. Готовий сайт наповнюємо текстовим і графічним контентом, наданими клієнтом. Робота по наповненню починається тільки після того, як замовник передасть нам всі дані в електронному вигляді.

Створення сайту завершено - пропонуємо додаткові послуги

З тих чи інших причин вам також можуть знадобитися додаткові послуги, в числі яких:

 • розробка різних елементів фірмового стилю (логотип, емблема, фірмовий шрифт, а також макет візитки, рекламного буклету);
 • розробка флеш-анімації;
 • копірайтинг , Тобто написання рекламно-інформаційних статей для різних розділів сайту, гарантована стовідсоткова унікальність всіх текстів і, при необхідності, оптимізація інформації під ключові запити;
 • створення і впровадження додаткових програмних елементів для сайту (електронний магазин, форум, гостьова книга, анкети та опитування);
 • допомога у виборі доменного імені та розміщення сайту на хостингу (домен - адреса сайту, хостинг - місце фактичного розміщення сайту, вони необхідні, щоб сайт став доступний користувачам глобальної мережі);
 • пошукова оптимізація сайту .

Пам'ятайте про те, що створення сайту - лише перша сходинка на шляху до ефективної розкрутки бізнесу в режимі онлайн. другий стане просування сайту в інтернеті. По суті, це дві взаємодоповнюючі один одного послуги.

SEO-просування дозволить повною мірою розкрити потенціал веб-ресурсу, який закладається на етапі розробки, і вивести його на перші рядки пошукової видачі. Саме так реалізується можливість отримання від чинного сайту бажаної комерційної віддачі.

Бажаєте презентувати свою компанію в інтернеті, надавши користувачам обмежений обсяг інформації?
З'явилася необхідність в швидкій продажу товару?
Скільки коштує створення сайту в інтернеті?
Необхідно термінове створення сайту?
Необхідне створення многостранічніка з інтеграцією додаткового функціоналу, що не входить в стандартний пакет розробки, причому ви хочете відразу володіти всім набором необхідних функцій?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают