Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

створення інтернет сайту, розробка сайтів вороніж

 1. Комерційний сайт - мастхев на всі часи: актуальність створення інтернет-ресурсу
 2. Створити сайт і не пошкодувати: 5 причин, чому вам це необхідно
 3. Принципи розробки сайту як онлайн-представництва успішної компанії
 4. Розробка сайтів в веб-студії «Аспект-Воронеж»: які сайти ми пропонуємо
 5. Скільки коштує створення сайту в інтернеті?
 6. Реальні терміни розробки сайту в професійній веб-студії
 7. Створення сайтів у Воронежі і не тільки: етапи нашої роботи
 8. Створення сайту завершено - пропонуємо додаткові послуги

Вартість створення сайту - від 22 000 рублів

Наявність комерційного сайту - комільфо, відсутність - моветон. Саме так можна описати поточний стан справ. Дійсно, розвиток сучасного бізнесу неможливо уявити виключно в рамках офлайна. Уже сьогодні Всемирная сеть зачіпає практично всі сфери людської діяльності, і ігнорувати інтернет як один з найбільш ефективних маркетингових інструментів дуже необачно.

Будь-якій організації, яка бажає зайняти свою ринкову нішу і знайти свого покупця, необхідно володіти персональним веб-ресурсом. Фактично, це візитна картка вашої компанії і віртуальна вітрина одночасно. Це реклама ваших товарів або послуг, яка працює в режимі нон-стоп і разом з тим відрізняється ненав'язливим, але інтенсивним впливом. На даний момент саме в інтернеті відбувається запекла боротьба за увагу клієнта, виграє яку той, хто встиг створити сайт - презентабельний візуально, зручний з точки зору функціоналу та володіє лідерським потенціалом.

Комерційний сайт - мастхев на всі часи: актуальність створення інтернет-ресурсу

Говорити про актуальність створення сайту в епоху розквіту IT-технологій навіть якось зайве
Говорити про актуальність створення сайту в епоху розквіту IT-технологій навіть якось зайве. Можливість монетизації інтернет-ресурсу настільки захопила розуми мільйонів, що тренду на масове створення сайтів піддалися буквально всі підприємці: від великих корпорацій з серйозним офлайнових бекграундом до молодих представників малого бізнесу. Причини такого повального сайтостроения криються в глибокому розумінні потреб цільової аудиторії. Володіючи знаннями про те, що саме необхідно клієнту, ви зможете задовольнити їхні потреби найповніше, а значить, підвищити лояльність до своєї організації і збільшити розмір прибутку.

Сучасні споживачі надзвичайно вибагливі. Велика їх частина - це користувачі інтернету, яким вже недостатньо короткої інформації про компанії в супроводі контактного телефону. Споживач хоче набагато більшого, а якщо точніше - мати можливість ознайомитися з вашими товарами / послугами не виходячи з дому. Якщо ваша компанія не представлена ​​в інтернеті, будьте впевнені, користувач звернутися в іншу організацію, яка вже освоїла способи презентації своєї діяльності в режимі онлайн.

Створити сайт і не пошкодувати: 5 причин, чому вам це необхідно

Добровільна відмова від створення сайту прирівнюється до власноручного відсікання цілого сегмента важливою для вашого бізнесу інтернет-аудиторії - людей, які з великою часткою ймовірності могли б стати вашими реальними клієнтами, постачальниками, партнерами. Розглянемо в деталях, чому створити сайт - важливий пункт розвитку сучасного бізнесу.

 • Миттєве поширення інформації. Всю необхідну інформацію сьогодні набагато легше знайти в інтернеті, без відвідування офісу або офлайновой точки продажів і спілкування з представниками компанії. Сформувати власну думку про перспективи співпраці можливо онлайн, причому тоді, коли це зручно вам.
 • Активізація продажів = збільшення прибутку. Сайт дозволяє істотно розширити коло споживачів, а значить, домогтися активізації продажів. Ті, що прийшли з сайту потенційні клієнти - підготовлений зріз цільової аудиторії. Вони вже мають усю необхідну інформацію в повному обсязі, а тому готові до співпраці.
 • Високий рівень обслуговування клієнтів. Веб-сайт - ефективний інструмент для роботи з клієнтами. З його допомогою стає можливим своєчасно надавати різну інформацію: повідомляти про актуальні акції, нові послуги, відповідати на популярні питання.
 • Автоматизація ділового спілкування. Наявність сайту дозволяти істотно оптимізувати бізнес. Можливо не тільки спростити документообіг і налагодити взаємодію в рамках філіальної мережі, але і забезпечити ефективні комунікації з постачальниками і потенційними партнерами.
 • Формування позитивного іміджу. Комерційний сайт працює на ваш імідж. Його наявність не тільки свідчить про технічну просунутості компанії, але і є характерною ознакою солідної, респектабельної організації, підвищує лояльність з боку потенційних клієнтів.

Розширити коло своїх можливостей, зняти обмеження для розвитку бізнесу, скористатися різноманіттям бюджетних рішень для проведення рекламної кампанії - всі ці завдання можливо вирішити, якщо замовити створення сайту.

Принципи розробки сайту як онлайн-представництва успішної компанії

Тотальне сайтостроєніє породило безліч однотипних, шаблонних ресурсів, що викликають негативну реакцію інтернет-користувачів
Тотальне сайтостроєніє породило безліч однотипних, шаблонних ресурсів, що викликають негативну реакцію інтернет-користувачів. Тим часом яскраво виражена індивідуальність - одна з можливостей заволодіти призначеним для користувача увагою раз і назавжди, а крім того, сформувати приємне враження про організацію в стані клієнтів і бізнес-партнерів.

Керуючись такими принципами розробки сайту, веб-студія «Аспект» орієнтується на створення якісного і сучасного веб-ресурсу, здатного працювати в режимі багатозадачності - залучати, розташовувати, утримувати, продавати.

 • Зручність. Користувачеві має бути перш за все зручно користуватися сайтом. Цьому сприяють грамотно організована структура, продумана система навігації і висока швидкість завантаження сторінок.
 • Естетика. Візуальна оболонка сайту в буквальному сенсі вершить його долю. Дизайн повинен не тільки відповідати напрямку діяльності організації, тобто бути доречним, але і володіти індивідуальними рисами, які дозволять ідентифікувати ваш сайт серед тисячі інших.
 • Інформативність. Сайт повинен повною мірою задовольняти вимогам користувачів щодо інформативності. Значення має буквально все: лаконічність, унікальність, корисність, чіткість викладу думки.
 • Практичність. Всі розділи і елементи сайту повинні бути релевантними очікуванням цільової аудиторії. Зайва і необов'язкова інформація, наявність другорядних і відволікаючих елементів дизайну, необгрунтовано ускладнена структура - все це може призвести до втрати потенційних клієнтів.

Розробка сайтів в веб-студії «Аспект-Воронеж»: які сайти ми пропонуємо

Майже 20 років веб-студія «Аспект» створює функціональні сайти, зручні з точки зору користувача і успішно працюють в інтернеті. Тисячі реалізованих проектів вже зараз приносять нашим клієнтам відчутний дохід і дозволяють займати стійкі позиції на сучасному ринку.

На сьогоднішній день ми пропонуємо створення наступних сайтів для вашого бізнесу:

 • сайт візитка;
 • landing page;
 • сайт на системі управління;
 • інтернет магазин;
 • інформаційний портал;
 • промо-сайт.

Кожне з представлених інтернет-рішень буде актуально для реалізації тієї чи іншої мети. Бажаєте презентувати свою компанію в інтернеті, надавши користувачам обмежений обсяг інформації? Ваш вибір - простий сайт-візитка. З'явилася необхідність в швидкій продажу товару? Найкраще з цим завданням впорається класичний Лендінгем.

Відзначимо, що в даний час найбільшим попитом серед клієнтів нашої веб-студії користуються послуги створення інтернет-магазину і сайту на системі управління WordPress. Це найбільш сучасні рішення, що дозволяють отримати якісний і збалансований веб-ресурс, який відповідає вимогам по функціональності, інформативності та естетиці візуального оформлення.

Скільки коштує створення сайту в інтернеті?

Веб-студія «Аспект-Воронеж» пропонує широкий ціновий діапазон на створення сайтів. Кожен варіант відрізняється функціоналом, якістю презентації контенту і перспективами просування.

Мінімальна вартість розробки сайту - від 22 000 рублів. Дана вартість актуальна для простого сайту-візитки. При цьому в остаточну ціну входять:

 • індивідуальний дизайн;
 • програмування;
 • верстка;
 • технічна підтримка.

Крім того, на створені сайти нашої веб-студією надається гарантія - 6 місяців. Тарифи встановлюються залежно від необхідного функціоналу інтернет-ресурсу. Чим більше вимог ви пред'являєте до майбутнього сайту, тим вище буде вартість його створення. Найбільш бюджетний варіант - сайт-візитка з мінімальною кількістю сторінок і ємко представленою інформацією. Найдорожче рішення - веб-портал зі складною системою рубрикації і обсягом від тисячі сторінок.

Менеджери нашої веб-студії допоможуть вам вибрати найбільш відповідне рішення як з точки зору функціоналу, так і по відношенню до бюджету, яким ви володієте.

Реальні терміни розробки сайту в професійній веб-студії

Сайт за 1 день
Сайт за 1 день? Живі перекази, і вірити в нього дійсно хочеться, особливо в умовах сучасного бізнесу, що не терпить зволікань. Однак реальні терміни розробки якісного ресурсу дещо інші. Це плаваючий параметр, який залежить від ряду важливих факторів і перш за все визначається типом обраного вами сайту.

З веб-студією «Аспект-Воронеж» навіть неможливе стає можливим. Створення сайту за 2 тижні - легко. Відзначимо, що це гранично стислі терміни за мірками веб-програмування, і саме стільки займе створення базового сайту з індивідуальним дизайном. Якщо ж вам потрібно створення Лендінзі, сайту на системі управління, інтернет-магазину або інформаційного порталу, терміни відповідно збільшаться.

Необхідно термінове створення сайту? Ви можете прискорити темпи розробки за рахунок зменшення майбутніх обсягів робіт. Наприклад, наші фахівці можуть реалізувати мінімально необхідний функціонал з можливістю його подальшого розширення. При цьому вам не доведеться витрачати шалені гроші на доопрацювання сайту. Це оптимальний варіант у випадку, якщо швидкість запуску проекту є принциповим для клієнта моментом.

Необхідне створення многостранічніка з інтеграцією додаткового функціоналу, що не входить в стандартний пакет розробки, причому ви хочете відразу володіти всім набором необхідних функцій? Будьте готові до значних тимчасових витратах на реалізацію веб-проекту.

Створення сайтів у Воронежі і не тільки: етапи нашої роботи

Ми створюємо сайту для бізнесу, тобто ресурси, здатні в повній мірі реалізувати свій потенціал і приносити клієнту реальний прибуток. Розробляючи сайти, ми дозволяємо вам сформувати новий канал комунікації з клієнтами, причому найбільш перспективний і ефективний.

При надходженні замовлення на створення сайту, робота нашої веб-студії будується за наступною схемою:

 1. Підготовка. Обговорюємо проект з замовником, з'ясовуємо цілі створення сайту, аналізуємо цільову аудиторію і перспективи щодо просування. Даний етап дуже важливий для розуміння того, що саме хоче отримати клієнт в результаті. Правильно побудований діалог дозволяє прийти до компромісу і за результатами співпраці уявити інтернет-рішення, що відповідає вашим очікуванням.
 2. Проектування. Формуємо проект майбутнього сайту, опрацьовуємо правильну структуру і вирішуємо питання щодо того, як саме буде представлений майбутній контент, аж до розташування конкретних елементів. Після цього створюємо прототипи всіх сторінок, що дозволяють побачити, як буде виглядати сайт в кінцевому підсумку.
 3. Дизайн. Розробляємо тільки індивідуальний дизайн на основі побажань клієнта і з урахуванням потреб цільової аудиторії. Вносимо коригування до тих пір, поки дизайн-макети не влаштовуватимуть клієнта на 100%.
 4. Програмування. Інтегруємо готові програмні рішення і власні розробки, створені спеціально з урахуванням специфіки вашого проекту. При цьому враховуємо подальші перспективи просування і реалізуємо програмну частину таким чином, щоб впровадження нових розділів або додаткових функцій в майбутньому не вимагало дорогої технічної переробки.
 5. Верстка. Затверджені дизайн-макети перетворюємо зі статичної картинки в повноцінно функціонуючий сайт, тобто переводимо їх в знакову систему html-коду.
 6. Наповнення інформацією. Готовий сайт наповнюємо текстовим і графічним контентом, наданими клієнтом. Робота по наповненню починається тільки після того, як замовник передасть нам всі дані в електронному вигляді.

Створення сайту завершено - пропонуємо додаткові послуги

З тих чи інших причин вам також можуть знадобитися додаткові послуги, в числі яких:

 • розробка різних елементів фірмового стилю (логотип, емблема, фірмовий шрифт, а також макет візитки, рекламного буклету);
 • розробка флеш-анімації;
 • копірайтинг , Тобто написання рекламно-інформаційних статей для різних розділів сайту, гарантована стовідсоткова унікальність всіх текстів і, при необхідності, оптимізація інформації під ключові запити;
 • створення і впровадження додаткових програмних елементів для сайту (електронний магазин, форум, гостьова книга, анкети та опитування);
 • допомога у виборі доменного імені та розміщення сайту на хостингу (домен - адреса сайту, хостинг - місце фактичного розміщення сайту, вони необхідні, щоб сайт став доступний користувачам глобальної мережі);
 • пошукова оптимізація сайту .

Пам'ятайте про те, що створення сайту - лише перша сходинка на шляху до ефективної розкрутки бізнесу в режимі онлайн. другий стане просування сайту в інтернеті. По суті, це дві взаємодоповнюючі один одного послуги.

SEO-просування дозволить повною мірою розкрити потенціал веб-ресурсу, який закладається на етапі розробки, і вивести його на перші рядки пошукової видачі. Саме так реалізується можливість отримання від чинного сайту бажаної комерційної віддачі.

Бажаєте презентувати свою компанію в інтернеті, надавши користувачам обмежений обсяг інформації?
З'явилася необхідність в швидкій продажу товару?
Скільки коштує створення сайту в інтернеті?
Необхідно термінове створення сайту?
Необхідне створення многостранічніка з інтеграцією додаткового функціоналу, що не входить в стандартний пакет розробки, причому ви хочете відразу володіти всім набором необхідних функцій?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,