Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Список документів для оформлення візи

БРИТАНІЯ

Для оформлення туристичної візи до Великобританії необхідно надати наступні документи

 • Закордонний паспорт. Термін дії паспорта не менше 3 місяців після закінчення поїздки. Паспорт повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки, призначені для вклеювання віз.

Не приймаються: паспорт з «не перекрито» відмовою, паспорт з продовженим терміном дії, паспорта на дівоче прізвище, якщо прізвище було змінено на прізвище чоловіка.

Якщо у туриста на руках кілька закордонних паспортів: надаються всі паспорти в оригіналі + копії сторінок з відмітками.

Якщо в закордонний паспорт вписані діти, які їдуть разом з батьками, на кожну дитину обов'язково наявність двох додаткових чистих сторінок.

 • 1 кольорове фото (3,5 х 4,5 - 70-80% обличчя на світлому фоні). Фотографія повинна бути новою, не старшою 3 місяців на момент подачі документів. Фото не повинно повторюватися з фото на інших візах. Скановані фото не приймаються.
 • Документи про сімейний стан: копія свідоцтва про шлюб, розлучення або смерті чоловіка + переклад на англійську мову.
 • Анкета туриста (заповнення всіх пунктів - обов'язково). БРИТАНІЯ  Для оформлення туристичної візи до Великобританії необхідно надати наступні документи  Закордонний паспорт Н а основі заповненої анкети, співробітниками компанії заповнюється електронна анкета візового центру Британії **.
 • Довідка з місця роботи на бланку підприємства (з усіма реквізитами, тобто з вказівкою адреси, телефону, факсу) із зазначенням середнього окладу за останні 6 місяців, таблиці з розбивкою заробітної плати за останні 6 місяців, посади, а також дати зарахування на роботу, підписана директором і головним бухгалтером і завірена мокрою печаткою. Директору і ГЛ.БУХГАЛТЕР довідку підписує їх заступник. У довідці має бути фраза: «на час поїздки з ... по ... його / її посаду і заробітна плата зберігаються».

фінансові гарантії

 • Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку + виписка з банку про рух коштів по рахунку за останні 6 місяців, перекладена англійською мовою. Не приймаються: депозитні рахунки.
 • Документи, які підтверджують додаткові доходи.

ВАЖЛИВО: якщо дружина не працює або у неї немає рахунку в банку, необхідно оформити нотаріальний документ про фінансування її туру. Чоловік надає: довідку з місця роботи і довідку з банку.

Додатково для підприємців

 • Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця.
 • Оригінал довідки з податкової про доходи.
 • Довідка платника єдиного податку (в якій зазначена сфера діяльності підприємця).

Всі довідки перекладаються англійською мовою.

Додатково для пенсіонерів

 • Копія пенсійного посвідчення + переклад на англійську мову.
 • Довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців + переклад на англійську мову.

Додатково для студентів

 • Копія студентського квитка + переклад на англійську мову.
 • Довідка з університету + переклад на англійську мову.

Для дитини

 • Дитячий проїзний документ. Термін дії проїзного документа не менше 6 місяців після закінчення поїздки. Проїзний документ повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки, призначені для вклеювання віз. Діти до 14 років можуть бути вписані в паспорт батьків (обов'язковим є вклеєні фото дитини з 5-ти років).
 • 1 кольорове фото (3,5 х 4,5 - 70-80% обличчя на світлому фоні). Фотографія повинна бути новою, не старшою 3 місяців на момент подачі документів, в тому числі і для дітей, які вписані в паспорт батьків. Фото не повинно повторюватися з фото на інших візах. Скановані фото не приймаються.
 • Оригінал і копія свідоцтва про народження + переклад на англійську мову.
 • Копії всіх сторінок з відмітками закордонного паспорта і внутрішнього паспорта батьків.
 • Довідка з місця навчання із зазначенням адреси, телефону, підписана директором або ректором, завірена гербовою печаткою (у позанавчальний час довідка також необхідна) + переклад на англійську мову. Якщо учень робить поїздку під час навчального процесу, на довідці з навчального закладу обов'язкова фраза, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти виїзду дитини за кордон (вказати дати поїздки) в навчальний час.
 • Нотаріально завірений дозвіл (оригінал) батьків з перекладом на англійську мову на виїзд дитини, що подорожує без батьків або з одним з батьків, із зазначенням супроводжуючої особи + копія внутрішнього паспорта і закордонний паспорт батьків або батьків, який оформлює дозвіл на виїзд.
 • Нотаріально завірена спонсорство + переклад на англійську мову. Людина, яка виступає спонсором, надає свої фінансові документи, копію всіх сторінок з відмітками внутрішнього паспорта та закордонного паспорта.

Якщо у одного з тих, хто їде членів сім'ї є діюча віза для поїздки до Великобританії, для відкриття візи іншим членам сім'ї необхідно надати копію першої сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи до Великобританії, по якій турист їде в тур.

ПРАВИЛА подачі документів

Подача документів здійснюється особисто самим туристом до Візового центру Великої Британії про попереднім записом.


ВАЖЛИВО

 • Документи подаються до Посольства за 1,5 місяці до початку поїздки.
 • Всі довідки повинні бути перекладені на англійську мову.
 • В отриманні візи може бути технічно відмовлено в разі відсутності будь-якої інформації або документа, а також з-за фото, яке не відповідає вимогам Посольства.

Вартість оформлення візи (03.06.2015) *

(Дорослий, дитина, пенсіонер)

Термін діїВартість, фунти

Еквівалент в євро

6 місяців 85 123 від 1 року до 2 років 324 467 5 років 588 847 10 років 737 1062

* - Вартість оформлення візи змінюється. Актуальна інформація - на день оформлення документів.

Додатково оплачуються послуги компанії щодо заповнення анкети онлайн, супроводу при подачі та отримання паспорта - 65 $

Оплата здійснюється з картки клієнта ** в електронній системі візового центру Британії. Оплата за візу списується в євро. В день оплати необхідно зняти з картки ліміт на здійснення електронних операцій.

** - компанія гарантує конфіденційність даних клієнта і використання його карткового рахунку тільки для оплати візи і супутніх послуг за згодою клієнта.

Доплата за термінову візу (термін оформлення 1-2 тижні) становить 177,6 євро / чол.

Доплата за Преміум-сервіс становить 74 євро / чол. Преміум-сервіс включає:

 • подача документів і збір біометричних даних в індивідуальному приміщенні;
 • кур'єр (для отримання документів) за запитом;
 • гарячі і холодні напої;
 • особистий асистент;
 • безкоштовні ксерокс, принтер, доступ до користування ПК.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают