Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Що вміє і навіщо потрібен помічник Google Now

Google Now - це сервіс персоналізованого пошуку Google, який розуміє голосові запити. Основна його "фішка" полягає в абсолютній персоналізації інформації - додаток підлаштовується під потреби і звички користувача. Ми розглянемо основні можливості та команди Google Now.

Google Now з'явився ще в 2012 році разом з виходом Android 4.1 Jelly Bean, але його досі називають "продуктом майбутнього", так як можливості подібної системи персоналізованого пошуку практично необмежені. В даний час сервіс доступний на смартфонах (iOS і Android), хромбук і в браузері Chrome на комп'ютерах.

Основне призначення Google Now - виводити всю необхідну користувачу інформацію до того, як він зважиться ввести пошуковий запит. Для цього система відстежує поточне місцезнаходження людини, історію його запитів, інтереси, маршрути, якими він добирається до роботи, сканує його ящик електронної пошти і так далі. Звичайно, виглядає все це трохи моторошно, і багато користувачів не хочуть, щоб Google знала про них настільно багато. Проте, тим, хто менше боїться за свої особисті дані, Google Now може сильно полегшити життя. Отже, що ж вміє сервіс?

По-перше, додаток Google Now дозволяє швидко і зручно користуватися Інтернетом за допомогою голосових запитів. Це ріднить його з асистенткою Siri, встановленою в "айфони". Голосове введення Google дуже точний і продуманий, а пошукова система надійно знайде практично будь-яку інформацію.

Однак основна "фішка" Google Now полягає в умінні виводити різні інформаційні картки, на яких він, наприклад, нагадує про дні народження ваших друзів, інформацію про завантаженість доріг по вашим щоденним маршрутами руху. Грунтуючись на вашому календарі, Google Now вміє нагадувати про зустрічі та підказувати оптимальний час виходу з дому, що дозволяє бути вчасно (грунтуючись на даних про пробки).

Також Google Now виводить інформацію про погоду, якщо ви збираєтеся в поїздку - також ви побачите погоду в місці призначення. Якщо ви купували через пошуковик квитки на концерт або в кіно, Google Now нагадає про початок сеансу. Система вміє прокладати маршрути до необхідних місць, а ще Google Now виводить спортивні картки, на яких відображаються результати виступів команд, якими ви раніше цікавилися, забиваючи в пошуковик їх назви.

Більш того, не так давно Google навчила Androd-версію Now показувати, в яких магазинах поблизу є продукти, яких користувач недавно шукав в Інтернеті. При цьому Google відразу демонструє, за якою ціною продається товар в цьому місці - це дозволяє вирішити, чи хочете ви зайти в магазин чи ні. Google Now вміє отримувати інформацію з Gmail-пошти користувача, зчитуючи звідти, наприклад, електронні квитки на літак, запрошення на зустріч і так далі.

Якщо Google Now зрозуміє, що ви опинилися за кордоном, він автоматично активує перекладач на місцеву мову, почне показувати "домашнє" час і співвідношення курсів місцевої валюти з рідною.

Звичайно, час від часу система "самонавчання" спрацьовує надмірно прямолінійно і кілька необережних пошукових запитів призводить до того, що ви починаєте бачити непотрібні картки. Проте, їх можна без праці змахнути, показавши Google, що ви не зацікавлені в даному питанні.

При цьому картки Google Now працюють навіть без активного підключення до Інтернету. Одного разу довантажити, вони будуть "висіти" до тих пір, поки це актуально (попереджаючи про те, що працюють в офлайн-режимі). Спочатку сервіс підтримував виключно англійську мову команд, проте в даний час Google Now російською практично не поступається по функціональності англомовної версії.

Проте, на практиці Google Now виявляється корисний далеко не всім користувачам. Найбільшу вигоду від використання сервісу витягують люди, які ведуть впорядковане життя - виїжджають на роботу в один і той же час, зі сформованими звичками і інтересами. А ось людям з ненормованим графіком і хаотичним розпорядком дня Now може запропонувати досить мало.

Особливо зручно користуватися Google Now на Android-смартфонах. Користувачам операційної системи доступний спеціальний віджет, який дозволяє вивести картки прямо на робочий стіл, без необхідності заходити в додаток.

Цікавою функцією сервісу є трансляція свого місця розташування своїм колам з Google+. Таким чином, ви зможете не відповідати, наприклад, своїй дружині на питання, де ви знаходитеся, а просто дозволити їй стежити за вашим маршрутом. Стежать за вашим місцем розташування користувачі будуть бачити дані про ваші пересування на спеціальних картках.

Як активувати Google Now?

Для того, щоб почати користуватися Google Now, необхідно завантажити додаток на свій iOS- або Android-смартфон і увійти в свій аккаунт. Чим довше ви будете користуватися Now, тим розумніша він буде ставати, все більше підлаштовуючись під вас. Так як Now - це, перш за все, мобільний сервіс, який базується на даних смартфона, настільна версія в Chrome або на хромбук без встановленої мобільного не запрацює - необхідно увійти в браузері в ту ж обліковий запис, який ви використовуєте на смартфоні.

Команди Google Now

Для того, щоб отримати максимальну вигоду від використання Google Now, найкраще вивчити інтуїтивні голосові команди, які система розуміє природною мовою. Їх дійсно дуже багато, так як з їх допомогою можна зробити практично будь-яка дія. Перед тим, як почати вводити команду, доведеться сказати "ОК, Google", після цього додаток перейде в активний режим і можна почати формулювати завдання.

Варіантів використання голосових команд безліч. Згадаємо лише кілька з них. По-перше, ви можете встановити собі нагадування, прив'язані до часу або до місця. Наприклад, ви можете сказати "Нагадай мені зателефонувати мамі о 20.00" або "Нагадай зателефонувати додому, коли я прийду на роботу".

Також за допомогою Now можна швидко встановити будильник, вимовивши, наприклад, "Встановити будильник на 11.30". За допомогою голосу можна швидко переходити в Gmail, запускати фото- і відеозйомку, створювати замітки, події календаря, дзвонити, відправляти СМС, публікувати повідомлення в соціальних мережах і так далі. Наводити весь список Now-команд тут навряд чи має сенс, тим більше що вони детально розписані на сайті проекту.

Отже, що ж вміє сервіс?
Як активувати Google Now?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно