Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Що таке Bitcoin, як заробити на біткоіни?

 1. Біткоіни (bitcoin) - що це таке?
 2. Біткоіни (bitcoin) для чайників
 3. Основні недоліки біткоіни
 4. Заробіток на біткоіни (bitcoin)
 5. Де взяти біткоіни?

Не так давно в черговому тижневому звіті за моїми інвестицій, я розповідав про  «Гроші» біткоіни  , Як про новий перспективний інвестиційний інструмент

Не так давно в черговому тижневому звіті за моїми інвестицій, я розповідав про «Гроші» біткоіни , Як про новий перспективний інвестиційний інструмент. Тільки за перший тиждень торгівлі біткоіни я заробив більше 200 $ за депозиті 800 $, тобто 25% за тиждень. Заради справедливості зазначу, що мені трохи пощастило, тому що я купував монети Bitcoin при сильному висхідному ціновому тренді (ціна піднімалася понад 1000 $). Після публікації звіту, від читачів ледачого блогу відразу ж посипалися запитання на кшталт:

 • що таке біткоіни (bitcoin)?
 • чи не пізно інвестувати в біткоіни?
 • як заробити на біткоіни?
 • де взяти \ купити біткоіни?
 • як купувати біткоіни на eToro і alfacashier.com ?

На ці та інші питання я обіцяв відповісти детальним оглядом, який ви зараз і читаєте. Отже, почнемо з того, що взагалі таке біткоіни (bitcoin)? Це питання було найпоширенішим серед читачів.

Біткоіни (bitcoin) - що це таке?

Дослівно біткоіни (bitcoin) - «bit» одиниця інформації, «coin» монета. По суті біткоіни (офіційне скор. BTC) - це електронна платіжна система (валюта), яка не має єдиного інформаційного центру, тому у системи немає єдиного власника. Можна сказати, що битки належать тим, хто ними користується. До речі, найчастіше в мережі bitcoin називають саме битками.

Електронна криптовалюта біткоіни була створена в 2009 році (розробка почалася в 2007), програмістом або командою програмістів з псевдонімом Сатоси Накамото (судячи з усього японське ім'я). У 2009 році Сатосі опублікував вихідний код системи і цю подію можна назвати початком роботи електронної платіжної системи.

На сьогоднішній момент існує більше 10 електронних валют з подібним механізмом роботи, ще їх називають ФОРКОМ (відповідь). Перерахую найперспективніші Форк з точки зору заробітку і інвестицій:

 • LiteCoin (зараз курс LTC коливається в діапазоні 25-40 $);
 • Namecoin (зараз курс NMC коливається в діапазоні 5-10 $);
 • PPcoinn (зараз курс PPC коливається в діапазоні 3-5 $).

Вартість і стійкість курсів всіх існуючих криптовалюта безпосередньо залежить від біткоіни, тому в цій статті буду говорити тільки про битком.

Біткоіни (bitcoin) для чайників

Для того, щоб повноцінно розібратися що ж таке bitcoin перерахую основні відмінності біткоіни від звичних грошей:

 • Біткоіни нічим не забезпечені

BTC не є борговими зобов'язаннями (як звичні гроші) і по суті нічим матеріальним не забезпечуються. Ціна біткоіни безпосередньо залежить від попиту і пропозиції, тобто наскільки валюта потрібна людям. Можна провести паралель з золотом, ціна на яке безпосередньо залежить від попиту. Якщо золото, в якийсь момент не буде нікому потрібно, то ціна на нього впаде, правда, до повного нуля ціна не впаде, тому що це все ж метал і з нього можна щось зробити. З біткоіни же в разі відсутності попиту зробити нічого не вийде, тому і ціна на нього теоретично може впасти аж до нуля.

 • Немає єдиного центру

Як я вже говорив вище, всі дані платіжної системи зберігаються у відкритому коді на носіях користувачів системи. Немає ніякого регулятора системи (як, наприклад, центробанк), хто міг би впливати на ціну валюти, кількості випуску нових одиниць і ін. Чинники.

 • Обмежена кількість валюти

Вихідний код системи запрограмований таким чином, що спочатку відомо максимальну кількість монет в системі (21 млн. Монет). Запрограмовано не тільки максимальну кількість, але і динаміка емісії (випуск нових монет), яка зараз становить 25 монет кожні 10 хвилин. Монети розподіляються серед, так званих, Майнер, про які я розповім трохи пізніше. Кожні 4 роки емісія знижується вдвічі.

Таким чином, платіжна система має дефляційну структуру, яка сприяє постійному зростанню ціни на биток. Так виглядає графік зростання емісії біткоіни, згідно з яким емісія закінчиться вже в 2033 році, хоча мені здається, цей момент настане раніше.

Так виглядає графік зростання емісії біткоіни, згідно з яким емісія закінчиться вже в 2033 році, хоча мені здається, цей момент настане раніше

Якщо припустити, що уряди великих країн не заборонятиме bitcoin, то виходячи з дефляційної моделі, курс буде тільки рости. При досягненні загальної кількості монет 21 000 000, монети технічно можуть ділитися до восьмого знака після коми, тому кінець емісії не означає кінець розвитку платіжної системи.

 • Ні комісій за транзакції

Так як у системи немає власника, стало бути, і платити комісію за перекази між гаманцями не кому. В системі існує можливість платити добровільну комісію для прискорення транзакцій.

 • Повна анонімність біткоіни

Незважаючи на те, що система має відкритий вихідний код, і будь-хто може простежити будь-яку операцію з btc, система гаманців абсолютно анонімна. Будь-який користувач системи може мати необмежену кількість гаманців на своєму комп'ютері, при цьому вони будуть мати абсолютно різні номери. Дізнатися про те, хто господар конкретного гаманця, можна тільки від самого господаря.

Номер гаманця є рядок довгою, близько, 34 символів (букви і цифри). Сам гаманець може зберігатися на компьтере, переносному носії або в онлайні сервісі.

Основні недоліки біткоіни

 • Немає єдиного регулятора

Так як немає єдиного центру, немає і можливості скасувати операцію з біткоіни.

 • складність використання

Для більшості людей далеких від інтернет технологій електронна система біткоіни занадто складна і заплутана, це гальмує поширення битків в маси.

 • Ризик стати заборонених валютою

Зараз, коли всі уряди прагнуть до тотального контролю над своїми громадянами, будь-які анонімні гроші приречені на заборону. Рано чи пізно ця врахувати спіткає і біткоіни. Привід для закриття вже є, в інтернеті є кілька магазинів, які у відкриту продають зброю і наркотики за біткоіни. Після заборони битків, скоріше за все курс сильно впаде, але розвиток системи на цьому не припиниться, просто битки підуть в підпілля, де будуть також користуватися популярністю серед користувачів, яким важлива повна анонімність.

Заробіток на біткоіни (bitcoin)

Заробіток на біткоіни (bitcoin)

Існує всього два способи як можна заробити на біткоіни:

 • Заробіток на Майнінг біткоіни

Майнінг (mining - видобуток копалин) - видобуток віртуальної валюти біткоіни за рахунок обчислювальних потужностей комп'ютера. Цей процес потрібен для забезпечення життєдіяльності мережі, саме Майнер (шахтарі віртуальної валюти) забезпечують анонімність, безпека і оперативність транзакцій в системі bitcoin. Заробітком для Майнер є нові монети в системі (25 монет кожні 10 хвилин), які розподіляються серед Майнер. В даний час розрахунки в системі bitcoin настільки складні, що використання звичайного комп'ютера для Майнінг принесе тільки збитки (електроенергія, амортизація та ін.). Для того, щоб об'єднати обчислювальні потужності Майнер об'єднуються в пули, прибуток в яких ділиться пропорційно обсягу проведених розрахунків.

Зараз для Майнінг найвигідніше використовувати спеціальні пристрої Асіка, які були створені спеціально для Майнінг і нічого крім цього не вміють. Як людина далека від анатомії комп'ютерних змін не буду вдаватися в подробиці цього способу заробітку на біткоіни. Можливо, пізніше напишу статтю по Майнінг.

 • Заробіток на торгівлі біткоіни

Цей спосіб можна розділити на два: пасивне інвестування в біткоіни і активне спекулювання на курсі. Перший спосіб полягає в банальній покупці біткоіни і консервуванням їх під матрацом, в надії, що через пару років вони будуть коштувати в десятки разів більше, ніж зараз. До речі, недавно читав статтю провідного аналітика Bank of Amerika, який провів дослідження і затверджувати, що ціна битків буде тільки рости мінімум до позначки 300 $ (зараз ціна за 1 BTC = 2500 $).

Другий спосіб заробітку на торгівлі bitcoin має на увазі активну торгівлю \ спекулювання на курсі біткоіни. Для цих цілей можна використовувати сервіс еToro ( офіційний сайт ). Сервіс відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, можна встановлювати стоп-лосс і тейк профіт, копіювати успішних керівників, які торгують криптовалюта. Є можливість спробувати торгувати на демо рахунку без вкладень.

Цей варіант дуже схожий на торгівлю валютами на форексі, до речі, на біржі BTC-E.nz можна навіть торгувати з допомогою торгової платформи MetaTrader 4. Саме, заробіток на торгівлі біткоіни є найбільш прибутковим для приватних інвесторів, тому що не вимагає великих вкладень. Інвестувати можна почати зі 100 $. Тепер давайте розберемося, де можна взяти \ купити біткоіни.

Де взяти біткоіни?

Відповідь на питання - Де взяти біткоіни, залежить від того, який варіант заробітку на торгівлі ви виберете. Для ледачих інвесторів, які хочуть безпечно інвестувати гроші в біткоіни на тривалі термін підійде варіант з обмінниками. Для початку вам необхідно буде створити гаманець. Останнім часом я постійно чую про зломи гаманців біткоіни, тому рекомендую зберігати гаманець тільки на незалежному накопичувачі, так ви зможе максимально убезпечити свої біткоіни.

Для того, щоб створити гаманець необхідно завантажити клієнт-програму MultiBit собі на комп'ютер з офіційного сайту . Далі запускаємо програму MultiBit і створюємо новий гаманець. Купити біткоіни можна як і звичайні гроші в обмінниках. Я рекомендую користуватися тільки перевіреними обмінниками, такими як alfacashier.com .

Якщо у вас є досвід в торгівлі на форексі і є вільний час, то можете спробувати поторгувати біткоіни на біржі btc-e.com. Хочеться заздалегідь попередити про потенційну можливість лаві біржі. Юридично діяльність біржі ніяк не оформлена в розділі контакти взагалі немає ніякої інформації, можна тільки відправити запит. Так, що не раджу тримати на біржі велику кількість грошей. І хоча біржа є найбільшою в російськомовному сегменті, прибуток краще виводити і купувати на неї справжні біткоіни в обмінниках. В принципі, виводити битки на свій гаманець можна і з самої біржі, але це можна зробити далеко не завжди, тому що резерв біткоіни у біржі істотно обмежений.

Ну ось мабуть і все, що потрібно знати для того, щоб почати заробляти на біткоіни. Якщо щось упустив, запитуйте в коментарях. А поки для закріплення матеріалу, рекомендую подивитися досить цікавий семінар по системі bitcoin.

Всім профіту!

Біткоіни (bitcoin) - що це таке?
И не пізно інвестувати в біткоіни?
К заробити на біткоіни?
Де взяти \ купити біткоіни?
Отже, почнемо з того, що взагалі таке біткоіни (bitcoin)?
Біткоіни (bitcoin) - що це таке?
Де взяти біткоіни?

Новости