Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Що потрібно знати про курсах веб-дизайнера

 1. Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
 2. Як же стати веб-дизайнером? З чого почати?
 3. Стажування і робота для веб-дизайнерів в студії Каспер

Хочете стати веб-дизайнером? Для початку рекомендуємо дізнатися визначення понять "Веб-дизайн" та "веб-дизайнер" .

Якщо ви хочете стати професійним веб-дизайнером, можете кинути ідею навчитися цієї майстерності на курсах веб-дизайну і вже тим більше на курсах photoshop.

Ми спеціально вивчили програми підготовок курсів веб-дизайну в Мінську, а також веб-сайти самих курсів.
Наші особиста думка з приводу курсів:

 1. У абсолютної більшості розглянутих компаній, що надають курси, їх власні веб-сайти не витримують ніякої критики.
 2. Тільки одна з компаній, яка пропонує такі курси сама надає послуги веб-дизайну .
 3. Про викладачів, які читають курси веб-дизайну, інформація на сайтах відсутня. Вам дуже пощастить, якщо викладачі курсів будуть практикуючими фахівцями. В іншому випадку вам будуть розповідати про теорію 10-річної давності, а отримані знання навряд чи допоможуть вам на практиці.
 4. На більшості таких курсів роблять акцент не на веб-дизайн як такий, а розглядають загальні питання з різних тем, які можна віднести до сфери розробки сайту. Незрозуміло, яку професію освоїть в результаті слухач цих курсів. Якщо на курсах готують «універсальних солдатів», які повинні виконувати всі роботи по створенню сайту, то таких випускників врядли можна буде вважати хорошими веб-дизайнерами.
 5. Навчити веб-дизайну в середньому пропонують за 40 академічних годин. Це всього 30 астрономічних годин (трохи більше доби в цілому, розмазані на місяць). При цьому, в програми курсу найчастіше входить:
  і загальна інформація (що таке комп'ютер, що таке інтернет і т.д.);
  і основи роботи в програмі photoshop (чого можна навчитися, просто відкривши саму програму самостійно і звернувшись пару раз в help);
  і основи верстки та програмування;
  і навіть іноді бонусом основи просування сайтів!
  Веб-дизайнеру безумовно корисна загальна інформація про сайтобудування. Однак для навчання фахівця з веб-дизайну необхідно приділяти багато уваги саме вивчення веб-дизайну і всіх тонкощів цього ремесла. 40-а академічних годин для цього явно недостатньо.
 6. Цінним кінцевим продуктом веб-дизайнера є розроблені макети сторінок веб-сайту або веб-інтерфейсу. Звернемо нашу увагу на кращі роботи випускників курсів, які розміщені для перегляду потенційних слухачів. Вони викликають щирий жаль.

Виникає питання: який сенс витрачати ваші гроші і час, якщо ви не опануєте професією веб-дизайнера і не зможете застосовувати свої знання для створюючи корисний і якісний продукт?

На наш погляд відповідь очевидна.

Чи можеш ти бути веб-дизайнером?

Існує думка, що стати професіоналом в будь-якої дано одиницям і потрібен безмежний талант, багато років навчання в престижних університетах і у кращих майстрів.

У нас інша думка.
Ми вважаємо, що будь-яка людина може опанувати досконало будь-якою професією. Якщо в вас є завзятість, бажання стати хорошим фахівцем, і ви будете багато працювати для цього, ви обов'язково досягнете мети!

Так, вам доведеться багато читати і вивчати досвід тих, хто досяг висот в дизайні або розробці сайтів ( рекомендований нами список літератури по веб-дизайну ).
Вам потрібно бути самостійним і йти до своєї мети не дивлячись ні на що. Вам потрібно буде багато практикуватися, іноді помилятися, визнавати свої помилки і постійно вдосконалюватися. Але тільки так ви можете стати фахівцем, якого захоче прийняти в свою команду будь-яка професісональная веб-студія.

Горе-фахівців безліч, особливо в сфері IT (причини цього - окрема тема). Навіщо вам ставати одним з них?

Як же стати веб-дизайнером? З чого почати?

 1. Вам потрібно твердо вирішити, що хочете стати відмінним веб-дизайнером, справжнім фахівцем в цій галузі. Найкраще поставити собі за мету стати найвідомішим і процвітаючим веб-дизайнером в світі.
 2. Навчитися володіти графічним редактором. Для цього є навчальні диски, безкоштовні відео-уроки і т.д. Цьому можна навчатися самостійно. Тут можуть допомогти і курси веб-дизайну, які можуть дати основи роботи з графічними редакторами.
 3. Вивчити різні прийоми роботи в графічному редакторі. Для цього існує спеціальна література, а також блоги веб-дизайнерів і тематичні веб-ресурси.
 4. В процесі вдосконалення, брати участь в конкурсах, відправляти свої роботи на рецензію фахівцям. Це дасть вам інформацію про можливі помилки, які ви не зможете помітити самостійно.
 5. Вивчіть основи html-верстки. Ці знання дуже допоможуть вам у роботі ( список літератури по html-верстки ).
 6. Багато практикуйтеся.
  Наприклад, ви можете взяти за основу який-небудь веб-сайт і придумати йому інше оформлення, більш вдале з вашої точки зору.
 7. Улаштуйтеся на стажування в веб-студію. Для цього зробіть кілька пробних робіт, розішліть своє резюме з прикладами робіт в обрані веб-студії. Будьте наполегливі. Якщо ви хочете стати хорошим фахівцем, якщо ви вчитеся і постійно вдосконалюєтеся, якщо ви самі в себе вірите, у вас завжди є шанс!

Якщо ви поставили собі за мету, йдіть до неї незважаючи ні на що і у вас обов'язково все вийде!

Стажування і робота для веб-дизайнерів в студії Каспер

У нашій компанії постійно відкрита вакансія веб-дизайнера . Ми готові допомогти тим, хто прагне досягти досконалості в веб-дизайні.
Якщо у вас є знання, вміння і велике бажання, ми можемо прийняти вас на стажування без досвіду роботи в веб-студії . Зверніть увагу, що навчати вас ми не будемо: щоб стажуватися в нашій студії у вас повинні бути як мінімум основні (базові) знання.

Рекомендований нами список літератури по веб-дизайну і проектуванні інтерфейсів

Дата публікації: 30.12.2010


Ви обов'язково повинні прочитати цю статтю, якщо шукаєте інформацію на теми: курси веб-дизайну, відеокурси, веб-дизайн відео навчання, відео-уроки по веб-дизайну, книги по веб-дизайну, уроки фотошопа, основи веб-дизайну для початківців, курси фотошопу, курси photoshop.

Повернутися назад

Статті по темі:

Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
Як же стати веб-дизайнером?
З чого почати?
Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
Навіщо вам ставати одним з них?
Як же стати веб-дизайнером?
З чого почати?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно