Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Що потрібно знати про курсах веб-дизайнера

 1. Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
 2. Як же стати веб-дизайнером? З чого почати?
 3. Стажування і робота для веб-дизайнерів в студії Каспер

Хочете стати веб-дизайнером? Для початку рекомендуємо дізнатися визначення понять "Веб-дизайн" та "веб-дизайнер" .

Якщо ви хочете стати професійним веб-дизайнером, можете кинути ідею навчитися цієї майстерності на курсах веб-дизайну і вже тим більше на курсах photoshop.

Ми спеціально вивчили програми підготовок курсів веб-дизайну в Мінську, а також веб-сайти самих курсів.
Наші особиста думка з приводу курсів:

 1. У абсолютної більшості розглянутих компаній, що надають курси, їх власні веб-сайти не витримують ніякої критики.
 2. Тільки одна з компаній, яка пропонує такі курси сама надає послуги веб-дизайну .
 3. Про викладачів, які читають курси веб-дизайну, інформація на сайтах відсутня. Вам дуже пощастить, якщо викладачі курсів будуть практикуючими фахівцями. В іншому випадку вам будуть розповідати про теорію 10-річної давності, а отримані знання навряд чи допоможуть вам на практиці.
 4. На більшості таких курсів роблять акцент не на веб-дизайн як такий, а розглядають загальні питання з різних тем, які можна віднести до сфери розробки сайту. Незрозуміло, яку професію освоїть в результаті слухач цих курсів. Якщо на курсах готують «універсальних солдатів», які повинні виконувати всі роботи по створенню сайту, то таких випускників врядли можна буде вважати хорошими веб-дизайнерами.
 5. Навчити веб-дизайну в середньому пропонують за 40 академічних годин. Це всього 30 астрономічних годин (трохи більше доби в цілому, розмазані на місяць). При цьому, в програми курсу найчастіше входить:
  і загальна інформація (що таке комп'ютер, що таке інтернет і т.д.);
  і основи роботи в програмі photoshop (чого можна навчитися, просто відкривши саму програму самостійно і звернувшись пару раз в help);
  і основи верстки та програмування;
  і навіть іноді бонусом основи просування сайтів!
  Веб-дизайнеру безумовно корисна загальна інформація про сайтобудування. Однак для навчання фахівця з веб-дизайну необхідно приділяти багато уваги саме вивчення веб-дизайну і всіх тонкощів цього ремесла. 40-а академічних годин для цього явно недостатньо.
 6. Цінним кінцевим продуктом веб-дизайнера є розроблені макети сторінок веб-сайту або веб-інтерфейсу. Звернемо нашу увагу на кращі роботи випускників курсів, які розміщені для перегляду потенційних слухачів. Вони викликають щирий жаль.

Виникає питання: який сенс витрачати ваші гроші і час, якщо ви не опануєте професією веб-дизайнера і не зможете застосовувати свої знання для створюючи корисний і якісний продукт?

На наш погляд відповідь очевидна.

Чи можеш ти бути веб-дизайнером?

Існує думка, що стати професіоналом в будь-якої дано одиницям і потрібен безмежний талант, багато років навчання в престижних університетах і у кращих майстрів.

У нас інша думка.
Ми вважаємо, що будь-яка людина може опанувати досконало будь-якою професією. Якщо в вас є завзятість, бажання стати хорошим фахівцем, і ви будете багато працювати для цього, ви обов'язково досягнете мети!

Так, вам доведеться багато читати і вивчати досвід тих, хто досяг висот в дизайні або розробці сайтів ( рекомендований нами список літератури по веб-дизайну ).
Вам потрібно бути самостійним і йти до своєї мети не дивлячись ні на що. Вам потрібно буде багато практикуватися, іноді помилятися, визнавати свої помилки і постійно вдосконалюватися. Але тільки так ви можете стати фахівцем, якого захоче прийняти в свою команду будь-яка професісональная веб-студія.

Горе-фахівців безліч, особливо в сфері IT (причини цього - окрема тема). Навіщо вам ставати одним з них?

Як же стати веб-дизайнером? З чого почати?

 1. Вам потрібно твердо вирішити, що хочете стати відмінним веб-дизайнером, справжнім фахівцем в цій галузі. Найкраще поставити собі за мету стати найвідомішим і процвітаючим веб-дизайнером в світі.
 2. Навчитися володіти графічним редактором. Для цього є навчальні диски, безкоштовні відео-уроки і т.д. Цьому можна навчатися самостійно. Тут можуть допомогти і курси веб-дизайну, які можуть дати основи роботи з графічними редакторами.
 3. Вивчити різні прийоми роботи в графічному редакторі. Для цього існує спеціальна література, а також блоги веб-дизайнерів і тематичні веб-ресурси.
 4. В процесі вдосконалення, брати участь в конкурсах, відправляти свої роботи на рецензію фахівцям. Це дасть вам інформацію про можливі помилки, які ви не зможете помітити самостійно.
 5. Вивчіть основи html-верстки. Ці знання дуже допоможуть вам у роботі ( список літератури по html-верстки ).
 6. Багато практикуйтеся.
  Наприклад, ви можете взяти за основу який-небудь веб-сайт і придумати йому інше оформлення, більш вдале з вашої точки зору.
 7. Улаштуйтеся на стажування в веб-студію. Для цього зробіть кілька пробних робіт, розішліть своє резюме з прикладами робіт в обрані веб-студії. Будьте наполегливі. Якщо ви хочете стати хорошим фахівцем, якщо ви вчитеся і постійно вдосконалюєтеся, якщо ви самі в себе вірите, у вас завжди є шанс!

Якщо ви поставили собі за мету, йдіть до неї незважаючи ні на що і у вас обов'язково все вийде!

Стажування і робота для веб-дизайнерів в студії Каспер

У нашій компанії постійно відкрита вакансія веб-дизайнера . Ми готові допомогти тим, хто прагне досягти досконалості в веб-дизайні.
Якщо у вас є знання, вміння і велике бажання, ми можемо прийняти вас на стажування без досвіду роботи в веб-студії . Зверніть увагу, що навчати вас ми не будемо: щоб стажуватися в нашій студії у вас повинні бути як мінімум основні (базові) знання.

Рекомендований нами список літератури по веб-дизайну і проектуванні інтерфейсів

Дата публікації: 30.12.2010


Ви обов'язково повинні прочитати цю статтю, якщо шукаєте інформацію на теми: курси веб-дизайну, відеокурси, веб-дизайн відео навчання, відео-уроки по веб-дизайну, книги по веб-дизайну, уроки фотошопа, основи веб-дизайну для початківців, курси фотошопу, курси photoshop.

Повернутися назад

Статті по темі:

Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
Як же стати веб-дизайнером?
З чого почати?
Чи можеш ти бути веб-дизайнером?
Навіщо вам ставати одним з них?
Як же стати веб-дизайнером?
З чого почати?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно