Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Скільки реально коштує реклама у блогерів в Instagram? Велике дослідження.

  1. У футболі і рекламі розбираються всі ... Хто не працює з блогерами, той чинить так даремно. Але...
  2. Що важливо блогерам в Instagram
  3. Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?
  4. Проміжний підсумок дослідження реклами в Instagram

У футболі і рекламі розбираються всі ...

Хто не працює з блогерами, той чинить так даремно. Але працювати з новим поколінням лідерів думок в Instagram завдання не найпростіше, вже повірте. Я вже писав статтю про те, як правильно вибрати блогера в Instagram для реклами , Сьогодні ми підемо далі і з'ясуємо, скільки коштує реклама у блогерів все в тому ж Instagram.

Як взагалі зрозуміти, чи адекватні гроші запитує у вас блогер за рекламу? Де та межа ціни, за якою вже починаються «закидони і нереальні запити»? Щоб отримати хоч якусь грунт для роздумів, було прийнято рішення провести «глобальне дослідження ринку» найтупейшім способом - «напиши всім блогерам відразу». Протягом трьох тижнів топ500 Insta-блогерів Білорусі (ну я в ній живу, в нёй дослідження і проводжу) піддавався ретельному відбору і листи щастя летіли в direct і на пошту. З підсумками дослідження я і пропоную ознайомитися нижче.

Паразайт - зручний сервіс автопостінга, аналітики і роботи з особистими повідомленнями в Інстаграме.

Переходьте за посиланням , Щоб отримати тиждень безкоштовного використання!

Дослідження виконано на замовлення Sergio Silvi директора digital-агентства Web and Market .

169 з 500 профілів

Де взяти топ500 типу-блогерів в Instagram? В який став нещодавно платним, сервісі LiveDune. Беремо топ по місту, Мінську, куди відносяться багато популярних профілі і з інших міст і починаємо телефонувати. Кожен профіль акуратненько заноситься в Google-таблицю, і починається тривале очікування. Всього за час опитування з 500 профілів в вибірку потрапило тільки 169. Деякі профілі помилково відносилися до Білорусі, інші були відверто накрученнимі або мали менше 3.000 передплатників (ось таку мінімальну планку для себе встановив на старті), або ж були акаунтами зірок спорту, естради та т.д. Після кількох відмов я просто став їх інгоріровать. У сухому залишку вийшло приблизно 33% з топ500 підходять під мої запити можливого рекламодавця.

Через місяць після початку «дослідження», двох масових розсилок в direct, на пошту, вказану в інформації профілю, і розсилки повідомлень по зазначеним сторінок в VK, відповідь я отримав лише від 96 осіб. Тобто, тільки 56% активних і великих користувачів Instagram відповіли потенційному рекламодавцеві і проявили зацікавленість в додатковий заробіток.

Я був впевнений, що великі профілі будуть відповідати швидко, тому що звернення з приводу реклами для них буденність. На момент написання статті Топ5 профілів мені так і не відповів ні в одному з каналів, залишених для зв'язку і рекламних пропозицій.

Подібні результати мене, м'яко кажучи, розчаровують. Але навіть вони добувалися кров'ю і потом, ніж я докладно поділюся в окремому матеріалі. Назву я його мабуть «5 причин ненавидіти Insta-блогерів» або «Відповідаємо питанням на питання. Майстер-клас по спілкуванню з рекламодавцем в Instagram ». Моє відерце злоби наповнене до країв і навіть трохи переливається. Скажу лише одне, готуйтеся до того, що приблизно один з п'ятьох відповість на ваше запитання, не поставивши зустрічних. У мене є діалоги з 20-30 взаємних повідомлень, серед яких немає жодної відповіді на моє запитання, а кожне повідомлення від блогера несе зустрічне запитання. Дуже круто.

Що важливо блогерам в Instagram

Велика частина плювати хотіла на те, що цікавить рекламодавця. У століття активного підкорення космосу людством будь-який лідер думок з 10к передплатників в Instagram заздалегідь все знає краще за вас і ні в якому разі не стане відповідати на ваші запитання, корона ж може впасти.

Блогери не хочуть рекламувати «дивні речі». Кожен другий не стане рекламувати електронні сигарети парогенератори в своєму профілі. Всі дівчата навідріз відмовляються навіть назвати ціну за рекламний пост про косметику, не знаючи виробника і конкретної товарної позиції.

Всі дівчата навідріз відмовляються навіть назвати ціну за рекламний пост про косметику, не знаючи виробника і конкретної товарної позиції

Переважна частина блогерів середньої руки працюють виключно за бартером і не уявляють, скільки грошей коштує реклама насправді. Частина з них навіть не хоче отримувати гроші, тільки бартер. Багато пропонують сказати, скільки готовий заплатити я, а вони вже вирішать, погоджуватися чи ні. Якщо коротко: це все виглядає як звичайний ринок, на який вперше вийшли поторгувати звичайні люди.

- А скільки коштують оті чобітки?

- А скільки ти за них мені даси?

Велика частина опитаних планує видалити вашу рекламу через 24 години.

Я запитував вартість розміщення рекламного поста, який буде робити безпосередньо блогер, тобто не "тупе» розміщення моєї записи, а ще й власна фотографія з продуктом.

Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?

Я вивів 2 ціни: среднетупую вартість реклами за 1.000 передплатників в профілі і адекватну вартість реклами за 1.000 передплатників.

У чому їх різниця? Среднетупая ціна обчислюється за формулою (96 цін за 1.000 передплатників розділити на 96), і назва відмінно показує її реальну цінність, близьку до нуля. Вся справа в тому, що зустрічаються індивідууми, які викочували ціну в 50 $ за рекламу в профілі з 4.000 передплатниками або 100 $ за 7.500 передплатників + бартерний товар. Інша крайність - це накручені профілі, які і самі знають про це, тому демпінгують. У деяких випадках ціна знижувалася до 0,15 $ за 1.000 передплатників, що перебір.

000 передплатників, що перебір

Тому більш цікавою ціною для нас є адекватна вартість за 1.000 передплатників. Вона обчислюється через відносно складну формулу із середнім значенням, середньоквадратичним відхиленням і інтервальними значеннями. Режим розумного майже-випускника фізмату вимкнений. Ця вартість вже показує більш реальне значення без максимальних відхилень від «норми».

Отже, среднетупая ціна реклами за 1.000 склала 2,28 $, або 144,5 російських рублів.

Адекватна вартість реклами за 1.000 передплатників склала 1,4 $ або 90 російських рублів.

Проміжний підсумок дослідження реклами в Instagram

Я прекрасно розумію різницю між реальністю і середньою температурою по лікарні. Мінімум у половини з опитаних мною блогерів я б в житті не замовив рекламу, простіше розкидати гроші в повітря, хоча б красиво. Пара людина мене дійсно зацікавила для співпраці, але надати дані по географії своєї аудиторії або не могли, бо не вміли, або банально не хотіли. Ринок все ще дикий, як лісу в Сибіру.

І не поспішайте мені розповідати про різну вартість аудиторії в Instagram, в стилі «блогер пише про міські магазини» vs «паблік зі смішними картинками». У першому випадку ціна буде на порядок більше, але грунт, на якій ми з вами стоїмо, повинна все ж бути. І для рекламодавців, і для юних блогерів, які не знають, скільки запросити за свої послуги.

Все пізнається в порівнянні.

Кращий блог про Instagram в соціальних мережах. Підписався на свіжі статті?

Telegram-канал
Група Вконтакті
Сторінка в Facebook
Youtube-канал

Як взагалі зрозуміти, чи адекватні гроші запитує у вас блогер за рекламу?
Де та межа ціни, за якою вже починаються «закидони і нереальні запити»?
А скільки коштують оті чобітки?
А скільки ти за них мені даси?
Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?
У чому їх різниця?
Підписався на свіжі статті?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно