Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Скільки реально коштує реклама у блогерів в Instagram? Велике дослідження.

  1. У футболі і рекламі розбираються всі ... Хто не працює з блогерами, той чинить так даремно. Але...
  2. Що важливо блогерам в Instagram
  3. Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?
  4. Проміжний підсумок дослідження реклами в Instagram

У футболі і рекламі розбираються всі ...

Хто не працює з блогерами, той чинить так даремно. Але працювати з новим поколінням лідерів думок в Instagram завдання не найпростіше, вже повірте. Я вже писав статтю про те, як правильно вибрати блогера в Instagram для реклами , Сьогодні ми підемо далі і з'ясуємо, скільки коштує реклама у блогерів все в тому ж Instagram.

Як взагалі зрозуміти, чи адекватні гроші запитує у вас блогер за рекламу? Де та межа ціни, за якою вже починаються «закидони і нереальні запити»? Щоб отримати хоч якусь грунт для роздумів, було прийнято рішення провести «глобальне дослідження ринку» найтупейшім способом - «напиши всім блогерам відразу». Протягом трьох тижнів топ500 Insta-блогерів Білорусі (ну я в ній живу, в нёй дослідження і проводжу) піддавався ретельному відбору і листи щастя летіли в direct і на пошту. З підсумками дослідження я і пропоную ознайомитися нижче.

Паразайт - зручний сервіс автопостінга, аналітики і роботи з особистими повідомленнями в Інстаграме.

Переходьте за посиланням , Щоб отримати тиждень безкоштовного використання!

Дослідження виконано на замовлення Sergio Silvi директора digital-агентства Web and Market .

169 з 500 профілів

Де взяти топ500 типу-блогерів в Instagram? В який став нещодавно платним, сервісі LiveDune. Беремо топ по місту, Мінську, куди відносяться багато популярних профілі і з інших міст і починаємо телефонувати. Кожен профіль акуратненько заноситься в Google-таблицю, і починається тривале очікування. Всього за час опитування з 500 профілів в вибірку потрапило тільки 169. Деякі профілі помилково відносилися до Білорусі, інші були відверто накрученнимі або мали менше 3.000 передплатників (ось таку мінімальну планку для себе встановив на старті), або ж були акаунтами зірок спорту, естради та т.д. Після кількох відмов я просто став їх інгоріровать. У сухому залишку вийшло приблизно 33% з топ500 підходять під мої запити можливого рекламодавця.

Через місяць після початку «дослідження», двох масових розсилок в direct, на пошту, вказану в інформації профілю, і розсилки повідомлень по зазначеним сторінок в VK, відповідь я отримав лише від 96 осіб. Тобто, тільки 56% активних і великих користувачів Instagram відповіли потенційному рекламодавцеві і проявили зацікавленість в додатковий заробіток.

Я був впевнений, що великі профілі будуть відповідати швидко, тому що звернення з приводу реклами для них буденність. На момент написання статті Топ5 профілів мені так і не відповів ні в одному з каналів, залишених для зв'язку і рекламних пропозицій.

Подібні результати мене, м'яко кажучи, розчаровують. Але навіть вони добувалися кров'ю і потом, ніж я докладно поділюся в окремому матеріалі. Назву я його мабуть «5 причин ненавидіти Insta-блогерів» або «Відповідаємо питанням на питання. Майстер-клас по спілкуванню з рекламодавцем в Instagram ». Моє відерце злоби наповнене до країв і навіть трохи переливається. Скажу лише одне, готуйтеся до того, що приблизно один з п'ятьох відповість на ваше запитання, не поставивши зустрічних. У мене є діалоги з 20-30 взаємних повідомлень, серед яких немає жодної відповіді на моє запитання, а кожне повідомлення від блогера несе зустрічне запитання. Дуже круто.

Що важливо блогерам в Instagram

Велика частина плювати хотіла на те, що цікавить рекламодавця. У століття активного підкорення космосу людством будь-який лідер думок з 10к передплатників в Instagram заздалегідь все знає краще за вас і ні в якому разі не стане відповідати на ваші запитання, корона ж може впасти.

Блогери не хочуть рекламувати «дивні речі». Кожен другий не стане рекламувати електронні сигарети парогенератори в своєму профілі. Всі дівчата навідріз відмовляються навіть назвати ціну за рекламний пост про косметику, не знаючи виробника і конкретної товарної позиції.

Всі дівчата навідріз відмовляються навіть назвати ціну за рекламний пост про косметику, не знаючи виробника і конкретної товарної позиції

Переважна частина блогерів середньої руки працюють виключно за бартером і не уявляють, скільки грошей коштує реклама насправді. Частина з них навіть не хоче отримувати гроші, тільки бартер. Багато пропонують сказати, скільки готовий заплатити я, а вони вже вирішать, погоджуватися чи ні. Якщо коротко: це все виглядає як звичайний ринок, на який вперше вийшли поторгувати звичайні люди.

- А скільки коштують оті чобітки?

- А скільки ти за них мені даси?

Велика частина опитаних планує видалити вашу рекламу через 24 години.

Я запитував вартість розміщення рекламного поста, який буде робити безпосередньо блогер, тобто не "тупе» розміщення моєї записи, а ще й власна фотографія з продуктом.

Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?

Я вивів 2 ціни: среднетупую вартість реклами за 1.000 передплатників в профілі і адекватну вартість реклами за 1.000 передплатників.

У чому їх різниця? Среднетупая ціна обчислюється за формулою (96 цін за 1.000 передплатників розділити на 96), і назва відмінно показує її реальну цінність, близьку до нуля. Вся справа в тому, що зустрічаються індивідууми, які викочували ціну в 50 $ за рекламу в профілі з 4.000 передплатниками або 100 $ за 7.500 передплатників + бартерний товар. Інша крайність - це накручені профілі, які і самі знають про це, тому демпінгують. У деяких випадках ціна знижувалася до 0,15 $ за 1.000 передплатників, що перебір.

000 передплатників, що перебір

Тому більш цікавою ціною для нас є адекватна вартість за 1.000 передплатників. Вона обчислюється через відносно складну формулу із середнім значенням, середньоквадратичним відхиленням і інтервальними значеннями. Режим розумного майже-випускника фізмату вимкнений. Ця вартість вже показує більш реальне значення без максимальних відхилень від «норми».

Отже, среднетупая ціна реклами за 1.000 склала 2,28 $, або 144,5 російських рублів.

Адекватна вартість реклами за 1.000 передплатників склала 1,4 $ або 90 російських рублів.

Проміжний підсумок дослідження реклами в Instagram

Я прекрасно розумію різницю між реальністю і середньою температурою по лікарні. Мінімум у половини з опитаних мною блогерів я б в житті не замовив рекламу, простіше розкидати гроші в повітря, хоча б красиво. Пара людина мене дійсно зацікавила для співпраці, але надати дані по географії своєї аудиторії або не могли, бо не вміли, або банально не хотіли. Ринок все ще дикий, як лісу в Сибіру.

І не поспішайте мені розповідати про різну вартість аудиторії в Instagram, в стилі «блогер пише про міські магазини» vs «паблік зі смішними картинками». У першому випадку ціна буде на порядок більше, але грунт, на якій ми з вами стоїмо, повинна все ж бути. І для рекламодавців, і для юних блогерів, які не знають, скільки запросити за свої послуги.

Все пізнається в порівнянні.

Кращий блог про Instagram в соціальних мережах. Підписався на свіжі статті?

Telegram-канал
Група Вконтакті
Сторінка в Facebook
Youtube-канал

Як взагалі зрозуміти, чи адекватні гроші запитує у вас блогер за рекламу?
Де та межа ціни, за якою вже починаються «закидони і нереальні запити»?
А скільки коштують оті чобітки?
А скільки ти за них мені даси?
Скільки коштує реклама в Instagram у блогера?
У чому їх різниця?
Підписався на свіжі статті?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают