Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Скільки можна заробити на гугл адсенс, накликали 300 доларів.

  1. Що впливає на суму прибутку і скільки можна заробити на гугл адсенс?
  2. Скільки я заробив за перші три місяці на Adsense?

Коли ви дізнаєтеся скільки можна заробити на гугл адсенс, руки самі почнуть діяти

Коли ви дізнаєтеся скільки можна заробити на гугл адсенс, руки самі почнуть діяти. Розмістивши один раз кілька рекламних блоків на своєму проекті, я вже не зміг від них відмовитися. Якщо у вас є власний блог, сайт або форум з гарною відвідуваністю негайно поставте на нього рекламу від Google.

Решта можуть почити статтю як створити свій сайт в інтернеті . Адже потім будете шкодувати, що не зробили цього раніше. Гроші почали капати щодня ... Скільки можна заробити на Google Adsense?

сьогодні заробити на рекламі в інтернеті можна дуже великі гроші. Насправді багато наївно вважають, що за цим рекламки ніхто не клікає. Каюсь, я сам думав точно так же. І хоча таких людей дійсно не багато, але й цього мізеру вам буде цілком достатньо. Після розміщення вже в перший день отримав 1.5 долара. На що можна розраховувати?

Відразу хочу розповісти вам про суму, адже питання скільки можна заробити у багатьох на першому місці. Далі ми розберемося від чого залежить її розмір.

Отже початківець блогер ( хто такі блогери і як їм стати ) Цілком може розраховувати на дохід від 50 до 150 доларів на місяць.

Від вас вимагається просто встановити рекламу гугл адсенс на своєму проекті. А далі вам будуть платити за кожен клік по ній. Сума кожного натискання різна і їх не завжди багато. Тут не варто сподіватися на стабільний дохід.

Багато пишуть, що їх прибуток з цього виду реклами дуже маленька. І зазначена мною сума в 50 $ набирається майже за рік. Та не приховую є і таке інше. А ось тут вже потрібно знати особливості і секрети заробітку на adsense. Адже саме вони визначають ціну кліка.

Що впливає на суму прибутку і скільки можна заробити на гугл адсенс?

Реально факторів дуже багато, але ми з вами зупинимося тільки на самих основних. Щоб не забивати голову зайвою інформацією.

Ось вони:

Тематика сайту. У кожній темі свої ціни за кліки і вони дуже сильно відрізняються. Ось для прикладу одні з найприбутковіших тем (Форекс, Робота, Нерухомість, Медицина, Заробіток, Кредитування). Тут вам можуть заплатити за один клік і долар і два і більше. Детальніше про це читайте в статті Як вибрати тему для сайту? Як знайти «свою» тему ...

Відвідуваність. Чим вище тим, краще. Як говориться багато відвідувачів - багато кліків і можна заробити більше. Зрозуміло, що не кожен з них натисне на рекламу, але ймовірність все одно вище. Ще важливо, щоб ваші відвідувачі переглядали якомога більше сторінок. Адже людина заходить з пошукової системи на одну сторінку, а реклама може бути на іншій. А щоб він клікнув його потрібно мотивувати переглянути побільше ваших записів. Тобто людина повинна гуляти по сайту. Якщо вам цікаво можете дізнатися відвідуваність чужих сайтів , Які вже заробляють на гугл адсенс.

Як і де розміщена сама реклама. Це вкрай важливий момент. Адже навіть при дорогий тематиці і гарної відвідуваності неправильно розставлені блоки реклами все зіпсують. Потрібно постійно з ними експериментувати, вибираючи найкращий варіант. Хоча за вас це вже зробили інші, і є місця, які вважаються найбільш розмітки. Але на кожному сайті, виходячи з його тематики та дизайну є свої, так би мовити, рибні місця.

Всі ці фактори в сукупності можуть дати дуже приємний результат. Саме вони допомогли мені заробити гроші в інтернеті . Уже в третій місяць я отримав цілих 300 доларів.

Я поставив за три рекламні блоки на найбільш відвідуваних сторінках сайту. Чому саме стільки? Так як раніше правила гугл адсенса забороняли розміщувати більше на одній сторінці. Зараз кількість рекламних блоків не обмежена. Всього вийшло приблизно 25 штук. Довго вибирав відповідне місце, перше 2 місяці по суті проводив експерименти. Навіть міняв колір блоків реклами. Відвідуваність у мене на тому сайті була окало 280 осіб в день.

І як результат щоденний заробіток став 7-15 доларів. В кінці місяця у мене в особистому кабінеті красувалася сума в 325 у.о. І це при тому, що було менше трьохсот відвідувачів в день. Ось що значить грамотно розставлена ​​реклама, правильного розміру і кольору. Природно тема сайту зіграла не останню роль.

До речі після розміщення рекламних блоків зауважив, що позиції сайту в Google стали трішки краще. Не знаю, може це просто збіг. Так що не бійтеся, вам блоки реклами не зашкодять. Хоча якщо проект ще зовсім молодий і мало відвідуємо (до 100 чол. В день) я б не став на нього вішати рекламу.

Скільки я заробив за перші три місяці на Adsense?

Google платить чеками. Тобто на вказану вами адресу прийде чек з чесно заробленої сумою. До речі мінімальний поріг виплат становить 100 $. Природно, що перша сотня найважча і разом з тим довгоочікувана. Хоча новачкові здається, що це величезні гроші. І головне не хвилюйтеся вам обов'язково надішлють чек. Коли я побачив лист з Гугл в своїй поштовій скриньці аж підстрибнув.

А радіти було чому, адже мій дохід за перші три місяці склав 760 $ доларів. Подивіться на чек і переконайтеся самі. Це не скажені гроші і не великий куш - це результати моїх праць. Я сфотографував цей чек і хочу показати вам. Так що знайте з Google можна і потрібно заробляти. Спробуйте і ви поставити цю рекламу на свій сайт.

Що впливає на суму прибутку і скільки можна заробити на гугл адсенс?
Скільки я заробив за перші три місяці на Adsense?
Скільки можна заробити на Google Adsense?
На що можна розраховувати?
Що впливає на суму прибутку і скільки можна заробити на гугл адсенс?
Чому саме стільки?
Скільки я заробив за перші три місяці на Adsense?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно