Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Скільки коштує розробка E-commerce сайту?

 1. Що визначає вартість розробки онлайн магазину?
 2. Що важливо враховувати при розробці онлайн магазину?
 3. Веб Дизайн E-commerce сайту
 4. Дизайн інтерфейсу
 5. Зображення товарів і графічний дизайн
 6. Хостинг E-commerce сайту
 7. Навчання та підтримка сайту
 8. Що потрібно враховувати при розрахунку вартість розробки онлайн магазину?
 9. Як знизити вартість розробки онлайн магазину для стартапу?
 10. Що може збільшити вартість e-commerce проекту?
 11. Критичні елементи, що визначають вартість веб-сайту електронної комерції
 12. Як створити сайт електронної комерції і скільки це коштує
 13. Безкоштовна консультація по створенню онлайн магазину

Головна / Блог / Скільки коштує розробка E-commerce сайту?

Ще в 2015 році було зафіксовано близько 1,2 мільярда онлайн покупців по всьому світу. Онлайн продажу - це тренд, який неможливо ігнорувати. З точки зору підприємця, онлайн продажу перспективна сфера діяльності, враховуючи, що в подальшому кількість онлайн покупців буде тільки збільшуватися. В інтернеті можна продавати що завгодно. Від онлайн курсів, до саморобної біжутерії та побутових товарів. Саме тому така велика кількість наших клієнтів звертається до нашої команди з питанням «Скільки буде коштувати створення індивідуального онлайн магазину?». Однак на це питання відповідь виключно індивідуальний. І далі в статті ми пояснимо чому.

На графіку сервісу Statista ви можете наочно побачити, як збільшилася кількість людей, які роблять онлайн покупки всього за кілька років. Виглядає як відмінна можливість для розвитку бізнесу, чи не так?

Що визначає вартість розробки онлайн магазину?

Вартість створення персоналізованого онлайн магазину багато в чому залежить від самого бізнесу і його потреб. В першу чергу на ціну можуть впливати такі фактори, як:

1. База клієнтів. Саме розмір клієнтської бази впливає на те, яку технологію вибрати і які програми використовувати. Сайт для невеликого трафіку буде коштувати дешевше. Сайт, здатний справлятися з великим потоком клієнтом буде коштувати дорожче в плані розробки і подальшої підтримки. Крім того, від кількості клієнтів залежить і розмір команди розробників, який створюватимуть e-commerce проект. Якщо ви хочете створити онлайн магазин для стартапу - то можете найняти невелику аутсорсингової команду.

2. Допоміжні додатки. термін Enterprise Resource Planning - це спеціальне програмне забезпечення, які відповідає за інвентар, доставку, оплату та інші обслуговуючі функцій. У великих компаніях часто використовується відразу кілька ERP рішень. Деякі ERP можуть коштувати більше 100 000 $ в рік. А інтеграція подібних програм може зайняти сотні годин розробки. Щоб знизити вартість розробки онлайн магазину, невеликі компанії і стартапи можуть використовувати вбудовані або готові системи звітності.

3. Маркетинг. При створенні онлайн магазину, також важливо враховувати маркетингові компанії в інтернеті і в реальному світі. Зараз є безліч інструментів, щоб залучити покупців на свій сайт. Серед нах: соціальні мережі, відео, мобільний маркетинг, розсилки. Великі компанії можуть витрачати на залучення трафіку від 100 000 $ в той час, як невеликі компанії залучають набагато менше трафіку за 2000 $ в місяць.

4. Функціонал сайту. Це дуже важливий пункт для тих, хто замислюється про вартість розробки онлайн магазину.

В попередній статті ми докладно розкладі 9 основних функцій , Які повинні бути в сучасному онлайн магазині.

Великі компанії можуть собі дозволити витратити максимальний бюджет на створення інтерактивного функціоналу, щоб відрізнятися від конкурентів. Серед таких функцій конструктор їжі або одягу в режимі реального часу. Також поширені бонусні програми. Варто звернути увагу, що подібні функції вимагатиму додаткового бюджету на дизайн і інтеграцію в онлайн магазин, що значно збільшить вартість створення персоналізованого онлайн магазину. Невеликі компанії можуть використовувати вбудовані рішення або плагіни, щоб розширити функціонал сайту.

5. Контент. Зміст сайту грає важливу роль. Найчастіше, клієнти самі надають контент на сайт. Під контентом маються на увазі тексти для сторінок, картинки, описи товарів і їх вартість. Якщо на сайті більше 1000 товарів, то потрібно більше часу на заповнення контентом. Якщо в онлайн магазині представлені всього 50 позицій товарів, це буде набагато простіше і дешевше. Більшість онлайн магазинів мають зручне меню для редагування товарів. При наповненні онлайн магазину товарами вам не буде потрібно програміст. Але іноді компанія не може виділити окрему людину на цю задачу. Тому онлайн агентство надає свого фахівця, що збільшує вартість розробки онлайн магазину.

І це далеко не все. Якщо питання «Як створити онлайн магазин?» Не дає вам спокою, то на початкових стадіях потрібно розуміти, на якій платформі ви хочете створити сайт. Ми допоможемо вам з вибором! Ми раді поділитися статтями Кращі платні і Кращі безкоштовні платформи для створення онлайн магазинів. У цих оглядах ми постаралися описати найбільш важливі функції найпопулярніших платформ.

Що важливо враховувати при розробці онлайн магазину?

Вартість розробки онлайн магазину - складне питання. І на нього неможливо дати однозначну відповідь, не знаючи специфіки бізнесу. У цій частині статті ми більш детально розглянемо важливі фактори, які безпосередньо впливають на вартість розробки e-commerce сайту.

Веб Дизайн E-commerce сайту

Дизайн сайту дуже сильно впливає на вартість розробки. Більшість платформ мають галереї з дизайном. Це шаблонний дизайн, який можна вибрати для сайту, що заощадить вам час і гроші. Купівля теми варто до 300 $.

Але якщо ви по-справжньому хочете виділитися з натовпу, то вартість персоналізованого web дизайну для e-commerce проекту починається від 1000 $ і залежить від специфіки сайту і вимог.

Дизайн інтерфейсу

Це дуже важлива частина, яка входить у вартість розробки онлайн магазину. Зараз пояснимо чому. Саме від інтерфейсу сайту буде залежати, наскільки зручно буде користувачам купувати товари. Зручність дуже важливо. Залежно від зручності, користувачі будуть здійснювати покупки чи ні.

У пошуках відповіді на питання «Скільки буде коштувати розробка e-commerce сайту», враховуйте і вартість UX дизайну. Команда Динарис має велику експертизою в цьому питанні. Наші рекомендації по створенню дизайну онлайн магазину ви можете прочитати на нашій статті за посиланням .

Якщо дизайн сайту інтуїтивно зрозумілий, то користувачеві буде набагато зручніше здійснювати покупки і знаходити потрібні товари. Вартість розробки дизайну для сайту ecommerce варіюється від 1000 $ до 2000 $. Будьте уважні, адже зручність використання дизайну сайту має бути протестовано. Ці метрики повинні бути дотримані, як під час розробки, так і під час запуску проекту.

Зображення товарів і графічний дизайн

Вартість цієї частини дизайну для e-commerce проектів починається від 500 $. Якщо ви хочете наповнити ваш онлайн магазин картинками з високою роздільною здатністю, то готуйтеся витратити додаткові кошти. Такі стічні картинки досить дорогі. Теж саме можна сказати і про хороше дизайні логотипу. Розробка графічного дизайну для онлайн магазину може коштувати більше, ніж ви розраховували, але з іншого боку це приверне ваших покупців і помітно виділить вас із загального числа подібних сайтів.

Якісні зображення товарів дуже важливі. Якщо ви є дистриб'ютором, то ймовірно у вас є подібні зображення. Для невеликих компаній або стартапів теж є рішення. Дизайнери часто роблять оптимізацію картинок для інтернету, щоб вони добре виглядали в вашому інтернет магазині.

Крім того, у вартість створення дизайну персоналізованого онлайн магазину потрібно включити і створення фірмового логотипу. Якщо у вашій компанії ще немає логотипу, то ми настійно рекомендуємо замовити його разом з рештою дизайном сайту.

Хостинг E-commerce сайту

Витрати на хостинг є найбільш стабільною змінної серед інших, які потрібно враховувати при розрахунку вартості розробки онлайн магазину. більшість SaaS рішень надають послуги хостингу. Однак вони можуть бути лімітовані. Сервіси можуть обмежувати кількість даних, що зберігаються, трафік, кількість замовлень і товарів. Це хороший варіант для стартапів. Але в міру зростання компанії можна купувати відсутні елементи. Подібні рішення можуть вам обійтися в 20-250 доларів на місяць, поки ваша компанія не задумається про масштабування.

Якщо велика корпорація потребує розробки e-commerce сайту, то в такому випадку хостинг сайту буде коштувати від 300 $ в місяць. Однак такі хостинги не завжди безпечні. Якщо ваша компанія хоче надати безпечний онлайн шопінг, то за хороший хостинг доведеться заплатити від 1000 до 2000 доларів на місяць.

Якщо ваша компанія хоче надати безпечний онлайн шопінг, то за хороший хостинг доведеться заплатити від 1000 до 2000 доларів на місяць

Навчання та підтримка сайту

При розраховуй середньої ціни на розробку онлайн магазину важливо пам'ятати, що компанії буде потрібно постійна підтримка. Крім того, компанії потрібна початкова підготовка для управління сайтом електронної комерції. Вартість залежить від складності обраної системи. Також роль грає і кількість менеджерів онлайн магазинів. Для навчання невеликої команди за якісну підготовку розраховуйте заплатити від 500 до 1200 доларів США.

Що потрібно враховувати при розрахунку вартість розробки онлайн магазину?

Використовуючи наведену вище інформацію, ви бачите, як змінюється вартість розробки онлайн магазину. Ще один спосіб проаналізувати витрати - розглянути типові витрата часу аутсорсингової команди на розробку сайту:

10% Планування і попередня розробка

55% Конфігурація системи розробки / бази даних електронної комерції

25% Дизайн

10% Управління проектами

Як знизити вартість розробки онлайн магазину для стартапу?

Якщо перераховані вище суми вас лякають, і ви планували витратити набагато менше - не турбуйтеся, у нас є рішення! В першу чергу - знайдіть аутсортінговую команду. Це знизить вартість розробки і дизайну. При цьому якість проекту не постраждає. Але через низьку вартості, проект може розроблятися трохи довше за часом.

Якщо у вас обмежений бюджет, існує безліч шаблонних варіантів для електронної комерції. У багатьох випадках ми рекомендуємо використовувати готові рішення Shopify або WordPress . Чим вони гарні? Компанія-розробник програмного забезпечення володіє і підтримує «внутрішній» код веб-сайту. Вам дозволено змінювати тільки дизайн. Однак ви не можете змінювати більшість вбудованих функцій. Використання такого рішення можна порівняти з орендою квартири. Ви можете жити в ній, прикрашати її в і запрошувати друзів, але ви не можете почати ламати стіни і позбавлятися від вбудованих приладів. Хостинг рішень для електронної комерції стає все більш складними і багатофункціональними. Тому для малих підприємств і стартапів з простими вимогами вони можуть стати відмінним рішенням.

Тому для малих підприємств і стартапів з простими вимогами вони можуть стати відмінним рішенням

Що може збільшити вартість e-commerce проекту?

Якщо шукати відповіді на запитання, як розробити онлайн магазин і яка буде вартість розробки, то тут варто враховувати кілька факторів. Бюджет на розробку онлайн магазину формується з 3-х аспектів. Вартість включає в себе час, доступні ресурси і обслуговування. Якщо у вас обмежений термін, то вартість розробки онлайн магазину індивідуального онлайн магазину може значно зрости. Однак є й інші варіанти. Також важливо розуміти, будите ви використовувати ресурси вашої компанії? Або візьмете аутсорсингової компанії для деяких завдань? Хто буде відповідати за розвиток онлайн магазину? Середня вартість розробки онлайн магазину безпосередньо залежить від цих питань. І щоб правильно розрахувати вартість, потрібно на них відповісти на самому початку.

Перш ніж відповідати на питання, скільки коштує розробка персоналізованого онлайн магазину, розгляньте ці пункти витрат:

• Домен

• Надійний і масштабований хостинг

• Сертифікат SSL

• Платіжні системи (інтеграція PayPal )

• Планування

• UX

• Візуальний дизайн

• Розробка та документація

• Тестування

• Копірайтинг

• Зображення

Відповідаючи на питання «Як розробити онлайн магазин», важливо розуміти, що це складний проект. Вартість який варіюється в різних аспектах і включає в себе різні стадії.

Вартість який варіюється в різних аспектах і включає в себе різні стадії

Критичні елементи, що визначають вартість веб-сайту електронної комерції

При спробі скоротити витрати на веб-сайт електронної комерції враховують ці фактори:

• Потрібно розробити сайт з нуля або вам потрібно виконати ре-дизайн та / або реконструкцію старого сайту?

• Скільки сторінок на вашому сайті?

• Скільки товарів ви продаєте?

• Чи буде товар доступний в таких різновидах, як колір, розмір і т. Д.?

• Якщо який-небудь з продуктів має різні кольори і розміри, чи вплине це на його вартість?

• У вас є контент, готовий для веб-сайту електронної комерції, або вам буде потрібна допомога у створенні контенту?

• Як щодо зображень продукту та графіки сайту?

• У вас є сервер, вже розміщує домен, або вам потрібна аутсорсингова команда щоб доопрацювати настройки?

• У вас є захищене доменне ім'я або вам потрібна допомога в реєстрації домена?

• Ви хочете приймати платежі через Paypal або хочете використовувати безпечне рішення шлюзу «під ключ»?

• У вас є ваші продукти, ціни та інформація організована в Excel?

• Чи хочете ви, щоб на сайті був блог?

• Ви хочете, щоб сайт був адаптивним для мобільних пристроїв?

• Вам потрібні інші спеціальні функції, такі як просунуті SEO настройки і мейл розсилки?

Як створити сайт електронної комерції і скільки це коштує

В основному вартість розробки веб-сайтів електронної комерції варіюються від 5000 до 10 000 доларів США. Але врахуйте одну особливість. Якщо ви хочете, отримувати з інтернет магазину значний дохід, не скупіться на початкові інвестиції в якісний дизайн і розробку.

Якби ви вкладали гроші в будівництво фізичного магазину, скільки б ви витратили? Не менш 100 000 до 200 000 доларів. У ваші витрати входила б оренда, інвентар, дизайн інтер'єру, маркетинг, реклама, комунальні послуги, персонал, обладнання та страхування і т. Д. Тоді чому при створенні інтернет магазину у вас інший підхід? Більш того, якщо онлайн магазин грамотно розвивати, то він окупитися в перший рік існування.

Більш того, якщо онлайн магазин грамотно розвивати, то він окупитися в перший рік існування

Безкоштовна консультація по створенню онлайн магазину

Якщо після прочитання цієї статті у вас все ще залишилися питання, просто заповніть форму збоку на сторінці або на нашій сторінці Контакти за посиланням . Опишіть ваше запитання і залиште вашу електронну адресу. Ми будемо раді поділитися нашою експертизою в створенні онлайн магазинів. Завдяки досвіду аутсорс розробки, ми допоможемо вирішити ваше питання і заробити максимально ефективний онлайн магазин. Команда Динарис бажає вам продуктивної онлайн торгівлі!

Що визначає вартість розробки онлайн магазину?
Що важливо враховувати при розробці онлайн магазину?
Як знизити вартість розробки онлайн магазину для стартапу?
Що може збільшити вартість e-commerce проекту?
Саме тому така велика кількість наших клієнтів звертається до нашої команди з питанням «Скільки буде коштувати створення індивідуального онлайн магазину?
Виглядає як відмінна можливість для розвитку бізнесу, чи не так?
Що визначає вартість розробки онлайн магазину?
Якщо питання «Як створити онлайн магазин?
Що важливо враховувати при розробці онлайн магазину?
Що потрібно враховувати при розрахунку вартість розробки онлайн магазину?

Новости