Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Система підбору площин зовнішньої реклами по Україні

 1. 9 переваг зовнішньої реклами
 2. Порядок замовлення і розміщення зовнішньої реклами

Можна використовувати *, для пошуку по масці, також задавати
кілька кодів через, . Наприклад: KWBB *, 115A. Результат: KWBB101,
KWBB102, KWBB103, ... 115A

Можна використовувати *, для пошуку по масці, також задавати кілька кодів через кому .Например: 113 *, 115. Результат: 11345, 113456, 11344, ... 115

Виберіть необхідний період рекламної кампанії. Має сенс вибрати параметр "частково" для пошуку частково вільних ресурсів в заданому періоді.

Вибирайте точний розмір по потребі

Неактивні площині - площині, які з яких-небудь причин видалені з сіток операторів (продані на рік, демонтовані, перенесені, мають труднощі з обслуговуванням)

Не всі плоскоті співвіднесені з Райн міста, тому більш точний пошук має сенс виробляти за адресами.

Система Outdoor-Online призначена для оперативного підбору адресних програм для розміщення зовнішньої реклами по всій Україні.

Основна місія проекту - надати повну і актуальну інформацію про зайнятість конструкцій зовнішньої реклами для формування якісних рекламних кампаній. База рекламоносіїв для замовлення білбордів, сітілайтів, скроллером та інших видів конструкцій постійно розширюється. Реклама на білбордах можлива як комплексна, що базується на готових випробуваних програмах по всій Україні, так і за запитами враховує специфіку діяльності клієнта ..

Система Outdoor-Online дозволяє відбирати рекламні конструкції і в подальшому проводити розміщення реклами за обраними критеріями (період рекламної кампанії, тип площині, місто, адреса, сторона та ін.), Відбирати рекламні носії по обраній ділянці карти, відображати на карті підібрану програму, створювати xls, pdf-презентації (розширена інформація про площинах: білбордах (бігбордах або рекламних щитах), призматронах, сітілайтах, троллах, беклайтах, брендмауерах і ін.), централізовано зберігати і управляти інформацією про носіях зовнішньої р лами і вибірках.

Для повнофункціонального використання системи необхідна Реєстрація . Також Ви можете відправити запит / повідомлення менеджеру компанії: http://www.outdoor-online.com.ua/contacts Орендувати білборди Ви зможете після після підписання типового договору, який можете запитати у свого менеджера. Вартість зовнішньої реклами визначається по кожному рекамному щиту / рекламної площини індивідуально і визначається місцем розташування площині.

Інформацію стосовно користування в системі для зареєстрованих користувачів:

Інформація по підключенню операторів зовнішньої реклами тут .

 • 9 переваг зовнішньої реклами

  Зовнішня реклама - це ефективний спосіб просування товарів і послуг. Цей тип медіа має безліч переваг в порівнянні з іншими видами реклами:

  повністю

  1. Різноманітність. Зовнішня реклама дозволяє вибрати оптимальний тип, формат і конкретні об'єкти для розміщення рекламного повідомлення: білборди, сітілайти, троли, брендмауери, беклайти, суперсайти, інші види конструкцій.
  2. Простота сприйняття. "Наружка" не є дратівливим чинником для більшості людей, які бачать її кожен день і вже звикли до неї.
  3. Аудиторія. Чисельність і склад аудиторії постійно змінюється, що дозволяє охоплювати найрізноманітнішу аудиторію і проводити дійсно працюють кампанії.
  4. Вартість. Вартість розміщення зовнішньої реклами в рази дешевше, ніж вартість реклами на ТБ, в друкованих ЗМІ та в мережі Інтернет.
  5. Постійність. Такий вид реклами не можна вимкнути, стерти або закрити. Реклама на білбордах, до того ж, статична, на відміну від динамічних рекламоносіїв: призматронів та скролів.
  6. Вимірність. Показники охоплення аудиторії засновані на вимірах потоків пішоходів і авто.
  7. Видимість. Даний вид реклами привабливий для аудиторії завдяки великим розмірам конструкцій і оригінальним сюжетам.
  8. Якість. У поліпшення якості рекламоносіїв, подсветок і т.п. постійно вкладаються кошти.
  9. Ефективність. Найуспішніші рекламодавці використовують саме такий вид реклами.

  При більш детальному порівнянні "наружки" з іншими видами реклами її плюси стають очевидними в повній мірі:

  • Зовнішня реклама доступна. Для того, щоб сприйняти її, потрібно всього лише визирнути у вікно або ж вийти на вулицю, для сприйняття ж реклами в друкованому засобі масової інформації або на ТБ, потрібно купити журнал / газету або включити телевізор.
  • Охоплює широку аудиторію, в той час як в пресі, на радіо або ТБ має переважно більш вузьку спрямованість.
  • Географічне таргетування аудиторії є тільки при використанні "наружки". Практично завжди є можливість розміщення зовнішньої реклами поблизу рекламованого об'єкта. На ТБ або в пресі таке таргетування практично неможливо. Для географічного таргетування розміщення реклами на білбордах має відбуватися завчасно.
  • Чи не підвладна управління споживачем - він не може її вимкнути або прибрати, а рекламу на ТБ або в пресі споживач може не сприймати за власним бажанням.
 • Порядок замовлення і розміщення зовнішньої реклами

  Замовити розміщення зовнішньої реклами на нашому сайті можна всього в декілька кроків:

  1. Підбір площині - самостійно ( пошук білбордів ) Або за допомогою послуг менеджера. Вихідні дані:
   • період проведення кампанії;
   • передбачуваний бюджет або плановане кількість рекламних щитів, інших типів рекламних конструкцій;
   • місто та адресу;
   • тип носіїв (універсальний варіант - замовлення білбордів / щитів, в базі таких площин міститься найбільше).
  2. Уточнення та узгодження менеджером остаточних цін на рекламну кампанію.
  3. Підписання договору.
  повністю Бронювання площині: площина заброньована за Вами тільки після офіційного підписання договору або внесення передоплати / заставної суми. В іншому випадку вибрані Вами носії знаходяться у вільному продажу і можуть бути зарезервовані / викуплені іншим клієнтом.
  Ваша реклама на білбордах розміщується поетапно:
  1. Розробка макета і його твердження. умови:
   • відповідність вимогам друкарні і закону про рекламу;
   • отправіка макета менеджеру на затвердження не пізніше, ніж за 5 - 7 днів до старту рекламної кампанії.
  2. Передача макета до друку (1 - 3 робочих дні). За запитом може бути виконана цветопроба. Необхідний запас постерів при друку - 30% (на випадок пошкоджень в процесі експонування).
  3. Монтаж. Поклейка виконується за затвердженою програмою і триває 3 - 5 робочих днів.
  4. Звіт про виконану роботу. Вам будуть вислані фотографії оформлених площин протягом 5 робочих днів після поклейки / повескі.

  При виникненні пошкоджень плакатів в процесі монтажу або виходу з ладу рекламної конструкції, вас проінформують про це і запросять резервні матеріали для поклейки. Якщо ви самостійно виявили дефекти після розміщення постерів, повідомте про дану ситуацію менеджеру. Проблема буде усунена згідно з умовами договору.

 • Роллер / Призматрон

 • Скролл / Ситилайт

 • Скролл / сітіборди

 • Тролл / Розтяжка

 • Арка / Реклама на мостах

 • дахова конструкція

 • Підземний перехід

 • Реклама в метро / беклайтів

 • Реклама на мостах

 • Реклама на зупинках

 • Реклама на транспорті (авто)

 • Реклама на фасадах / Брандмауер

 • Суперсайт / Мегаборд

 • Екран / Щити рекламні

 • Фенс-лайт / Огородження

 • Зовнішня реклама

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно