Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

SEO-просування і оптимізація молодого сайту: як розкрутити новий сайт в пошукових системах

 1. Які сайти вважаються молодими
 2. Основні проблеми просування нових сайтів
 3. Що необхідно для просування молодого сайту

Уявіть таку ситуацію: ви запустили новий сайт, який виявився зручним для відвідувача, візуально привабливим з унікальним, корисним контентом. Статті в блозі пропонують нові ідеї, які потенційно можуть допомогти позиціонувати ресурс як лідера індустрії. А продукти, послуги досить конкурентоспроможні, щоб компанія змогла вижити і процвітати на ринку. Але тим не менше рівень трафіку і позиції у видачі викликають занепокоєння. Це заважає розвитку бізнесу, мінімізує маркетингові зусилля, перешкоджає розкручуванню бренда.

На щастя, є ефективні способи просування молодого сайту, що дозволяють досягти високих результатів швидше.

Які сайти вважаються молодими

нещодавно створені

Пошукові системи насторожено ставляться до молодих сайтам. Отримати високі позиції по високочастотному запиту вкрай складно. Прозивним в цьому випадку є фільтр «Пісочниця», хоча багато оптимізаторів сумніваються в його існуванні, вважаючи це одним із способів підштовхнути власників ресурсів до активної розкрутки.

занедбані

Трапляються ситуації, коли власник сайту після досягнення успіху перестає займатися його просуванням. Такі ресурси з часом втрачають довіру пошукових систем і зайняті раніше позиції.

Для пошукових систем не має значення вік домену. Якщо він зареєстрований недавно або був куплений кілька років тому, але сайт з таким ім'ям тільки розробили, то для пошукових систем він буде молодим. Ними вік сайту обчислюється з моменту його появи в індексі.

Основні проблеми просування нових сайтів

недовіра пошуковиків

Пошукові системи не дають вийти в топ сайтів, щоб уникнути попадання на перші сторінки неякісних ресурсів. Адже політика цих систем акцентується на користь, унікальності контенту для відвідувачів. Однакове ставлення пошукових систем до старих і новоствореним сайтам може привести до появи на перших позиціях видачі просуваються чорними способами проектів. А це негативно позначиться на рівні довіри користувачів до такої пошуковій системі.

мало контенту

Постійна конкурентна боротьба у всіх сегментах інтернету дозволяє зайняти лідируючі позиції ресурсів, які приділяють велику увагу контенту. Чим більше на сторінках потрібної, релевантної інформації, тим сайт корисніше для відвідувача в очах пошукових систем. Наявність порожніх сторінок негативно впливає на позиції.

Відсутність чіткого плану розкрутки

Розробка правильного плану просування нового сайту допоможе уникнути багатьох помилок. Чітко продумані кроки розкрутки дозволять скоротити бюджет, підвищити трафік і ін. Без плану складно виробити необхідні заходи, що дозволяють вивести ресурс в топ видачі.

Час на просування

Для виведення нового сайту в топ буде потрібно значний відрізок часу. Якщо SEO-компанія обіцяє вивести ресурс на перші рядки видачі за пару місяців - не вірте. Швидше за все, будуть використані чорні методи оптимізації, які можуть призвести до санкцій з боку пошукових систем.

Що необхідно для просування молодого сайту

Підбір ключових запитів

Розкрутка будь-якого нового ресурсу починається зі складання списку ключових фраз - семантичного ядра. Від правильного вибору залежить, наскільки ефективним буде пошукове просування і розкрутка . Розкручені сайти часто конкурують по високочастотних запитах. Отже, використовуючи ці ключі, складно просувати молоді сайти. Спочатку слід зробити упор на розкрутку з використанням низько-, середньо частотних фраз. Підбираючи певні ключі, не забудьте проаналізувати сайти конкурентів, щоб зрозуміти, за якими запитами вони вийшли в топ.

Проведення внутрішньої SEO-оптимізації сайту

Внутрішня оптимізація при розкручуванні сайту з нуля включає в себе наступні роботи:

 • правильну настройку файлу Robot.txt. Він дозволяє і забороняє пошуковим роботам доступ до різних веб-сторінок
 • перелинковку. Правильне використання внутрішніх посилань направляє пошукових роботів по сайту і забезпечує передачу ваги сторінок на обнародувано. Також перелинковка забезпечує зручну навігацію по сайту;
 • оптимізацію текстів з урахуванням семантичного ядра. Написання унікальних статей з використанням ключових фраз, використання цих ключів в метатегах позитивно позначається на просуванні.

якісний контент

Новостворений сайт не варто наповнювати неунікальним контентом. Ресурси, які використовують копіпаст, часто потрапляють під санкції з боку пошукових систем. Тексти, що дозволяють ефективно просувати новий сайт, повинні відповідати таким критеріям:

 • повинні бути присутніми підзаголовки, списки, абзаци;
 • текст на сторінці має точно відповідати на запит користувача, бути корисним і цікавим;
 • мало людей стануть читати відверто безграмотний текст. Статті з помилками відштовхнуть потенційних клієнтів, підірвуть довіру до сайту;
 • текст повинен бути унікальним. Пошукові системи віддають перевагу сайтам до статей, написаними для людей, корисними і раніше ніде не розміщеними.

Будь-пошуковик віддає пріоритет ресурсів, розділи яких наповнюються новим унікальним і інформативним контентом. Тому SEO-фахівці рекомендують постійно вести тематичні рубрики, блоги, інформаційні стрічки.

Комерційна складова

Існує ряд комерційних чинників, які враховуються пошуковими системами при ранжуванні ресурсів за основними ключовими фразами. Наприклад, пошуковий алгоритм Яндекса акцентує увагу:

 • на правильності заповнення карток товарів;
 • доступності просуває сторінки в кілька кліків;
 • кількості запитів, пов'язаних з товарними позиціями;
 • згадці точних і повних контактних даних.

Комерційні фактори впливають на розкручування нових сайтів по-різному виходячи з їх тематики. Якщо наявність безлічі товарних позицій для інтернет-магазину косметики є важливим, то для сайту, на якому продають екскаватори, - це не основний фактор.

юзабіліті

Сайт повинен бути зручним для користувача. Юзабіліті безпосередньо впливає на поведінкові фактори, які враховуються при ранжируванні. Пошукові алгоритми оцінюють корисність нового ресурсу виходячи з часу, яке відвідувач провів на сайті.

Гарне юзабіліті буде у ресурсу, який має:

 • грамотну, зручну внутрішню навігацію, що дозволяє швидко потрапити на необхідну сторінку;
 • відсутність технічних помилок, що негативно впливають на швидкість завантаження розділів;
 • оптимальне поєднання колірної гами тексту і фону, легким для читання шрифти;
 • правильну перелинковку.

Працюючи над юзабіліті, слід враховувати досвід конкурентів і переваги цільових користувачів.

зовнішня оптимізація

Наявність природної посилальної маси - один з показників хорошого сайту. Наприклад, можна спробувати крауд-маркетинг або ставити посилання в описах до відео на YouTube. Якщо ви все-таки вирішили купити частину посилань, донорів слід вибирати особливо ретельно. Сайти повинні бути:

 • створеними для людей;
 • незаспамленнимі;
 • високовідвідуваними;
 • аналогічної тематики.

Природні посилання можна отримати, розміщуючи на сайті корисний, цікавий контент, на який стануть посилатися подивились його відвідувачі. Але для нового сайту отримати природні посилання вкрай складно, тому можна скористатися послугами спеціальних сервісів. При цьому важливо не закуповувати відразу велику кількість посилань, так як це буде неприродно і негативно позначиться на результаті просування .

Наберіться терпіння. Розкрутити молодий сайт складно, але цілком реально. Головне - грамотно підійти до просування. Використання низькочастотних запитів, наповнення якісним текстовим контентом, внутрішня і зовнішня оптимізація дозволять вивести ресурс в топ видачі та підвищити трафік.

Досягнувши певних успіхів, не слід припиняти роботу над поліпшенням сайту. Важливо стежити за тенденціями SEO: швидкістю завантаження сторінок, smart-посиланнями, голосовим пошуком, мобільною версією і іншим - і вчасно коригувати під них ресурс.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно