Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

SEO-оптимізація та дизайн: секрети WordPress

Для тих, хто використовує WordPress в якості платформи, будуть корисні поради, які підготувала Теплиця соціальних технологій на основі виступів і обговорень учасників конференції WordCamp Moscow 2017.

Внутрішні посилання, як допомогти пошуковикам і користувачам

Про те, як допомогти пошуковикам і користувачам за допомогою внутрішніх посилань, розповіді л Павло Карпов, експерт з пошукової оптимізації, цифровий маркетолог і професійний аналітик. І перше, що відзначив спікер: «Не вірте, що пошукові системи не люблять оптимізацію, вони самі про це просять».

На думку Карпова, основні цілі внутрішніх посилань - не тільки допомогти з орієнтацією на сайті, але також вибудувати інформаційну архітектуру сайту і розподілити контрольний вагу. Наприклад, внутрішні відносні посилання необхідно використовувати не завжди, а в наступних випадках: коли це доречно при веденні розробки на отладочном сайті, коли найближчим часом планується переїзд сайту або якщо є бажання по максимуму полегшити HTML-код.

Також спікер озвучив свої «шкідливі поради» по SEO-оптимізації.

 • Сховайте посилання за обов'язковими формами.
 • Будьте впевнені, що сторінку знайдуть по внутрішньому пошуку, інші посилання на неї не потрібні.
 • Перенасичувати сторінки посиланнями, причому чим важливіше посилання, тим нижче розміщуйте.
 • Формуйте посилання через JavaScript.

«Не обманюйте користувача, а допомагайте йому. Подбайте про те, щоб користувачеві було комфортно. Використовуйте внутрішні посилання, в першу чергу, для створення структури і перерозподілу ваги. Чим більше посилань веде на сторінку, тим вона пріоритетною для пошукача. Але не забувайте, що сама по собі посилання ще не все. І кількість впливає, і виконання, і релевантність, і текст посилань на сторінку. І WordPress дозволяє все це оптимізувати », - порекомендував Карпов.

Як збільшити конверсію WordPress блогу

«Я задався питанням, навіщо потрібен блог, і знайшов відповідь в еволюції маркетингу. Раніше одні люди намагалися продати щось іншим, але потім вони зрозуміли, що насправді не потрібно намагатися це робити, потрібно заслужити довіру, а для цього допоможіть їм розібратися у всьому самостійно », - розповів засновник сервісу по конвертації відвідувачів в передплатників Convertful , розробник WordPress-плагіна CodeLights Руслан Сухар.

Раніше одні люди намагалися продати щось іншим, але потім вони зрозуміли, що насправді не потрібно намагатися це робити, потрібно заслужити довіру, а для цього допоможіть їм розібратися у всьому самостійно », - розповів засновник сервісу по конвертації відвідувачів в передплатників Convertful , розробник WordPress-плагіна CodeLights Руслан Сухар

РУСЛАН сухарі, РОЗРОБНИК WORDPRESS-плагін CODELIGHTS. ФОТО: ТЕТЯНА ПЕТРОВА.

У своєму бліц-доповіді він поділився коротким алгоритмом, як підвищити конверсію.

 1. Скласти портрет ідеального покупця.
 2. Пропонувати додатковий контент (фото, аудіо, відео та ін.).
 3. Запропонувати щось особливе перед самим відходом користувача з сайту (дослідження, шаблон, керівництво, навчальний курс, кейси, скрипт, посилання на ресурси і т.д.).
 4. Проставити внутрішні посилання.
 5. Зробити АВ-тест для призову до дії (основне повідомлення, текст на кнопці, пропонований лід-магніт, настройка підписних форм, формат підписаний форми).

Як змусити користувача думати, що сайт швидше, ніж насправді

Про те, як змусити користувача думати, що сайт швидше, ніж є насправді, розповіла Анна Ладошкіна, веб-дизайнер і розробник з Санкт-Петербурга, засновник веб-студії і керівник напрямку допомоги НКО Теплиці соціальних технологій .

Різні дослідження показують, що переживання, які відчуває людина при довгій завантаженні сторінок, можна порівняти з переглядом фільмів жахів. Згідно з дослідженням Google за 2016 рік, 55% мобільних користувачів залишають сторінку, якщо чекають завантаження довше трьох секунд.

Ще по темі: WordPress впроваджує стандарти доступності для розробників

За результатами дослідження Jacob Nielsen, очікування в межах однієї секунди не викликає у користувача занепокоєння, але затримка буде їм помічена.

Серед інструментів, завдяки яким можна підвищити швидкість блогу, Ладошкіна назвала: DevTools Profile r, WebPage Tes t, Google Lighthouse, Navigation Timing API і інші. З їх допомогою можна прибрати блокують ресурси, шрифти, JS Script, замінити картинки і прискорити завантаження критичних ресурсів.

«Точно не на кожному суперпопулярному сайті ми можемо побачити якісь зусилля по оптимізації. Чому? Напевно, тому що впровадити всі ці методики в реальну практику не так просто. Щоб проводити якісь радикальні дії, повинні бути введені якісь стандарти. Або ми будемо ділитися один з одним своїм досвідом на подібних конференціях, і тоді буде все літати! »- завершила виступ Ладошкіна.

Одна голова добре, а дві краще, або як не закинути блог

Аналітик компанії Automattic Борис Горелік почав виступ з питання: як легше вести блог - в колективі або індивідуально? Горелик розповів про дві теорії: соціальної лінощів і соціальної компенсації.

У першому випадку колективна робота призводить до менших зусиль індивідуума. У другому - слабкі індивідууми намагаються встигнути за колективом.

Якщо автор пише в поодинці, то у нього 6% вижити. Якщо автори пишуть з іншими, то цей показник підвищується до 9%. Іншими словами, різниця становить 50%. Таким чином, ведення блогу в співавторстві в два рази ефективніше, ніж індивідуально.

«Ми всі розуміємо, що вести блог - це тяжка праця, а вести блог безперервно - це ще більш тяжка праця. Перед дослідженням я всю ніч не спав, бо для аналітика це дуже рідкісний момент, коли ти навіть не здогадуєшся про результати. Частина того, що я розповів, можна прийняти як вказівки до дії. Я раджу блогерам підтримувати зв'язок зі спільнотою і правильно вибирати платформу », - уклав Горелик.

Повну версію матеріалу можна знайти тут .

Чому?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно