Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

SEO-оптимізація та дизайн: секрети WordPress

Для тих, хто використовує WordPress в якості платформи, будуть корисні поради, які підготувала Теплиця соціальних технологій на основі виступів і обговорень учасників конференції WordCamp Moscow 2017.

Внутрішні посилання, як допомогти пошуковикам і користувачам

Про те, як допомогти пошуковикам і користувачам за допомогою внутрішніх посилань, розповіді л Павло Карпов, експерт з пошукової оптимізації, цифровий маркетолог і професійний аналітик. І перше, що відзначив спікер: «Не вірте, що пошукові системи не люблять оптимізацію, вони самі про це просять».

На думку Карпова, основні цілі внутрішніх посилань - не тільки допомогти з орієнтацією на сайті, але також вибудувати інформаційну архітектуру сайту і розподілити контрольний вагу. Наприклад, внутрішні відносні посилання необхідно використовувати не завжди, а в наступних випадках: коли це доречно при веденні розробки на отладочном сайті, коли найближчим часом планується переїзд сайту або якщо є бажання по максимуму полегшити HTML-код.

Також спікер озвучив свої «шкідливі поради» по SEO-оптимізації.

 • Сховайте посилання за обов'язковими формами.
 • Будьте впевнені, що сторінку знайдуть по внутрішньому пошуку, інші посилання на неї не потрібні.
 • Перенасичувати сторінки посиланнями, причому чим важливіше посилання, тим нижче розміщуйте.
 • Формуйте посилання через JavaScript.

«Не обманюйте користувача, а допомагайте йому. Подбайте про те, щоб користувачеві було комфортно. Використовуйте внутрішні посилання, в першу чергу, для створення структури і перерозподілу ваги. Чим більше посилань веде на сторінку, тим вона пріоритетною для пошукача. Але не забувайте, що сама по собі посилання ще не все. І кількість впливає, і виконання, і релевантність, і текст посилань на сторінку. І WordPress дозволяє все це оптимізувати », - порекомендував Карпов.

Як збільшити конверсію WordPress блогу

«Я задався питанням, навіщо потрібен блог, і знайшов відповідь в еволюції маркетингу. Раніше одні люди намагалися продати щось іншим, але потім вони зрозуміли, що насправді не потрібно намагатися це робити, потрібно заслужити довіру, а для цього допоможіть їм розібратися у всьому самостійно », - розповів засновник сервісу по конвертації відвідувачів в передплатників Convertful , розробник WordPress-плагіна CodeLights Руслан Сухар.

Раніше одні люди намагалися продати щось іншим, але потім вони зрозуміли, що насправді не потрібно намагатися це робити, потрібно заслужити довіру, а для цього допоможіть їм розібратися у всьому самостійно », - розповів засновник сервісу по конвертації відвідувачів в передплатників Convertful , розробник WordPress-плагіна CodeLights Руслан Сухар

РУСЛАН сухарі, РОЗРОБНИК WORDPRESS-плагін CODELIGHTS. ФОТО: ТЕТЯНА ПЕТРОВА.

У своєму бліц-доповіді він поділився коротким алгоритмом, як підвищити конверсію.

 1. Скласти портрет ідеального покупця.
 2. Пропонувати додатковий контент (фото, аудіо, відео та ін.).
 3. Запропонувати щось особливе перед самим відходом користувача з сайту (дослідження, шаблон, керівництво, навчальний курс, кейси, скрипт, посилання на ресурси і т.д.).
 4. Проставити внутрішні посилання.
 5. Зробити АВ-тест для призову до дії (основне повідомлення, текст на кнопці, пропонований лід-магніт, настройка підписних форм, формат підписаний форми).

Як змусити користувача думати, що сайт швидше, ніж насправді

Про те, як змусити користувача думати, що сайт швидше, ніж є насправді, розповіла Анна Ладошкіна, веб-дизайнер і розробник з Санкт-Петербурга, засновник веб-студії і керівник напрямку допомоги НКО Теплиці соціальних технологій .

Різні дослідження показують, що переживання, які відчуває людина при довгій завантаженні сторінок, можна порівняти з переглядом фільмів жахів. Згідно з дослідженням Google за 2016 рік, 55% мобільних користувачів залишають сторінку, якщо чекають завантаження довше трьох секунд.

Ще по темі: WordPress впроваджує стандарти доступності для розробників

За результатами дослідження Jacob Nielsen, очікування в межах однієї секунди не викликає у користувача занепокоєння, але затримка буде їм помічена.

Серед інструментів, завдяки яким можна підвищити швидкість блогу, Ладошкіна назвала: DevTools Profile r, WebPage Tes t, Google Lighthouse, Navigation Timing API і інші. З їх допомогою можна прибрати блокують ресурси, шрифти, JS Script, замінити картинки і прискорити завантаження критичних ресурсів.

«Точно не на кожному суперпопулярному сайті ми можемо побачити якісь зусилля по оптимізації. Чому? Напевно, тому що впровадити всі ці методики в реальну практику не так просто. Щоб проводити якісь радикальні дії, повинні бути введені якісь стандарти. Або ми будемо ділитися один з одним своїм досвідом на подібних конференціях, і тоді буде все літати! »- завершила виступ Ладошкіна.

Одна голова добре, а дві краще, або як не закинути блог

Аналітик компанії Automattic Борис Горелік почав виступ з питання: як легше вести блог - в колективі або індивідуально? Горелик розповів про дві теорії: соціальної лінощів і соціальної компенсації.

У першому випадку колективна робота призводить до менших зусиль індивідуума. У другому - слабкі індивідууми намагаються встигнути за колективом.

Якщо автор пише в поодинці, то у нього 6% вижити. Якщо автори пишуть з іншими, то цей показник підвищується до 9%. Іншими словами, різниця становить 50%. Таким чином, ведення блогу в співавторстві в два рази ефективніше, ніж індивідуально.

«Ми всі розуміємо, що вести блог - це тяжка праця, а вести блог безперервно - це ще більш тяжка праця. Перед дослідженням я всю ніч не спав, бо для аналітика це дуже рідкісний момент, коли ти навіть не здогадуєшся про результати. Частина того, що я розповів, можна прийняти як вказівки до дії. Я раджу блогерам підтримувати зв'язок зі спільнотою і правильно вибирати платформу », - уклав Горелик.

Повну версію матеріалу можна знайти тут .

Чому?

Новости