Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

SEO блог Yeella

 1. 10 особливостей пошукового і бренд-просування сайтів в Google

Чи плануєте розвивати свій бізнес в глобальній павутині? Тоді без створення сайту і подальшої копіткої роботи в провідних пошукових системах, вам навряд чи можна домогтися високих результатів. SEO та контекстна реклама здатні стати важливим, визначальним фактором бренд-просування сайту. Гугл - як найбільш популярний пошуковик у світі і другий у Росії (після Яндекса), в цьому може зіграти чималу роль. Авторитетність, популярністю і вага цієї пошукової системи сумнівів не викликає. Отже, найважливіше завдання - вивчити особливості Google і просування в ньому, щоб результати роботи відповідали очікуванням бізнесу!

Отже, найважливіше завдання - вивчити особливості Google і просування в ньому, щоб результати роботи відповідали очікуванням бізнесу

Створення і просування бренду: Google Гуглу ворожнечу

У цьому матеріалі ми розглянемо 10 нюансів розкрутки в популярної пошукової системи світу. Правда, мова піде саме про російськомовному Гуглі. Зарубіжний, наприклад, англомовний - це практично інший пошуковик, розкрутка в якому має свою специфіку. Ще один важливий момент - ми не розглядатиме базові принципи і особливості SEO, а зупинимося на тому, чим характерна і відрізняється робота по бренд-просування сайтів в Google, і Yandex, наприклад, це залишає без уваги або враховує інакше.

Також зауважимо, що цілі SEO часто нерозривно пов'язані з брендингом. Так, традиційно пошукову розкрутку використовують для підвищення відвідуваності, зростання числа продажів і прибутку. Але SEO допомагає і з бренд-просуванням сайтів. SEO сприяє зростанню впізнаваності, збільшення авторитетності, скоєння повторних покупок і формування лояльності. Тому ті нюанси, які можуть навіть чисто технічно допомогти вийти в ТОП видачі, здатні зробити позитивний вплив на інтернет-брендинг, репутацію та імідж онлайн-бізнесу.

Тому ті нюанси, які можуть навіть чисто технічно допомогти вийти в ТОП видачі, здатні зробити позитивний вплив на інтернет-брендинг, репутацію та імідж онлайн-бізнесу

особливості аудиторії

Перш ніж розглядати різні особливості і нюанси, також варто привести особливості аудиторії Гугла. Це важливо як для SEO або управління контекстною рекламою в АдВордса, так і для ефективного просування сайту, розкручування бренду, оптимізації ресурсу, іншої маркетингової роботи в мережі. Отже, ось лише деякі особливості:

 • загальна аудиторія пошукового ринку, яка належить Гугл в СНД - 30-40%. У Росії це другий за популярністю пошукач, а ось в Україні, Литві та інших країнах колишнього СРСР - перший;
 • користувачів Google складніше схилити до придбання товарів і послуг. Вони не так охоче роблять покупки, ніж ті, хто шукає в Яндексі;
 • аудиторія Гугла більш просунута, ніж користувачі російських пошукових систем. Це помітно по частки трафіку по різних вузькоспеціалізованих тематик;
 • в масових темах, в тому числі в сегменті розваг, жіночої тематики, популярність Google досить низька, що слід враховувати при розкручуванні бізнесу даної спрямованості.

10 особливостей пошукового і бренд-просування сайтів в Google

 1. Підвищена роль кожної окремої веб-сторінки. У даній пошуковій системі важливіше окремі сторінки, а не домен в цілому. Що це дає? Навіть молодий сайт можна ефективно розкрутити, "прокачавши" потрібні сторінки. На противагу, проблеми з конкретними сторінками можуть серйозніше нашкодити веб-ресурсу в цілому, ніж це можливо, наприклад, в Яндексі.
 2. Гугл любить досить великі, унікальні тексти з правильним оформленням. Такий контент добре ранжируют і інші пошукові системи, але якщо взяти середній обсяг статей і публікацій з першої десятки видачі, то у Google він зараз більше. Тому при просуванні бренду в мережі Інтернет, ресурсу будь-якого рівня в цій системі, можна і потрібно використовувати грамотний контент-маркетинг.
 3. Допомагати при SEO просуває веб-сторінці слід і за рахунок збільшення її внутрішнього ваги. Для цього активно використовується перелинковка, простановка внутрішніх наскрізних посилань.
 4. Текст в пошуковій видачі - сниппет - Гугл найчастіше дублює з тега description. Тому легко управляти вмістом, яке з'являється в пошуку. Рекомендується використовувати затягають тексти, заклики до дії, що позитивно позначається на кликабельности.
 5. Google краще за інших пошукових систем сприймає тексти, які злегка переоптімізірованние. Так, при просуванні бренду через Інтернет в Google допускається підвищена щільність ключів - велика, ніж, наприклад, в Яндексі. Але додатково підкреслити значимість і важливість просуваються на конкретній сторінці запитів можна лише за умови збереження читабельності.
 6. Основа високого ранжирування - якісні посилання з добре розведеними анкорами. До впровадження алгоритму Пінгвін на позиції сторінок серйозний негативний вплив надавали низькоякісні лінки, а пріоритет віддавався посиланнях з прямим входженням запитів. Тепер же роль поганих посилань занижена, а роботи люблять розбавлений анкор-лист, але все одно хороші лінки забезпечують високий результат розкрутки!
 7. Хороші результати при розкрутці в Гуглі дають внутрішні і зовнішні посилання, що нерозривно пов'язано з першим пунктом і підвищеної роллю кожної окремої веб-сторінки;
 8. Якщо ви займаєтеся просуванням бренду компанії в Google і купуєте посилання, пам'ятайте, що пошукові роботи враховують тільки перший лінк в документі. Ставити з однієї статті кілька посилань на одну сторінку з різними анкорами не варто. А якщо це необхідно, то слід скористатися додатковими атрибутами (які і змінять вигляд посилання для роботів).
 9. Тематика зовнішніх посилань в Гуглі грає не таку важливу роль. Корисними для SEO будуть всі посилання, незалежно від тематики. Але в стратегічній перспективі роль тематичних лінків вище, тому, що вони потрібніші для пошукового і бренд-просування сайтів в пошукових системах Яндекс, Рамблер, Яху і т.д.
 10. Постійна зміна позицій у видачі. Якщо в Yandex підйоми і падіння в результатах пошуку відбуваються через певний час, то в Гуглі видачу "трясе", позиції можуть змінюватися багато разів упродовж одного дня.

На завершення відзначимо, що має свою специфіку і просування бренду через Інтернет в Гуглі, коли мова йде про контекстну рекламу. Відмінностей в настройках, ставках та бюджетах рекламних кампаній в АдВордса і Ю Я насправді багато, але це вже тема окремої статті. Просто пам'ятайте, що контекст в Google і Yandex відрізняється не менш серйозно, ніж SEO в двох цих пошукових гігантах.

Детальніше про те, як створити імідж компанії і ділову репутацію читайте тут.

Співпрацюйте з професіоналами

Вас цікавить просування бренду компанії в Інтернеті? Google - це пріоритетний для вас пошуковик? Тоді вибирайте послуги компанії Yeella. По-перше, наш сайт зараз знаходиться в ТОПі даної пошукової системи по тематичних запитах. По-друге, ми маємо багатий досвід розкрутки онлайн-бізнесу в цьому пошуковику! По-третє, наші ціни приємно здивують вас! Крім того, ми гарантовано забезпечимо вашому бізнесу очікувані результати від SEO, контекстної реклами та інших інтернет-інструментів!

Що це дає?
Google - це пріоритетний для вас пошуковик?

Новости