Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Садова альтанка своїми руками: креслення і фото

  1. Садова альтанка для дачі своїми руками
  2. Варіанти садових альтанок своїми руками
  3. Дизайн садової альтанки своїми руками
  4. Садова альтанка своїми руками з дерева
  5. Садова альтанка з металу своїми руками

Ми завжди говорили про підготовку проекту і складанні креслень всього лише як про один з етапів будівництва альтанки своїми руками. Настав час поговорити про це більш детально, адже саме від ідеї, від її грамотної візуалізації, від точних розрахунків буде залежати те, що ви отримаєте в результаті всієї своєї кропіткої роботи. В дизайні садової альтанки можуть враховуватися всілякі фактори, які вплинуть на її комфорт, зручність використання, ергономічність і гарний зовнішній вигляд і всі ці фактори необхідно врахувати ще на початковому етапі планування.


Садова альтанка для дачі своїми руками


Для більшості людей садова альтанка для дачі своїми руками являє собою невелике за площею і просте за формою будова, яке буде призначене не тільки для захисту від сонячних променів, а й в якості обіднього місця. Там міститься великий стіл для компанії, садові меблі, може встановлюватися піч або переносний мангал, інші предмети меблювання. В підсумку, літні альтанки стають улюбленим місцем для проведення дозвілля всієї сім'ї, але тільки лише тоді, коли проект такого будівництва підібраний за всіма правилами і кожній людині всередині неї зручно буде знаходитися.


Для початку вам потрібно визначитися з усіма вступними параметрами, щоб ви змогли відсіяти більшість цікавих ідей і проектів садових альтанок своїми руками, фото яких в тому числі ви можете знайти і в нашій статті. Насправді існують чіткі параметри за розмірами і функціональним призначенням, і варто керуватися саме раціональним підходом, а не такими категоріями як «подобається - не подобається». Справа в тому, що великі, масштабні садові альтанки не тільки займають дуже багато корисної площі на дачній ділянці, але ще і зажадають від вас серйозних фінансових інвестицій. Відразу збільшаться витрати на зайві вертикальні опори, вам знадобиться велика площа покрівлі і підлогового покриття, а також не будемо забувати, що для більшої майданчика буде потрібно і серйозніший, дорогий фундамент. Якщо великою компанією ви будете відпочивати на дачі лише пару раз за весь літній сезон, то таку інвестицію складно назвати раціональною. Навпаки ж, невелика будова буде затишним, зручним, його можна буде помістити як в безпосередній близькості від житлового будинку, так і прямо посередині саду.

Навпаки ж, невелика будова буде затишним, зручним, його можна буде помістити як в безпосередній близькості від житлового будинку, так і прямо посередині саду


Варіанти садових альтанок своїми руками


Дивлячись на проекти і варіанти садових альтанок своїми руками, можна помітити наскільки різними вони можуть бути. Більш закриті стіни, низька покрівля, товсті перекриття з бруса або колод або ж, навпаки, легкі, ажурні ковані альтанки з металу з прозорою полікарбонатною дахом - на всі варіанти знаходяться свої шанувальники. Тоді, коли ви визначилися з розмірами, вам буде вже простіше підібрати готовий проект або ж скласти один проект з різних деталей декількох.

Площа підстави - один з найважливіших показників для креслень садових альтанок своїми руками
Площа підстави - один з найважливіших показників для креслень садових альтанок своїми руками. Варіанти дизайну при цьому можуть бути різноманітними, але простір залишиться незмінним незалежно від матеріалу стін. За сформованими будівельним нормативам, вважається, що комфортне розміщення однієї людини можливо на площі, що не меншою ніж два квадратних метра. Для сім'ї, яка включає в себе 5-6 чоловік, мінімальною площею підстави павільйону буде 10-12 квадратних метрів, або, якщо говорити про прямокутній формі - близько 3х4 метрів. Висота також визначається індивідуально, в більшості випадків ця висота буде дорівнювати двом метрам, але ви можете збільшити її, якщо у вашій родині все досить високого зросту. Також до уваги обов'язково повинна потрапити ті меблі, якій ви плануєте наповнити інтер'єр споруди. Якщо ви розробляєте проект альтанки з мангалом , То для нього виділяється не тільки площа безпосередньо під підставою, але і пару метрів по периметру, які повинні бути вільними навколо нього. Зазвичай стаціонарні цегляні печі розташовують біля опорної стіни, там, де посилений фундамент і велика пожежна безпека. А ось переносний залізний мангал цілком можна встановлювати і посередині кімнати.

Обов'язковий елемент для будь-якої садової альтанки своїми руками, креслення якої ви розробляєте - це садові меблі, причому, вона може бути як переносний, мобільного, так і стаціонарного
Обов'язковий елемент для будь-якої садової альтанки своїми руками, креслення якої ви розробляєте - це садові меблі, причому, вона може бути як переносний, мобільного, так і стаціонарного. До числа стаціонарних меблів відноситься стіл, прикріплений до підлоги, а також лавки, опорою для яких є стіни конструкції. Зазвичай це стосується більшою мірою невеликої різновиди альтанок з дерева , Яка призначена для розміщення буквально 4-5 чоловік. В іншому ж краще віддати перевагу таких меблів, яка буде або складатися або забиратися під стіл, звільняючи місце в тому випадку, коли всередині збирається менше, ніж максимальне, кількість гостей.


Дизайн садової альтанки своїми руками


Наповнюючи функціональністю обраний дизайн садової альтанки своїми руками, ви вибираєте модель і конфігурацію. Саме час відобразити все це на кресленні, який ви розробляєте самостійно. Залежно від складності обраної конструкції, від кількості стін, від площі даху і покрівельного матеріалу складається або простий, схематичне креслення, або ж робиться повноцінний розрахунок в кількох проекціях.

Існує цілий ряд безкоштовних програм і додатків в мережі, які дозволяють будувати найпростіших конструкції, розраховуючи навантаження і підбираючи величину
Існує цілий ряд безкоштовних програм і додатків в мережі, які дозволяють будувати найпростіших конструкції, розраховуючи навантаження і підбираючи величину. Ви можете зробити це лінійкою і олівцем, згадавши шкільний курс креслення. Потрібно зробити три основних для садової альтанки з дерева своїми руками креслення - план фундаменту, каркас опор, вертикальних і горизонтальних елементів, а також план-розкрій даху. Фундамент і дах ви можете робити в одній проекції, а ось для стін краще всього використовувати як мінімум дві проекції - фронтальну і профільну. Робити окремо схему зборки кожної стінки стоїть виключно в тих випадках, коли мова йде про складну формі, великій кількості матеріалів, або, що характерно для закритих альтанок , Про різне розташування вікон і дверей на кожній із стін.

Для повноцінної документації вам знадобиться зробити не тільки проект і креслення, але ще і розрахунок кількості матеріалу, який буде витрачений на всіх етапах будівництва
Для повноцінної документації вам знадобиться зробити не тільки проект і креслення, але ще і розрахунок кількості матеріалу, який буде витрачений на всіх етапах будівництва. Якщо сам план зроблений якісно і скрупульозно, то такий розрахунок не становитиме особливих труднощів, а його наявність дозволить вам грамотно спланувати будівельний бюджет, заздалегідь закупивши всі необхідні матеріали. Всі складні зони проекту прораховуються окремо, адже, наприклад, бюджет альтанки з мангалом своїми руками , Для якої потрібен посилений фундамент, підбір вогнестійкого матеріалу, спеціальна форма даху і наявність найпростішої витяжки, буде значно більш витратним, ніж звичайний, класичний садовий проект.

Розрахунок даху має також свої особливості у порівнянні з іншими кресленнями
Розрахунок даху має також свої особливості у порівнянні з іншими кресленнями. На ньому вказується і кількість, і товщина тих балок перекриття, які будуть формувати каркас покрівлі, а також співвідношення кутів між ним. Чим простіше форма даху, наприклад, односхилий, тим менша кількість розрахунків вам знадобиться. Ще один варіант для спрощеного будівництва - використання листів прозорого або кольорового полікарбонату, матеріалу міцного, термостійкого і не пропускає ультрафіолетове випромінювання.


Садова альтанка своїми руками з дерева


Проекти садової альтанки своїми руками з дерева, зазвичай, представляють в більш класичному стилі, вони можуть сильно відрізнятися за стилями і відтінку обраного матеріалу, а також по різновиди його обробки. Але в будь-якому випадку, альтанка своїми руками з дерева вважається найбільш простий для втілення і розрахунків, так як для бруса будь-якого перетину або колоди давно вже існують готові розрахунки, якими ви зможете скористатися в своїй роботі.

Окремо варто розглянути популярні на сьогоднішній день дворівневі альтанки, які використовують при нестачі вільного простору під повноцінний павільйон
Окремо варто розглянути популярні на сьогоднішній день дворівневі альтанки, які використовують при нестачі вільного простору під повноцінний павільйон. Плюс, якщо на вашій ділянці є гарний вид на навколишню природу, то саме наявність другого рівня дозволить насолодитися ним повною мірою.

На фото ви можете бачити, як виглядає подібне архітектурне рішення, але потрібно розуміти, що його проектування буде трохи складніше, ніж звичайного
На фото ви можете бачити, як виглядає подібне архітектурне рішення, але потрібно розуміти, що його проектування буде трохи складніше, ніж звичайного. Потрібно розрахувати крім даху і фундаменту ще й перекриття другого поверху, а також зробити на нього простий і зручний підйом, який було б легко долати всім бажаючим. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, а ідея здається вам дуже привабливою, то краще замовити проект професійного проектувальнику, який зробить всі необхідні розрахунки, а вам вже залишиться тільки втілити все це в життя.


Садова альтанка з металу своїми руками


Часто для садової альтанки з металу своїми руками, особливо, якщо на ній присутні ковані елементи, існують вже готові архітектурні рішення, які так і продаються, в комплекті. Вартість подібного «конструктора», звичайно, буде вище, ніж у власноруч порахувати набору труб, балок і опор, зате ви можете заздалегідь добре уявити, як буде виглядати ваш майбутній дачний павільйон.

З'єднуються частини металевої конструкції за допомогою зварювання і потрібно розуміти, яким буде вага кожної стіни
З'єднуються частини металевої конструкції за допомогою зварювання і потрібно розуміти, яким буде вага кожної стіни. Це важливо для успішної і рівною зварювання, адже потрібно визначитися, проводити її прямо на забетоновані опорах, або ж проводити окремо, встановлюючи вже цілу зварену секцію. Якщо стосовно великих стін цей вибір буде за вами, то ось невеликі деталі, що вимагають рівності форми і точності кутів, точно збирати варто окремо.
Крім того, саме для проектів металевих конструкцій є ще одна особливість, яка відсутня в дерев'яних - можливість тимчасового демонтажу, перенесення її в інше місце або зняття на зиму щоб уникнути будь-яких непередбачених випадків. Для цього в проекті передбачають таке кріплення, яке було б знімним, а з'єднання каркаса роблять не звареними здебільшого, а з'єднаними фурнітурою і стандартним кріпленням. Ви, звичайно, буде витрачати досить багато часу на складання і подальше розбирання павільйону, зате будете впевнені, що за зиму з ним нічого не трапиться


Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно