Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Русский Service Pack 1 для Windows Vista

Компанія Microsoft випустила пакет оновлень Service Pack 1 (SP1) для російськомовної версії операційної системи Windows Vista Компанія Microsoft випустила пакет оновлень Service Pack 1 (SP1) для російськомовної версії операційної системи Windows Vista. Пакет дає можливість одноразово встановити всі виправлення, випущені з моменту появи Windows Vista, з web-сайту Windows Update або з Центру завантаження Microsoft .

Пакет Service Pack 1 наділяє Windows Vista здатністю використовувати нові апаратні пристрої та стандарти. Тепер система підтримує новий стандарт програмно-апаратних засобів UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) для 64-розрядних систем, а також розширення файлової системи, ExFAT, новий формат файлів флеш-накопичувачів для зберігання файлів більшого розміру. Крім того, реалізовані нові можливості для розробників програмного забезпечення та ігор, пов'язані з використанням всіх функцій графічних адаптерів.

SP1 дозволяє полегшити віддалений доступ до персональних комп'ютерів за допомогою використання Terminal Server і віртуальних робочих столів, вдосконалений протокол Remote Desktop Protocol (RDP) витрачає менше ресурсів мережі при термінальному з'єднанні. Підтримка протоколу Secure Sockets Tunneling Protocol SSTP в Service Pack 1 спрощує створення VPN-з'єднань. Пакет оновлень дозволяє швидше справлятися з виникаючими труднощами і зменшити витрати на підтримку за допомогою додаткових додатків Network Diagnostics при вирішенні проблем спільного використання файлів.

Завдяки пакету оновлень Service Pack 1, операційна система Windows Vista зможе підтримувати більшу частину існуючого апаратного та програмного забезпечення. Це близько вісімдесяти тисяч пристроїв і компонентів - в два рази більше, ніж на момент виходу операційної системи в 2007 році. З Windows Vista SP1 тепер повністю сумісні близько 150 бізнес-додатків основних виробників програмного забезпечення, таких як Adobe, Cisco, Citrix, IBM, Nortel, Oracle, SAP, Sun, Symantec і т.д.

У SP1 усунуто більшість причин, що приводили до збоїв, зокрема, при копіюванні файлів на персональний комп'ютер, тепер воно відбувається в півтора рази швидше. Скоротилося час, необхідний для виходу переносних комп'ютерів з «сплячого» режиму, а загальна тривалість їх автономної роботи після установки пакета оновлень повинна збільшитися на 7-10%. Крім того, SP1 забезпечує більш надійне встановлення з'єднань при використанні бездротової мережі.

Підвищено сумісність з продуктами по забезпеченню безпеки і виявлення шкідливих програм, система шифрування BitLocker тепер може працювати з усіма локальними дисками.

З установкою Service Pack 1 змінюється механізм перевірки автентичності операційної системи - відбувається перевірка операційної системи комп'ютера на наявність двох найбільш поширених засобів обходу системи активації Windows Vista. У разі виявлення ці кошти видаляються, а потім на екран виводиться повідомлення про те, що встановлена ​​на комп'ютері версія Windows Vista не є справжньою і потрібно її активація. Таке повідомлення буде з'являтися через кожну годину до тих пір, поки система не буде активована за всіма правилами.

Додаткову інформацію про можливості першого пакету оновлень Windows Vista можна знайти на сайті компанії Microsoft, http://www.microsoft.com/rus/windows/products/windowsvista/sp1.mspx . Технічну інформацію про SP1 можна отримати за адресою: http://technet.microsoft.com/en-us/windowsvista/bb738089.aspx .

Новости