Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Рукоділля як бізнес

 1. Крок 1 з 3 Створення продукту
 2. Крок 2 з 3 Налаштування магазину
 3. Крок 3 з 3: Обслуговування вашого магазину
 4. Корисна інформація

Ви завжди хотіли перетворити своє хобі на прибутковий бізнес? Використовуючи торговельну платформу Etsy , Ви можете створити свій власний магазин і продавати свої вироби по всьому світу.

Зі статті ви дізнаєтеся, як створити свій власний інтернет магазин, як перетворити своє хобі в серйозний бізнес і як розвивати свій бізнес, щоб перетворити мрію про роботу на дому в реальність.

Крок 1 з 3 Створення продукту

1

Зробіть щось унікальне. Etsy це величезний майданчик з тисячами магазинів; зробіть ваш товар привабливим, придумавши щось унікальне. Подивіться, що продають конкуренти, дізнайтеся основні тренди і розробіть продукт на основі отриманої інформації. Ваше завдання створити щось настільки нове, своєрідне, і неповторне що люди не зможуть встояти, щоб не купити це.

Ваше завдання створити щось настільки нове, своєрідне, і неповторне що люди не зможуть встояти, щоб не купити це

Якщо ви робите щось, що дуже часто продається на Etsy - наприклад, ювелірні вироби - не хвилюйтеся про те, що вони виглядають занадто авангардно. Просто переконайтеся, що речі, які ви робите, передають ваш унікальний стиль.

2

Створюйте речі, які вам подобаються. Незважаючи на те, що ви хочете, що б ваш магазин був унікальним, важливо продовжувати працювати в своїй ніші і отримувати задоволення.

Любов до своєї роботи виражається в речах, які ви робите, тому робіть те, що вам дійсно подобається.

 • Якщо ви майстер на всі руки, створіть список можливих речей, які ви хотіли б створити. Розмістіть їх в, списку грунтуючись на вашому рівні знань, перш ніж прийняти остаточне рішення.
 • Не обмежуйте себе однією категорією. Ви власник свого магазину і ви можете робити все, що вам подобається. Якщо вам подобається робити багато різних речей, то робіть багато різних речей. Тільки переконайтеся, що всі ваші продукти мають спільну нитку, щоб ваш магазин не здавався неорганізованим.

3

Знайте свого покупця. Незважаючи на те, що ви робите те що вам подобається, ви повинні подумати про те, щоб ваші речі подобалися не тільки вам. Вивчіть вашу цільову аудиторію, і те, що вони шукають в ваш продукт. Який віковий діапазон, стать, і рід занять ваших клієнтів? Чому вони будуть заінтриговані моїм магазином? Чи можу я розширити свою аудиторію?

4

Зробіть для початку кілька речей. Основна помилка новачків думати, що потрібно мати велику кількість товарів на продаж, щоб почати торгувати в своєму магазині. Замість того щоб чекати тижні або навіть місяці поки ви зробите досить товарів, просто почніть торгувати з невеликою кількістю вже готових речей. Не важливо, продасте ви їх відразу, головне ви офіційно почнете свій бізнес, і це буде стимулювати вас робити більше речей.

 • Продаж речей, поки ви все ще перебуваєте в процесі проектування і створення вашого продукту, дає вам шанс на внесення змін на основі зворотного зв'язку, яку ви отримуєте.
 • Як тільки ви почнете набувати навичок ведення власного бізнесу, ви чи зможете додати більше товарів в свій магазин. Але на початку, краще зосередитися на доопрацюванні конструкції і дизайну вашого товару і просто відточувати бізнес процеси.

5

Зверніть увагу на упаковку. Упаковка так само важлива, як і сам продукт. Якщо ви продаєте свої вироби в якісній упаковці з красивим логотипом, швидше за все ви справите приємне враження на клієнта, і він стане вашим постійним покупцем.

Якщо ви продаєте свої вироби в якісній упаковці з красивим логотипом, швидше за все ви справите приємне враження на клієнта, і він стане вашим постійним покупцем

 • Використовуйте обгортковий папір, коробки, наклейки, стрічки, які зроблять ваш товар більш цікавим для покупця.
 • Напишіть від руки лист подяки для покупця і покладіть його разом з товаром. Покупці будуть зачаровані індивідуальним підходом і ймовірно, будуть робити покупки в вашому магазині в майбутньому. [/ Checklist]

Крок 2 з 3 Налаштування магазину

1

Налаштування облікового запису. Процес створення свого облікового запису на Etsy досить простий. Перейдіть на сайт Etsy.com , Натисніть кнопку "зареєструватися", і заповніть поля. Основна проблема це придумати відповідну ім'я користувача. Воно буде уособлювати вашу особистість на Etsy. Воно також буде частиною вашого URL (вашеімя.etsy.com) і вашого бренду. Вибирайте ретельно, тому що воно не може бути змінено згодом.

 • Ваше ім'я користувача повинно бути легко запам'ятовується і простим в написанні, щоб у вас не виникали труднощі, коли ви будите ділитися посиланням на свій магазин з іншими людьми.
 • Можливо, ви не завжди будете продавати один і той же тип виробів, так що постарайтеся не робити ім'я вашого магазину занадто певним. Якщо спочатку назвати свій аккаунт "Yarnworks" (в'язання), але пізніше перестати займатися в'язанням і почати продавати ювелірні вироби, це буде вводити людей в оману.

2

Зміна облікового запису з «покупець» на «продавець». Etsy автоматично присвоює всім новим облікових записів статус «покупець», так що ви повинні змінити налаштування облікового запису, щоб можна було продавати свої вироби. Увійдіть до свого облікового запису, перейдіть на вкладку «продавати» у верхній частині сторінки, а потім «почати» на наступній сторінці. Щоб завершити процес, вам просто потрібно буде ввести номер вашої кредитної картки.

3

Налаштування магазину. Коли покупці відвідують ваш магазин на Etsy, вони потрапляють на його головну сторінку. На цю сторінку ви можете додати текст, банер або особисту інформацію про ваш магазин. Приваблива головна сторінка магазину дозволить значно збільшити ваші шанси на продаж, тому переконайтеся, що головна сторінка виглядає професійно.

Приваблива головна сторінка магазину дозволить значно збільшити ваші шанси на продаж, тому переконайтеся, що головна сторінка виглядає професійно

 • Розробіть або замовте рекламний банер з назвою вашого магазину, який буде розташовуватися в самому верху. Він повинен бути виконаний професійно і мати відношення до продукції, яку ви продаєте.
 • Заповніть вкладку "про продавця". Додайте невелику фотографію і трохи інформації про себе чи вашому магазині. Даючи покупцям можливість дізнатися, хто робить ці вироби, ви робите їх більш лояльними до вашого магазину.

4

Оцініть свої вироби. Перш ніж почати продавати свої вироби, ви повинні правильно розрахувати їх ціну. Кращий спосіб визначити точну ціну своєї продукції це скористатися цим рівнянням:

працю + матеріали + витрати + прибуток = оптова ціна х2 = роздрібна ціна

 • Дізнайтеся вартість пересилки своєї продукцію по своїй країні (і по всьому світу). Ви повинні зробити таблицю для покупців, в якій вкажіть вартість доставки для кожного свого товару.

5

Робіть якісні фотографії. Неважливо наскільки дивовижний ваш товар, якщо його фотографії будуть поганої якості, він не буде користуватися попитом. Etsy дозволяє додавати п'ять фотографій для одного товару, так що використовуйте їх все.

Etsy дозволяє додавати п'ять фотографій для одного товару, так що використовуйте їх все

 • Робіть фотографії вашого товару з різних кутів.
 • Використовуйте природне освітлення що б отримати якісні знімки. Фотографуйте свої вироби на вулиці або біля відкритого вікна. Це дозволить передати справжній колір і текстуру вашої речі.
 • Підберіть правильний фон для ваших фотографій. Класичний білий фон підходить для будь-якої продукції, але можна вибрати будь-який інший фон. Який би фон ви не вибрали, переконайтеся, що він притягує увагу відвідувача, а не відволікає його від вашого товару.
 • Немає необхідності витрачатися на дорогі камери. Якщо ви будете використовувати вищезгадані прийоми дизайну, звичайна цифрова камера це те, що потрібно. Якщо необхідно, використовуйте комп'ютерну програму для редагування фотографій, що б відредагувати зображення за своїм смаком і для збільшення їх привабливості.

6

Опишіть умови надання послуг. Важливо враховувати, що ви будете нести відповідальність, коли справа дійде до продажу. Зробити ваші умови надання послуг доступними для покупців відвідують ваш магазин. Чи приймаєте ви обмін або повернення? Виготовляєте ви продукцію на замовлення? Хто несе відповідальність, якщо ваш товар прийшов покупцеві пошкодженим? У вас є період очікування перед відправкою?

7

Додайте відповідні теги. Коли ви виставляєте свої вироби на продаж, вам дається можливість додати теги (мітки) для їх опису. Вони допомагають при пошуку через Google або Etsy і направляють відвідувачів до вас в магазин. Ви можете додати до 13 тегів і краще використовувати всі 13, а не задовольнятися малим.

Ви можете додати до 13 тегів і краще використовувати всі 13, а не задовольнятися малим

 • щоб поліпшити SEO (Search Engine Optimization) показники свого магазину використовуйте специфічні терміни. Замість того щоб маркувати свій продукт просто як "ювелірні вироби" краще використовувати тег «ювелірні вироби ручної роботи». Це допоможе звузити область пошуку і збільшить шанси вашого товару виявитися на початку списку.
 • Вкажіть характеристики товару в тегах. Якщо ви робите прикраси, створюйте теги, грунтуючись на кольорі, матеріалі, процесі виготовлення, стилі, розмірі і так далі. Увімкніть стільки конкретних тегів, скільки зможете.

8

Напишіть бізнес-план. Щоб керувати своїм бізнесом і правильно організувати всю інформацію в одному місці, напишіть бізнес-план. Зробіть докладний опис вашого бізнесу, конкурентний аналіз аналогічних продуктів, план розвитку для ваших продуктів, огляд того, як ви будете керувати своїм бізнесом. Бізнес-план потрібно зробити професійно, і він повинен включати в себе всі необхідні відомості про ваше магазині.

 • Встановіть для вашого магазину мети на рік. Скільки продажів ви сподіваєтеся зробити в рік? Який прибуток ви хочете отримати?
 • Ваш бізнес-план може бути гнучким - ви маєте право вносити в нього корективи, коли захочете. Бізнес-план допоможе вам залишатися зосередженим на ваших бізнес-цілях. [/ Checklist]

9

Зробіть графік. Щоб не відставати від ваших бізнес-цілей, важливо створити графік. Зробіть щоденний або щотижневий графік, і спробуйте дотримуватися його!

Крок 3 з 3: Обслуговування вашого магазину

1

Слідкуйте за своїми продажами. Для того щоб добре вести справи, ви повинні будете робити записи ваших продажів і витрат. Завжди робіть записи по кожної проданої речі, ціною, за скільки продали товар і загальний дохід від цього продажу. Тоді, в кінці кожного місяця ви можете підвести підсумки і побачити, як ваш магазин розвивається. Так само, ви можете створювати графіки з використанням інформації, яку ви зібрали.

2

Рекламуйте свої товари на Etsy. Ви можете рекламувати свій продукт і магазин, навіть не покидаючи Etsy. Рекламуйте свої товари, заплативши збір в розмірі $ 7.00, щоб вони першим показувалися в результатах пошуку. Коментуйте повідомлення на офіційному блозі Etsy, використовуючи URL вашого магазину. Спілкуйтеся з іншими власників магазинів, радьтеся з ними.

3

Рекламуйте свій магазин за допомогою соціальних медіа. Просто додавання товарів в магазин ще не гарантує потік відвідувачів і покупців. Для того щоб ваші товари стали відомі світу, потрібно рекламуватися в соціальних медіа. Рекламуйте свій магазин за допомогою таких платформ як: Facebook, Pinterest, Twitter, Tumblr, Instagram і в блогах.

Рекламуйте свій магазин за допомогою таких платформ як: Facebook, Pinterest, Twitter, Tumblr, Instagram і в блогах

 • Додати сторінку Facebook для вашого магазину і оновлюйте її регулярно, щоб виглядати професійно. Викладайте на сторінку інформацію про нові товари, процесі виготовлення, або зміни в умовах поставок.
 • Створіть блог на тему вашого бізнесу на Etsy або рекламуєте свій Etsy магазин на інших популярних блогах. Зробіть красиву кнопку для вставки на сайт, яка буде вести на ваш магазин.
 • Використовуйте Pinterest аккаунт, щоб завантажити фотографії ваших товарів. Застосування тегів на цьому сайті, дозволить швидше знаходити ваші товари через пошук.

Не перевантажуйте себе занадто великою кількістю соціальних мереж, 3-х буде досить.

5

Робіть знижки і призи. Якщо ви хочете отримати більше клієнтів, зв'яжіться з власником популярного блогу, який за тематикою схожий з вашим бізнесом. Подаруйте власнику блогу свій виріб або зробіть знижку всім читачам блогу в обмін на пост про ваш товар. Хоча це буде коштувати вам грошей в короткостроковій перспективі, ви чи зможете побудувати велику клієнтську базу і збільшити свій бізнес і дохід протягом довгострокового періоду часу.

6

Оновлюйте асортимент. Для того щоб асортимент ваших товарів був завжди новим і різноманітним, додавайте нові предмети кожні кілька тижнів. Не забувайте, що всі товари на Etsy автоматично видаляються кожні три місяці. Ви можете продовжити цей термін, відвідавши вкладку "Налаштування" на сторінці вашого магазину.

Корисна інформація

Всі товари, які ви додаєте в магазин, будуть доступні для продажу протягом 3-х місяців. Якщо у вас є 20 товарів на продаж, спробуйте виставити спочатку п'ять або близько того, а потім додавайте один новий товар кожні пару днів. У результатах пошуку спочатку показуються нові товари, і це допоможе вам залишатися у верхніх рядках результатів пошуку Etsy. Ви також можете підняти свої товари в результатах пошуку за 20 центів, і ви можете оновити час товару, якщо він не продається.

Відправлення товарів з Росії і України. Товари можна відправляти через звичайне відділення пошти. Вартість відправки і тарифи можна дізнатися відвідавши офіційний сайт поштової служби.

Є два способи доставки: наземним транспортом і авіа. Зрозуміло авіа перевезення швидше, але і дорожче виходять. З цього вартість доставки можете частково включити у вартість товару. А решту надати покупцям на вибір (авіа або наземний транспорт).

Більшість покупців платить через PayPal. Жителі України не можуть приймати платежі на свої PayPal рахунку, як вирішити цю проблему можна прочитати тут .

Якщо ви погано володієте англійською, то краще звернутися за допомогою до професійного перекладача. Він грамотно переведе на англійський всю потрібну вам інформацію (сторінку "про себе", опис магазина, опис, опис способів доставки і оплати).

Вдалого бізнесу.

Який віковий діапазон, стать, і рід занять ваших клієнтів?
Чому вони будуть заінтриговані моїм магазином?
Чи можу я розширити свою аудиторію?
Чи приймаєте ви обмін або повернення?
Виготовляєте ви продукцію на замовлення?
Хто несе відповідальність, якщо ваш товар прийшов покупцеві пошкодженим?
У вас є період очікування перед відправкою?
Скільки продажів ви сподіваєтеся зробити в рік?
Який прибуток ви хочете отримати?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно