Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Розробник Bitrix Framework

 1. Початкові вимоги до підготовки
 2. Для викладання оффлайн

Переглядів: 178 709 (Статистика ведеться з 06.02.2017)
Дата останньої зміни: 10.10.2012 Цитатник веб-розробників.
Євген Смолін

: Сам перекидався з непонятка (поки курси навчальні не читав і руками не спробував те, що там написано). Бітрікс з тих систем, де вивчення "методом тику" не дуже ефективно без попереднього вивчення навчальних курсів. Шановні новачки, витратьте трохи свого дорогоцінного часу, пройдіть пару-трійку навчальних курсів і маса питань просто випарується - там є відповіді на безліч питань.

Курс для розробників - продовження лінійки навчальних курсів по Bitrix Framework. Отримання сертифікату по курсу рекомендується після успішного складання тестів по всій лінійці курсів, так як без поняття про роботу Контент-менеджера і Адміністратора створення успішних сайтів буде утруднено.

Щоб навчитися програмувати в Bitrix Framework, немає необхідності вивчати всю лінійку курсів. Але є моменти, які необхідно знати розробникам про систему, вони розкриті в початкових курсах:

Початкові вимоги до підготовки

Для успішного вивчення курсу і оволодіння майстерністю розробки сайтів на Bitrix Framework необхідно володіти (хоча б на початковому рівні):

 • основами PHP, баз даних;
 • основами HTML, CSS.

Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію. При успішній здачі послідовності тестів на сторінці моє навчання можна переглянути результат навчання і завантажити сертифікат у форматі PDF.


На кожній сторінці курсу авторизований на сайті відвідувач може дати коментар до вмісту сторінки. Коментар - не форум, там не ведеться обговорень або роз'яснень. Це інструмент для повідомлень нам про помилки, неточності. Щоб відправити коментар скористайтеся розташованої в правому нижньому кутку вікна браузера кнопкою: На кожній сторінці курсу авторизований на сайті відвідувач може дати коментар до вмісту сторінки


Для викладання оффлайн

Якщо даний курс береться в якості основи для оффлайн викладання, то рекомендована тривалість: 5 днів (40 академічних годин).


Примітка: У тексті курсу ви зустрінете цитати, висловлені в різний час розробниками системи і розробниками проектів на базі Bitrix Framework. Сподіваємося, що такі неформальні зауваження внесуть деяку різноманітність у процес вивчення. Заодно досвідчені фахівці поділяться і своїм досвідом.
Імена авторів цитат даються в тому написанні, в якому автори зареєстрували себе на сайті "1С-Бітрікс".

Завантажити матеріали курсу в форматі  CHM Завантажити матеріали курсу в форматі CHM . Файли формату CHM оновлюються щомісяця, проте, можливо деяке відставання їх від онлайнової версії курсу.

Якщо не видно вміст файлу CHM

Увага!

Якщо ви не бачите вміст файлу формату .chm, то причина - настройки безпеки операційної системи: викачані з інтернету файли знаходяться під наглядом системи, яка обмежує доступ до них.

Щоб відключити подібне ставлення до файлу необхідно:

 • перейти в властивості файлу на вкладку Загальні. Внизу у Вас з'явиться повідомлення про те, що цей файл був заблокований системою з метою захисту комп'ютера.

  Загальні

 • натиснути кнопку Розблокувати.

Відсутність кнопки Розблокувати можливо в двох випадках:

 1. Файл лежить не локально, а на мережевому ресурсі.
 2. Якщо файл лежить на локальному диску, але шлях до нього містить спецсимволи (# та інші).
Розгорнути коментарі

Новости