Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Роздача інтернету через Bluetooth на Android

 1. Як можна роздавати інтернет
 2. Роздача глобальної мережі на комп'ютер
 3. Роздача інтернету з Android на Android

Бездротові технології постійно розвиваються Бездротові технології постійно розвиваються. Вже сьогодні власники смартфонів і більшості планшетів вільно можуть користуватися мобільним інтернетом, Wi-Fi зв'язком і так далі. У цій статті докладно розберемося, як відбувається роздача інтернету через Bluetooth на Android - це дуже просто.

Як можна роздавати інтернет

Відразу ж хочеться відзначити, що процедура роздачі інтернету на комп'ютер відрізняється від технології роздачі на планшет. Обидва варіанти досить прості і не повинні викликати у вас труднощів. Але, перш ніж приступати, на комп'ютері слід встановити відповідні драйвера для Bluetooth-адаптера.

Знайти та завантажити необхідне програмне забезпечення ви зможете на офіційному сайті виробника ноутбука. Якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то шукати драйвера потрібно за назвою адаптера.

Варто відзначити, що роздача інтернету на Android доступна через Bluetooth і Wi-Fi. Причому другий варіант набагато простіше, в той час як з першим доведеться трохи повозитися. Але Wi-Fi модуль споживає більше енергії, що негативно позначається на автономності роботи пристроїв. Зате по Wi-Fi швидкість передачі даних набагато вище, ніж навіть в самій останній версії Bluetooth. Прийняти рішення, який саме спосіб використовувати, зможете тільки ви.

Отже, давайте розглянемо, як же підключитися до мобільного інтернету на комп'ютері за допомогою Bluetooth.

Роздача глобальної мережі на комп'ютер

Bluetooth точка доступу на Android є на кожному смартфоні і планшеті, що працює під управлінням даної операційної системи. Але перш ніж її активувати, нам буде потрібно забезпечити сполучення пристроїв (в нашому випадку комп'ютера і смартфона). Для цього обидва пристрої потрібно підготувати. Все зводиться до того, щоб включити функцію виявлення. Це дозволить пристроям побачити один одного і створити пару.

Для включення виявлення на комп'ютері знайдіть значок Bluetooth внизу робочого столу, лівіше годин і дати.

Натисніть на значок правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Відкрити параметри».

У вікні, переходимо у вкладку «Параметри». Тут потрібно встановити галочку в рядку «Дозволити іншим пристроям знаходити цей комп'ютер». Нижче ставимо ще дві галочки в розділі «Підключення»: в рядках «Дозволити підключатися до цього ПК» і «Сповіщати при спробі підключення нового пристрою».

Зберігаємо налаштування, натиснувши кнопку «Застосувати», і закриваємо всі вікна.

Тепер переходимо до телефону. Увійдіть в налаштування Bluetooth.

Увійдіть в налаштування Bluetooth

Тут включаємо зв'язок. У розділі «Мій пристрій» ставимо галочку, щоб інші пристрої змогли бачити ваш телефон.

У розділі «Мій пристрій» ставимо галочку, щоб інші пристрої змогли бачити ваш телефон

На деяких планшетах галочку ставити не потрібно, так як Bluetooth видно до тих пір, поки пристрій залишається в налаштуваннях адаптера.

Тепер на комп'ютері знову натискаємо правою кнопкою мишки на значок синього зуба. Вибираємо пункт «Додати пристрій».

Якщо на смартфоні (планшеті) включено виявлення, то комп'ютер знайде нове обладнання і запропонує вам список з назвами пристроїв. Ваше завдання полягає в тому, щоб вибрати потрібний пристрій і натиснути «Далі».

З'явиться повідомлення з PIN-кодом. Якщо код збігається на телефоні і комп'ютері, то підтверджуємо це. Натискаємо «Так» на обох пристроях.

Комп'ютер встановить необхідні драйвера. Для цього буде потрібно якийсь час, так що вам доведеться почекати близько 1-3 хвилин. На цьому сполучення завершено. Тепер можна приступати до роздачі інтернету. Для початку увійдіть в налаштування телефону. Виберіть пункт «Інші мережі» або «Ще».

Тепер переходимо в розділ «Модем і точка доступу».

Тут просто ставимо галочку в рядку «Bluetooth-модем». Пам'ятайте, що смартфон вже повинен бути підключений до інтернету (через Wi-Fi або до мобільної мережі 2G, 3G або 4G).

Тепер переходимо до комп'ютера. Знову натискаємо на значок підключення в системному треї. Вибираємо пункт «Показати пристрої».

Відкриється вікно, в якому буде відображатися поєднане з ПК обладнання. Знайдіть тут свій телефон і натисніть на нього правою кнопкою мишки. Наведіть курсор мишки на пункт «Підключитися через». З'явиться додаткове меню, в якому слід вибрати «Точка доступу».

З'явиться невелике віконце, в якому ви побачите напис «Підключення пройшло успішно». Все, після цього значок мережі в системному треї набуде вигляду комп'ютера, підключеного до інтернету.

Пам'ятайте, що Bluetooth, навіть найсучасніший все ж має деякі обмеження по швидкості передачі даних. Тому не варто очікувати від нього високошвидкісного зв'язку. Навряд чи ви зможете дивитися фільми онлайн, але для виконання повсякденних завдань такої швидкості все ж вистачить з головою, ви навіть зможете прослуховувати музику онлайн і дивитися фотографії через інтернет. Як бачите, все досить просто, головне, знати правила організації роздачі.

Роздача інтернету з Android на Android

Роздача інтернету з Android Phone на планшет за допомогою Bluetooth здійснюється ще простіше. Весь процес можна розділити на кілька пунктів:

 • Включаємо виявлення на обох смартфонах (планшетах) і виконуємо сполучення. Для цього, коли один телефон знайде інший, просто натисніть на нього. Якщо з'явиться повідомлення про дозвіл підключення, то підтверджуємо дію.
 • На роздає телефоні заходимо в налаштування підключень і вибираємо пункт «Інші мережі» (або «Ще» на старіших версіях ОС). Переходимо в рубрику «Модем і точка доступу». Ставимо галочку в стоці «Bluetooth-модем».

Ставимо галочку в стоці «Bluetooth-модем»

 • Тепер переходимо до приймаючого пристрою. Заходимо в настройки Bluetooth. У списку підключеного обладнання знаходимо роздає телефон (планшет) натискаємо на нього і в вікні ставимо галочку в рядку «Інтернет-доступ». Можливо, доведеться трохи почекати.

Можливо, доведеться трохи почекати

Як бачите, роздача інтернету з Android на Android через Bluetooth зажадає трохи повозитися. Набагато простіше зробити роздачу через Wi-Fi: і ​​швидкість передачі інформації вище, і підключатися до такої мережі легше і швидше.

Звичайно, існують спеціальні програми для роздачі інтернету по Bluetooth на Android. Однак багато хто з них платні, а інші не менш складні в настройках, ніж вищеописані способи.

Роздача інтернету через Bluetooth на Android: Відео

Як роздати інтернет через Bluetooth: Відео

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно