Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Російськомовні блоги про моду, які читає редакція be-in

 1. Boys In Trouble
 2. BLAIN. blackisalwaysinfashion
 3. abolenkin
 4. Наталія Гостєва - блог 11l13, блог на Vogue.ru
 5. fedorovaplusdva
 6. SvetSezona
 7. .so young but so could
 8. slickwalk
 9. На замітку

Блогери, яких читає редакція be-in.ru, розповідають навіщо і для кого вони пишуть

В продовження схвилювала громадськість теми російськомовних блогів про моду ми вирішили розповісти про тих з них, що читає і переглядає наша редакція. Захоплюючі розповіді про побачене, почуте і пережите, яскраві ілюстрації, вдумливий аналіз або спроби запам'ятати минулий вікенд - be-in.ru запитав у авторів, навіщо і для кого вони ведуть блоги.

Boys In Trouble

Boys In Trouble

Автори: Женя Мартової і Сергій Молодцов, Київ.

Женя Мартової:

Навіщо? Я думаю, щоб вести блог, потрібно бути трохи ексгібіціоністом, хоча б на підсвідомому рівні. Напевно, є речі, якими хочеться поділитися не тільки з друзями або психотерапевтом, але і з ким-то анонімним.

Для кого? Я взагалі не знаю, хто читає цей блог. Це вже явно не тільки друзі. Мені б хотілося, щоб його читали в інших містах. Я багато пишу про Київ, про свій погляд на місто і на те, що тут відбувається, про тутешніх людей і події. Це суб'єктивний і, звичайно ж, спотворений погляд. Але сподіваюся, кому-то це має бути цікаво.

Статистика. Блог ведеться з 2010 року.

BLAIN. blackisalwaysinfashion

blackisalwaysinfashion

Автор: Ксюша Жукова, Москва.

Навіщо? Я почала вести блог для власної розваги кілька років тому, але незабаром у мене почали з'являтися постійні читачі. Їх число досить швидко почала зростати, і я стала відбирати інформацію, яка була б їм цікава. Я ділюся зі своїми читачами свіжими новинами індустрії моди, пишу про події і місця, в яких побувала, розповідаю про нові магазинах, трендах і речах, які можна купити за невеликі гроші. Людям подобається.

Для кого? Як сказав одного разу один модний критик про моєму блозі - "Ні, це не мода для малолітніх дівчат, несуча від МАС, які складають основну аудиторію фешн-блогів. Це більш зріла аудиторія з абсолютно іншими пріоритетами". На 50% він має рацію. Цільова аудиторія блогу BLAIN не має якихось чітких меж, але я задоволена тим, що на мій блог почали звертати увагу досить серйозні й талановиті люди.

Статистика. Блог ведеться з 2009 року.

abolenkin

abolenkin

Автор: Андрій Аболенкін.

Навіщо? Я веду свій щоденник, головним чином, для себе: в якийсь момент мені здалося потрібним, щоб мої замітки по хвилюючим мене проблем індустрії моди перебували у вільному доступі і не губилися в чернетках і записниках.

Для кого? Я не дуже добре уявляю собі читачів свого щоденника. По суті, аналітика моди, якої я професійно займаюся, представляє дуже обмежений інтерес. Я ніколи не публікую особисту інформацію, якщо вона не пов'язана з модою (подробиці відбору матеріалів - на сторінці особистої інформації ЖЖ).

Статистика: свій мережевий щоденник Андрій Аболенкін веде з травня 2010 року.

Наталія Гостєва - блог 11l13, блог на Vogue.ru

ru

Автор: Наталія Гостєва.

Навіщо? Що стосується vogue.ru, то, оскільки мої освіту і професія пов'язані з модою, мене дуже цікавить все, що відбувається в індустрії, і з приводу всього я маю власну думку. Сайт vogue.ru дає мені можливість висловити цю думку. До того ж, я завжди дуже серйозно ставлюся до написання матеріалів, і в процесі їх підготовки дізнаюся багато нового.

Тому, що я веду 11l13, є кілька причин. Так як я пишу більш-менш регулярно, і в основному по-англійськи, то це допомагає мені не забувати мову, і практикуватися в листі. Головне ж, що блог для мене - це спосіб якось систематизувати те, що мені подобається. Туди потрапляє тільки те, що захопило мене, викликало якісь емоції або змусило задуматися. Плюс до цього мені завжди хочеться поділитися з кимось тим, що мені подобається. По суті, і сам блог, і кожен пост в ньому можна було б озаглавити "агов, дивіться, як це круто".

Для кого? Тут відповідь очевидна: для читачів vogue.ru і всіх, кому цікава мода.

Поняття не маю, хто читає мене на 11l13. Мені приходять повідомлення, коли хтось підписується на мій блог, і країна проживання передплатника при цьому може виявитися навіть дуже: США, Нідерланди, Бразилія, Індія, Італія і тд.

Статистика: блогу на Vogue.ru трохи більше року. Блог 11l13 Наталія веде близько двох років.

fedorovaplusdva

fedorovaplusdva

Автор: Настя Федорова, Петербург.

Навіщо? Я почала вести свій перший блог в 19 років, коли ми дуже багато пили і з нами траплялося багато цікавого - мені хотілося хоч щось зберегти, адже спогади про те, що було вночі, самі ефемерні з усіх. У блозі можна розповісти будь-яку історію і висловити будь-яку думку, а моєму способу мислення дуже підходить фраза: "You never know what you think until you write it down". Просто люблю писати тексти.

Для кого? Безумовно, для тих, хто може подужати об'ємний текст. Я часто викладаю скани книжок і журналів для тих, хто любить читати. Так для кого завгодно, хто відвернеться від тисяч інших занять в Інтернеті. Але судячи з тих, з ким я познайомилася через блог, мене читають дуже класні люди.

Статистика. Вік блогу - півтора року.

SvetSezona

Автор: Світлана Падеріна, Москва.

Навіщо? Я пишу про моду професійно - по крайней мере, намагаюся, і за великим рахунком, все, чим я живу, так чи інакше знаходить відображення в блозі. Я сприймаю його як якийсь щоденник спостережень (за модою, природно), в який я практично щодня вношу якісь свої думки - щоб їх не забути; або якісь важливі моменти з інформаційних потоків - щоб їх не втратити. Крім того, блог допомагає знайомитися з людьми з індустрії і щодня практикуватися в модній аналітиці: коли тобі замовляють п'ять статей поспіль із серії «найяскравіші тренди цього літа», ризикуєш взагалі перестати думати. У цьому сенсі ведення блогу і занудне препарування за все, що бачиш і дізнаєшся - найкраща зарядка для мозку.

Для кого? Перш за все - для себе самої. Але без читачів все було б не так цікаво, оскільки саме читачі зі своїми коментарями допомагають формувати об'ємну точку зору на те чи інше питання. Можу похвалитися - мене читають цікаві і недурні люди, шкода тільки, я не завжди можу витратити час і сили на тривалі дискусії. Приємно, що в блог заглядають багато російських дизайнери, оскільки вітчизняної модної середовищі я приділяю чимало уваги.

Статистика: блогу на blogspot.com рік.

.so young but so could

so young but so could

Автор: Георгій Ратомський, Москва.

Навіщо? Я веду блог насамперед для того, щоб дрібні події, явища, враження і думки мали шанс залишитися в пам'яті. Крім того, мені страшенно подобається ділиться зі своїми читачами речами, які я по-справжньому люблю. Начебто фільмів, музики і коміксів. Тобто, якщо ти випадково знаходиш щось неймовірно прекрасне - наприклад, альбом хорошою, але невідомої співачки Grimes, велосипед Cannondale від Майка Джіанта або графічний роман "Чорна Діра" Чарльза Бернса - то розумієш, що не поділитися цим зі своїми знайомими, нехай і віртуальними - це справжній злочин.

Для кого? Як я вже сказав, хочеться залишити собі трохи важливих спогадів. Ну і, звичайно ж, я веду блог для своїх знайомих. Які, сподіваюся, з його допомогою можуть дізнатися 10 най-най вантажних машин на думку Еді Сліман і іншу нісенітницю.

Статистика: блог на blogspot.com існує з 2009 року, в ЖЖ - з 2005 року.

slickwalk

slickwalk

Автори: Юлія Ус, Рудольф Тер-Оганезов, Москва.

Навіщо? Ми збираємо в Москві, Петербурзі та Києві цікаво одягнених людей, як це роблять фотографи у всіх великих містах. Крім того, ми спочатку хотіли вселити впевненість в людей, які думали колись, що випадково опинитися в блозі про вуличну моду можна тільки приїхавши в Париж на Тиждень моди. В результаті ще й додали впевненості починаючим блогерам, показавши їм, що той, хто наполегливо і добре робить щось, завжди буде помічений. Slickwalk тепер дружить з журналом Vogue, на сайті якого ми ведемо блог про модні аксесуари, з дизайнером Наташею Гольденберг, для колекції якої ми знімали вуличний лукбук , З міжнародним сайтом Satellite Voices і багатьма іншими проектами.

Для кого? Для іноземців, які хочуть знати про Москву більше. Для тих, кому цікаво, як впливає мода на наших співвітчизників.

Статистика: slickwalk був створений в 2009 році.

На замітку

Шанувальникам історії моди радимо звернути увагу на співтовариство ЖЖ costumology , В якому модеровані творцями пости lj-користувачів розповідають про відповідній темі блогу літературі, виставках і явищах. У costumology є що почитати і подивитися.

Діліться з нами вашими посиланнями і іменами!

Для кого?
Навіщо?
Для кого?
Навіщо?
Для кого?
Навіщо?
Для кого?
Навіщо?
Для кого?
Навіщо?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно