Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Ремонт відеокарт з артефактами зображення.

  1. Ремонт поламаного відеоадаптера. Дефекти і артефакти зображення SVGA

Вирішив розібрати завал з материнськими платами і відеокартами. Дві 8800 GTX і AGP 6600GT з артефактами зображення і дві плати Gigabyte: GA-M56S-S3 з невдало перепрограмованим користувачем BIOS-ом і 8GEM667.

За всіма трьома видяха дефекти викликані проблемами з BGA монтажем відеопам'яті. Після пропайки смужки з зображення пішли. Що хочеться окремо відзначити - на WinFast 8800 GTX під радіатором було абсолютно несамовитий кількість термопасти. Користувачі з числа "просунутих" чомусь вважають, що в даному випадку "кашу маслом не зіпсуєш" і видавлюють на графічні процесори, та й на CPU по півтюбика термопасти зараз. А кашу якраз і зіпсуєш, тому що надлишок теплопроводящей пасти заважає нормальному теплоотводу і призводить до перегріву елементів.

суворі надлишки

На GA-M56S-S3 вперше зіткнувся з новим корпусом SPI-флешки для БІОС (MX 25L4005AM2C). У моєму розпорядженні була тільки панель для мс в корпусі DIP8 і необхідна мікросхема SOIC8 з урахуванням висновків в панельку не влазить. Проблему вдалося обійти підгином контактів на мс BIOS, після чого флешка залізла в панельку і вдалося її запрограмувати потрібної версією БІОС.

Проблему вдалося обійти підгином контактів на мс BIOS, після чого флешка залізла в панельку і вдалося її запрограмувати потрібної версією БІОС

SPI-BIOS

На 8GEM667 відвал сокета спричинив за собою збій у вмісті BIOS. Пропаювання сокета, демонтаж мікросхеми, програмування, монтаж на місце і плата знову запрацювала. Окремо порадувала наклейка комісійного магазину на зворотному боці материнки.

комісійна гарантія

Багато громадян усіма силами хочуть витратити менше грошей при покупці і закуповують бу комплектуючі. Заощадивши, радіють. Але якщо залізяка ламається, приходять в сильне хвилювання, - як же так? Вона всього місяць пропрацювала ?! Любителям халяви можу сказати наступне: Любителі! У халяви, як і у багатьох речей в цьому світі - дві сторони. Економлячи на грошах, ви неминуче піддаєтеся ризику в разі поломки, згідно прислів'ю, платити двічі.

А то бувають обдаровані особистості, які купили був у вжитку ноутбук і якщо він через півроку раптом ламається, вимагати заміни. Геть ігноруючи записи в своїх гарантійних талонах.

Ремонт поламаного відеоадаптера. Дефекти і артефакти зображення SVGA

Подзвонив мені знайомий менеджер Ставропольського філії мережі комп'ютерних магазинів "НИКС" і поділився сумною новиною. Поламалася недавно куплена з рук відеокарта 8800 GTX, в процесі роботи комп'ютер завис і після перезавантаження на екрані з'явилося безліч вертикальних рисок.

Але якщо залізяка ламається, приходять в сильне хвилювання, - як же так?
Вона всього місяць пропрацювала ?

Новости