Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Рейтинг кращих чоловічих блогів про моду

Впливова американська газета The New York Times назвала п'ять кращих блогів про моду, написаних чоловіками

Видання вирішило розвіяти міф про те, що модні блоги ведуть від нудьги тільки молоді дівчата, схиблені на Рей Кавакубо. журналісти газети The New Yourk Times склали список п'яти кращих модних блогів, авторами яких є чоловіки. За їх словами, чоловіки-блогери ставляться до моди точно так же, як інші їхні побратими до автомобілів, гаджетів і спорту.

фото: nytimes фото: nytimes.com

У список потрапив американський журналіст Маркус Трой, який веде популярний блог Marcus Troy Experience . Він не тільки пише модні огляди і розповідає про свій одяг, але і публікує музичні реценціі, звіти про подорожі і концертах. "Я зрозумів, що мій блог - е то не тільки я, але і мої читачі. Я відчуваю, що знайшов соціальну значимість. А ще цю гру з блогом можна перетворити в бізнес", - розповів Маркус.

фото: marcustroy фото: marcustroy.com

Серед інших учасників рейтингу: вуличний фотограф Джейк Девіс, знімає відеолукі і розміщує їх в своєму блозі Jake Davis Blog ; тридцятитрирічний модний експерт і дизайнер Майкл Вільямс ( A Continuous Lean ), Редактор соціальних мереж Лоренс Шлоссман ( Sartorially Inclined і How to Talk to Girls at Parties ) І фотограф Мордехай Рубінштейн ( Mister Mort) .

фото: jakedavis фото: jakedavis.typepad.com

джерело: The New York Times .

Новости