Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Реєстрація домену

 1. Що таке домен?
 2. Який домен краще реєструвати?
 3. Скільки коштує реєстрація домену?
 4. Де краще реєструвати домен - наші рекомендації?
 5. Що важливо зробити і чого не робити при реєстрації домену.

Реєстрація домену. У даній статті ми постаралися врахувати всі можливі нюанси по вибору і реєстрації домену для Вашого сайту. Тобто які домени легше просувати, чи є різниця між доменами в зоні .ru, .com, .рф і багато іншого.

Що таке домен?

Домен, який також називають URL - це, фактично, адреса Вашого сайту. Тобто у нашого блогу домен - site2max.ru

Який домен краще реєструвати?

Для початку відповім на найпопулярніші питання, що стосуються реєстрації домену.

Щось залежить від довжини домену? - Ні.

Пошуковикам абсолютно все одно складається чи назву вашого сайту з 5 букв або з 50, вони однаково добре просувають як зрозумілі всім слова cok.ru, так і будь-яку нісенітницю. Тому вибір довжини назви - це тільки для зручності Ваших клієнтів

Чи правда що домени в зоні .рф погано просуваються? - Так, особливо в Google.

Хоча доказів в цифрах немає, але багато сеошники в принципі бояться братися за домени на кирилиці - тому з Вас або попросять додаткових грошей за просування, або запропонують зареєструвати альтернативний домен на латаніце і просувати будуть його. Але ніхто не заважає Вам зареєструвати гарний домен «вашеімя.рф» І писати його на візитках і рекламі, абсолютно нормально, що на один сайт будуть вести кілька доменів. Наприклад на наш блог ведуть site2max.ru, site2max.ru, site2max-fast.ru - це все старі проекти, які ми об'єднали в один

Чи є різниця, якщо реєструвати домен в зоні RU або COM, а також в спеціальних зонах PRO і т.д.? - Так, і дуже велика! Кілька років тому була мода реєструвати свої сайти з закінченням .com, як ніби їх фірма іноземна. Насправді ж такий поділ не випадково і може як допомогти Вам, так і нашкодити. Саме тому до вибору зони для реєстрації домену потрібно підходити серйозно.

Поясню логіку: Поділ на різні зони (ru, com, info, tv і т.п.) було спеціально введено, щоб допомогти пошуковикам показувати ті сайти, які шукає користувач! Тобто У російськомовному інтернеті сайти з закінченням Ru будуть завжди вище, ніж сайти з закінченням COM. Теж саме стосується і спеціалізованих закінчень - Так якщо відвідувач шукає новини, то сайти .info будуть вище, ніж сайти .ru, а якщо людина шукає фахівця, то на перших місцях будуть показані сайти в зоні .pro.

Звичайно, ми зараз говоримо про рівні сайтах: сайти приблизно одного віку, з однотипним контентом, з однаковою кількістю посилань.

Сильне чи перевага дає реєстрація домену в спеціальних зонах? Справа в тому, що ніхто такого експерименту не ставив. Точно сказати неможливо наскільки саме Вам буде легше просунути такий домен, але це рекомендації самих пошукових систем, а до них варто прислухатися.

Скільки коштує реєстрація домену?

Що Вам важливо знати при реєстрації домену: Домен реєструється терміном на 1 рік і його необхідно продовжувати. Ціни на реєстрацію доменів можуть відрізнятися в залежності від хостингу. Багато надають його в подарунок. Далі я розмістив ціни на домени нашого хостингу timeweb.ru

Як бачите ціни на домени сильно відрізняються, залежно від зон і обходяться від 150 до 10000 рублів на рік. Як уже писав раніше - спеціалізовані доменні зони допомагають, але дуже легко помилитися для чого саме вони були придумані! Обов'язково почитайте про вибрані Вами доменні зони. Так наприклад домен .pro призначений для приватних фахівців, а не для фірм! Тому якщо відвідувач шукає компанію - Вас засунуть в кінець пошуку і доменна зона буде працювати в збиток.

Де краще реєструвати домен - наші рекомендації?

Для початку поясню як працює система реєстрації доменів:

Є одна велика компанія, яка акредитована і має право реєструвати домени і визначати що Ви їх власник. В останні роки таких компаній стало багато і їх список постійно розширюється, тому краще пошукайте в інтернеті той, який актуальний на даний момент. Такі компанії називаються «Реєстратори» і подивитися їх можна на сайті: http://www.cctld.ru/ru/registrators/

Це Важливо знати, тому що зараз кожен хостинг пропонує реєстрацію домену у себе, але сам хостинг нічого не реєструє, а фактично укладає договір з таким реєстратором. Це ніде не афішується і який саме реєстратор потрібно буде дізнаватися у служби підтримки.

Чому це Важливо для Вас я зараз поясню. Коли тільки починаєш робити сайт і розвивати бізнес, то про це майже не думаєш і воно відгукується тільки через рік. Власне які помилки допустив я: Ми всі свої домени реєстрували через хостинг і я не дуже хвилювався з приводу правильності введення даних адміністратора - Вводив тільки правильне ПІБ і думав потім доповню все інше. А повинен сказати, що доменів у мене багато (У веб розробників взагалі таке хобі - коли їм нудно, вони починають купувати домени). І Ось хостинг кожен раз при покупці нового домену заводив мені нового адміністратора у реєстратора і тепер щоб управляти всіма доменами я змушений бігати по 7 різних акаунтів у реєстратора, і це кожен раз проблема, коли мені потрібно продовжити домен або делегувати його куди-небудь, так ж у мене 5 різних акаунтів на timeweb (для різних проектів, для тестів і т.п.), і це ще хороший варіант, тому що ми користувалися тільки одним хостингом і у мене виходить тільки 1 регістатор. А ось домен site2max-fast.ru ми робили на системі управління UMI, і там свій реєстратор, якого я ще не знаю і в найближчий місяць я передчуваю великий геморой з відновлення старого аккаунта, де цей домен реєстрували, потім пробування зі службою підтримки який у них реєстратор, потім пробування реєстратора який вони мені завели особистий кабінет (а при реєстрації через хостинг все це відбувається автоматично і Ви навіть не знаєте пароль і ім'я адміністатора). Загалом, це буде великий головний біль.

Також розповім ще одна незручність реєстрації доменів через хостинг: допустив через пару місяців Ви вирішили змінити хостинг. Сайт Ви перенесете легко, а домен немає - він залишиться на старому хостингу і Вам доведеться пам'ятати пароль від цього старого хостингу, щоб 1 раз в рік заходити і продовжувати домен! Навіщо це потрібно?! Тобто. Ви легко можете зареєструвати домен через хостинг. Це зручно для новачків, тому що домен тут же причепиться до сайту і Вам взагалі не потрібно хвилюватися за його налаштування. Але в майбутньому такий підхід загрожує проблемами, які я описав више.На даний момент спосіб реєстрації доменів, який я вибрав для себе і який рекомендую Вам: Це реєструвати їх в головній компанії, тобто компанії реєстратора. Я для себе Вибрав одного з 5 автоматично створених адміністраторів і все наступні домени реєструю на нього =), за іншим же теж доводиться стежити.

Рекомендацій по вибору реєстратора немає, я жодного разу не чув, щоб з ними виникали проблеми. Та й Вам від них багато не треба - 1 раз в рік зайти і продовжити домени.

Найперший реєстратор (і наші домени на ньому) - це http://r01.ru/ . Чим він мені дуже подобається: 1) Легко перенести домени між різними хостингами, ця функція прям на увазі. 2) Є відновлення пароля на ім'я домену, тобто я взагалі не пам'ятаю логін і пароль, а просто ввожу site2max.ru і мені на пошту приходить логін і пароль =) Це просто рятує при 5 адміністраторів, дані яких потрібні 1 раз в рік.
Також я б міг рекомендувати Reg.ru , Але тільки для реєстрації доменів, тому що хостинг у них в 1.5 рази дорожче ніж на timeweb.ru . Даний реєстратор мені сподобався за рахунок сайту. Тобто вони його постійно оновлюють, там вже включені всі нові доменні зони (.info, .tv і т.п.), тобто він більш інтуїтивно зрозумілий, ніж Перший реєстратор.

Якого реєстратора ми рекомендуємо:

 1. Reg.ru - сучасний хороший сайт і коли ми на ньому зареєструвалися, то мені подзвонив жива людина і запропонував допомогу в реєстрації і налаштування їх послуг =) Тобто Ви можете розраховувати на дуже хорошу підтримку
 2. http://r01.ru/ - все старі домени на ньому, проблем поки не виникало. Весь мінімальний функціонал є. Але чомусь у мене через них не виходить продовжити, якщо домен делегований. Тобто все одно доводиться через хостинг це робити.

Чим незручна реєстрація доменів у реєстратора?

Вам самостійно доведеться делегувати домен на хостинг. В цьому немає нічого складного, точніше Вам потрібно всього лише прописати 4 комбінації цифр, але в мережі чомусь цю операцію розповідають як для серверних програмістів з купою непотрібно інформації. Я дуже скоро запишу відео, де покажу як делегувати домен на хостинг. Причому це працює і між хостингами.

Причому це працює і між хостингами

Що важливо зробити і чого не робити при реєстрації домену.

 • Дуже важливо правильно і повністю вказати всі дані адміністратора. Тобто будь-які зміни потім зажадають від Вас наявності паспорта і уточнюючих питань, типу дати народження і т.п. А якщо ви вказали 00.00.00? Домен можна втратити назавжди
 • Я не рекомендую реєструвати домен на фірму, тому що на фірму Ви можете перереєструвати, але при цьому втратите будь-які можливості управляти доменом.
 • Багато фірм реєструють свій домен у багатьох зонах, наприклад site2max.ru, site2max.com, site2max.pro і т.п. - важливо знати, що і просувати такі домени потрібно окремо. Тобто само по собі це ніяких плюсів не дасть

Як ми реєстрували спеціалізований домен .PRO

Мало хто знає, що не будь-який домен можна просто так зареєструвати. Для спеціальних доменних зон Вам належить довести, що Ви саме такий сайт. Наприклад, коли ми реєстрували site2max.pro нам на пошту прийшла анкета, де попросили вказати наша освіта і чим ми займається, тобто фактично підтвердити що ми є фахівцями з якогось питання.

Відео по реєстрації домену. (Стаття детальніше)

Що таке домен?
Який домен краще реєструвати?
Скільки коштує реєстрація домену?
Де краще реєструвати домен - наші рекомендації?
Що таке домен?
Щось залежить від довжини домену?
Погано просуваються?
Сильне чи перевага дає реєстрація домену в спеціальних зонах?
Скільки коштує реєстрація домену?
Де краще реєструвати домен - наші рекомендації?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно