Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Просування сайту за допомогою блогу

 1. Завжди свіжий контент
 2. Ключові слова
 3. обсяг сайту
 4. якість
 5. Внутрішня перелінковка
 6. соціальні сигнали
 7. мікророзмітки
 8. оформлення

Контент всьому голова - під цим девізом ось уже кілька років живуть і працюють оптимізатори сайтів. Сьогодні SEO-стратегія практично будь-якого ресурсу передбачає ретельне його розвиток з точки зору зручності користувачів і постійного створення нового і цікавого контенту. Зупинимося докладніше на другому пункті. Найбільш ефективний і природний спосіб регулярно наповнювати сайт новими текстами - вести корпоративний блог.

Чим гарний блог? Це відмінний інструмент для просування сайту, що дозволяє залучати цільовий трафік, формувати бренд і створювати репутацію. Блог на сайті - це постійне джерело нового контенту. Якщо ж контент дійсно цікавий, то він підвищує залученість користувачів - вони більше часу проводять на сайті, покращуючи тим самим поведінкові фактори ресурсу. Ось уже кілька років ми ведемо свій корпоративний SEO-блог (Який є частиною нашої SEO-стратегії) і домоглися відмінних результатів в пошуку. Сьогодні ми поділимося своїм досвідом і розглянемо кілька правил успішного просування сайту за допомогою блогу.

Завжди свіжий контент

Блог дозволяє постійно оновлювати контент сайту. Для пошукових систем це хороший сигнал - новий контент вважається більш релевантним, ніж зміст сторінки, які давно не оновлювалися.

Рекомендуємо скласти календар публікацій в блозі мінімум на місяць вперед. Це дозволить вам регулярно розміщувати нові матеріали, що позитивно впливає не тільки на позиції сайту в пошуку, але і на користувачів, які будуть знати, що в певні дні у вас в блозі з'явиться новий цікавий контент. Ви також можете збільшити трафік на сторінки блогу, підключивши розсилку свіжих публікацій по базі клієнтів і передплатників.

Ключові слова

Ведення блогу дозволяє вам природним чином включати необхідні ключові запити в контент сайту. Такі сторінки швидко індексуються і призводять на сайт цільової трафік. Визначте конверсійні ключові слова і використовуйте їх в своїх публікаціях в блозі. Але не варто зациклюватися на входженнях ключів, віддавайте перевагу якості і актуальності контенту.

обсяг сайту

Блог дозволяє вам постійно збільшувати кількість проіндексованих сторінок, а разом з ними і розмір сайту, що особливо люблять пошукові системи. Чим більше тематичних сторінок у ресурсу, тим більше органічного низькочастотного трафіку вони залучають.

Не забувайте кожну нову статтю додавати в Оригінальні тексти в вебмайстрів Яндекса. Таким чином ви повідомите пошуковій системі, що саме ваш сайт є першоджерелом контенту, що допоможе убезпечити його при спробах копіювання.

Пам'ятайте, що пошукові системи високо ранжируют сайти тільки з 100% оригінальним контентом. Тому важливо убезпечити свій сайт від копіювання та самим не використовувати тексти з інших ресурсів. Існує ряд сервісів для перевірки текстів на унікальність:,, і ряд інших.

якість

Потрібно розуміти, що інтерес як з боку користувачів, так і з боку пошукових систем викликає якісний і захоплюючий для вашої аудиторії контент. Якщо ви пишете нудно про банальні речі так ще й з помилками, навряд чи такий контент зможе залучити бажану аудиторію. Писати потрібно на актуальні теми з дотриманням правил російської мови, для цього має сенс створити невеликий пул авторів і редакторів. Для перевірки орфографії, пунктуації та стилістичних помилок можна скористатися такими сервісами, як і.

Внутрішня перелінковка

Велика кількість тематичних сторінок дозволяє створити якісну перелинковку всередині сайту для передачі додаткової ваги просуваються сторінок. Завжди використовуйте перелинковку для пов'язаних за змістом постів блогу. Публікуючи цікаву статтю, зробіть всередині неї посилання на інші відповідні за змістом до даної тематики публікації в блозі. Чим більше у вас статей на різні теми, тим більше можливостей для внутрішньої перелінковки.

Перелінковка не тільки облягає навігацію користувачів по сайту, але і покращує поведінкові фактори сайту. Якщо вона сформована грамотно, наприклад, як у «Вікіпедії», користувач природним чином переходить з однієї сторінки на іншу, отримуючи все більше інформації по його питанню.


Приклад перелинковки в блозі iSEO

соціальні сигнали

Надавайте в блозі можливість для розшарювання контенту в соціальних мережах, а також для коментарів. Це не тільки відмінний спосіб залучити додатковий трафік з соціальних мереж, але також можливість прискорити індексацію контенту. Соціальні сигнали дозволяють пошуковим системам знаходити актуальний, свіжий контент. Наприклад, велика кількість твітів сприяє миттєвої індексації контенту, для цього у пошукачів існує цілий пул спеціальних бистророботов.

мікророзмітки

Розмічайте публікації за допомогою мікророзмітки або, це допоможе зробити ваш сайт більш помітним в пошуку. Йдеться про сніпеті, який за рахунок мікророзмітки стане ще більш привабливим і зручним для користувача.

Як пишуть, наприклад, представники Яндекса про мікророзмітки: «Яндекс зацікавлений в тому, щоб користувачі вирішували свої завдання за допомогою Пошуку. Одна з метрик якості Пошуку так і називається - «щастя користувача». Сайти, що підвищують «щастя», ранжуються вище ».


Приклад сниппета в Google при правильній мікророзмітки статті

оформлення

Помітний заголовок доречний в ЗМІ, в блозі куди важливіше використовувати в заголовку пошукові запити, за якими користувачі шукають контент з даної тематики. Чудово, якщо такий заголовок буде ще і привабливим для читачів.

Довгі статті бажано розбивати на невеликі частини, відокремлюючи їх підзаголовками. Такий текст легше читати. Обов'язково розбавляйте текст ілюстраціями, це можуть бути фотографії, картинки, інфографіка або навіть відеоролики. Все це допомагає візуалізувати контент і полегшити його сприйняття. Безкоштовно підібрати відповідні фотографії можна на наступних ресурсах:

 • ;
 • ;
 • ;
 • (З обов'язковим зазначенням авторства).

Ведення блогу надає вам чудовий інструмент для регулярного створення якісного та цікавого контенту. Він не тільки зробить ваш сайт більш цікавим для користувачів, збільшить їх залученість, а й допоможе підвищити позиції в пошуку.

Чим гарний блог?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно