Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Програми для створення слайд шоу з ваших фото і музики

  1. Bolide® Slideshow Creator
  2. Picasa

Припустимо, є завдання - створити простеньке слайд шоу з весільних фото на річницю спільного життя. Причому, з подальшим додаванням в соціальні мережі для друзів і родичів. Об'єкти для тестування в цей раз - безкоштовні програми для створення слайд шоу: настільна версія онлайн сервісу від Гугл Picasa і не настільки популярна, але користується непоганим попитом серед користувачів, програма від російських розробників Bolide Slideshow Creator. Обидві програми «за замовчуванням» є хорошими альтернативами платному софту.

Bolide® Slideshow Creator

Просто - не означає погано. Після тестування Bolide Slideshow Creator виникло відчуття, що - це якийсь фаст-фуд серед програм даної категорії. Тобто створити цілком гідне слайд шоу можна буквально протягом п'яти хвилин. А над хорошим слайд шоу доведеться повозитися не менше півгодини.

Серед можливостей:

  • Додавання переходів, аудіо та текстових коментарів
  • Установка часу переходу і самого слайда
  • Створення відеоролика в відмінній якості. Формати WMV, AVI, MKV.

Величезний плюс - навіть людина, мало розбирається в програмах подібного роду, освоїтися в функціях протягом пари хвилин. Установка спрощена. Перший погляд - ніяких численних тулбаров, всі існуючі вкладки позначені в головному меню - Фото, Аудіо файли, Переходи, Текст і Ефекти.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс - є якийсь конвеєр, монтажна стрічка, де великими прямокутниками позначені слайди, а маленькими - межслайдовие ефекти. При відкритті зображень (Фото-Додати фотографії) з папки можна відразу вибрати кілька фото, а потім «перетягнути» їх на конвеєрі з панелі передпоказу. Міняти місцями слайди на конвеєрі можна за допомогою мишки.

Вгорі над кожним слайдом можна змінити тривалість його показу в слайд шоу, там також вказується дозвіл відеофайлу, в якому можна зберегти остаточний результат. Зберегти слайд шоу можна в форматах WMV, AVI і навіть в MKV - тобто програватися буде однаково добре як на побутових програвачах, так і при перегляді в соціальних мережах. Присутній швидке завантаження і обробка фото в HD.

Вкладка «Аудіофайли» дозволяє завантажити з жорсткого диска музичний файл в якості супроводу. Під конвеєром зі слайдами є рядок, яка буде відображати музичний ряд.

Межслайдових «Переходів» ні багато ні мало - 38. Є затемнення, перегортання, згортання і т.д. Все знайоме і ненав'язливо. Для безкоштовної програми солідний набір переходів.

Вкладка «Текст» дозволить додати до кожного слайду свої коментарі, налаштувати розмір шрифту, колір, заливку або укласти текст в рамку. Є функція «Авто», яка автоматично в якості тексту на слайді додає його назву.

Засмучує, що окрема вкладка «Ефекти» містить тільки один ефект Pan / Zoom. Тисніть на слайд, потім натискайте на кнопочку «Створити ефект» і вибирайте, на якій ділянці фото його застосувати. Також можна задати часові рамки тривалості ефекту. Надзвичайно просто, якщо не сказати примітивно.

Після вибудовування слайдів і переходів на конвеєрі можна включити попередній перегляд слайд шоу в правій частині головного меню.

вердикт:
Треба брати. Хороший безкоштовний софт по створенню слайд шоу, який підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам. Чи не відмінний, тому що після 20 хвилин роботи програма «зависла» при фінальному програванні шоу з музичним супроводом.

Завантажити Bolide® Slideshow Creator recorder з офіційного сайту

Picasa

Як то кажуть, використовувати гугловський сервіс Picasa для створення слайд шоу складно, але можна. Неозброєним оком видно, що програма - це гібрид редактора, фотоальбому для обробки зображень і відео та програми для слайд шоу. В цілому, це софт для професіоналів, тому що недосвідченому новачкові розібратися в усіх премудростях буде нелегко, принаймні, в перші 20 хвилин.

Суб'єктивна думка - не сподобалося, що програма відразу при першому запуску імпортує все відеофайли з усіх жорстких дисків комп'ютера. Немає окремої кнопочки з написом «Слайдшоу», ця опція виявилася після натискання Створення - Створення відеоролика.

Розчарувало, що межслайдових ефектів менше (близько 10) на відміну від Bolide Slideshow Creator і також відсутня можливість додавати коментарі (текст) до кожного слайду.
Зате продумана можливість в соціальні сервіси (YouTube, Facebook і інші) імпортувати готові слайд шоу. В цьому плані функціонал програми величезний, постійно оновлюється і вдосконалюється.
вердикт:
Загалом, якщо Bolide Slideshow Creator є «фаст-фудом», то Picasa від Google - це вечеря на п'ять персон в гламурному ресторані. Очевидно, що функція Слайд шоу в Picasa служить лише «гарніром» до основного «страві». Безумовно, must-have для професіоналів, але не для створення слайд шоу - не так щоб багато можливостей є, а, скоріше, для редагування та імпорту графічних файлів.
Завантажити Picasa з офіційного сайту

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно