Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Програми для системного адміністратора

 1. Програми для системного адміністратора Управління програмним і апаратним забезпеченням на підприємстві...
 2. Total Network Inventory 3
 3. 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів
 4. DEKSI Network Inventory
 5. Lansweeper Network Inventory
 6. Облік програмного забезпечення
 7. Total Network Inventory 3 Професійна
 8. 10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro
 9. Lansweeper Network Inventory
 10. Дистанційна установка і видалення програм
 11. Total Software Deployment 2
 12. 10-Страйк: Віддалений Доступ
 13. Моніторинг роботи серверів і локальної мережі
 14. Total Network Monitor 2
 15. 10-Страйк: Моніторинг Мережі
 16. Програми для системного адміністратора
 17. інвентаризація обладнання
 18. Total Network Inventory 3
 19. 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів
 20. DEKSI Network Inventory
 21. Lansweeper Network Inventory
 22. Облік програмного забезпечення
 23. Total Network Inventory 3 Професійна
 24. 10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro
 25. Lansweeper Network Inventory
 26. Дистанційна установка і видалення програм
 27. Total Software Deployment 2
 28. 10-Страйк: Віддалений Доступ
 29. Моніторинг роботи серверів і локальної мережі
 30. Total Network Monitor 2
 31. 10-Страйк: Моніторинг Мережі
 32. Програми для системного адміністратора
 33. інвентаризація обладнання
 34. Total Network Inventory 3
 35. 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів
 36. DEKSI Network Inventory
 37. Lansweeper Network Inventory
 38. Облік програмного забезпечення
 39. Total Network Inventory 3 Професійна
 40. 10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro
 41. Lansweeper Network Inventory
 42. Дистанційна установка і видалення програм
 43. Total Software Deployment 2
 44. 10-Страйк: Віддалений Доступ
 45. Моніторинг роботи серверів і локальної мережі
 46. Total Network Monitor 2
 47. 10-Страйк: Моніторинг Мережі

Програми для системного адміністратора

Управління програмним і апаратним забезпеченням на підприємстві - завдання не з простих, особливо, коли мова йде про парк комп'ютерів, що нараховує десятки, а то і сотні одиниць. Для того щоб прискорити виконання повсякденних завдань, буде потрібно спеціальний набір програм системного адміністратора. Нижче ми поговоримо про те, під які завдання можна використовувати ті чи інші програмні рішення.

інвентаризація обладнання

Програми для системного адміністратора, призначені для обліку апаратного забезпечення, дозволяють віддалено збирати інформацію про стан та склад обладнання в локальній мережі без необхідності виконання аналізу кожного окремого ПК "на місці". Неважливо, один це комп'ютер або кілька сотень.

Для проведення цієї процедури потрібні, як правило, тільки облікові дані мережевого / доменного адміністратора. Давайте розглянемо три кращих рішення для обліку мережевого обладнання та комп'ютерів в межах підприємства, які будуть актуальні в найближчі роки.

Total Network Inventory 3

Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі. Програма може виконувати сканування систем Windows, Linux, Mac, ESXi-серверів та інших мережевих пристроїв. Ви можете гнучко формувати звітність в табличному форматі, використовуючи будь-які категорії даних про обраних комп'ютерах. Не можна не відзначити і наявність журналу змін, що дозволяє відстежувати будь-які зміни як в апаратній, так і програмної частини на віддалених комп'ютерах.

10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів

Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення. Серед особливостей цього додатка можна відзначити наявність веб-інтерфейсу, що дозволяє отримати доступ до інвентарним даними з інших комп'ютерів або з мобільних пристроїв. Також присутня можливість побудови докладних звітів за інформацією, зібраною з мінімальними зусиллями. Згодом отриману інформацію можна представити у вигляді зручних зведених таблиць або ж експортувати дані в зовнішнє базу даних.

DEKSI Network Inventory

Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку. Вона дозволяє переглядати конфігурації і записувати всі потрібні дані за допомогою DataCollector.exe, який працює синхронно з іншими додатками, не знижуючи їх продуктивності. У підсумку, ви отримуєте добре структуровану інформацію, з якої можна складати звіти, що експортуються в HTML-файли, таблиці, а також текстові файли.

Lansweeper Network Inventory

Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі. Lansweeper відстежує апаратне середовище в мережі і надає інформацію про неї в зручних звітах. Присутня можливість виконувати сканування як вручну, так і автоматично за розкладом або ж агентом при вході в систему. Для цього буде потрібно задати відповідні налаштування, а далі все процеси будуть виконуватися автоматично. Також в програмі є можливість синхронізації з Active Directory.

Облік програмного забезпечення

Подібні програми для сисадміна по суті представляють собою централізовані сховища даних про ПО, встановленому на комп'ютерах в складі корпоративної мережі. Ці додатки також часто дозволяють відстежувати поточні стан ліцензій, які використовуються компанією, і планувати їх продовження. Ще одна цікава можливість подібних рішень - створення типових наборів ПО і конфігурацій для певних посад, відділів і співробітників.

Total Network Inventory 3 Професійна

Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище. Містить модуль, що дозволяє зберігати і супроводжувати ліцензійні ключі. Структуроване сховище, що містить в собі всі дані про програмне забезпечення на кожному комп'ютері в мережі, дозволяє в рази скоротити кількість операцій, які необхідно регулярно проводити з комп'ютерним парком (оновлення та налаштування ПО, облік ліцензій, деінсталяція і т.д.) Також зауважимо, що всі ці операції можна регламентувати шляхом створення спеціальних розкладів. Наприклад, щотижневе виконання процедури сканування мережі з TNI 3 може бути реалізовано автоматично, без втручання оператора.

10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro

За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них. Версії операційної системи і додатків, встановлених в ній, наявність оновлень і навіть підозрілих програм на будь-якому вузлі локальної мережі - все це можна дізнатися у віддаленому доступі. Крім того, цей додаток автоматично відстежує всі події, що відбуваються з користувацькими пристроями, підключеними до мережі, надаючи оператору інформацію про них через e-mail.

Lansweeper Network Inventory

Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі. Після сканування вам стають доступні докладні звіти, відстеження ліцензійного статусу того чи іншого ПО, а також можливість відстежувати будь-які зміни в списку програм, що відбулися з моменту останнього сканування. Ще однією цікавою особливістю даної утиліти є можливість заздалегідь прораховувати витрати на підтримку або оновлення ліцензій корпоративного ПО.

Дистанційна установка і видалення програм

Якщо компанія володіє розміщеної інфраструктурою, системним адміністраторам доводиться витрачати до декількох днів на установку необхідних додатків для кожної робочої станції. Для вирішення цієї проблеми були створені такі інструменти як Total Software Deployment 2 і 10-Страйк: Віддалений Доступ. Вони скорочують простої, викликані установкою і видаленням додатків, дозволяючи робити це дистанційно.

Total Software Deployment 2

За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ. Проводити ці процедури можна одночасно на всіх комп'ютерах мережі. В результаті, всі маніпуляції можуть займати не більше ніж пару хвилин. Крім того, системний адміністратор може отримати список додатків, встановлених на станціях в межах корпоративної мережі.

10-Страйк: Віддалений Доступ

Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління. Це ідеальне рішення, як для управління мережею, так і для організації технічної підтримки. Неважливо, розгортаєте ви мережу або ж намагаєтеся усунути наслідки діяльності шкідливого ПО на конкретному комп'ютері - додаток буде однаково корисно в кожному з подібних випадків.

Моніторинг роботи серверів і локальної мережі

Програми для системного адміністратора даного типу надають розширені можливості відстеження серверної активності і різних мережевих процесів. Вони мінімізують кількість дій, які виконуються адміністратором вручну для перевірки доступності тих чи інших ресурсів, тим самим допомагаючи оптимізувати його робочі процеси.

Total Network Monitor 2

TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин. Програма автоматично сканує мережу на наявність вразливостей і аномалій, і своєчасно оповіщає мережевих операторів про виявлені неполадки. Зокрема, для цих цілей заздалегідь налаштовуються монітори - спеціальні об'єкти, які аналізують коректність роботи окремих мережевих сервісів.

10-Страйк: Моніторинг Мережі

Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками. Також він надає потужні інструменти для моніторингу хостів, файлових обмінів, доступу до баз даних і інших взаємодій між окремими вузлами мережі (в тому числі, і пристроями на базі IoT) через протокол SNMP і звичайний веб-інтерфейс.

Читайте також:
IP-scanner
Як провести інвентаризацію комп'ютерів в мережі

Програми для системного адміністратора

Управління програмним і апаратним забезпеченням на підприємстві - завдання не з простих, особливо, коли мова йде про парк комп'ютерів, що нараховує десятки, а то і сотні одиниць. Для того щоб прискорити виконання повсякденних завдань, буде потрібно спеціальний набір програм системного адміністратора. Нижче ми поговоримо про те, під які завдання можна використовувати ті чи інші програмні рішення.

інвентаризація обладнання

Програми для системного адміністратора, призначені для обліку апаратного забезпечення, дозволяють віддалено збирати інформацію про стан та склад обладнання в локальній мережі без необхідності виконання аналізу кожного окремого ПК "на місці". Неважливо, один це комп'ютер або кілька сотень.

Для проведення цієї процедури потрібні, як правило, тільки облікові дані мережевого / доменного адміністратора. Давайте розглянемо три кращих рішення для обліку мережевого обладнання та комп'ютерів в межах підприємства, які будуть актуальні в найближчі роки.

Total Network Inventory 3

Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі. Програма може виконувати сканування систем Windows, Linux, Mac, ESXi-серверів та інших мережевих пристроїв. Ви можете гнучко формувати звітність в табличному форматі, використовуючи будь-які категорії даних про обраних комп'ютерах. Не можна не відзначити і наявність журналу змін, що дозволяє відстежувати будь-які зміни як в апаратній, так і програмної частини на віддалених комп'ютерах.

10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів

Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення. Серед особливостей цього додатка можна відзначити наявність веб-інтерфейсу, що дозволяє отримати доступ до інвентарним даними з інших комп'ютерів або з мобільних пристроїв. Також присутня можливість побудови докладних звітів за інформацією, зібраною з мінімальними зусиллями. Згодом отриману інформацію можна представити у вигляді зручних зведених таблиць або ж експортувати дані в зовнішнє базу даних.

DEKSI Network Inventory

Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку. Вона дозволяє переглядати конфігурації і записувати всі потрібні дані за допомогою DataCollector.exe, який працює синхронно з іншими додатками, не знижуючи їх продуктивності. У підсумку, ви отримуєте добре структуровану інформацію, з якої можна складати звіти, що експортуються в HTML-файли, таблиці, а також текстові файли.

Lansweeper Network Inventory

Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі. Lansweeper відстежує апаратне середовище в мережі і надає інформацію про неї в зручних звітах. Присутня можливість виконувати сканування як вручну, так і автоматично за розкладом або ж агентом при вході в систему. Для цього буде потрібно задати відповідні налаштування, а далі все процеси будуть виконуватися автоматично. Також в програмі є можливість синхронізації з Active Directory.

Облік програмного забезпечення

Подібні програми для сисадміна по суті представляють собою централізовані сховища даних про ПО, встановленому на комп'ютерах в складі корпоративної мережі. Ці додатки також часто дозволяють відстежувати поточні стан ліцензій, які використовуються компанією, і планувати їх продовження. Ще одна цікава можливість подібних рішень - створення типових наборів ПО і конфігурацій для певних посад, відділів і співробітників.

Total Network Inventory 3 Професійна

Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище. Містить модуль, що дозволяє зберігати і супроводжувати ліцензійні ключі. Структуроване сховище, що містить в собі всі дані про програмне забезпечення на кожному комп'ютері в мережі, дозволяє в рази скоротити кількість операцій, які необхідно регулярно проводити з комп'ютерним парком (оновлення та налаштування ПО, облік ліцензій, деінсталяція і т.д.) Також зауважимо, що всі ці операції можна регламентувати шляхом створення спеціальних розкладів. Наприклад, щотижневе виконання процедури сканування мережі з TNI 3 може бути реалізовано автоматично, без втручання оператора.

10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro

За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них. Версії операційної системи і додатків, встановлених в ній, наявність оновлень і навіть підозрілих програм на будь-якому вузлі локальної мережі - все це можна дізнатися у віддаленому доступі. Крім того, цей додаток автоматично відстежує всі події, що відбуваються з користувацькими пристроями, підключеними до мережі, надаючи оператору інформацію про них через e-mail.

Lansweeper Network Inventory

Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі. Після сканування вам стають доступні докладні звіти, відстеження ліцензійного статусу того чи іншого ПО, а також можливість відстежувати будь-які зміни в списку програм, що відбулися з моменту останнього сканування. Ще однією цікавою особливістю даної утиліти є можливість заздалегідь прораховувати витрати на підтримку або оновлення ліцензій корпоративного ПО.

Дистанційна установка і видалення програм

Якщо компанія володіє розміщеної інфраструктурою, системним адміністраторам доводиться витрачати до декількох днів на установку необхідних додатків для кожної робочої станції. Для вирішення цієї проблеми були створені такі інструменти як Total Software Deployment 2 і 10-Страйк: Віддалений Доступ. Вони скорочують простої, викликані установкою і видаленням додатків, дозволяючи робити це дистанційно.

Total Software Deployment 2

За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ. Проводити ці процедури можна одночасно на всіх комп'ютерах мережі. В результаті, всі маніпуляції можуть займати не більше ніж пару хвилин. Крім того, системний адміністратор може отримати список додатків, встановлених на станціях в межах корпоративної мережі.

10-Страйк: Віддалений Доступ

Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління. Це ідеальне рішення, як для управління мережею, так і для організації технічної підтримки. Неважливо, розгортаєте ви мережу або ж намагаєтеся усунути наслідки діяльності шкідливого ПО на конкретному комп'ютері - додаток буде однаково корисно в кожному з подібних випадків.

Моніторинг роботи серверів і локальної мережі

Програми для системного адміністратора даного типу надають розширені можливості відстеження серверної активності і різних мережевих процесів. Вони мінімізують кількість дій, які виконуються адміністратором вручну для перевірки доступності тих чи інших ресурсів, тим самим допомагаючи оптимізувати його робочі процеси.

Total Network Monitor 2

TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин. Програма автоматично сканує мережу на наявність вразливостей і аномалій, і своєчасно оповіщає мережевих операторів про виявлені неполадки. Зокрема, для цих цілей заздалегідь налаштовуються монітори - спеціальні об'єкти, які аналізують коректність роботи окремих мережевих сервісів.

10-Страйк: Моніторинг Мережі

Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками. Також він надає потужні інструменти для моніторингу хостів, файлових обмінів, доступу до баз даних і інших взаємодій між окремими вузлами мережі (в тому числі, і пристроями на базі IoT) через протокол SNMP і звичайний веб-інтерфейс.

Читайте також:
IP-scanner
Як провести інвентаризацію комп'ютерів в мережі

Програми для системного адміністратора

Управління програмним і апаратним забезпеченням на підприємстві - завдання не з простих, особливо, коли мова йде про парк комп'ютерів, що нараховує десятки, а то і сотні одиниць. Для того щоб прискорити виконання повсякденних завдань, буде потрібно спеціальний набір програм системного адміністратора. Нижче ми поговоримо про те, під які завдання можна використовувати ті чи інші програмні рішення.

інвентаризація обладнання

Програми для системного адміністратора, призначені для обліку апаратного забезпечення, дозволяють віддалено збирати інформацію про стан та склад обладнання в локальній мережі без необхідності виконання аналізу кожного окремого ПК "на місці". Неважливо, один це комп'ютер або кілька сотень.

Для проведення цієї процедури потрібні, як правило, тільки облікові дані мережевого / доменного адміністратора. Давайте розглянемо три кращих рішення для обліку мережевого обладнання та комп'ютерів в межах підприємства, які будуть актуальні в найближчі роки.

Total Network Inventory 3

Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі Ця програма для централізованого обліку апаратного забезпечення, яке збирає призначені для користувача і технічні дані про пристрої у корпоративній мережі. Програма може виконувати сканування систем Windows, Linux, Mac, ESXi-серверів та інших мережевих пристроїв. Ви можете гнучко формувати звітність в табличному форматі, використовуючи будь-які категорії даних про обраних комп'ютерах. Не можна не відзначити і наявність журналу змін, що дозволяє відстежувати будь-які зміни як в апаратній, так і програмної частини на віддалених комп'ютерах.

10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів

Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення Ця програма дозволяє виконувати інвентаризацію і облік апаратного забезпечення. Серед особливостей цього додатка можна відзначити наявність веб-інтерфейсу, що дозволяє отримати доступ до інвентарним даними з інших комп'ютерів або з мобільних пристроїв. Також присутня можливість побудови докладних звітів за інформацією, зібраною з мінімальними зусиллями. Згодом отриману інформацію можна представити у вигляді зручних зведених таблиць або ж експортувати дані в зовнішнє базу даних.

DEKSI Network Inventory

Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку Ця корисна утиліта призначена для віддаленого моніторингу за станом комп'ютерного парку. Вона дозволяє переглядати конфігурації і записувати всі потрібні дані за допомогою DataCollector.exe, який працює синхронно з іншими додатками, не знижуючи їх продуктивності. У підсумку, ви отримуєте добре структуровану інформацію, з якої можна складати звіти, що експортуються в HTML-файли, таблиці, а також текстові файли.

Lansweeper Network Inventory

Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі Програмне рішення з веб-інтерфейсом, що забезпечує всебічний сканування і діагностику мережі. Lansweeper відстежує апаратне середовище в мережі і надає інформацію про неї в зручних звітах. Присутня можливість виконувати сканування як вручну, так і автоматично за розкладом або ж агентом при вході в систему. Для цього буде потрібно задати відповідні налаштування, а далі все процеси будуть виконуватися автоматично. Також в програмі є можливість синхронізації з Active Directory.

Облік програмного забезпечення

Подібні програми для сисадміна по суті представляють собою централізовані сховища даних про ПО, встановленому на комп'ютерах в складі корпоративної мережі. Ці додатки також часто дозволяють відстежувати поточні стан ліцензій, які використовуються компанією, і планувати їх продовження. Ще одна цікава можливість подібних рішень - створення типових наборів ПО і конфігурацій для певних посад, відділів і співробітників.

Total Network Inventory 3 Професійна

Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище Це розширена версія продукту, який ми розглядали вище. Містить модуль, що дозволяє зберігати і супроводжувати ліцензійні ключі. Структуроване сховище, що містить в собі всі дані про програмне забезпечення на кожному комп'ютері в мережі, дозволяє в рази скоротити кількість операцій, які необхідно регулярно проводити з комп'ютерним парком (оновлення та налаштування ПО, облік ліцензій, деінсталяція і т.д.) Також зауважимо, що всі ці операції можна регламентувати шляхом створення спеціальних розкладів. Наприклад, щотижневе виконання процедури сканування мережі з TNI 3 може бути реалізовано автоматично, без втручання оператора.

10-Страйк: Облік Програмного Забезпечення Pro

За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них За допомогою цього рішення ви отримаєте всю необхідну інформацію про програмне забезпечення на робочих станціях користувачів, без необхідності отримувати прямий доступ до кожної з них. Версії операційної системи і додатків, встановлених в ній, наявність оновлень і навіть підозрілих програм на будь-якому вузлі локальної мережі - все це можна дізнатися у віддаленому доступі. Крім того, цей додаток автоматично відстежує всі події, що відбуваються з користувацькими пристроями, підключеними до мережі, надаючи оператору інформацію про них через e-mail.

Lansweeper Network Inventory

Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі Ця утиліта дозволяє вести облік не тільки апаратного, але і програмного забезпечення пристроїв вашої мережі. Після сканування вам стають доступні докладні звіти, відстеження ліцензійного статусу того чи іншого ПО, а також можливість відстежувати будь-які зміни в списку програм, що відбулися з моменту останнього сканування. Ще однією цікавою особливістю даної утиліти є можливість заздалегідь прораховувати витрати на підтримку або оновлення ліцензій корпоративного ПО.

Дистанційна установка і видалення програм

Якщо компанія володіє розміщеної інфраструктурою, системним адміністраторам доводиться витрачати до декількох днів на установку необхідних додатків для кожної робочої станції. Для вирішення цієї проблеми були створені такі інструменти як Total Software Deployment 2 і 10-Страйк: Віддалений Доступ. Вони скорочують простої, викликані установкою і видаленням додатків, дозволяючи робити це дистанційно.

Total Software Deployment 2

За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ За допомогою TSD 2 можна в віддаленому режимі на ПК розгортати, оновлювати і деінсталювати ПЗ. Проводити ці процедури можна одночасно на всіх комп'ютерах мережі. В результаті, всі маніпуляції можуть займати не більше ніж пару хвилин. Крім того, системний адміністратор може отримати список додатків, встановлених на станціях в межах корпоративної мережі.

10-Страйк: Віддалений Доступ

Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління Даний інструмент надає віддалений доступ до призначених для користувача ПК, відкриваючи великий набір можливостей для централізованого управління. Це ідеальне рішення, як для управління мережею, так і для організації технічної підтримки. Неважливо, розгортаєте ви мережу або ж намагаєтеся усунути наслідки діяльності шкідливого ПО на конкретному комп'ютері - додаток буде однаково корисно в кожному з подібних випадків.

Моніторинг роботи серверів і локальної мережі

Програми для системного адміністратора даного типу надають розширені можливості відстеження серверної активності і різних мережевих процесів. Вони мінімізують кількість дій, які виконуються адміністратором вручну для перевірки доступності тих чи інших ресурсів, тим самим допомагаючи оптимізувати його робочі процеси.

Total Network Monitor 2

TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин TNM 2 послужить бюджетним і ефективним інструментом для моніторингу мережі, а також відстеження роботи серверних машин. Програма автоматично сканує мережу на наявність вразливостей і аномалій, і своєчасно оповіщає мережевих операторів про виявлені неполадки. Зокрема, для цих цілей заздалегідь налаштовуються монітори - спеціальні об'єкти, які аналізують коректність роботи окремих мережевих сервісів.

10-Страйк: Моніторинг Мережі

Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками Цей програмний продукт оперативно виявляє нестандартну мережеву активність, яка може бути викликана проникненням шкідливого ПО або технічними неполадками. Також він надає потужні інструменти для моніторингу хостів, файлових обмінів, доступу до баз даних і інших взаємодій між окремими вузлами мережі (в тому числі, і пристроями на базі IoT) через протокол SNMP і звичайний веб-інтерфейс.

Читайте також:
IP-scanner
Як провести інвентаризацію комп'ютерів в мережі

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают