Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність? | VR-online - безкоштовний електронний журнал для всіх

 1. Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність? Всім привіт. Хочу ось...
 2. Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність?

Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність?

Всім привіт Всім привіт. Хочу ось поскаржитися, так як тримати це в собі не можу. Потрапив я вчора в неприємну ситуацію. І так по порядку. Почну з того, що я не люблю ходити до знайомих (причому за бабло) і з'ясовувати що сталося з комп'ютером, або перевстановити ОС або хоча б якусь одну програму. На це все потрібен час ... Особистий час. Друзі виключення (а я вважаю що друзі і знайомі це два абсолютно різних слова). Цього разу мене вмовили, аж через дружину навіть на мене впливали. Уламали в загальному. Історія почалася з того, що попросили мене допомогти продовжити ліцензійний період програми Kaspersky Internet Security 2011. Я відразу попередив, що жодного разу не мав справу з Касперського і для мене це буде в новинку, на що відповідь була "ну ти комп'ютерник і якщо ти не впораєшся, то куди вже нам, звичайним людям "(ох вже мені такі відповіді).

Сідаю за комп'ютер. Виявляється ліцензія вже минула, KIS 2011 пише що залишилося 0 днів. Антивірусні бази перестали оновлюватися. Хоча програма повністю працездатний - ловить всяку нечисть, але за існуючими антивірусним сигнатурам. Я поцікавився, чи точно вони хочуть продовжити ліцензію або може бути поставити безкоштовну версію, таку як Avast Antivirus. Мене звичайно запитали, в чому різниця. Кажу що безкоштовний продукт є безкоштовний, причому Avast не містить в собі фаервола. Kaspersky Internet Security це платний продукт, знаходиться на кілька рівнів вище (це ж підтверджують і незалежні тести). Але при цьому говорю для будинку можна і не ставити такий захист. Але знову ж таки з іншого боку ці люди роблять банківські операції зі свого компа. Загалом я наполягати не став. Знайомі вирішили просто продовжити ліцензію. Тут виник друге питання. Може бути купити версію коробочки? Кажу "Не знаю, зараз подивимося ціни". Перевіряємо. Коробкова версія коштує приблизно в два рази дорожче, ніж просто продовження ліцензії. Вирішили продовжувати.

Загалом натискаю (не пам'ятаю вже точна назва) "Продовжити ліцензію". Відкривається браузер з офсайта касперского. Там була інфа про ціну і про те, що новий код буде для версії KIS 2012. Всі мої спроби отримати код для KIS 2011 не увінчалися успіхом. Ну думаю так воно і треба. Почалася процедура покупки ключа. На початку проблем не виникло, дуже адекватна система оформлення замовлення. Дійшов до останнього пункту. Там треба було ввести номер карти оплати (платили через MasterCard), дату закінчення дії картки, ім'я та прізвище, зазначені на карті (на карті не було імені і прізвища, ввів від балди - прокатали), і CSV код (по-моєму так називається - три останні цифри на звороті картки). Тисну "Оплатити". І ось тут мене перекинуло на онлайн-магазин SoftKey.ru. Там мені відразу сказали, що треба на вашу анкету, якщо ще немає даних. Вирішили авторизуватися через mail.ru, тому що у людей був там поштову скриньку. Авторизація пройшла успішно. Переходжу на вкладку замовлення, а там порожнеча. Замовлень немає. Ну думаю може бути замовлень немає, тому що треба було спочатку реєструватися в цьому магазині, не знаю, історія тепер про це замовчує.

Вирішили перевірити поштову скриньку на наявність будь-яких листів. І тут засідка. Браузер не сприймає пароль. Чомусь він злетів, можливо це через те що ми авторизувалися в онлайн-магазині за допомогою mail.ru. Чесно не знаю в чому проблема. Півгодини шукали записаний пароль (на пам'ять його не пригадували). Ввели, запрацювало. Прийшов лист про те що гроші були переведені (960 рублів коштує продовження ліцензії на 2 ПК на 1 рік - стандарт). Пряме посилання на онлайн-магазин з номером замовлення. Тисну, онлайн-магазин говорить що немає такого замовлення. Та й хрін з ним. Ще пара хвилин і на пошту прийшов ліцензійний код.

Відкриваю KIS 2011 і код, мені у відповідь - код не той, помилка і всі справи. Тут згадую що ліцензія продавалася на 2012 версію. Перечитую лист від softkey.ru. Там чорним по-білому написано, що мовляв якщо у вас KIS версії менше ніж 2012, то треба оновиться, але при цьому треба зберегти інформацію про активацію попередньої версії. Як це робити я теж не знав. Почав вивчати знову статті від Касперського, ось вирізка:

 • У вікні Майстра установки натисніть на кнопку Далі.
 • У вікні Збереження об'єктів ви можете вибрати видалення програми повністю або із збереженням деяких параметрів. Виберіть один з двох варіантів видалення програми:
  • Видалити програму повністю - цей варіант підходить, якщо ви бажаєте видалити програму повністю і не збираєтеся використовувати її в майбутньому.
  • Зберегти об'єкти програми - цей варіант підходить, якщо ви збираєтеся оновити версію програми або використовувати її на цьому комп'ютері в майбутньому. Пропонується зберегти наступні об'єкти:
   • Інформація про активацію;
   • Об'єкти резервного сховища і карантину (опція активна, якщо в попередніх сесіях роботи програми були виявлені і поміщені в резервне сховище шкідливі об'єкти);
   • Параметри роботи програми (для користувача настройки параметрів компонентів програми);
   • Дані iChecker (технологія використовуються для швидкодії роботи програми);
   • Бази Анти-Спаму (якщо компонент Анти-спам використовувався);
   • Дані загальної папки безпечного середовища.
 • У вікні Підтвердження видалення програми підтвердите або скасуєте видалення програми. Натисніть на кнопку Видалити для запуску процесу видалення програми.

Ну що ж. Написано - зроблено. Видалив 2011 року з збереженням об'єктів. Перезавантажив комп. Встановив 2012. перезавантажити комп. Далі KIS 2012 попросив ввести ліцензію:

Але не тут-то було. Мені замість того щоб написати "Активація успішно завершена" каспер написав (приблизно) "Цей код продовження, потрібно ввести попередній код активації". І тут я встав в ступор. А за яким хріном при видаленні попередньої версії Каспера я зберігав дані про активацію? Де мені брати цей номер. Диск був куплений рік тому і вже сто разів загублений нафік. Якби я знав що при введенні нового коду мене запросять ввести старий код, то перед видаленням б я ОБОВ'ЯЗКОВО записав цей код на папірець. Але в мануалах я цього не побачив. А сам вже вибачте не здогадався. Звідки я знав що так буде ?! Написав в техпідтримку. Був уже пізній вечір, треба повертатися додому. Коли одягався мені всунули гроші, не малі. Я відмовлявся як міг. Але мені просто їх сунули мало не в кишеню. Кажу "Я нчіего не зробив !!!", у відповідь "Значить ще зробиш ...". Ось як я себе після цього повинен відчувати. За сумою з тими грошима + вартість продовження ліцензії, можна було купити версію коробочки і ще обмити цю справу!

Сьогодні зайшов в інет. На даний момент 16:12 мій запит без відповіді. Причому сьогодні дзвонив вже за безкоштовним номером 8-800 ... в техпідтримку. Там мене культурно послали приблизно так:
- У вас створений запит, чекайте відповіді.
- Тобто ви не можете мені зараз допомогти? - кажу я.
- Ні, чекайте відповіді, техпідтримка працює по вихідних.

На цьому я кинув трубку. Тепер ось скажіть мені мої друзі. Яке відношення у мене має бути до продуктів лабораторії Касперського? Вже вибачте, але я дійсно "комп'ютерник" і не зміг продовжити ліцензію, що вже говорити про звичайних користувачів? Хоча може це я такий тупий? На цьому я кинув трубку

Сьогодні буду ще раз дзвонити в техпідтримку. Обов'язково запишу наша розмова. І викладу на VR. Подивимося що мені скажуть.

UPD 28.01.2012 19:00
На запит не відповіли. Але я знову подзвонив в техпідтримку. Потрапив походу на знає чувака, я дійсно йому вдячний. Правда перевірити завтра зможу тільки. Піду до знайомих і зроблю те, що мені сказали в техпідтримку. Якщо кому цікаво, то викладаю запис телефонної розмови (14 хвилин, MP3, ~ 3,4 мегабайта).

UPD 29.01.2012 19:15
Загалом ось в даний момент сиджу за чужим компом. Зніс 2012 версію і поставив останній білд з лінійки 2011. активувати без проблем. Цей білд виявляється є проміжною ланкою між 2011 і 2012. Питання: якого чорта в інструкції було написано що треба оновиться на версію 2012, але при цьому не було ні слова про білдах. Адже якби мені чувак з техпідтримки не розповів, що треба качнути останній білд 2011, то я б сам думаю не здогадався б UPD 29 Ось тепер касперский видав інфу про те, що мовляв вашу 2011 треба оновити на 2012. Приступити? Ось тут я очкую якщо чесно, тому що не знаю як себе поведе цей каспер

UPD 29.01.2012 20:20
Сиджу у себе вдома. Оновив Каспера на 2012 версію. Все робив за інструкцією: видалив KIS2011 зі збереженням об'єктів (включаючи активацію), встановив KIS2012. KIS2012 сама підхопила ліцензію, мені навіть нічого вводити не довелося. Загалом у всій цій трабли був маааааааленькій такий нюанс, білд 2011 версії киця був не той, всього лише UPD 29 Хотів повернути половину грошей знайомим. Відмовилися, сказали що ще до мене звернуться ... Змішані почуття у мене однак

Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність?

Всім привіт Всім привіт. Хочу ось поскаржитися, так як тримати це в собі не можу. Потрапив я вчора в неприємну ситуацію. І так по порядку. Почну з того, що я не люблю ходити до знайомих (причому за бабло) і з'ясовувати що сталося з комп'ютером, або перевстановити ОС або хоча б якусь одну програму. На це все потрібен час ... Особистий час. Друзі виключення (а я вважаю що друзі і знайомі це два абсолютно різних слова). Цього разу мене вмовили, аж через дружину навіть на мене впливали. Уламали в загальному. Історія почалася з того, що попросили мене допомогти продовжити ліцензійний період програми Kaspersky Internet Security 2011. Я відразу попередив, що жодного разу не мав справу з Касперського і для мене це буде в новинку, на що відповідь була "ну ти комп'ютерник і якщо ти не впораєшся, то куди вже нам, звичайним людям "(ох вже мені такі відповіді).

Сідаю за комп'ютер. Виявляється ліцензія вже минула, KIS 2011 пише що залишилося 0 днів. Антивірусні бази перестали оновлюватися. Хоча програма повністю працездатний - ловить всяку нечисть, але за існуючими антивірусним сигнатурам. Я поцікавився, чи точно вони хочуть продовжити ліцензію або може бути поставити безкоштовну версію, таку як Avast Antivirus. Мене звичайно запитали, в чому різниця. Кажу що безкоштовний продукт є безкоштовний, причому Avast не містить в собі фаервола. Kaspersky Internet Security це платний продукт, знаходиться на кілька рівнів вище (це ж підтверджують і незалежні тести). Але при цьому говорю для будинку можна і не ставити такий захист. Але знову ж таки з іншого боку ці люди роблять банківські операції зі свого компа. Загалом я наполягати не став. Знайомі вирішили просто продовжити ліцензію. Тут виник друге питання. Може бути купити версію коробочки? Кажу "Не знаю, зараз подивимося ціни". Перевіряємо. Коробкова версія коштує приблизно в два рази дорожче, ніж просто продовження ліцензії. Вирішили продовжувати.

Загалом натискаю (не пам'ятаю вже точна назва) "Продовжити ліцензію". Відкривається браузер з офсайта касперского. Там була інфа про ціну і про те, що новий код буде для версії KIS 2012. Всі мої спроби отримати код для KIS 2011 не увінчалися успіхом. Ну думаю так воно і треба. Почалася процедура покупки ключа. На початку проблем не виникло, дуже адекватна система оформлення замовлення. Дійшов до останнього пункту. Там треба було ввести номер карти оплати (платили через MasterCard), дату закінчення дії картки, ім'я та прізвище, зазначені на карті (на карті не було імені і прізвища, ввів від балди - прокатали), і CSV код (по-моєму так називається - три останні цифри на звороті картки). Тисну "Оплатити". І ось тут мене перекинуло на онлайн-магазин SoftKey.ru. Там мені відразу сказали, що треба на вашу анкету, якщо ще немає даних. Вирішили авторизуватися через mail.ru, тому що у людей був там поштову скриньку. Авторизація пройшла успішно. Переходжу на вкладку замовлення, а там порожнеча. Замовлень немає. Ну думаю може бути замовлень немає, тому що треба було спочатку реєструватися в цьому магазині, не знаю, історія тепер про це замовчує.

Вирішили перевірити поштову скриньку на наявність будь-яких листів. І тут засідка. Браузер не сприймає пароль. Чомусь він злетів, можливо це через те що ми авторизувалися в онлайн-магазині за допомогою mail.ru. Чесно не знаю в чому проблема. Півгодини шукали записаний пароль (на пам'ять його не пригадували). Ввели, запрацювало. Прийшов лист про те що гроші були переведені (960 рублів коштує продовження ліцензії на 2 ПК на 1 рік - стандарт). Пряме посилання на онлайн-магазин з номером замовлення. Тисну, онлайн-магазин говорить що немає такого замовлення. Та й хрін з ним. Ще пара хвилин і на пошту прийшов ліцензійний код.

Відкриваю KIS 2011 і код, мені у відповідь - код не той, помилка і всі справи. Тут згадую що ліцензія продавалася на 2012 версію. Перечитую лист від softkey.ru. Там чорним по-білому написано, що мовляв якщо у вас KIS версії менше ніж 2012, то треба оновиться, але при цьому треба зберегти інформацію про активацію попередньої версії. Як це робити я теж не знав. Почав вивчати знову статті від Касперського, ось вирізка:

 • У вікні Майстра установки натисніть на кнопку Далі.
 • У вікні Збереження об'єктів ви можете вибрати видалення програми повністю або із збереженням деяких параметрів. Виберіть один з двох варіантів видалення програми:
  • Видалити програму повністю - цей варіант підходить, якщо ви бажаєте видалити програму повністю і не збираєтеся використовувати її в майбутньому.
  • Зберегти об'єкти програми - цей варіант підходить, якщо ви збираєтеся оновити версію програми або використовувати її на цьому комп'ютері в майбутньому. Пропонується зберегти наступні об'єкти:
   • Інформація про активацію;
   • Об'єкти резервного сховища і карантину (опція активна, якщо в попередніх сесіях роботи програми були виявлені і поміщені в резервне сховище шкідливі об'єкти);
   • Параметри роботи програми (для користувача настройки параметрів компонентів програми);
   • Дані iChecker (технологія використовуються для швидкодії роботи програми);
   • Бази Анти-Спаму (якщо компонент Анти-спам використовувався);
   • Дані загальної папки безпечного середовища.
 • У вікні Підтвердження видалення програми підтвердите або скасуєте видалення програми. Натисніть на кнопку Видалити для запуску процесу видалення програми.

Ну що ж. Написано - зроблено. Видалив 2011 року з збереженням об'єктів. Перезавантажив комп. Встановив 2012. перезавантажити комп. Далі KIS 2012 попросив ввести ліцензію:

Але не тут-то було. Мені замість того щоб написати "Активація успішно завершена" каспер написав (приблизно) "Цей код продовження, потрібно ввести попередній код активації". І тут я встав в ступор. А за яким хріном при видаленні попередньої версії Каспера я зберігав дані про активацію? Де мені брати цей номер. Диск був куплений рік тому і вже сто разів загублений нафік. Якби я знав що при введенні нового коду мене запросять ввести старий код, то перед видаленням б я ОБОВ'ЯЗКОВО записав цей код на папірець. Але в мануалах я цього не побачив. А сам вже вибачте не здогадався. Звідки я знав що так буде ?! Написав в техпідтримку. Був уже пізній вечір, треба повертатися додому. Коли одягався мені всунули гроші, не малі. Я відмовлявся як міг. Але мені просто їх сунули мало не в кишеню. Кажу "Я нчіего не зробив !!!", у відповідь "Значить ще зробиш ...". Ось як я себе після цього повинен відчувати. За сумою з тими грошима + вартість продовження ліцензії, можна було купити версію коробочки і ще обмити цю справу!

Сьогодні зайшов в інет. На даний момент 16:12 мій запит без відповіді. Причому сьогодні дзвонив вже за безкоштовним номером 8-800 ... в техпідтримку. Там мене культурно послали приблизно так:
- У вас створений запит, чекайте відповіді.
- Тобто ви не можете мені зараз допомогти? - кажу я.
- Ні, чекайте відповіді, техпідтримка працює по вихідних.

На цьому я кинув трубку. Тепер ось скажіть мені мої друзі. Яке відношення у мене має бути до продуктів лабораторії Касперського? Вже вибачте, але я дійсно "комп'ютерник" і не зміг продовжити ліцензію, що вже говорити про звичайних користувачів? Хоча може це я такий тупий? На цьому я кинув трубку

Сьогодні буду ще раз дзвонити в техпідтримку. Обов'язково запишу наша розмова. І викладу на VR. Подивимося що мені скажуть.

UPD 28.01.2012 19:00
На запит не відповіли. Але я знову подзвонив в техпідтримку. Потрапив походу на знає чувака, я дійсно йому вдячний. Правда перевірити завтра зможу тільки. Піду до знайомих і зроблю те, що мені сказали в техпідтримку. Якщо кому цікаво, то викладаю запис телефонної розмови (14 хвилин, MP3, ~ 3,4 мегабайта).

UPD 29.01.2012 19:15
Загалом ось в даний момент сиджу за чужим компом. Зніс 2012 версію і поставив останній білд з лінійки 2011. активувати без проблем. Цей білд виявляється є проміжною ланкою між 2011 і 2012. Питання: якого чорта в інструкції було написано що треба оновиться на версію 2012, але при цьому не було ні слова про білдах. Адже якби мені чувак з техпідтримки не розповів, що треба качнути останній білд 2011, то я б сам думаю не здогадався б UPD 29 Ось тепер касперский видав інфу про те, що мовляв вашу 2011 треба оновити на 2012. Приступити? Ось тут я очкую якщо чесно, тому що не знаю як себе поведе цей каспер

UPD 29.01.2012 20:20
Сиджу у себе вдома. Оновив Каспера на 2012 версію. Все робив за інструкцією: видалив KIS2011 зі збереженням об'єктів (включаючи активацію), встановив KIS2012. KIS2012 сама підхопила ліцензію, мені навіть нічого вводити не довелося. Загалом у всій цій трабли був маааааааленькій такий нюанс, білд 2011 версії киця був не той, всього лише UPD 29 Хотів повернути половину грошей знайомим. Відмовилися, сказали що ще до мене звернуться ... Змішані почуття у мене однак

Продовження ліцензії Kaspersky Internet Security 2011. Міф чи реальність?

Всім привіт Всім привіт. Хочу ось поскаржитися, так як тримати це в собі не можу. Потрапив я вчора в неприємну ситуацію. І так по порядку. Почну з того, що я не люблю ходити до знайомих (причому за бабло) і з'ясовувати що сталося з комп'ютером, або перевстановити ОС або хоча б якусь одну програму. На це все потрібен час ... Особистий час. Друзі виключення (а я вважаю що друзі і знайомі це два абсолютно різних слова). Цього разу мене вмовили, аж через дружину навіть на мене впливали. Уламали в загальному. Історія почалася з того, що попросили мене допомогти продовжити ліцензійний період програми Kaspersky Internet Security 2011. Я відразу попередив, що жодного разу не мав справу з Касперського і для мене це буде в новинку, на що відповідь була "ну ти комп'ютерник і якщо ти не впораєшся, то куди вже нам, звичайним людям "(ох вже мені такі відповіді).

Сідаю за комп'ютер. Виявляється ліцензія вже минула, KIS 2011 пише що залишилося 0 днів. Антивірусні бази перестали оновлюватися. Хоча програма повністю працездатний - ловить всяку нечисть, але за існуючими антивірусним сигнатурам. Я поцікавився, чи точно вони хочуть продовжити ліцензію або може бути поставити безкоштовну версію, таку як Avast Antivirus. Мене звичайно запитали, в чому різниця. Кажу що безкоштовний продукт є безкоштовний, причому Avast не містить в собі фаервола. Kaspersky Internet Security це платний продукт, знаходиться на кілька рівнів вище (це ж підтверджують і незалежні тести). Але при цьому говорю для будинку можна і не ставити такий захист. Але знову ж таки з іншого боку ці люди роблять банківські операції зі свого компа. Загалом я наполягати не став. Знайомі вирішили просто продовжити ліцензію. Тут виник друге питання. Може бути купити версію коробочки? Кажу "Не знаю, зараз подивимося ціни". Перевіряємо. Коробкова версія коштує приблизно в два рази дорожче, ніж просто продовження ліцензії. Вирішили продовжувати.

Загалом натискаю (не пам'ятаю вже точна назва) "Продовжити ліцензію". Відкривається браузер з офсайта касперского. Там була інфа про ціну і про те, що новий код буде для версії KIS 2012. Всі мої спроби отримати код для KIS 2011 не увінчалися успіхом. Ну думаю так воно і треба. Почалася процедура покупки ключа. На початку проблем не виникло, дуже адекватна система оформлення замовлення. Дійшов до останнього пункту. Там треба було ввести номер карти оплати (платили через MasterCard), дату закінчення дії картки, ім'я та прізвище, зазначені на карті (на карті не було імені і прізвища, ввів від балди - прокатали), і CSV код (по-моєму так називається - три останні цифри на звороті картки). Тисну "Оплатити". І ось тут мене перекинуло на онлайн-магазин SoftKey.ru. Там мені відразу сказали, що треба на вашу анкету, якщо ще немає даних. Вирішили авторизуватися через mail.ru, тому що у людей був там поштову скриньку. Авторизація пройшла успішно. Переходжу на вкладку замовлення, а там порожнеча. Замовлень немає. Ну думаю може бути замовлень немає, тому що треба було спочатку реєструватися в цьому магазині, не знаю, історія тепер про це замовчує.

Вирішили перевірити поштову скриньку на наявність будь-яких листів. І тут засідка. Браузер не сприймає пароль. Чомусь він злетів, можливо це через те що ми авторизувалися в онлайн-магазині за допомогою mail.ru. Чесно не знаю в чому проблема. Півгодини шукали записаний пароль (на пам'ять його не пригадували). Ввели, запрацювало. Прийшов лист про те що гроші були переведені (960 рублів коштує продовження ліцензії на 2 ПК на 1 рік - стандарт). Пряме посилання на онлайн-магазин з номером замовлення. Тисну, онлайн-магазин говорить що немає такого замовлення. Та й хрін з ним. Ще пара хвилин і на пошту прийшов ліцензійний код.

Відкриваю KIS 2011 і код, мені у відповідь - код не той, помилка і всі справи. Тут згадую що ліцензія продавалася на 2012 версію. Перечитую лист від softkey.ru. Там чорним по-білому написано, що мовляв якщо у вас KIS версії менше ніж 2012, то треба оновиться, але при цьому треба зберегти інформацію про активацію попередньої версії. Як це робити я теж не знав. Почав вивчати знову статті від Касперського, ось вирізка:

 • У вікні Майстра установки натисніть на кнопку Далі.
 • У вікні Збереження об'єктів ви можете вибрати видалення програми повністю або із збереженням деяких параметрів. Виберіть один з двох варіантів видалення програми:
  • Видалити програму повністю - цей варіант підходить, якщо ви бажаєте видалити програму повністю і не збираєтеся використовувати її в майбутньому.
  • Зберегти об'єкти програми - цей варіант підходить, якщо ви збираєтеся оновити версію програми або використовувати її на цьому комп'ютері в майбутньому. Пропонується зберегти наступні об'єкти:
   • Інформація про активацію;
   • Об'єкти резервного сховища і карантину (опція активна, якщо в попередніх сесіях роботи програми були виявлені і поміщені в резервне сховище шкідливі об'єкти);
   • Параметри роботи програми (для користувача настройки параметрів компонентів програми);
   • Дані iChecker (технологія використовуються для швидкодії роботи програми);
   • Бази Анти-Спаму (якщо компонент Анти-спам використовувався);
   • Дані загальної папки безпечного середовища.
 • У вікні Підтвердження видалення програми підтвердите або скасуєте видалення програми. Натисніть на кнопку Видалити для запуску процесу видалення програми.

Ну що ж. Написано - зроблено. Видалив 2011 року з збереженням об'єктів. Перезавантажив комп. Встановив 2012. перезавантажити комп. Далі KIS 2012 попросив ввести ліцензію:

Але не тут-то було. Мені замість того щоб написати "Активація успішно завершена" каспер написав (приблизно) "Цей код продовження, потрібно ввести попередній код активації". І тут я встав в ступор. А за яким хріном при видаленні попередньої версії Каспера я зберігав дані про активацію? Де мені брати цей номер. Диск був куплений рік тому і вже сто разів загублений нафік. Якби я знав що при введенні нового коду мене запросять ввести старий код, то перед видаленням б я ОБОВ'ЯЗКОВО записав цей код на папірець. Але в мануалах я цього не побачив. А сам вже вибачте не здогадався. Звідки я знав що так буде ?! Написав в техпідтримку. Був уже пізній вечір, треба повертатися додому. Коли одягався мені всунули гроші, не малі. Я відмовлявся як міг. Але мені просто їх сунули мало не в кишеню. Кажу "Я нчіего не зробив !!!", у відповідь "Значить ще зробиш ...". Ось як я себе після цього повинен відчувати. За сумою з тими грошима + вартість продовження ліцензії, можна було купити версію коробочки і ще обмити цю справу!

Сьогодні зайшов в інет. На даний момент 16:12 мій запит без відповіді. Причому сьогодні дзвонив вже за безкоштовним номером 8-800 ... в техпідтримку. Там мене культурно послали приблизно так:
- У вас створений запит, чекайте відповіді.
- Тобто ви не можете мені зараз допомогти? - кажу я.
- Ні, чекайте відповіді, техпідтримка працює по вихідних.

На цьому я кинув трубку. Тепер ось скажіть мені мої друзі. Яке відношення у мене має бути до продуктів лабораторії Касперського? Вже вибачте, але я дійсно "комп'ютерник" і не зміг продовжити ліцензію, що вже говорити про звичайних користувачів? Хоча може це я такий тупий? На цьому я кинув трубку

Сьогодні буду ще раз дзвонити в техпідтримку. Обов'язково запишу наша розмова. І викладу на VR. Подивимося що мені скажуть.

UPD 28.01.2012 19:00
На запит не відповіли. Але я знову подзвонив в техпідтримку. Потрапив походу на знає чувака, я дійсно йому вдячний. Правда перевірити завтра зможу тільки. Піду до знайомих і зроблю те, що мені сказали в техпідтримку. Якщо кому цікаво, то викладаю запис телефонної розмови (14 хвилин, MP3, ~ 3,4 мегабайта).

UPD 29.01.2012 19:15
Загалом ось в даний момент сиджу за чужим компом. Зніс 2012 версію і поставив останній білд з лінійки 2011. активувати без проблем. Цей білд виявляється є проміжною ланкою між 2011 і 2012. Питання: якого чорта в інструкції було написано що треба оновиться на версію 2012, але при цьому не було ні слова про білдах. Адже якби мені чувак з техпідтримки не розповів, що треба качнути останній білд 2011, то я б сам думаю не здогадався б UPD 29 Ось тепер касперский видав інфу про те, що мовляв вашу 2011 треба оновити на 2012. Приступити? Ось тут я очкую якщо чесно, тому що не знаю як себе поведе цей каспер

UPD 29.01.2012 20:20
Сиджу у себе вдома. Оновив Каспера на 2012 версію. Все робив за інструкцією: видалив KIS2011 зі збереженням об'єктів (включаючи активацію), встановив KIS2012. KIS2012 сама підхопила ліцензію, мені навіть нічого вводити не довелося. Загалом у всій цій трабли був маааааааленькій такий нюанс, білд 2011 версії киця був не той, всього лише UPD 29 Хотів повернути половину грошей знайомим. Відмовилися, сказали що ще до мене звернуться ... Змішані почуття у мене однак

2011. Міф чи реальність?
2011. Міф чи реальність?
2011. Міф чи реальність?
Може бути купити версію коробочки?
А за яким хріном при видаленні попередньої версії Каспера я зберігав дані про активацію?
Звідки я знав що так буде ?
Тобто ви не можете мені зараз допомогти?
Яке відношення у мене має бути до продуктів лабораторії Касперського?
Вже вибачте, але я дійсно "комп'ютерник" і не зміг продовжити ліцензію, що вже говорити про звичайних користувачів?
Хоча може це я такий тупий?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают