Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Продавцю eBay - поради, яких немає в офіційних інструкціях

 1. У чому полягає специфіка російського сайту eBay?
 2. Яка особливість корпоративних рахунків в системі PayPal?
 3. У чому полягає специфіка виведення коштів з PayPal на банківський рахунок?
 4. Чи існують обмеження щодо виведення коштів в системі PayPal?
 5. Які переваги до продавців, на російському eBay в рублевої зони?
 6. У мене вже давно є обліковий запис eBay як покупця. Чи можна мені її використовувати, при здійсненні...
 7. Я чув, що існую обов'язкові до оплати збори і комісії. Що потрібно оплачувати торгуючи на російському...
 8. На який період я можу розраховувати, що з мене не буде стягуватися комісія?
 9. Чи є обов'язкове обмеження на розміщене число поданих оголошень при роботі в РФ і на Захід?
 10. Мені не зрозуміло, які запропоновані системи розміщення моїх товарів, як для Росії, так і для заходу.
 11. Я не впевнений, що досить доклав зусиль для якнайшвидшого знаходження мого оголошення після розміщення....
 12. Мені незрозуміла система ціноутворення, що порадите?
 13. Чи є у eBay програми допомоги або стимуляції продажів?
 14. Я чув про програму доставки товарів, чи може eBay забезпечувати доставку товару моїм покупцям?
 15. Добре, а які тоді види і способи по доставки товарів є?
 16. Який в загальному вигляді потрібно термін, перш ніж моє оголошення буде активно?
 17. Добре, розкажіть про систему відгуків. Як не потрапляти в скрутну і конфліктну ситуацію, з негативними...
 18. Я не впевнений в ринку збуту, чи можна залучити західних / російських покупців?
 19. Навіщо потрібен варіант настройки політики повернення товару, це обов'язково?
 20. Виникли питання з оплатою товарів за оголошеннями, які є варіанти?
 21. Припустимо, я вирішив торгувати в західному напрямку, але як уникнути імовірнісних труднощів при доставці?
 22. Я продавець, передбачена мені чи програма захисту?
 23. З Росією я розібрався. Що пред'являється у вигляді вимог для продавців з Росії, на західному сегменті?
 24. У чому відмінності формату розміщення оголошень?
 25. Які критерії при розміщенні оголошень конкретних товарів і послуг?
 26. Що особливо критично при створенні оголошень?
 27. Оголошення з варіантами, це як?
 28. Читав, що можна достроково завершувати оголошення. Це так?
 29. Як я можу уникнути проблем з оплатою за товари і послуги?
 30. Припустимо, але що я можу зробити, якщо на вигляд нормальний покупець, не платить?

Питань, пов'язаних з торгівлею на майданчику eBay у жителів Росії виникає безліч

Питань, пов'язаних з торгівлею на майданчику eBay у жителів Росії виникає безліч. Особливо в нинішніх економічних реаліях, коли продажі тут можуть стати стабільним джерелом валюти. Розуміючи цю обставину, в даній статті ми постараємося торкнутися основні аспекти та нюанси, що стосуються продажів на найвідомішому світовому аукціоні, і дамо ряд корисних порад, яких немає в офіційних інструкціях.

У чому полягає специфіка російського сайту eBay?

Російський eBay, є внутрішньою регіональної майданчиком глобальної системи, на якій реалізована віртуальна вітрина російських продавців, що реалізують товари і здійснюють повний сервіс включаючи доставку, на території Російської Федерації і покупців з РФ, за допомогою eBay. Дана вітрина буде не видна відвідувачам поза Росією.

Яка особливість корпоративних рахунків в системі PayPal?

Індивідуальний підприємець або юридична особа, резидент РФ, для ведення своєї діяльності, пов'язаної з прийомом і відправкою платежів, можуть оформити єдиний корпоративний рахунок і прив'язати його в системі PayPal.

У чому полягає специфіка виведення коштів з PayPal на банківський рахунок?

Початок роботи в системі, мається на увазі проходження попередньої перевірки і підтвердження надійності вашого банківського рахунку. У міру надходження і накопичення коштів в особистому кабінеті, ви можете в будь-який момент зробити їх висновок на ваш рахунок в банку. Особливість обсягу коштів, полягає в тому, що при досягненні суми, що дорівнює 550 000 рублів, система автоматично їх виводить на ваш рахунок в банку.

Чи існують обмеження щодо виведення коштів в системі PayPal?

Без сумніву. Оскільки існує система перевірки і верифікації учасників. Система PayPal, в тій чи іншій формі, може ввести обмеження щодо виведення коштів. Системою допускається примусова затримка (заморозка) коштів, що надійшли, в процесі реалізації і оцінки угод і ризиків. Що б перевірити зазначені ліміти, вам буде потрібно авторизуватися в особистому кабінеті, потім перейти (клікнувши) в меню "Перегляд лімітів".

У разі, якщо ваші товари реалізуються в західному напрямку, відповідно до російського законодавства, без проходження додаткової перевірки, що складається в повідомленні про себе вичерпної інформації, включаючи скан-паспорта громадянина РФ, ви не зможете накопичувати кошти в іноземній валюті. В іншому випадку, кошти, що надійшли, буду примусово піддані конверсії в російські рублі.

Які переваги до продавців, на російському eBay в рублевої зони?

Оскільки спочатку регіональна майданчик розрахований для Росії, то реалізація будь-яких дозволених товарів, допускається тільки для фізичних осіб з формою реєстрації як ІП, а також юр.лицами в будь-який дозволеної формі оформлення та існування ПАТ, НВАО, ТОВ та інші форми.

У мене вже давно є обліковий запис eBay як покупця. Чи можна мені її використовувати, при здійсненні операцій на території РФ?

Правилами даний варіант не допускається. Для реалізації задуманого, вам строго потрібна реєстрація нового облікового запису продавця в РФ. В іншому випадку, система автоматично заблокує подібну обліковий запис.

Я чув, що існую обов'язкові до оплати збори і комісії. Що потрібно оплачувати торгуючи на російському напрямку?

На даний момент, як проведення акції та залучення більшого числа учасників, російський eBay не стягує збори при розміщенні оголошень. Однак платіжна система Paypal, при проведенні операцій може стягувати відсотки і комісійні збори. Вам буде потрібно авторизуватися в особистому кабінеті і вдатися до довідково-інформаційної опції платіжної системи, з метою уточнення.

На який період я можу розраховувати, що з мене не буде стягуватися комісія?

Подібний період ще точно не визначено. Вам буде потрібно стежити за новинами компанії розміщуються на офіційному сайті. Однак ви будете завчасно проінформовані за допомогою поштової розсилки, в силу чинного договору про надання послуг і встановлених зобов'язань.

Чи є обов'язкове обмеження на розміщене число поданих оголошень при роботі в РФ і на Захід?

Відносно західного напрямку, то обмеження зводиться до 50 оголошенням, за які не стягується комісія. Для продавців у напрямку російського сегмента, існує одномоментно ліміт виставлених лотів, в кількості 10 000 товарів, на загальну вартість в сумі 20 мільйонів рублів. У разі, якщо учасник є досить велике підприємство, то питання вирішується в індивідуальному порядку після запиту на зняття обмежень.

Мені не зрозуміло, які запропоновані системи розміщення моїх товарів, як для Росії, так і для заходу.

Західний напрямок, передбачає роботу безпосередньо з майданчиком, за допомогою спрощеного або розширеного редактора зі створення та розміщення оголошень. Російський напрям, в даний момент пропонує використовувати інтеграцію з eBay, таких систем, як eBayMag і платформи Ecwid. Також, спільно з учасником і розробником "1С-Бітрікс", готується система реалізації і інтеграції для магазинів і вебсайтів.

Я не впевнений, що досить доклав зусиль для якнайшвидшого знаходження мого оголошення після розміщення. Які будуть ваші рекомендації?

Ebay, є досить великою платформою і поряд із запропонованими засобами для залучення додаткового фокусу потенційних покупців, банерних систем і виділення оголошень, існує людський фактор.

Важливо правильно вибирати пріоритетну групу для розміщення оголошень, об'єктивно підходити до питання ціноутворення, реалізовувати вичерпну інформацію про товар, за допомогою фотографій з роздільною здатністю не менше 1600х1200 пікселів, докладним описом і зазначених характеристик. Не зайвим буде взяти на себе компенсацію витрат на доставку з гарантією і страховкою. Оптимально підходите до групи схожих товарів, але відмінних в колірній гамі і розмірах.

Мені незрозуміла система ціноутворення, що порадите?

Оцініть об'єктивну вартість, придивіться до конкурентам і їх мотивів, що вплинули на пропозицію конкретної ціни. Дивіться на пропонований ними сервіс і конверсію, співвідношення переглядів оголошення і фактичних продажів. Якщо товар не штучний, то сторінка з розміщеним лотом, містить в собі інформацію про проданий і наявним кількістю в наявності. Не зайвим буде, запропонувати дисконт на останній розміщений товар. Об'єктивно оцінюйте. Скільки вам буде коштувати розміщений і не проданий товар, ніж проданий, але зі знижкою.

Чи є у eBay програми допомоги або стимуляції продажів?

Очевидно, що входження на ринок для всіх не однаково. Сервіс оцінює вас через групу показників: позитивні відгуки щодо завершених угод (не менше 98% відгуків) та ваш підхід до ціноутворення. Існує система відбору початківців продавців, в програму маркетингової підтримки, коли комплексно піддається оцінки ваші слабкі і сильні сторони, в порівнянні з категорії продавців вашої підгрупи, даються рекомендації і поради.

Грайте на випередження, сервіс і якість послуг, в цьому ключі безкоштовна, але надійна доставка, є хорошим стимулом.

Я чув про програму доставки товарів, чи може eBay забезпечувати доставку товару моїм покупцям?

Ні. Доставка товару, зобов'язання самих продавців, своїми зусиллями, в рамках запропонованих поштових сервісів. Система еBay, виступає в якості арбітра, щодо контролю за доставкою, отлежіваясь за допомогою сервісу по запропонованим номерами, в межах реалізованої програми захисту покупця і продавців.

Добре, а які тоді види і способи по доставки товарів є?

При роботі на західному напрямку, в спрощеному вигляді редактора оголошень, вам будуть доступні виключно західні, недоступні для Росії види доставок. Вам буде потрібно строго переключиться в розширений вид редактора, після чого вам стануть доступні вже російські види доставок. Відносно російського ринку, вам апріорі вже доступні види кур'єрською і поштової доставки, безпосередньо по території РФ. Для зручності передбачена функція самовивозу товарів. У разі пересилань, обов'язкова наявність відслідковуються поштових номерів.

Який в загальному вигляді потрібно термін, перш ніж моє оголошення буде активно?

Після того, як ви розмістите своє оголошення, воно проходить перевірку системою. На це потрібен якийсь час. Надалі, в вашому особистому кабінеті "Мій eBay", в підрозділі продажів, ви зможете бачити ваші доступні і активні оголошення. За пошуковим запитом, в перебігу найближчих діб після розміщення, ваше оголошення стає доступно для всіх учасників.

Добре, розкажіть про систему відгуків. Як не потрапляти в скрутну і конфліктну ситуацію, з негативними наслідками?

Ну, по-перше, згідно зі встановленими вимогами, ви як мінімум повинні фізично володіти пропонованим товаром. Неприпустимо. коли оголошення розміщено, а товару немає в наявності. Здавалося б просто, але на жаль, часта ситуація. Будьте на зв'язку, підтримуйте пряму і просту зв'язок з вашими потенційними покупцями, відповідайте оперативно, уникаючи фамільярності. Якщо за результатами вашої угоди. Покупець залишає негативний відгук, оцініть об'єктивну сторону цього аспекту.

Підійдіть з позиції: "Що я міг зробити краще, але не став?"

Нерідко, причина лежить на поверхні. Але якщо ви впевнені, що покупець наділив вас неіснуючими якостями, залишивши негативний відгук - ви завжди вправі його переглянути. Можливо як особисте звернення, з пропозицією обопільного рішення і перегляду, так і звернення за допомогою до системи.

Я не впевнений в ринку збуту, чи можна залучити західних / російських покупців?

Якщо ви торгуєте на західному напрямку, то ваші покупці можуть бути співвітчизниками, але тільки з західної обліковим записом на ebay і PayPal. В іншому випадку, подібні транзакції буду блокуватися. Якщо ви орієнтовані на реалізацію товарів в РФ, то іноземним відвідувачам ваша майданчик (вітрина) буде повністю недоступна.

Навіщо потрібен варіант настройки політики повернення товару, це обов'язково?

За аналогією з іншим майданчиками, зазначена опція не обов'язково в силу специфіки товару і витрат на повернення / доставку. Однак програма захисту покупців, пропонована системою ebay, програма акції повернення в системі PayPal, стимулює продавців це робити. Вкрай бажано передбачити цей процес, описати його в інформації про продаж товарів і послуг, передбачити обов'язкові витрати і терміни протягом яких приймається беззастережно товар, в його продажному вигляді і стані. Подібні заходи, допомагають просувати вас як кращого продавця, в загальному рейтингу.

Я не перший раз читаю, що для початку продажів в будь-якому напрямку, потрібно налаштувати групу політик, що це?

Дійсно, є така справа. Що б ви могли реалізовувати свої товари, незалежно від вибору напрямку, вам буде потрібно зробити налаштування трьох компонент, трьох політик: оплати, доставки та повернення.

Залежно від обраного напрямку, в процесі виставлення товару і формування його опису, вам буде запропонована опція вибору зазначених налаштувань. У російському сегменті, безпосередньо на інтеграційних майданчиках ( eBayMag , Ecwid або MIP). У разі роботи з західними клієнтами, на етапі підготовки облікового запису продажу, або при формування оголошення, вам також буде запропонована опція по прийняттю, або неприйняття повернення.

Виникли питання з оплатою товарів за оголошеннями, які є варіанти?

Ну тут знову ж таки, в залежності від напрямку є деякі моменти.

Наприклад. У процесі формування оголошення на західний напрямок, вам буде потрібно попередньо підготувати свій обліковий запис, зв'язати з рахунком в системі Paypal, прийняти їх умови договору на обслуговування і при формуванні оголошення, припустимо відмовитися від прийняття ставок від клієнтів не мають PayPal.

Незалежно, що у вас - Росія чи Захід, в своєму оголошенні ви повинні вказати пріоритетний спосіб і форму оплати. Як мінімум, потрібно один з декількох видів. Врахуйте, що для продавців з РФ на захід, виникають труднощі з прийому платежів з корпоративних рахунків PayPal західних клієнтів. Тут краще передбачити механізм, запропонований карткових систем розрахунків.

Припустимо, я вирішив торгувати в західному напрямку, але як уникнути імовірнісних труднощів при доставці?

Ну це питання комплексний і початок вирішення труднощів, лежить в процесі створення вашого оголошення. Аналізуйте ситуацію яка відбувається в світі, не соромтеся включати в список виключень групу країн, де політична і економічна ситуація знаходиться в несприятливій зоні. Пам'ятайте про "дітей з Нігерії, Конго" та інших регіонів. Описувати це прямо, з належною ввічливістю і тактом. Пам'ятайте, що людина може проживати в благополучному регіоні, але припустимо хоче переслати ваш товар, в ненадійну зону.

Пам'ятайте про ці правила. Теж саме і щодо поштових абонентських або військових ящиків. Уточнюйте специфіку відстеження ваших номерів в інших регіонах і країнах, для наявності гарантії доставки. Пам'ятайте про специфіки, коли посилки нерідко кидають біля будинку адресата на поріг.

Надсилайте зі страховкою, робіть фотографії виду відправлення, вкладайте опис всередину кишені для митних служб, читайте про заборони та обмеження при пересиланні в ряді країн. У загальному вигляді, ви повинні розмістити відстежується поштовий номер по товару як на ebay і його ж в передбаченої опцією по транзакції в PayPal. Ведіть сувору звітність всіх документів при відправленні (квитанції і чеки).

Починайте відправку тільки після того, коли кошти надійшли на ваш рахунок і обліковий запис покупця не обмежена. У разі неясності адреси при друку етикеток, ви завжди через eBay, можете запросити профільний адресу покупця, зіставити його з адресою в PayPal. Тому, відправляйте тільки по верифікованим (підтвердженим) адресами.

Я продавець, передбачена мені чи програма захисту?

Обов'язково! Правила роботи єдині для всіх і поряд з програмою допомоги і захисту покупців, існує подібне для продавців. Для більш детальну інформацію, ви повинні прочитати всю інформацію в довідковому розділі eBay. А нам залишається зазначити, що ви працюєте під гарантією і захистом у випадках обумовлених системою.

З Росією я розібрався. Що пред'являється у вигляді вимог для продавців з Росії, на західному сегменті?

Комплексний питання. Почнемо з того, що у вас повинна бути вже робоча обліковий запис (не заблокований), не приховані відгуки (приват відображення) загальний хороший рейтинг як покупця, налаштована система прийняття платежів, нормальна пошта, телефон і навіть захист облікового запису пін-кодом на випадок її втрати.

Ви повинні вибрати зручний спосіб погашення комісій і зборів, синхронізувавши це з системою PayPal.

На даний момент, для продавця з Росії, виникають труднощі при прийомі оплати в системі PayPal, якщо у іноземного користувача відкритий корпоративний рахунок PayPal.

Подбайте про створення альтернативи, картковим інструментарієм. Якщо платіж по кредитній карти був скасований, або не може бути отриманий, зверніться в банк-емітент і PayPal (якщо покупець заплатив PayPal), для вирішення труднощів.

У чому відмінності формату розміщення оголошень?

Як ви вже могли помітити, існує кілька видів розміщення оголошень: аукціон, оголошення в форматі фіксованої ціни ( "купити зараз), оголошення з пропозицією кращої ціни, починаючи з певної цифри, або прихованою, закладеної вами ціни, після досягнення якої, який запропонував учасник отримує пропозицію про покупку.

Оголошення в залежності від формату і способів, диференціюються на різні терміни існування оголошення. У ряді випадків, допускається комбінування варіантів розміщення, наприклад у форматі аукціону та / або купити зараз, за ​​фіксованою ціною, не чекаючи закінчення торгів.

Які критерії при розміщенні оголошень конкретних товарів і послуг?

Тут все просто і складно, одночасно. По-перше, ознайомтеся зі списком товар, які заборонені або за якими можуть бути встановлені обмеження .

По-друге, візьміть за правило - мій товар, мої фотографії, мій текст. Можна писати загальні фрази, в яких вас не звинуватять в плагіаті, допускаються стокові фотографії, відео і опис товару від виробника. Але не більше. Все повинно бути індивідуально і отличимо, скажімо від конкурента, який не забуде моменту і поскаржиться на ваше оголошення. Системою eBay передбачений ценз категорій і груп товарів і послуг, будьте уважні при розміщенні. Заборонено роботу поза системою і навіть якщо у вас самовивезення, товар не може бути забороненим до розміщення і продажу. Відповідальність за подібне - обопільна до всіх сторін учасників угоди.

Що особливо критично при створенні оголошень?

Ну по-Перш назва лота. Як і одного его реальне и фактичність стан. Якщо в процесі існування оголошення, товар зіпсований (скажімо розбитий), ви повинні достроково зняти його з продажу, внести коригування та зміни. По-третє, терміни і ще раз терміни. Терміни обробки в бізнес-днях (робочих) і терміни відправлення товару. Передбачте систему питань і відповідей, як варіант FAQ, в самому кінці вашого лістингу.

Оголошення з варіантами, це як?

Простіше на прикладі. Скажімо у вас багато лапочек, але вони відрізняються за кольором, розмірами і цоколю. Ваші варіанти і будуть складатися у виборі клієнтом віддається перевага, даний параметр буде фігурувати в замовленні. Її колір, розмір, цоколь або вольтаж. Можливо і інше, але що передбачено.

Читав, що можна достроково завершувати оголошення. Це так?

Ну як вже було сказано раніше, якщо в процесі продажу, ваш товар зазнав істотних маєтку (припустимо впав, розбився).

Існують суворі правила і межі, коли оголошення ще може бути знято, а коли це робити не можна (зроблена ставка і залишилося мало часу до закінчення). Причому якщо це формат аукціону, вам доведеться виплатити комісію. Але і це не все, часте зловживання, тягне тяжкі наслідки, аж до обмеження облікового запису!

Немає сенсу говорити про те, що якщо в процес продажів вже задіяний клієнтом, ви заслужено можете отримати негативний відгук, т.к на завершення потрібно його згоду.

Як я можу уникнути проблем з оплатою за товари і послуги?

Гарне питання. Рішення на поверхні - створити обоюдоудобние форми оплати, доступні для більшості і не викликають труднощів. Візьміть приклад, коли покупці беруть участь в торгах на німецькій майданчику, де продавцем передбачений тільки прямий банківський переказ.

Це зручно? Ось і поставте себе на місце ваших клієнтів, передбачте всі фінансові інструменти, щоб залишатися під захистом і не відштовхнути покупців. Тут традиційно, PayPal вам в помощь! А при створенні лістингу в форматі "купити зараз", передбачити і описати, що потрібна негайна оплата. А то все такі забудькуваті бувають ...

Припустимо, але що я можу зробити, якщо на вигляд нормальний покупець, не платить?

Ну, по-перше, ви повинні нагадувати про себе. Виставляти інвойс на оплату, дякувати про покупку і як би побіжно нагадати про терміни оплати.

По-друге, дайте їм шанс вирішити свої проблеми: закриваються банки, закінчуються картки, обмежують запис PayPal або Ebay.

По-третє, якщо обліковий запис покупця обмежена, ви повинні звернутися за допомогою в єдиний Центр конфліктів . На жаль, але фейковий акаунти люблять використовувати шахраї. Будьте впевнені, вам допоможуть з цим.

По-четверте, після закінченні відведених термінів і ваших листів покупцеві, запросите через eBay його контакти, пошту, телефон. Спроби зв'язати. Урагани знаєте, ніхто не відміняв і світло зі зв'язком можуть відрубати легко.

Ну і по-п'яте. Якщо все сумно і досягти компромісу (а можливо скасувати угоду по домовленості і компенсації) не вдається, починається сумна процедура ... Тепер ви можете сміливо відкрити диспут про неоплачений товар в Центрі вирішення конфліктів. Правила говорять, цитата:

"Якщо ви не отримали платіж, ви можете відкрити диспут про неоплачений товар в Центрі вирішення конфліктів в термін від 2 до 32 днів після завершення торгів (або відразу ж, якщо покупець більше не зареєстрований на eBay). Це означає, що вам доведеться почекати як мінімум 2 повних дні, перш ніж відкрити диспут. Винятком є ​​випадки, коли покупець більше не зареєстрований.

Якщо покупець не сплатить товар, вам потрібно буде вручну закрити диспут в Центрі вирішення конфліктів протягом 36 днів після завершення торгів. На 37-й день після завершення торгів, якщо ви не закрили диспут самі, він буде закритий автоматично. Збір з остаточної вартості товару в цьому випадку відшкодовані не буде. Крім того, в обліковий запис покупця не буде внесено запис про неоплачений товар ... ".

Вдалих Вам торгів і уникнення конфліктів!

У чому полягає специфіка російського сайту eBay?
Яка особливість корпоративних рахунків в системі PayPal?
У чому полягає специфіка виведення коштів з PayPal на банківський рахунок?
Чи існують обмеження щодо виведення коштів в системі PayPal?
Які переваги до продавців, на російському eBay в рублевої зони?
На який період я можу розраховувати, що з мене не буде стягуватися комісія?
Чи є обов'язкове обмеження на розміщене число поданих оголошень при роботі в РФ і на Захід?
Мені незрозуміла система ціноутворення, що порадите?
Чи є у eBay програми допомоги або стимуляції продажів?
Я чув про програму доставки товарів, чи може eBay забезпечувати доставку товару моїм покупцям?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают