Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Про заробіток в інтернеті

 1. Інтернет-ринок
 2. Ринок товарів і послуг
 3. 1. Надання послуг, виходячи з власних знань, умінь, навичок
 4. 2. Надання послуг, використовуючи найману працю
 5. 3. Сервіси, Стартапи
 6. 4. Реклама
 7. 5. Посередництво
 8. 6. Партнерські програми
 9. 7. Букмекерські контори
 10. 8. Біржі посилань, статей
 11. 9. Реалізація товарів через Інтернет-магазин
 12. 10. Продаж доменів, реселлінг
 13. Фінансовий ринок
 14. висновки

Віртуальний світ настільки просунувся останнім часом, що дуже складно знайти в містах сім'ю без комп'ютера і, як правило, комп'ютер повинен бути підключений до мережі Інтернет

Віртуальний світ настільки просунувся останнім часом, що дуже складно знайти в містах сім'ю без комп'ютера і, як правило, комп'ютер повинен бути підключений до мережі Інтернет. Багато з моїх друзів і знайомих, які використовували Інтернет тільки в якості отримання інформації, якимось чином інформувалися про те, що в мережі також можна отримувати і гроші.

При цьому, одні вважають, що існують якісь секрети по заробітку в інтернеті, знаючи які можна мати непоганий додатковий заробіток. Інші розуміють, що гроші необхідно вкласти в якийсь проект, який через рік або два буде приносити пасивний дохід. Треті ж шукають відповідь в пошукових системах і, як правило, потрапляють на розкручені ідеї, допомагаючи заробляти іншим, виконуючи, наприклад, серфінг сайтів. І всі ці ідеї поступово переносяться в оффлайн, створюючи масове світогляд по заробітку в мережі Інтернет.

Нижче я розповім про те, як мені представляється структура Інтернет-ринку, як заробляти в інтернеті (невеликий огляд) і, зокрема, на своїх сайтах. Деякі аспекти заробітку, такі як чорний дохід (нечесні і / або незаконні методи), розглядатися не будуть. Отже, всім, хто цікавиться цією темою, присвячується ...

Інтернет-ринок

Віртуальний світ є лише відображенням нашого реального світу і всі закони маркетингу, економічних і ринкових відносин нашого суспільства переносяться в Інтернет. Виходячи з цього, можна розглянути основні види ринків, про які відомо з економічних підручників: ринок товарів і послуг, фінансовий ринок, ринок праці і т.д., які також можуть ділитися на більш дрібні види ринків: споживчих товарів, валютний, кредитний, засобів виробництва і ін.

Нижче буде розглянуто два, на мій погляд основних видів ринку - продуктів (товарів) і послуг і фінансовий ринок, які складають практично весь грошовий оборот в мережі.

Ринок товарів і послуг

Цей вид ринку займає велику частку всієї структури ринків і з кожним роком зростає, за різними джерелами, на 15-20%.

1. Надання послуг, виходячи з власних знань, умінь, навичок

Моя діяльність в мережі починалася з того, що, знаючи мову програмування PHP, я займався розробкою сайтів і різних скриптів, пропонуючи свої послуги на фріленсерскіх сайтах. Якщо ви вмієте програмувати, тоді вам саме місце знаходити клієнтів на сайтах www.weblancer.net , www.free-lance.ru або зарубіжних getafreelancer.com , www.scriptlance.com , www.odesk.com . Якщо ви не вмієте програмувати, але ви знаєте інші мови і добре переводите, тоді ви можете пропонувати свої послуги перекладу на тих же фрілансерських сайтах або спеціалізованих біржах, типу www.translatorscafe.com .

Якщо ви не знаєте інших мов, але у вас добре виходить писати статті, ви можете спробувати себе у ролі копірайтера або рерайтера. Крім перерахованих вище сайтів для копірайтерів існують спеціальні біржі, на зразок TextSale , TextBroker , CopyLancer та ін.

Подумайте, що ви вмієте робити, і знайдіть ту аудиторію, яка буде зацікавлена ​​у ваших послугах, якими можуть бути:

 • програмування;
 • копірайтинг, рерайтинг;
 • переклад;
 • адміністрування серверів, сайтів або ін .;
 • дизайн;
 • верстка сайтів;
 • обслуговування (установка двигунів, скриптів, настройка, і т.д.);
 • оптимізація сайтів під пошукові системи;
 • проведення консультацій в будь-якій області.

Пунктів може бути багато і для кожної ніші, як правило, в інтернеті існують різні спільноти, які допоможуть вам знайти клієнтів. Пошук клієнтів для ваших послуг - це одна з найскладніших завдань і весь Інтернет-маркетинг спрямований саме на її рішення. Для залучення клієнтів ви повинні постійно крутиться в тематичних спільнотах, зробити собі сайт, де будете пропонувати свої послуги, давати контекстну рекламу і т.д.

2. Надання послуг, використовуючи найману працю

Якщо ви не вмієте нічого робити з перерахованого вище або не хочете, але у вас є талант організатора і ви можете мотивувати персонал, тоді вам необхідно організувати власну фірму, найняти працівників і надавати ті ж послуги. На даний момент існує безліч організацій в мережі, що пропонують послуги дизайну, розробки сайтів, адміністрування, оптимізації і так далі. Всі ніші досить конкурентні, так як кожна фірма бореться за своїх клієнтів. Однак, незважаючи на це, існують і маловідомі контори, непогано заробляють на свої послуги.

3. Сервіси, Стартапи

Надання сервісів - це одне з найбільш прибуткових напрямків в інтернеті. У цій сфері дуже багато варіантів:

 • соціальні сервіси (однокласники, в контакті, живий журнал і ін.);
 • поштові сервіси;
 • новинні розсилки і платні статті;
 • рекламні мережі;
 • спеціалізований пошук (напр., людей, що підходять для певних вакансій);
 • сервіси статистики;
 • платний доступ до різних інструментів (напр., DNS Stuff )
 • відправка мелодій і заставок на телефон;
 • відправка поздоровлень, листівок і віртуальних подарунків;
 • файлхостінг (на зразок DepositFiles та ін.);
 • безліч інших.

Якщо ви бачите, що в інтернеті або тільки в рунеті не вистачає будь-якого сервісу - організуйте стартап , Або розробіть який-небудь інструмент і пропонуйте його зацікавленим особам в платне користування.

4. Реклама

Реклама це один з популярних видів заробітку серед власників сайтів, так як її можна використовувати практично на будь-якому сайті, що збирає якусь тематичну аудиторію. Ви можете шукати рекламодавців безпосередньо, або розміщуючи інформацію на своєму сайті, або знаходячи їх на форумах і соціальних мережах, або ж використовувати посередників, таких як:

Google AdSense
Яндекс.Директ
бігун

і деякі інші партнерські програми. Не перестарайтеся при розміщенні реклами на своєму сайті, думайте насамперед про відвідувачів і робіть так , Щоб їм було комфортно перебувати на вашому ресурсі. Реклама не повинна виділятися, а тільки вписуватися в дизайн. Захаращені рекламою сторінки і різні попап (спливаючі блоки) дратують будь-якого користувача і знижують довіру пошукових систем до вашого ресурсу.

5. Посередництво

Посередництво також є одним з видів заробітку в інтернеті. Ви можете іншим людям допомагати знаходити потрібних клієнтів, роботодавців, чоловіків за кордоном, дешеві товари в інтернет-магазинах, копірайтерів і т.д. При цьому ваш замовник буде платити будь-яку фіксовану плату за вашу послугу або відсоток від прибутку, якщо ви наприклад є посередником між клієнтами і яким-небудь інтернет-магазином побутової техніки або банком.

6. Партнерські програми

Безліч підприємств, фірм, магазинів зацікавлені в продажу своїх товарів. Деякі з цих фірм мають свої сайти в Інтернет, інші не мають, але всі розуміють, що клієнти можуть їх знайти також і в інтернеті. Тому ряд фірм пропонує партнерську угоду, коли ви отримуєте відсоток за кожного приведеного клієнта, який купить товар або скористається послугою. У наших країнах інтернет-партнерки не сильно розвинені, проте, з кожним роком їх більше і більше.

Найбільша закордонна партнерка, це Commission Junction . В їх великій базі ви можете знайти собі компанію, для яких ви будете партнером по бізнесу. Ще одна партнерка, которя більше схожа на рекламну мережу - AdBrite . На нашому ринку ви можете знайти партнерки в Google . З тих, які я знаю, можна назвати Agava , Інтернет-магазин Озон .

Насправді партнерських програм дуже багато, бажано вибирати собі їх за рекомендаціями з форумів або від своїх знайомих, щоб уникнути шахрайства та не втрачати зайвий час.

Види оплати за партнерськими програмами можуть бути наступні:

 • Оплата за кількістю переходів (оплата за кліки).
 • Оплата за кількість показів реклами (оплата за покази).
 • Комісія з продажів, фіксована сума з продажу.
 • Оплата за дії (напр., Скачування ПО, заповнення анкет, реєстрація на сайтах).
 • Фіксована оплата (напр., За розміщення рекламних посилань).

7. Букмекерські контори

Не впевнений, чи стосується цей вид заробітку до ринку товарів і послуг, на мій погляд відноситься. Одна з відомих букмекерських контор Favoritbet.com .

8. Біржі посилань, статей

Останнім часом популярні біржі посилань, де власники сайтів можуть заробляти на продажу місць під посилання на своїх ресурсах. Це не зовсім білий заробіток, так як пошукові системи негативно ставляться до накрутці рейтингу, проте він має місце бути. Найпопулярніші біржі посилань, це Sape.ru , LinkFeed , Xap і безліч інших.

Кожна з бірж має свої особливості, плюси і мінуси. У Sape ви знайдете більше клієнтів на ваші посилальні майданчики, але мінус там в тому, що для резидентів РФ там складна система реєстрації. Однак, багато хто вказує, що вони нерезиденти Росії.

Детальніше про біржах посилань ви можете почитати на різних оптимізаторських форумах і блогах, або в моїх майбутніх постах.

Серед бірж статей є в мережі Liex , SeoZavr та ін. Біржі статей грають роль посередника між майданчиками для статей (вашим сайтом, наприклад) і тим, хто хоче розмістити свої статті на чужих ресурсах. Схема роботи подібна до схеми роботи будь-яких бірж.

9. Реалізація товарів через Інтернет-магазин

Припустимо, ви фотограф в якомусь курортному місті, на кшталт Ялти. Ви продаєте фотографії пейзажів Криму та основними клієнтами є туристи з Росії. Хорошим рішенням буде відкрити Інтернет-магазин по реалізації ваших фотографій, де будь-який зацікавлений людина з будь-якого куточка світу може купити товар за електронні гроші, або переводячи кошти безпосередньо на ваш рахунок.

При організації електронних магазинів слід продумати, як ви будете доставляти товар клієнту, чи буде це поштовий переказ, пряма доставка або надання електронної копії товару (напр. Софт, фотографія або відео).

Простіше, якщо ваші клієнти знаходяться у вашому ж місті. Наприклад, в Москві велика кількість інтернет магазинів з продажу побутової техніки, меблів, квітів, одягу та інших товарів.

10. Продаж доменів, реселлінг

стаючи реселером , Вам надається можливість реєструвати домени за спеціальними тарифами, які, як правило, набагато нижче роздрібних. Також вам надається спеціальна панель управління, де будь-який ваш клієнт може легко зареєструвати домен, налаштувати DNS записи, продовжити і виконувати інші дії з управління доменом.

Реселери заробляють на різниці у вартості доменів, між їх купівлею у реєстратора і продажем клієнту і мають такі можливості.

 • Власний бізнес з продажу доменів
 • Панель управління можна прив'язати до свого домену.
 • Автоматичне поповнення рахунку за допомогою Webmoney
 • Можливість приховування ваших особистих даних
 • Масова реєстрація доменів.

Деяку інформацію по реселлінга можна почитати тут .

Фінансовий ринок

На цьому ринку всі операції відбуваються з грошима: продаж, обмін, кредит і так далі. У цій області слід виділити наступні напрямки (без продробностей):

 • Валютний ринок Forex;
 • Видача кредитів (під відсотки);
 • Обмін електронних валют;
 • Фондові біржі;
 • Трейдинг.

висновки

У деяких з перерахованих вище пунктів ви можете виступати або в якості організатора, або в якості учасника (напр., В букмекерських конторах), в одному і в другому випадку можна заробити гроші, але організація завжди краще. Деякі види заробітків вимагають вкладення початкового капіталу, але це не повинно вас лякати, так як зробити що-небудь серйозно без вкладень досить складно або в деяких випадках не реально.

Як бачите, варіантів як заробити в інтернеті безліч, вибирай не хочу. Єдине, що хотілося б ще порадити - займайтеся тим справою, в якому ви добре розбираєтеся, тоді не доведеться витрачати час на навчання. Багато молодих Манімейкер роблять сайти і намагаються заробити на них в спеціальних біржах, при цьому, перш ніж зробити сайт цікавляться, яку тематику краще вибрати з точки зору майбутнього прибутку. Відповідаю: вибирайте ту тематику, в якій ви експерт, в якій можете щось корисне сказати або зробити.

Деякі аспекти більш докладно планується розглянути в наступних постах. Якщо хто-небудь з вас хоче поділитися своїм методом заробітку в інтернеті, пишіть в коментарі.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно