Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

 1. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові...
 2. Як відправити голосову листівку?
 3. Куди можна відправити голосову листівку?
 4. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 5. Вітальні сервіси та подарунки:
 6. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 7. Створити листівку онлайн
 8. Як відправити голосову листівку?
 9. Куди можна відправити голосову листівку?
 10. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 11. Вітальні сервіси та подарунки:
 12. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 13. Створити листівку онлайн
 14. Як відправити голосову листівку?
 15. Куди можна відправити голосову листівку?
 16. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 17. Вітальні сервіси та подарунки:
 18. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 19. Створити листівку онлайн
 20. Як відправити голосову листівку?
 21. Куди можна відправити голосову листівку?
 22. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 23. Вітальні сервіси та подарунки:
 24. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 25. Створити листівку онлайн
 26. Як відправити голосову листівку?
 27. Куди можна відправити голосову листівку?
 28. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 29. Вітальні сервіси та подарунки:
 30. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 31. Створити листівку онлайн
 32. Як відправити голосову листівку?
 33. Куди можна відправити голосову листівку?
 34. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 35. Вітальні сервіси та подарунки:
 36. Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон
 37. Створити листівку онлайн
 38. Як відправити голосову листівку?
 39. Куди можна відправити голосову листівку?
 40. Скільки коштує відправити музичне привітання?
 41. Вітальні сервіси та подарунки:

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Прикольні музичні вітання і голосові листівки на телефон

цікавий онлайн сервіс, що відправляє голосові листівки на мобільний або стаціонарний телефон. Голосові листівки на телефон є звукове повідомлення, яке доставляється адресатові на телефон і приймається їм як звичайний дзвінок. Людина просто візьме трубку і прослухає голосове повідомлення.

Голосова листівка на мобільний у вигляді вхідного дзвінка буде з легкістю отримана навіть бабусями-дідусями, які не вміють користуватися SMS, MMS і т.п., для яких в телефоні зрозуміла тільки кнопка прийому дзвінка. Будь без труднощів прослухає ваше послання.

Голосові листівки і музичні вітання на мобільний або міський телефон від сервісу VoiceCards відмінний спосіб створити атмосферу веселощів, підвищити настрій і розсмішити своїх улюблених, знайомих і друзів, смішно привітати з днем ​​народження або іншим святом.

Каталог сервісу включає тисячі найрізноманітніших записів на будь-який смак, для різних адресатів і за різноманітними приводами, що дозволить підібрати найцікавішу листівку, найбільш підходящу конкретному випадку.

Посланням можуть бути пісні популярних сучасних виконавців, музичні вітання з днем народження і професійними святами, голосові поздоровлення від знаменитостей (наприклад, голосове привітання від Путіна), визнання в любові, веселі вірші, розіграші, різні професійні приколи.

Як одержувачів листівок сервіс передбачив, мабуть, всіх можливих адресатів. У його колекції є голосові листівки родичам, коханим, колегам, друзі, подругам і т.д. У величезній базі сервісу ви знайдете:

 • голосові поздоровлення мамі, сестрі, подрузі
 • прикольні голосові листівки коханому
 • музичне привітання подрузі, чоловікові, братові, татові, одному
 • музичні вітання з іменами
 • прикольні поздоровлення дівчині, жінці, чоловікові, автомобілістам, колезі
 • і багато іншого

Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині Надішліть прямо зараз побажання спокійної ночі або доброго ранку коханій людині! Висловіть співчуття учасникам вчорашньої вечірки! Підтримайте хворого, побажайте якнайшвидшого одужання! Побажайте одному гарного відпустки ... Є безліч причин відправити голосову листівку і додати позитиву в повсякденне життя своїх близьких і знайомих. Онлайн сервіс VoiceCards надає вам таку можливість!

Найбільша кількість листівок містить розділ "Голосові поздоровлення з днем ​​народження". Тут ви знайдете масу оригінальних поздоровлень:

 • музичні листівки з днем ​​народження у вигляді пісні
 • персоналізовані голосові листівки з днем ​​народження - іменні листівки зі зверненням до адресата по імені, список імен вражає, є з чого вибрати
 • спеціальні голосові листівки для тих, хто народився в конкретний день, рік або під певним знаком гороскопу
 • прикольні поздоровлення з днем ​​народження - гумористичні пісні, смішні вірші, розіграші
 • та ін.

На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день На сайті є календар, де наводяться свята і знаменні дати практично на кожен день. Дуже зручно використовувати календар в пошуку листівки до конкретного свята. Перейдіть по посиланню з назвою потрібного свята, і відкриється сторінка, де розташовані відповідні тематиці голосові листівки. Крім загальновідомих в календарі наводяться професійні, національні свята, а також дати примітні якимись значущими або цікавими подіями.

Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards Розіграші користуються особливою популярністю у користувачів онлайн сервісу VoiceCards. Тематика голосових листівок-розіграшів, включаючи прикольні поздоровлення з днем ​​народження, досить велика - дзвінки з популярних телепрограм, від акторів, шоуменів, від імені оператора стільникового зв'язку або представників державних органів, всілякі пародії. Ще в колекції сервісу є прикольні поздоровлення з днем ​​народження голосами героїв відомих мультиків - Левеня і Черепахи, Вінні Пуха. Ваше послання напевно розвеселить винуватця торжества і його гостей, і буде ще довго згадуватиметься всіма!

Стиль виконання і зміст вітальних послань, а також аудиторія, якій вони адресовані, вражає своєю різноманітністю. Можна відправити прикольні поздоровлення з днем ​​народження, наприклад, спеціально для пані, яка захоплюється дієтами, або для завзятого автомобіліста, для службовця збройних сил або футбольного вболівальника.

Якщо з волі випадку ви не змогли вчасно привітати людину з днем ​​народження, краще пізно, ніж ніколи. У сервісі є тематичні голосові листівки (привітання з запізненням) для бажаючих загладити свою провину. Надсилайте спеціальні голосові поздоровлення на мобільний тим, про чиї дні народження ви забули!

Створити листівку онлайн

Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3 Ви можете створювати власні голосові листівки - записувати їх прямо з мікрофона або завантажувати звукові файли у форматі wav або mp3. Запишіть своє послання з комп'ютерного мікрофону, додайте фонову музику і спецефекти, щоб листівка вийшла оригінальною і цікавою. Тривалість запису обмежена однією хвилиною.

Якщо ви хочете зробити послання з готової аудіозаписи, завантажте вихідний звуковий файл, виділіть потрібний фрагмент, вирізавши все зайве, і відправте своє творіння в вигляді голосової листівки на телефон. Допустимий розмір файлу не більше 10 мб.

Як відправити голосову листівку?

Надіслати голосове привітання або повідомлення дуже просто. Вибираєте листівку з каталогу, все записи можна попередньо прослухати прямо на сайті сервісу. Потім вказуєте номер одержувача і підтверджуєте відправлення.

Сервіс пропонує послугу встановлення дати і часу доставки, щоб повідомлення прийшло в термін, коли саме потрібно привітати. Можете вказати такий час, щоб ви самі були поруч з адресатом і на власні очі спостерігали його реакцію.

Листівку може відправити абонент будь-якого оператора стільникового зв'язку в наступних країнах:

Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Естонія

Куди можна відправити голосову листівку?

Сервіс відправляє голосові поздоровлення на мобільний або стаціонарний номер телефону в будь-яку точку світу. Ви зможете відправляти музичні вітання на телефон того, хто живе в іншому місті або країні. Єдина умова - вказувати номер абонента-отримувача в міжнародному форматі, починаючи з коду країни. Вартість послуги з доставки листівки не залежить від того, в яку країну або місто вона буде доставлена.

Скільки коштує відправити музичне привітання?

Вартість відправки однієї листівки становить в середньому 120 рублів залежно від оператора стільникового зв'язку. Незареєстрованим користувачам надається тільки один спосіб оплати - відправити зі свого мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Користувачі, зареєстровані в сервісі, можуть оплачувати за допомогою електронних грошей (Яндеск.Деньгі, Webmoney), банківської карти, а також готівкою в терміналах оплати. Щоб зареєструватися відкрийте форму "Увійти в особистий кабінет" і перейдіть за посиланням "Ні пароля? Зареєструйтеся!"

Якщо ви користуєтеся платіжною системою Яндекс-гроші, ви зможете вдвічі дешевше відправляти голосові поздоровлення на мобільний і міський телефон. Сервіс надає 50% -у знижку на свої послуги тим, хто платить яндекс-грошима.

Перейти в каталог голосових листівок і поздоровлень

Вітальні сервіси та подарунки:

Відео листівки  з днем ​​народження і новорічними святами, а також  відео привітання  на кожен день Відео листівки з днем ​​народження і новорічними святами, а також відео привітання на кожен день. Відправляйте "говорять" листівки своїм близьким і знайомим, якщо хочете незвично їх привітати або просто підняти їм настрій приємним посланням.

персоналізовані казки  у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину персоналізовані казки у вигляді справжньої книги в одному екземплярі з історіями про вашу дитину. Барвиста пам'ятна книга стане оригінальним і незабутнім подарунком для дитини будь-якого віку.

Конструктор для створення унікальних предметів  пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри Конструктор для створення унікальних предметів пропонує першокласну друк ваших зображень і фотографій на понад 100 видів товарів - футболки, аксесуари, сувеніри. За лічені хвилини можна зробити і побачити готовий макет і відразу ж подивитися його на моделях. Якщо немає своєї ідеї, вибирайте з тисячі готових дизайнів!

Генератор поздоровлень у віршах  допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких Генератор поздоровлень у віршах допоможе скласти персоналізоване вітальне вірш, яке здивує і порадує ваших близьких! Онлайн ріфматор швидко вигадав привітання у віршах за вказаними вами параметрами!

Як відправити голосову листівку?
Куди можна відправити голосову листівку?
Скільки коштує відправити музичне привітання?
Куди можна відправити голосову листівку?
Скільки коштує відправити музичне привітання?
Куди можна відправити голосову листівку?
Скільки коштує відправити музичне привітання?
Куди можна відправити голосову листівку?
Скільки коштує відправити музичне привітання?
Куди можна відправити голосову листівку?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно