Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Приховані можливості вбудовування відео з Youtube

 1. Додаткові настройки вбудовування.
 2. Як вони працюють:
 3. Як вставляються доп.коди
 4. Інші коди, які можуть бути корисні:

При створенні сайтів часто виникла потреба вставити якийсь відео-ролик з YouTube. Це може бути що продає відео, якась інструкція, відео-коментар.

У цій статті я покажу вам, як це зробити. А також поділюся деякими додатковими корисними для вставки цих відео :) Поїхали!

Щоб вставити відео на сайт, необхідно спочатку скопіювати його код. Код відео беремо з сайту YouTube, відкривши сторінку з потрібним відео. На прикладі відео Академії лідогенераціі:

На прикладі відео Академії лідогенераціі:

Коментарі:

 1. Відео на сайті буде в форматі iframe - це значить, що на вашому сайті буде врізане вбудоване віконце (фрейм), в якому буде відтворюватися відео безпосередньо з YouTube (типу вікно трансляції таке). Якщо ваш сайт не підтримує iframe, то, відео відтвориться (в цьому випадку необхідно буде вставляти, відео кодом з YouTube, а використовуючи функції плеєра вашого сайту, якщо вони є)).
 2. Якщо відео не ваше, то пункту "HTML-код" може і не бути, якщо власник відео заборонив вбудовування цього відео:

Якщо відео не ваше, то пункту HTML-код може і не бути, якщо власник відео заборонив вбудовування цього відео:

Додаткові настройки вбудовування.

Натисніть ЩЕ під HTML-кодом відео і ви їх побачите:

Як вони працюють:

 1. "Розмір відео" - тут зрозуміло. Наскільки велике вікно з відео буде у вас на сайті (можна вибрати або довільного розміру).
 2. "Показувати схожі відео ..." - якщо ви не піарите свій YouTube канал, рекомендую прибирати цю галку, щоб по закінченню відео турботливий YouTube не пропонував відвідувачеві вашого Лендінзі переглянути схожі відсів на тему.
 3. "Показати панель управління" - відображає нижню панель управління відео. Не варто її відключати. Не знаю, як вас, а особисто мене бісить, коли я не можу зменшити звук відео або перемотати його :) залиште людям можливість керувати процесом.
 4. "Показати назву відео і ..." - прибирайте галку, якщо не хочете, щоб відвідувач Лендінзі бачив зверху відео панельку з назвою відео і кнопками лайків. Особисто я б прибрав як зайву отвлекашку: клік на назву відкриває нове вікно з YouTube (і людина йде з Лендінзі), а лайки ... да кому вони потрібні?)))
 5. З режимом підвищеної конфіденційності я особисто не розбирався. Довідка YouTube каже, що Якщо включити цей режим, YouTube буде зберігати інформацію про відвідувачів вашої веб-сторінки, тільки якщо вони подивляться ролик.

Довідка YouTube каже, що Якщо включити цей режим, YouTube буде зберігати інформацію про відвідувачів вашої веб-сторінки, тільки якщо вони подивляться ролик

Якщо тикати ці галки, ви побачите зміни в коді для вставки. приклад:

<iframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/ ET1ECoJqdGg» frameborder = "0" allowfullscreen> </ iframe> - оригінальний код без доп.настроек.

<iframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/ ET1ECoJqdGg? rel = 0 »frameborder =" 0 "allowfullscreen> </ iframe> - прибрав галку" Показувати схожі відео ... "(що додалося в коді виділив червоним).

Господині на замітку: синім виділено ідентифікатор відео, яке вказує YouTube яке саме відео відтворювати в фреймі. Хочете поміняти відео без зміни налаштувань відображення на сайті - просто поміняйте цю частину коду.

Як вставляються доп.коди

Як бачите, доп.коди вставляються через знак? після ідентифікатора відео. Знак? ставиться тільки перед першим доп.кодом, інші вставляються через знак &. наприклад:

<iframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/ ET1ECoJqdGg? rel = 0 & showinfo = 0 & autoplay = 1 »frameborder =" 0 "allowfullscreen> </ iframe>

Інші коди, які можуть бути корисні:

 • autoplay = 1 - автоматично стартує відео відразу після завантаження сторінки.
 • & loop = 1 - зациклює відтворення відео ролика на вашій сторінці.
 • fs = 0 - забороняє розгортати відео на весь екран (прибирає відповідну кнопочку в правому нижньому кутку відео).
 • start = 20 - запустить ролик з 20-ї секунди відео. Корисно, якщо потрібно відтворити відео з якогось конкретного моменту.
 • fmt = 6 - задає якість відео. fmt = 18 робить якість ще краще, а fmt = 22 робить найкращим. Використовується також параметр hd = 1 для високої якості за замовчуванням.
 • iv_load_policy = 3 - відключає будь-які коментарі автора відео :) такі як Анотації, Підказки і з'являється на початку відео аватар каналу автора. Може бути корисно, якщо вставляєте чуже відео (атата вам) і не хочете доглядів на канал автора відео. Цей код НЕ відключає рекламу Google, яка може спливати на вашому відео (як ви розумієте, такого коду взагалі в природі не існує))).

Цей код НЕ відключає рекламу Google, яка може спливати на вашому відео (як ви розумієте, такого коду взагалі в природі не існує)))

Вдалих вам експериментів і CTR до неба!

Ваш Олег Рассказов .

Стаття підготовлена за підтримки і співавторстві знайомого фахівця з YouTube Юрія Блідих в рамках конкурсу «Контенту багато не буває» .

Якщо стаття Вам сподобалася, ставте лайки, пишіть коментарі.

Да кому вони потрібні?
Знак?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно