Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Президента США в Лондоні зустрінуть величезним Трампом в підгузку

Величезну повітряну кулю

Президент Америки Дональд Трамп запланував візит до Великої Британії на 13 липня. В ході поїздки він має намір зустрітися з прем'єр-міністром країни Терезою Мей. Робочий візит до Лондона Трамп відкладав уже кілька місяців через занепокоєння з приводу масових протестів.
Жителі Лондона до приїзду президента США підготувалися і будуть зустрічати його гігантським повітряною кулею, що зображує Трампа в підгузку. Майже 6-метрова інсталяція називається "Малюк Трамп" (Trump Baby). Мер Лондона Садок Хан схвалив політ "Трампа в підгузку" після того, як петицію про повітряній кулі підписали 10 тисяч чоловік. Творці "Малюка Трампа" шукали кошти на кулю через краудфандінговую кампанію і зібрали понад $ 23 тисяч.
Як повідомляє Бі-бі-сі, повітряна куля буде прив'язаний до землі на території Парламентської площі в Лондоні. "Трамп в підгузку" буде кружляти в небі протягом двох годин на висоті 30 метрів. Поки що організаторам залишилося отримати дозволу Національної служби повітряного руху (NATS) і міської поліції.

Читайте також: Тупак Шакур попереджав світ про Трампа ще в 1992 році .

Новости