Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Превед, Медвед! :: Приватний Кореспондент

22 квітня намічено відкриття в «Живому журналі» президентського блогу. Теоретично це дає президенту можливість не тільки звертатися до народу, а й обговорювати проблеми в режимі діалогу. Однак досвідчені блогери вважають, що не варто спокушатися, і розмірковують про те, на що буде схожий щоденник президента.

22 квітня намічено відкриття в «Живому журналі» президентського блогу . Теоретично це дає президенту можливість не тільки звертатися до народу, а й обговорювати проблеми в режимі діалогу. Однак досвідчені блогери вважають, що не варто спокушатися, і розмірковують про те, на що буде схожий щоденник президента.

fima-psuchopadt:
«В середу у президента з'явиться блог в« Живому журналі », повідомило джерело, близьке до SUP Fabrik. Платформа ЖЖ буде використана для розширення можливостей блогу президента на kremlin.ru, підтвердила його прес-секретар Наталія Тімакова. За її словами, зокрема, там буде можливість коментувати коментарі та вести дискусії, про що просили відвідувачі президентського блогу на офіційному сайті.

Приємно, що президент позначив «головний» блогосервіс Рунета (що і так було зрозуміло), але, з іншого боку, смішно вважати, що будь-які дискусії там будуть цікавими, - премодерація велика сила, подібного не напишуть ... Я так навіть і дивитися не піду - нецікаво абсолютно, а картинок там по-любому не буде. Хоча це було б фішкою, якби Дмитро Анатолійович викладав туди свої аматорські фотографії. Найкрутіші жаби Рунета з них б ліпили, а він отримав би реальний трафік.

Крім того, цікаво, який у Анатолійовича буде ник? Відберуть штатний у якогось студента, який встиг зареєструвати блог з прізвищем medvedev в ніку, або зважаться на що-небудь гідне типу narashivay_otbeivay ?! Знову ж - кого він додасть до себе у френди? А якщо додасть, то пощастило це чи ні ... І єврейське: встигну я увійти в топ-10 блогів раніше, ніж його туди втащат? Почнемо дізнаватися з завтрашнього дня ».

Горчев:
«Ба! Завтра Дмитро Анатолійович заведе собі журнал в ЖЖ. І відразу в мегатисячнегі.

А я френд не буду - х ... ню адже буде писати нудну. Адже не нажрется ж жодного разу і не почне посеред ночі скаржитися, як це х ... во - бути президентом. Ну або, навпаки, кричати, що ви все п ... си, а він д'Артаньян ».

legart:
«Цікаво, який аккаунт йому підберуть? І як тимчасово збільшиться відвідуваність блогу medvedev.livejournal.com (оренбургский фотограф Віталій Медведєв)? »

dr-twice:
»Імовірність, що Дмитро Анатолійович буде особисто писати пости, переглядати коментарі і реагувати на них, прагне не те що б до нуля - до мінус нескінченності».

ourania-m:
«Ще під час відкриття блогу Медведєва на офіційному кремлівському сайті спало на думку, що рано чи пізно він повинен перебазуватися в найпопулярнішу блогосферу - ЖЖ. Це завтра і відбудеться.

Взагалі, я проти віпів в «Живому журналі», що набирають очки виключно за рахунок власної популярності.

Що стосується Медведєва, зрозуміло, що тексти він буде в кращому випадку диктувати або постити відео, в гіршому працюватимуть референти. Казенні тексти і прописні істини не приваблюють, посперечатися з президентом не вдасться.

Завтра вже набіжить тьма ж ... лізов і колекціонерів знаменитостей, враховуючи статус персони, їх буде більше, ніж у Стіллавіна або іншого «звездун». Очікується приплив жандармів, едроссов і нашистів в ЖЖ. Зате їх будемо знати в обличчя. ))

Блог позмінно обслуговуватимуть бригади модераторів, забавно уявити собі лінійку коментарів, в якій кожен другий пост вилучений і залишено тільки «здрастуйте, Дмитро Анатолійович», «бажаю успіхів», «ви - кращий», «у всьому вас підтримую». Перевагою ЖЖ є заборона на редагування чужих коментарів, що допускається на президентському сайті. Значить, хоча б коменти користувачів перекрутити не вийде.

Швидше за все, надійдуть простіше: коменти будуть Скриня і відкривати тільки позитивні або в міру критичні. Навіщо тоді зворотний зв'язок? »

koka-zi:
«А мені подобається ініціатива, я на« Кремлін.блоге »підписана на розсилку по темі« Співвітчизники ». Дуже незручно - туди-сюди, ходити-дивитися, сторінками шарудіти. Краще в одному місці все читати.

І писати культурно буде ».

waterhollow:
«Буде прикольно, якщо у нього буде покращений аккаунт і він буде старанно заповнювати поля current music і current mood».

Махатма Ленін:
«Ніякого ЖЖ Медведєв не веде, тексти і відеозвернення, які викладаються в його« блогах », - та ж сама нудна офіціальщіна, яку можна споглядати всюди, з тих пір як в РФ встановилася Стабільність.

Складаються тексти не президент, для цього є спічрайтери. Коментарі він не читає, цим займається бригада модераторів. Так що люди, які зараз потирають ручки, заготовлюючи дотепні фрази, які вони сміливо і безкомпромісно кинуть в обличчя глави держави, щонайменше дурні.

Люди, які очікують, що президент, завдяки блогу, буде підтримувати зв'язок з народом і прислухатися до його сподіванням, - ще дурніший.

Тепер сотні і тисячі блогерів, які пишаються тим, що «не дивляться телевізор» (вони ще часто люблять вживати слово «зомбоящик»), будуть жадібно пережовувати ту ж саму офіціозну жуйку, яка ллється з телеекрану, причому навіть в більш концентрованій формі. Без перерв на рекламу ».

tema:
«Не думаю, що моя оцінка блогу Медведєва стане великим одкровенням: президент Росії веде самий прісний, нудний і банальний блог в світі.

І ось тепер кремлівські модератори вирішили кросспост це казенне занудство в ЖЖ ».НАДІСЛАТИ: НАДІСЛАТИ:
Крім того, цікаво, який у Анатолійовича буде ник?
Відберуть штатний у якогось студента, який встиг зареєструвати блог з прізвищем medvedev в ніку, або зважаться на що-небудь гідне типу narashivay_otbeivay ?
Знову ж - кого він додасть до себе у френди?
І єврейське: встигну я увійти в топ-10 блогів раніше, ніж його туди втащат?
Com (оренбургский фотограф Віталій Медведєв)?
Навіщо тоді зворотний зв'язок?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно