Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Позовна заява про стягнення аліментів на дитину - зразок 2019 року позову до суду

 1. зміст:
 2. Як звернутися до суду?
 3. Як визначити розмір аліментів на дитину?
 4. Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі
 5. Виплати на дитину: які потрібні документи
 6. Хто повинен видати судовий наказ про стягнення?
 7. зменшення аліментів
 8. Скласти заяву: послуги онлайн
 9. Вартість послуг
 10. зразки

Юристи центру ПРАВО ЛЕГ надають кваліфіковану допомогу по встановленню, визначенню, зменшення або стягненню аліментів в судовому порядку.

Зверніть увагу: з 01.06.2017 року позовні заяви для визначення аліментів на дитину в частках до доходу, подані до суду в порядку загальногромадянського судочинства, судом не розглядаються. Світові судді розглядають тільки заяви про видачу наказу про стягнення аліментів.

зміст:

Хто позивач за позовною заявою?

Відносно захисту інтересів дитини може виступати один з батьків, з яким дитина спільно проживає, а також державні органи.

Як правило, заява про стягнення аліментів подає мати, так як більшість дітей залишаються проживати з матерями. Однак якщо про дитину дбає батько, то він також має право розраховувати на стягнення аліментів на дитину з матері.

Як звернутися до суду?

За загальним правилом, заява подається мировому судді за місцем проживання відповідача. Однак передбачені варіанти виключної підсудності, при яких з позовом можна звернутися за місцем реєстрації позивача.

Всі заяви повинні відповідати ст.131 ЦПК, а також враховувати особливості стягнення аліментів в наказовому порядку.

Заяви суд приймає до провадження, про що постановляє відповідну ухвалу. Наказне судочинство відбувається в вкоренилася порядку, що істотно скорочує терміни початку сплати аліментів.

Як визначити розмір аліментів на дитину?

У більшості випадків, аліменти встановлюються у відсотковому співвідношенні від заробітку і іншого виду доходів: одному неповнолітньому - ¼ від всього доходу, двом - третина від доходу, трьом і більше - половина.

Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі

Аліменти в процентному співвідношенні від доходу при відсутності офіційних джерел заробітку сплачувати не будуть. Однак це не означає, що виплати на утримання дітей отримати неможливо. Необхідно подати в суд на аліменти в твердій грошовій сумі. В такому випадку, сплаті підлягатиме грошова сума, яка визначається судами з урахуванням мінімального прожиткового рівня в конкретному регіоні з періодичної індексацією.

Позовна заява про стягнення аліментів у твердій грошовій сумі слід подавати, якщо є підстави вважати, що відповідач може приховувати свої доходи або почати їх приховування, а також при відсутності постійних і регулярних доходів.

Виплати на дитину: які потрібні документи

Подача позовних заяв до судових інстанцій вимагає дотримання певних формальностей. Позов повинен бути заснований на доказах, в тому числі документальних.

Підготуйте наступні документи в суд:

 • Заява про видачу судового наказу

 • Свідоцтво про народження

 • Документ про спільне проживання

 • Виписку з будинкової книги

Заява про стягнення виплат повинно містити в собі обгрунтування права отримувати аліменти, а також розрахунок суми виплат.

Для встановлення розміру вимог можна надати довідки про доходи відповідача та позивача, документальні докази щомісячних витрат на неповнолітніх.

Зверніть увагу: вимоги повинні бути скоректовані з урахуванням всіх неповнолітніх осіб у відповідача, на користь яких він проводить виплати.

Хто повинен видати судовий наказ про стягнення?

За судовим наказом слід звертатися до світових суддям, якщо відсутні інші суперечки. Наказ виконує функції виконавчого листа, який можна пред'явити судовим приставам для порушення виконавчого провадження.

зменшення аліментів

Зменшити виплати можна, звернувшись в ті ж судові органи, які видали наказ або винесли рішення. Необхідно обґрунтувати свої вимоги, наприклад, документами, що підтверджують виплату грошових коштів на утримання інших неповнолітніх осіб. Або документами, що підтверджують істотні зміни в обставинах життя платника, які унеможливлюють виплати в повному обсязі.

Скласти заяву: послуги онлайн

Юристи центру ПРАВО ЛЕГ займаються вирішенням сімейних спорів в судовому порядку з 1996 року. У центрі працюють тільки професійні юристи, які мають велику судову практику.

Наші послуги:

 • консультації

 • складання документів

 • Представлення інтересів позивача або відповідача «під ключ»

Вартість послуг

Ціна підготовки процесуального документа в середньому залишає 3 000 рублів.

Наші ціни (наведені середні ціни). Точну вартість можна дізнатися, надіславши заявку на послугу.

Підготовка будь-якого документа 3000 руб - 5000 руб Участь в засіданні 5000 руб Під ключ 30000 руб

Будь-який документ можна підготувати, не виходячи з дому, перебуваючи в будь-якому регіоні Росії. Замовити, оплатити і отримати необхідний документ можна дистанційно.

Зробіть заявку:

Остаточна оплата проводиться після підготовки документа! Термін надання послуги 1-2 робочих дня. Для безкоштовної консультації необхідно записатися на прийом до юриста по телефону, через сайт або по електронній пошті. Безкоштовні консультації проводяться тільки в офісі, строго за попереднім записом.

зразки

зразки

Завантажити заяву про видачу судового наказу .

Всі зразки мають довідковий (загальний) характер. Юридичний центр несе відповідальність за документи, тільки при надання відповідних послуг. Ризик використання безкоштовних зразків лежить на користувача.

Замовити консультацію

Як визначити розмір аліментів на дитину?
Як звернутися до суду?
Як визначити розмір аліментів на дитину?
Хто повинен видати судовий наказ про стягнення?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно