Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Потужні ДБЖ Ippon - ідеальне рішення для високотехнологічного обладнання

 1. Подивіться відеоролики по продуктам
 2. Інформація про торгову марку Ippon

Торгова марка Ippon пропонує новий онлайновий джерело безперебійного живлення Ippon Innova RT, а також оновлену модель лінійно-інтерактивного ДБЖ Ippon Smart Winner.

Торгова марка Ippon ось уже десять років входить до трійки лідерів ринку з виробництва джерел безперебійного живлення в сегменті SOHO Торгова марка Ippon ось уже десять років входить до трійки лідерів ринку з виробництва джерел безперебійного живлення в сегменті SOHO. З цього року в асортименті виробника з'явилися більш потужні моделі, покликані захищати дорогі пристрої й устаткування, чутливе до якості електроживлення.

Серія джерел безперебійного живлення Ippon Innova RT виконана за технологією оnline (з подвійним перетворенням вхідної напруги) Серія джерел безперебійного живлення Ippon Innova RT виконана за технологією оnline (з подвійним перетворенням вхідної напруги). ДБЖ Innova забезпечують прекрасний захист серверних систем під управлінням Novell, Windows NT і UNIX, а також іншого важливого і дорогого устаткування. Основна відмінність Ippon Innova RT - подвійне перетворення, яке повністю усуває всі порушення і несправності електроживлення, що виникають у зовнішній мережі живлення. Випрямляч перетворює змінний струм, що надходить з побутової розетки, в постійний. Цей струм заряджає батареї і живить інвертор. На основі отриманого постійної напруги інвертор виробляє змінний струм чистої синусоїдальної форми. Прилади навантаження отримують електроживлення саме від інвертора.

Підключення комп'ютери та периферійна техніка повністю відокремлені від зовнішньої електромережі, але при цьому забезпечені повноцінним харчуванням Підключення комп'ютери та периферійна техніка повністю відокремлені від зовнішньої електромережі, але при цьому забезпечені повноцінним харчуванням. У разі зникнення напруги в зовнішній мережі інвертор використовує енергію, накопичену в акумуляторних батареях.

Серія ДБЖ Ippon Innova RT складається з чотирьох моделей, розрахованих на різну максимальну потужність підключається навантаження:

Серія ДБЖ Ippon Innova RT складається з чотирьох моделей, розрахованих на різну максимальну потужність підключається навантаження:

Всі моделі ДБЖ Ippon серії Innova RT допускають установку в вертикальному положенні або можуть вбудовуватися в 19-дюймову стійку (напрямні для установки в стійку можна придбати окремо). ДБЖ Innova RT мають унікальний коефіцієнт потужності (Power Factor), який досягає значення в PF 0,9, що практично не має аналогів на ринку.

Джерела безперебійного живлення  Ippon Smart Winner  - лінійно-інтерактивного типу з синусоїдальною формою вихідної напруги надійно забезпечують стабілізовану харчування для комп'ютерної техніки (персональні комп'ютери, сервери, мережеве обладнання) і іншого чутливого до якості електроживлення периферійного обладнання Джерела безперебійного живлення Ippon Smart Winner - лінійно-інтерактивного типу з синусоїдальною формою вихідної напруги надійно забезпечують стабілізовану харчування для комп'ютерної техніки (персональні комп'ютери, сервери, мережеве обладнання) і іншого чутливого до якості електроживлення периферійного обладнання. ДБЖ Ippon Smart Winner незамінний в будь-якому офісі, коли необхідно захистити одночасно кілька пристроїв: його легко можна розмістити горизонтально, вертикально або в стійку, що дозволяє найбільш раціонально використовувати робочий простір (напрямні для установки в стійку можна придбати окремо). У моделі (крім Smart Winner 1000) можна використовувати додаткові батарейні модулі, в результаті чого значно збільшується час автономної роботи та суттєво підвищується ступінь захисту підключеного обладнання.

Управління та налаштування ДБЖ Smart Winner здійснюється за допомогою механічних кнопок та інформаційного LCD-дисплея з підсвічуванням Управління та налаштування ДБЖ Smart Winner здійснюється за допомогою механічних кнопок та інформаційного LCD-дисплея з підсвічуванням. В процесі експлуатації ДБЖ екран відображає поточний режим роботи і важливі параметри: рівень заряду батарей і потужність підключеного навантаження, напруга і частоту електричного струму і т.д. Джерела безперебійного живлення Smart Winner багатофункціональні - оснащені інтерфейсними портами для підключення до мережного сервера або іншому керуючому комп'ютера; підтримують протокол SNMP, що дозволяє користувачеві здійснювати управління і моніторинг параметрів ДБЖ дистанційно (підтримка протоколу SNMP є у всіх моделях, крім Smart Winner 1000). SNMP-карта купується окремо.

Ключові характеристики і можливості ДБЖ Ippon Innova RT :

 • Однофазний ДБЖ з подвійним перетворенням вхідної напруги (оnline UPS)
 • Синусоїдальна форма вихідної напруги
 • Можливість установки в горизонтальному і вертикальному положенні
 • Можливість установки в 19-дюймову стійку (форм-фактор 2U Rackmount) за допомогою додаткового комплекту для монтажу
 • Поворотний сегментний LCD-дисплей для відображення інформації і простого перемикання робочих режимів
 • Можливість підключення додаткових батарейних модулів
 • Легка заміна вбудованих акумуляторів
 • Контроль навантаження в вихідних розетках
 • Режими роботи: від мережі, від батарей, Bypass, економічний, перетворювач частоти, очікування
 • Роз'єми «сухі контакти» і аварійного відключення EPO
 • Універсальний слот для SNMP і AS400 карт
 • USB і RS-232 порти для зв'язку з комп'ютером
 • Русифіковане програмне забезпечення WinPower

Всі джерела безперебійного живлення Ippon рекомендуються для забезпечення безперебійної роботи і захисту даних:

 • Обладнання, критичного до форми сигналу харчування
 • Обладнання, що вимагає тривалої автономної роботи
 • Кількох персональних комп'ютерів і графічних станцій
 • Потужних серверів, в тому числі встановлених в стійки
 • Периферійної комп'ютерної та обчислювальної техніки
 • Будь-якого телекомунікаційного обладнання (офісні АТС, роутери, маршрутизатори, модеми тощо)

Подивіться відеоролики по продуктам

Огляд джерела безперебійного живлення Ippon Innova RT

Огляд джерела безперебійного живлення Ippon Smart Winner

Інформація про торгову марку Ippon

Ippon - це джерела безперебійного живлення для будинку і офісу, а також інші пристрої для захисту електропостачання, розроблені спеціально для російських користувачів. Стартувавши на російському ринку в 2002 році, Ippon сьогодні знаходиться в трійці лідерів масового ринку ДБЖ.

Продуктовий портфель торгової марки включає в себе сім лінійок ДБЖ трьох типів (line-Interactive, offline і online). На сьогоднішній день під маркою Ippon випускається 25 моделей ДБЖ, діапазон потужностей - від 400 до 3000 ВА. Російські споживачі вже добре знайомі з пристроями Ippon Back Comfo Pro , Back Power Pro , Smart Power Pro , Smart Winner , Back Verso і Back Office . На початку 2012 року компанія вийшла на ринок оnline ДБЖ з новою потужною моделлю для промислового обладнання та серверних систем Innova RT.

Крім цього, в асортименті нашої торгової марки представлені стабілізатори напруги, автомобільні інвертори, мережеві фільтри, зарядні пристрої та адаптери для ноутбуків. Ключові переваги продукції Ippon - легкість і зручність у використанні. Проста схема підключення, зрозумілі керівництво користувача і програмне забезпечення російською мовою, відмінна комплектація, широка мережа сервісних центрів по всій Росії (більше 170 авторизованих сервісних центрів в 58 містах РФ).

Надійність ДБЖ Ippon підтверджена дворічної гарантією виробника, а висока якість виконання - численними нагородами провідних комп'ютерних видань. Торгова марка Ippon належить гонконгської компанії NIppon Klick Co. Офіційний партнер з просування продукції Ippon в Росії - компанія MERLION ( www.merlion.ru ).

Сайт в мережі Інтернет: www.ippon.ru

Перейти в партнерську зону Ippon

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно