Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Пошук надійного хостингу для CMS Joomla

 1. Вимоги до хостингу розділяються на два типи:
 2. Сумісність з Joomla 3.0
 3. підтримка PHP
 4. Установка Joomla та технічна підтримка
 5. надійність інфраструктури
 6. Інші вимоги до хостингу

Система управління контентом під назвою Joomla володіє безліччю можливостей. Її гнучкість робить її чудовим інструментом для побудови інтернет-сайту будь-якого типу. Але однією з умов використання даних можливостей на всю потужність, сьогодні є вибір відповідного хостингу.


Вимоги до хостингу розділяються на два типи:

- загальні (ціна послуг провайдера, співвідношення якість / ціна, дисковий простір, кількість сайтів, обсяг трафіку, техпідтримка);
- специфічні (спільна і повноцінна робота з іншим ПО).
Отже, як вибирати хостинг для CMS Joomla 3.0. Розкриємо основні аспекти даного процесу.

Сумісність з Joomla 3.0

Першим етапом буде пошук хостингової фірми, яка зможе забезпечити нормальну підтримку ПО. Joomla 3.0 має високу популярність, вона одна з найпоширеніших CMS на планеті, тому її підтримують майже всі провайдери.
Правда, варто все ж перевірити відповідність техвимоги.
Найбільш актуальні техвимоги завжди можна знайти на офіційному інтернет-сайті joomla.org в рубриці Technical Requirements.
До тих. вимогам для CMS Joomla 3.0 сьогодні відносять такі.

підтримка PHP

Мінімально необхідна версія 5.3.10+, розробники радять застосовувати 5.4+. Ліміт пам'яті на виконання PHP-скрипта зараз повинен бути від 64 Мб і більше.
Крім того, повинна бути повністю відключена директива Magic Quotes GPC. Вона відключається тільки на системному рівні і не може відключена бути в момент виконання.
Бази даних, а також підтримувані системи управління БД
Хостинг CMS Joomla - програма на основі бази даних. Тому для запуску на сервері йому потрібна БД. Залежно від різних завдань, ви можете обійтися і однією базою даних, правда досвід показує, що свій вибір краще зупиняти на тих хостингових фірмах, які пропонують пакет відразу з декількома базами даних.
Відносно засобів управління баз даних, тут можливі відразу кілька варіантів. Joomla 3.0 дозволяє застосовувати найбільш популярні і поширені СУБД:

 • Microsoft SQL Server (версії 10.50.1600.1 і вище);
 • MySQL (версії 5.1 і вище);
 • PostgreSQL (версії 8.3.18 і вище).
 • Підтримувані інтернет-сервери

У список підтримуваних веб-серверів входять також найбільш поширені:

 • Apache будь-якої версії;
 • Nginx;
 • Microsoft IIS 7.

Першим етапом буде пошук нормального провайдера хостингу, що підтримує все вищеперелічене програмне забезпечення. Найбільш розумним буде знайти хостінговую компанію, яка пропонує найновіші версії даного ПО. Регулярне оновлення програмного забезпечення у провайдера - гарантія того, що ви використовувати будете найстабільніший, надійне і безпечне рішення.
Відведений для веб-сайту обсяг пам'яті, який надає вам компанія, повинен становити не менше 150 Мб.
Рекомендована операційна система - Linux.

Установка Joomla та технічна підтримка

На стадії вибору провайдера для веб-сайту на CMS Joomla 3.0 слід обміркувати, як саме ви будете встановлювати ПО на свій аккаунт і чи зможете ви зробити це самостійно. Для одних це не проблема, однак для початківців, які зіткнулися з Joomla в перший раз, ця CMS може викликати певні складнощі. У разі якщо ж ви не знайомі з технологіями MySQL і FTP, то від вас може знадобиться значна кількість зусиль і часу для того, щоб налаштувати свою власну платформу і потім її запустити.
Якщо все перераховане вище - це ваш випадок, то вам краще звернути велику увагу на ті хостингові фірми, які пропонують клієнтам установку CMS Joomla 3.0 в один клік. У таких хостерів, в основному, вже є під рукою спеціальні утиліти, які повністю автоматично створюють необхідні бази даних, а також інсталюють додатки просто за лічені секунди. Все, що від вас знадобиться - це ввести ваші дані, а також зробити пару кліків мишкою.
Joomla CMS - це вільно розповсюджується, яке підтримується лише активною групою користувачів і розробників. Оскільки проект не підтримується ніякої величезною корпорацією, то відповідно, ніякого обслуговування клієнтів теж немає.

Вам при роботі з Joomla CMS доведеться покладатися виключно на підтримку цієї спільноти. В силу таких причин користувачеві слід робити упор на пошуку постачальника послуг, який надаватиме буде вам максимально якісну технічну підтримку. Буде добре, якщо хостинговая фірма добре обізнана про цій платформі і готова допомагати вам з рішенням фактично будь-якого питання. З командою технічної підтримки провайдера з одного боку і з міжнародним співтовариством Joomla з іншого боку, ви будете мати систему техпідтримки, яка допоможе вам швидко вирішити практично будь-які проблеми при роботі з цією CMS. У зв'язку з цим обов'язково дізнайтеся більше про роботу техпідтримки обраного вами провайдера.

надійність інфраструктури

Потрібно надійна інфраструктура, щоб отримати найбільшу віддачу від Joomla. Хостинг інтернет-сайтів з надійною інфраструктурою буде вам гарантувати, що сайт добре працює і постійно доступний для користувачів.
У зв'язку з цим непогано б було заздалегідь якомога більше дізнатися про потужність сервера, кількості веб-сторінок, розміщених на ньому. Це необхідно, щоб в подальшому не зіткнутися з тим, що ваш інтернет-ресурс повільно працює через перевантаженість сервера.

Інші вимоги до хостингу

Ще однією важливою вимогою сьогодні є те, що сервер, де буде розміщений ваш інтернет-ресурс, повинен знаходитися в тій же країні, що і переважна більшість відвідувачів сайту. Це зовсім не обов'язкове, проте досить бажана умова з точки зору просування веб-сайту, а також його пошукової оптимізації.


Система управління контентом під назвою Joomla володіє безліччю можливостей

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно