Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Постинг по блогах - популярний вид заробітку в інтернеті

Постинг - саме слово є прямим запозиченням з англійської, в оригіналі posting Постинг - саме слово є прямим запозиченням з англійської, в оригіналі posting. Це написання коментарів і невеликих повідомлень, що виконується копірайтером з рекламними цілями. Постинг по блогах вважається діяльністю, яка підходить початківцям копірайтерам, у яких поки не дуже виходить писати повноцінні тексти, хоча бувають фахівці з постінгу, що напрацювали велику базу блогів. Робота таких людей добре оцінюється. А серед наших послуг є і така, як ведення блогу .

Піст - це повідомлення або запис, яку на чужому ресурсі залишає постер, саме так називають людину, чиїм професійним заняттям є постинг по блогах. У більшості випадків це коротке повідомлення, розмір якого становить не більш ніж 1000 знаків, а зазвичай і менше, приблизно 300-500. Це, можна сказати, початкова форма копірайтингу. Саме тому постинг по блогах часто вибирають в якості можливості заробити гроші в інтернеті початківці, ще не надто освоїлися в написанні повноцінної реклами, люди.

Інша перевага постинга в тому, що це хороший шанс заробити, практично не маючи досвіду, не вкладаючи грошей і не заводячи власного сайту. Постинг по блогах підходить тому, хто може коментувати на чужих блогах, тобто, абсолютно будь-якій людині.

Так чи простий постинг?

Здається, що постинг по блогах - це дуже проста штука. Потрібно всього лише написати коментар , В який включено посилання замовника. Іноді для коментування постеру «видається» аккаунт блогу, і у всіх його коментарі посиланням є нік цього аккаунта.

Навіщо потрібен постинг по блогах, яка від цього вигода для замовника? Таким чином зростає кількість ресурсів, на яких є посилання на блог замовника. Зі збільшенням маси посилань, що ведуть на його сайт, зростають показники популярності сайту в пошукових системах, а це ключовими моменти для розкрутки і монетизації ресурсу. Це ТИЦ (тематичний індекс цитування) для Яндекса і PR (Page Rank) для Google, які безпосередньо залежать від того, чи багато на сайт веде зовнішніх посилань.

У деяких випадках потрібно коментування певного блогу від імені різних акаунтів. Це теж постинг по блогах, але трохи іншого роду. Таким чином створюється враження, що блог «живий», і це популярний ресурс серед відвідувачів, що свизивает сприятливе враження у реальних гостей ресурсу, таких же блогерів.

Після того, як постер напише коментар , Часто він повинен ще пройти модерацію, щоб автор блогу не вилучив його, вважаючи спамом. Сьогодні багато блогерів дуже уважно ставляться до коментарів, і такі висловлювання, як «Відмінна стаття» або «Спасибі, дуже пізнавально / цікаво», найчастіше видаляються як безглузді. Цікаві коментарі, навпаки, призводять до того, що збільшується кількість гостей блогу або ресурсу замовника.

Для замовників важливо, індексується чи сторінка, на якій розміщується коментар, пошуковими системами. Адже, якщо цього не відбувається, то посилання не видно пошуковим системам, а, значить, не має сенсу. Тому варто уважно стежити за тим, щоб коментарі не були закриті для індексування, а на самій сторінці не було присутнє тегів external або dofollow. Відсіяти непотрібні для постінгу по блогам ресурси допоможе, наприклад, плагін RDS bar від Яндекса. Він показує, чи присутній ресурс в індексі, а також вік сторінки. Перевага завжди у більш свіжих записів.

Щоб постинг по блогах був більш простим заняттям, створені всілякі біржі, на яких замовники розміщують оголошення про те, що їм потрібні постери, а люди відгукуються на них. Розроблено спеціальні майданчики, за допомогою яких набагато простіше шукати місця для постінгу, відстежувати посилання і т.п.

Виходячи з усього сказаного, зрозуміло, що, якщо ви вибрали постинг на блогах, то важливим недоліком такого заробітку є те, що частина роботи не буде оплачена. Це не пройшли модерацію або віддалені коментарі, а також ті, які були залишені на Неіндексований пошуковими системами сторінках.

Щоб постинг по блогах був більш успішним, потрібно набрати свою базу даних платформ для постів. Це блоги, які підходять для написання коментарів , Що задовольняють всім умовам: вони індексуються, постійно оновлюються, а їх тематика відповідає тематиці ресурсів замовника. Чим більше ТИЦ і PR у блогів, на яких відбувається постинг, тим зазвичай вище ціна за коментар.

Ціна питання

Тут ми підійшли до ключового для багатьох з тих, кого зацікавив постинг по блогах, питання. Скільки на цьому можна заробити? В середньому, один пост оцінюється приблизно в 10 центів. У день цілком реально писати приблизно 100 коментарів. Значить, якщо працювати 20-30 днів на місяць, то мінімальний заробіток складе 200-300 $. Досвідчені постери, що зосередили свої зусилля саме на цій сфері діяльності, беруть за один коментар набагато більше. Відповідно, їх заробіток збільшується.

Як висновок, можна сказати, що постинг по блогах може бути хорошим початком кар'єри для початківця копірайтера. Незважаючи на те, що перший час оплата буде мінімальною, саме так можна навчитися складати хороші і ємні пропозиції, познайомитися з поняттям сео-оптимізації і основами маркетингу.

Інформацію про послуги веденні блогу фахівцями ви знайдете на нашому сайті.

Так чи простий постинг?
Навіщо потрібен постинг по блогах, яка від цього вигода для замовника?
Скільки на цьому можна заробити?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно