Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.

 1. Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка. Що означає помилка http 403...
 2. Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.
 3. Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.
 4. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 5. Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути
 6. Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку
 7. Провокуємо 403 самі
 8. Як виправити 403 помилку
 9. Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.
 10. Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.
 11. Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.
 12. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 13. Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути
 14. Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку
 15. Провокуємо 403 самі
 16. Як виправити 403 помилку
 17. Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.
 18. Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.
 19. Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.
 20. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 21. Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути
 22. Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку
 23. Провокуємо 403 самі
 24. Як виправити 403 помилку

Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.

Що означає помилка http 403 Forbidden - доступ заборонений.

Повідомлення 403 (Forbidden) - зараховується до серверних помилок, але воно не сигналізує про технічний збій, а є ввічливим відповіддю сервера: «Вибачте, вам сюди не можна».

Повідомлення виникає на екрані браузера в тому випадку, якщо ви звернулися до інтернет-ресурсу, директорії, папці, файлу або скрипту, в доступі до якого вам відмовлено.

Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.

Причин того, чому вам відмовляють в доступі, може бути безліч. Від банального непорозуміння або збою в роботі сервера, до навмисного закриття частини віртуального простору з політичних мотивів або з метою збереження конфіденційної інформації.

Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.

Як тільки відбувається вхід у віртуальний простір, відвідувачеві присвоюється номер - IP. Робить це провайдер, що надає доступ в інтернет. IP складається з чотирьох груп цифр, по два або три знаки в кожній. Групи розділені крапками. Найважливіша для інтернету маркування - дві перших групи цифр. По ній можна визначити національну приналежність відвідувача.

Наприклад, сервіси від гугла доступні не у всіх країнах. Ось так буде виглядати вікно помилки:

Ось так буде виглядати вікно помилки:

Коли країни мають один до одного претензії, то по команді «зверху» все IP адреси, що належать одній країні, блокуються. Якщо ви спробували пройти на цікавий зарубіжний сайт і отримали у відповідь повідомлення 403 Forbidden, то напевно для цієї країни ви персона non grata, хоча нічого поганого їй і не робили. Підвести користувача під монастир здатний і провайдер. Якщо він користується списаним закордонним обладнанням, то національний ідентифікатор IP може відрізнятися від дійсного географічного положення.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Рядовому користувачеві годі й боятися того, що заблокують саме його. Справа в тому, що звичайні користувачі Всесвітньої мережі отримують «плаваючий» IP, змінюється щоразу, як відбувається вихід в інтернет. Постійним номером користуються тільки ті, у кого «виділена лінія». А це означає додаткові витрати на оплату виділеного IP адреси щомісяця. Тому, якщо ви при спробі входу в улюблену соціальну мережу отримали «отлуп» у вигляді помилки «403 - в доступі відмовлено», спробуйте ще раз зареєструватись ще раз і зайти під іншим логіном і паролем. В крайньому випадку, якщо ви чисті як ангел, спробуйте ще раз через кілька годин або на інший день.

Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути

Трапляється і так, що ви звертаєтеся до власного сайту, але бачите повідомлення про відмову в доступі. Цьому є три пояснення:

 1. сайт атакували хакери і поламали індексний файл;
 2. ви переносили сайт самостійно і поклали дистрибутив не в ту папку;
 3. ви намагаєтеся зайти з IP-адреси, доступ з якого заборонений.

Індексні файли - це ті, до яких сервер, отримавши адресний запит, звертається в першу чергу. Вони так називаються тому, що в назві першим йде слово index. Якщо сайт статичний, і написаний на HTML, то індексний файл виглядає як index.html. У активних інтернет-ресурсів, які працюють на системах управління контентом, індексні файли мають розширення php. В Joomla їх два - index1 і index2. Зверніть увагу, що якщо сервер хостера працює на ОС Linux, то йому небайдужий регістр написи. Index і index - для нього абсолютно різні сутності. Прийміть за правило, що індексні файли пишуться з малої літери. Взяти чистий і працездатний файл index для систем управління контентом можна з дистрибутива, розпакованого на домашньому комп'ютері.

Якщо ви виявили, що дистрибутив сайту лежить не в тій папці, яка є «кореневої», а, наприклад, в призначеної для скриптів (cgi-bin) то не трудіться переносити, а перейменуйте директорії.

Дії з індексними файлами і перейменування папок можна здійснювати по протоколу FTP, але краще, якщо ви ввійдете в панель управління на хості. В цьому випадку можна побачити сліди зловмисників, якщо вони зламали сайт. Справа в тому, що будь-яка зміна в директорії або файлі фіксується. Причому вказується не тільки дата, а й час зміни. Перевірте папки і файли, які були змінені без вашого відома, і ви напевно знайдете там щось «зайве» або вірусний код, що починається з? Php eval або iframe.

Якщо папки і файли на місці, але на сайт вас так і не пускають, то зверніться в технічну підтримку.

Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку

Набагато частіше трапляється, коли не дають доступ до однієї зі сторінок, або «403» вилазить при спробі вчинити дію. Наприклад, при натисканні на кнопку «Купити», чим нерідко грішить компонент Virtue Mart після перенесення сайту з локального сервера веб-майстра на хост. Такі відмови в доступі шкідливі для бізнесу. Адже користувач не захоче звертатися в техпідтримку, щоб йому дали можливість купити що-небудь саме в цьому інтернет-магазині. Він піде в інше місце.

Локальні відмови спровоковані тим, що папок і директорій в корені сайту прописані неналежні права доступу. Вони призначаються програмою CHMOD, що має дуже доброзичливий інтерфейс. До всякої папці і до кожного файлу звертаються три групи користувачів:

 1. господар сайту або суперкористувачі;
 2. група довірених осіб (адміністратори);
 3. відвідувачі сайту.

Програма CHMOD встановлює те, що їм дозволено здійснювати з файлом або папкою:

 1. 1) читати - позначається цифрою 7 або буквою r;
 2. 2) писати (змінювати) - цифра 7 або буква w;
 3. 3) виконувати - та ж сімка або буква х.

Якщо файлу призначили права доступу 777 (в буквеному коді, rwx-rwx-rwx), то він відкритий для всіх бажаючих вставити вірусний код, змінити зміст тексту. Як ви розумієте, це неприйнятний варіант для безпеки ресурсу.

Найбільш поширеною директивою прав є 755, в буквеному вигляді виглядає як rwx-rx-rx. Якщо в першій групі не буде літери r, то до файлу або папці не допустять навіть господаря сайту. Користувачеві заборонять здійснювати дії (покупки, відправку повідомлень і інші інтерактивні функції), якщо в третій групі CНMOD НЕ буде букви х.

При установці прав на файл вам не потрібно нічого знати. У кореневій папці сайту список файлів і директорій представлений у вигляді в таблиці. В осередку біля файлу клікніть по крихітній риски або букві, і вона змінить значення. Якщо ж панель управління вимагає від вас цифри, то сміливо пишіть 755. Це універсальна директива, що підходить до більшості випадків.

Провокуємо 403 самі

Ви можете самі спровокувати появу помилки 403 для обраної групи користувачів або одного конкретного лиходія хакера або спамера. Для цього використовуйте службовий файл .htaccess. У складі дистрибутива CMS Joomla він є під ім'ям htaccess.txt. Перейменуйте файл, не забувши поставити крапку перед іменем. Його нескладно створити і самостійно. Використовуйте для цього програму Notepad ++.

Якщо у файлі написати:

Якщо у файлі написати:

, То ви закриєте доступ до сайту всім, крім заданого IP. З огляду на, що IP зловмисника змінюється, небажаний IP адреса вказується в директиві Deny. Дві наступні за ними заповніть однією цифрою 0. Ви самі можете влаштувати бан для всіх відвідувачів з конкретної країни, якщо знаєте національний код. У цьому випадку після deny from напишіть, наприклад: 83.4.0.0/14. Цифра 14 після слеша вказує, що треба блокувати всі IP, що починаються з 83.4.

IP кривдника (спамера, зломщика) обчислюється двома шляхами:

 1. компоненти CMS (форум) пишуть цю адресу, повідомляючи адміністратора про новий пості.
 2. в папці log-файлів на хості.

Копатися в «логах» доведеться довго, але воно того варте. Виберіть IP того, хто відвідував сайт в ту хвилину, коли файл або папка були несанкціоновано перекручені або прийшов спамерських пост. А потім заблокуйте шкідника.

Також можна додатково захистити особливо важливі директорії або файли. В Joomla це папка Libraries.

Створіть файл .htaccess, напишіть в ньому:

Order allow deny

Deny from all

, Потім покладіть його в захищається папку. Той, хто набере адресу сайту і поставить після нього / libraries, отримає на екрані браузера повідомлення про помилку 403.

Якщо Ви шукаєте хостинг для певної системи управління контентом - загляньте на нашу сторінку CMS хостингу .

Як виправити 403 помилку

Обійти заборону на відвідування ресурсу можна. Це нескладний прийом, яким користуються ті, хто не бажає світити свою персону в інтернеті. Щоб позбутися від 403 помилки - використовуються проксі-сервери. Вони підміняють провайдера і стають посередниками між вами і Всесвітньою мережею. Тому IP змінює національність чи інші ознаки географічної приналежності.

Ресурси, що надають такі послуги, функціонують як в Росії, так і за її межами. Зазвичай вони платні. Звернення до них не розцінюється як кримінал. Але і не вітається.

Крім тих, хто надає послуги проксі-сервера саме з метою приховування особи відвідувача інтернету, існують і цілком легальні проксі, що забезпечують функціональність зв'язку. Наприклад, канал GPRS. Якщо використовувати мобільний телефон як модем, то IP змінюється навіть протягом одного сеансу виходу в інтернет.

Це пояснюється тим, що голосові контакти в мобільному зв'язку користуються пріоритетом, а для пакетної передачі даних виділяються залишилися канали. Також користуються проксі-серверами провайдери несиметричного виходу в інтернет, коли запит йде по GPRS, а відповідь надходить по каналу супутникового зв'язку.

Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.

Що означає помилка http 403 Forbidden - доступ заборонений.

Повідомлення 403 (Forbidden) - зараховується до серверних помилок, але воно не сигналізує про технічний збій, а є ввічливим відповіддю сервера: «Вибачте, вам сюди не можна».

Повідомлення виникає на екрані браузера в тому випадку, якщо ви звернулися до інтернет-ресурсу, директорії, папці, файлу або скрипту, в доступі до якого вам відмовлено.

Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.

Причин того, чому вам відмовляють в доступі, може бути безліч. Від банального непорозуміння або збою в роботі сервера, до навмисного закриття частини віртуального простору з політичних мотивів або з метою збереження конфіденційної інформації.

Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.

Як тільки відбувається вхід у віртуальний простір, відвідувачеві присвоюється номер - IP. Робить це провайдер, що надає доступ в інтернет. IP складається з чотирьох груп цифр, по два або три знаки в кожній. Групи розділені крапками. Найважливіша для інтернету маркування - дві перших групи цифр. По ній можна визначити національну приналежність відвідувача.

Наприклад, сервіси від гугла доступні не у всіх країнах. Ось так буде виглядати вікно помилки:

Ось так буде виглядати вікно помилки:

Коли країни мають один до одного претензії, то по команді «зверху» все IP адреси, що належать одній країні, блокуються. Якщо ви спробували пройти на цікавий зарубіжний сайт і отримали у відповідь повідомлення 403 Forbidden, то напевно для цієї країни ви персона non grata, хоча нічого поганого їй і не робили. Підвести користувача під монастир здатний і провайдер. Якщо він користується списаним закордонним обладнанням, то національний ідентифікатор IP може відрізнятися від дійсного географічного положення.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Рядовому користувачеві годі й боятися того, що заблокують саме його. Справа в тому, що звичайні користувачі Всесвітньої мережі отримують «плаваючий» IP, змінюється щоразу, як відбувається вихід в інтернет. Постійним номером користуються тільки ті, у кого «виділена лінія». А це означає додаткові витрати на оплату виділеного IP адреси щомісяця. Тому, якщо ви при спробі входу в улюблену соціальну мережу отримали «отлуп» у вигляді помилки «403 - в доступі відмовлено», спробуйте ще раз зареєструватись ще раз і зайти під іншим логіном і паролем. В крайньому випадку, якщо ви чисті як ангел, спробуйте ще раз через кілька годин або на інший день.

Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути

Трапляється і так, що ви звертаєтеся до власного сайту, але бачите повідомлення про відмову в доступі. Цьому є три пояснення:

 1. сайт атакували хакери і поламали індексний файл;
 2. ви переносили сайт самостійно і поклали дистрибутив не в ту папку;
 3. ви намагаєтеся зайти з IP-адреси, доступ з якого заборонений.

Індексні файли - це ті, до яких сервер, отримавши адресний запит, звертається в першу чергу. Вони так називаються тому, що в назві першим йде слово index. Якщо сайт статичний, і написаний на HTML, то індексний файл виглядає як index.html. У активних інтернет-ресурсів, які працюють на системах управління контентом, індексні файли мають розширення php. В Joomla їх два - index1 і index2. Зверніть увагу, що якщо сервер хостера працює на ОС Linux, то йому небайдужий регістр написи. Index і index - для нього абсолютно різні сутності. Прийміть за правило, що індексні файли пишуться з малої літери. Взяти чистий і працездатний файл index для систем управління контентом можна з дистрибутива, розпакованого на домашньому комп'ютері.

Якщо ви виявили, що дистрибутив сайту лежить не в тій папці, яка є «кореневої», а, наприклад, в призначеної для скриптів (cgi-bin) то не трудіться переносити, а перейменуйте директорії.

Дії з індексними файлами і перейменування папок можна здійснювати по протоколу FTP, але краще, якщо ви ввійдете в панель управління на хості. В цьому випадку можна побачити сліди зловмисників, якщо вони зламали сайт. Справа в тому, що будь-яка зміна в директорії або файлі фіксується. Причому вказується не тільки дата, а й час зміни. Перевірте папки і файли, які були змінені без вашого відома, і ви напевно знайдете там щось «зайве» або вірусний код, що починається з? Php eval або iframe.

Якщо папки і файли на місці, але на сайт вас так і не пускають, то зверніться в технічну підтримку.

Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку

Набагато частіше трапляється, коли не дають доступ до однієї зі сторінок, або «403» вилазить при спробі вчинити дію. Наприклад, при натисканні на кнопку «Купити», чим нерідко грішить компонент Virtue Mart після перенесення сайту з локального сервера веб-майстра на хост. Такі відмови в доступі шкідливі для бізнесу. Адже користувач не захоче звертатися в техпідтримку, щоб йому дали можливість купити що-небудь саме в цьому інтернет-магазині. Він піде в інше місце.

Локальні відмови спровоковані тим, що папок і директорій в корені сайту прописані неналежні права доступу. Вони призначаються програмою CHMOD, що має дуже доброзичливий інтерфейс. До всякої папці і до кожного файлу звертаються три групи користувачів:

 1. господар сайту або суперкористувачі;
 2. група довірених осіб (адміністратори);
 3. відвідувачі сайту.

Програма CHMOD встановлює те, що їм дозволено здійснювати з файлом або папкою:

 1. 1) читати - позначається цифрою 7 або буквою r;
 2. 2) писати (змінювати) - цифра 7 або буква w;
 3. 3) виконувати - та ж сімка або буква х.

Якщо файлу призначили права доступу 777 (в буквеному коді, rwx-rwx-rwx), то він відкритий для всіх бажаючих вставити вірусний код, змінити зміст тексту. Як ви розумієте, це неприйнятний варіант для безпеки ресурсу.

Найбільш поширеною директивою прав є 755, в буквеному вигляді виглядає як rwx-rx-rx. Якщо в першій групі не буде літери r, то до файлу або папці не допустять навіть господаря сайту. Користувачеві заборонять здійснювати дії (покупки, відправку повідомлень і інші інтерактивні функції), якщо в третій групі CНMOD НЕ буде букви х.

При установці прав на файл вам не потрібно нічого знати. У кореневій папці сайту список файлів і директорій представлений у вигляді в таблиці. В осередку біля файлу клікніть по крихітній риски або букві, і вона змінить значення. Якщо ж панель управління вимагає від вас цифри, то сміливо пишіть 755. Це універсальна директива, що підходить до більшості випадків.

Провокуємо 403 самі

Ви можете самі спровокувати появу помилки 403 для обраної групи користувачів або одного конкретного лиходія хакера або спамера. Для цього використовуйте службовий файл .htaccess. У складі дистрибутива CMS Joomla він є під ім'ям htaccess.txt. Перейменуйте файл, не забувши поставити крапку перед іменем. Його нескладно створити і самостійно. Використовуйте для цього програму Notepad ++.

Якщо у файлі написати:

Якщо у файлі написати:

, То ви закриєте доступ до сайту всім, крім заданого IP. З огляду на, що IP зловмисника змінюється, небажаний IP адреса вказується в директиві Deny. Дві наступні за ними заповніть однією цифрою 0. Ви самі можете влаштувати бан для всіх відвідувачів з конкретної країни, якщо знаєте національний код. У цьому випадку після deny from напишіть, наприклад: 83.4.0.0/14. Цифра 14 після слеша вказує, що треба блокувати всі IP, що починаються з 83.4.

IP кривдника (спамера, зломщика) обчислюється двома шляхами:

 1. компоненти CMS (форум) пишуть цю адресу, повідомляючи адміністратора про новий пості.
 2. в папці log-файлів на хості.

Копатися в «логах» доведеться довго, але воно того варте. Виберіть IP того, хто відвідував сайт в ту хвилину, коли файл або папка були несанкціоновано перекручені або прийшов спамерських пост. А потім заблокуйте шкідника.

Також можна додатково захистити особливо важливі директорії або файли. В Joomla це папка Libraries.

Створіть файл .htaccess, напишіть в ньому:

Order allow deny

Deny from all

, Потім покладіть його в захищається папку. Той, хто набере адресу сайту і поставить після нього / libraries, отримає на екрані браузера повідомлення про помилку 403.

Якщо Ви шукаєте хостинг для певної системи управління контентом - загляньте на нашу сторінку CMS хостингу .

Як виправити 403 помилку

Обійти заборону на відвідування ресурсу можна. Це нескладний прийом, яким користуються ті, хто не бажає світити свою персону в інтернеті. Щоб позбутися від 403 помилки - використовуються проксі-сервери. Вони підміняють провайдера і стають посередниками між вами і Всесвітньою мережею. Тому IP змінює національність чи інші ознаки географічної приналежності.

Ресурси, що надають такі послуги, функціонують як в Росії, так і за її межами. Зазвичай вони платні. Звернення до них не розцінюється як кримінал. Але і не вітається.

Крім тих, хто надає послуги проксі-сервера саме з метою приховування особи відвідувача інтернету, існують і цілком легальні проксі, що забезпечують функціональність зв'язку. Наприклад, канал GPRS. Якщо використовувати мобільний телефон як модем, то IP змінюється навіть протягом одного сеансу виходу в інтернет.

Це пояснюється тим, що голосові контакти в мобільному зв'язку користуються пріоритетом, а для пакетної передачі даних виділяються залишилися канали. Також користуються проксі-серверами провайдери несиметричного виходу в інтернет, коли запит йде по GPRS, а відповідь надходить по каналу супутникового зв'язку.

Помилка 403 доступ заборонений - як виправити. Що значить 403 помилка.

Що означає помилка http 403 Forbidden - доступ заборонений.

Повідомлення 403 (Forbidden) - зараховується до серверних помилок, але воно не сигналізує про технічний збій, а є ввічливим відповіддю сервера: «Вибачте, вам сюди не можна».

Повідомлення виникає на екрані браузера в тому випадку, якщо ви звернулися до інтернет-ресурсу, директорії, папці, файлу або скрипту, в доступі до якого вам відмовлено.

Чому сайт видає 403 помилку, чи можна це усунути.

Причин того, чому вам відмовляють в доступі, може бути безліч. Від банального непорозуміння або збою в роботі сервера, до навмисного закриття частини віртуального простору з політичних мотивів або з метою збереження конфіденційної інформації.

Доступ до сайту заборонили для цілого регіону або країни.

Як тільки відбувається вхід у віртуальний простір, відвідувачеві присвоюється номер - IP. Робить це провайдер, що надає доступ в інтернет. IP складається з чотирьох груп цифр, по два або три знаки в кожній. Групи розділені крапками. Найважливіша для інтернету маркування - дві перших групи цифр. По ній можна визначити національну приналежність відвідувача.

Наприклад, сервіси від гугла доступні не у всіх країнах. Ось так буде виглядати вікно помилки:

Ось так буде виглядати вікно помилки:

Коли країни мають один до одного претензії, то по команді «зверху» все IP адреси, що належать одній країні, блокуються. Якщо ви спробували пройти на цікавий зарубіжний сайт і отримали у відповідь повідомлення 403 Forbidden, то напевно для цієї країни ви персона non grata, хоча нічого поганого їй і не робили. Підвести користувача під монастир здатний і провайдер. Якщо він користується списаним закордонним обладнанням, то національний ідентифікатор IP може відрізнятися від дійсного географічного положення.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Рядовому користувачеві годі й боятися того, що заблокують саме його. Справа в тому, що звичайні користувачі Всесвітньої мережі отримують «плаваючий» IP, змінюється щоразу, як відбувається вихід в інтернет. Постійним номером користуються тільки ті, у кого «виділена лінія». А це означає додаткові витрати на оплату виділеного IP адреси щомісяця. Тому, якщо ви при спробі входу в улюблену соціальну мережу отримали «отлуп» у вигляді помилки «403 - в доступі відмовлено», спробуйте ще раз зареєструватись ще раз і зайти під іншим логіном і паролем. В крайньому випадку, якщо ви чисті як ангел, спробуйте ще раз через кілька годин або на інший день.

Порушена робота Вашого інтернет-сайту внаслідок зміни коду - як усунути

Трапляється і так, що ви звертаєтеся до власного сайту, але бачите повідомлення про відмову в доступі. Цьому є три пояснення:

 1. сайт атакували хакери і поламали індексний файл;
 2. ви переносили сайт самостійно і поклали дистрибутив не в ту папку;
 3. ви намагаєтеся зайти з IP-адреси, доступ з якого заборонений.

Індексні файли - це ті, до яких сервер, отримавши адресний запит, звертається в першу чергу. Вони так називаються тому, що в назві першим йде слово index. Якщо сайт статичний, і написаний на HTML, то індексний файл виглядає як index.html. У активних інтернет-ресурсів, які працюють на системах управління контентом, індексні файли мають розширення php. В Joomla їх два - index1 і index2. Зверніть увагу, що якщо сервер хостера працює на ОС Linux, то йому небайдужий регістр написи. Index і index - для нього абсолютно різні сутності. Прийміть за правило, що індексні файли пишуться з малої літери. Взяти чистий і працездатний файл index для систем управління контентом можна з дистрибутива, розпакованого на домашньому комп'ютері.

Якщо ви виявили, що дистрибутив сайту лежить не в тій папці, яка є «кореневої», а, наприклад, в призначеної для скриптів (cgi-bin) то не трудіться переносити, а перейменуйте директорії.

Дії з індексними файлами і перейменування папок можна здійснювати по протоколу FTP, але краще, якщо ви ввійдете в панель управління на хості. В цьому випадку можна побачити сліди зловмисників, якщо вони зламали сайт. Справа в тому, що будь-яка зміна в директорії або файлі фіксується. Причому вказується не тільки дата, а й час зміни. Перевірте папки і файли, які були змінені без вашого відома, і ви напевно знайдете там щось «зайве» або вірусний код, що починається з? Php eval або iframe.

Якщо папки і файли на місці, але на сайт вас так і не пускають, то зверніться в технічну підтримку.

Помилка 403 видається при спробі входу на опредленія сторінку або папку

Набагато частіше трапляється, коли не дають доступ до однієї зі сторінок, або «403» вилазить при спробі вчинити дію. Наприклад, при натисканні на кнопку «Купити», чим нерідко грішить компонент Virtue Mart після перенесення сайту з локального сервера веб-майстра на хост. Такі відмови в доступі шкідливі для бізнесу. Адже користувач не захоче звертатися в техпідтримку, щоб йому дали можливість купити що-небудь саме в цьому інтернет-магазині. Він піде в інше місце.

Локальні відмови спровоковані тим, що папок і директорій в корені сайту прописані неналежні права доступу. Вони призначаються програмою CHMOD, що має дуже доброзичливий інтерфейс. До всякої папці і до кожного файлу звертаються три групи користувачів:

 1. господар сайту або суперкористувачі;
 2. група довірених осіб (адміністратори);
 3. відвідувачі сайту.

Програма CHMOD встановлює те, що їм дозволено здійснювати з файлом або папкою:

 1. 1) читати - позначається цифрою 7 або буквою r;
 2. 2) писати (змінювати) - цифра 7 або буква w;
 3. 3) виконувати - та ж сімка або буква х.

Якщо файлу призначили права доступу 777 (в буквеному коді, rwx-rwx-rwx), то він відкритий для всіх бажаючих вставити вірусний код, змінити зміст тексту. Як ви розумієте, це неприйнятний варіант для безпеки ресурсу.

Найбільш поширеною директивою прав є 755, в буквеному вигляді виглядає як rwx-rx-rx. Якщо в першій групі не буде літери r, то до файлу або папці не допустять навіть господаря сайту. Користувачеві заборонять здійснювати дії (покупки, відправку повідомлень і інші інтерактивні функції), якщо в третій групі CНMOD НЕ буде букви х.

При установці прав на файл вам не потрібно нічого знати. У кореневій папці сайту список файлів і директорій представлений у вигляді в таблиці. В осередку біля файлу клікніть по крихітній риски або букві, і вона змінить значення. Якщо ж панель управління вимагає від вас цифри, то сміливо пишіть 755. Це універсальна директива, що підходить до більшості випадків.

Провокуємо 403 самі

Ви можете самі спровокувати появу помилки 403 для обраної групи користувачів або одного конкретного лиходія хакера або спамера. Для цього використовуйте службовий файл .htaccess. У складі дистрибутива CMS Joomla він є під ім'ям htaccess.txt. Перейменуйте файл, не забувши поставити крапку перед іменем. Його нескладно створити і самостійно. Використовуйте для цього програму Notepad ++.

Якщо у файлі написати:

Якщо у файлі написати:

, То ви закриєте доступ до сайту всім, крім заданого IP. З огляду на, що IP зловмисника змінюється, небажаний IP адреса вказується в директиві Deny. Дві наступні за ними заповніть однією цифрою 0. Ви самі можете влаштувати бан для всіх відвідувачів з конкретної країни, якщо знаєте національний код. У цьому випадку після deny from напишіть, наприклад: 83.4.0.0/14. Цифра 14 після слеша вказує, що треба блокувати всі IP, що починаються з 83.4.

IP кривдника (спамера, зломщика) обчислюється двома шляхами:

 1. компоненти CMS (форум) пишуть цю адресу, повідомляючи адміністратора про новий пості.
 2. в папці log-файлів на хості.

Копатися в «логах» доведеться довго, але воно того варте. Виберіть IP того, хто відвідував сайт в ту хвилину, коли файл або папка були несанкціоновано перекручені або прийшов спамерських пост. А потім заблокуйте шкідника.

Також можна додатково захистити особливо важливі директорії або файли. В Joomla це папка Libraries.

Створіть файл .htaccess, напишіть в ньому:

Order allow deny

Deny from all

, Потім покладіть його в захищається папку. Той, хто набере адресу сайту і поставить після нього / libraries, отримає на екрані браузера повідомлення про помилку 403.

Якщо Ви шукаєте хостинг для певної системи управління контентом - загляньте на нашу сторінку CMS хостингу .

Як виправити 403 помилку

Обійти заборону на відвідування ресурсу можна. Це нескладний прийом, яким користуються ті, хто не бажає світити свою персону в інтернеті. Щоб позбутися від 403 помилки - використовуються проксі-сервери. Вони підміняють провайдера і стають посередниками між вами і Всесвітньою мережею. Тому IP змінює національність чи інші ознаки географічної приналежності.

Ресурси, що надають такі послуги, функціонують як в Росії, так і за її межами. Зазвичай вони платні. Звернення до них не розцінюється як кримінал. Але і не вітається.

Крім тих, хто надає послуги проксі-сервера саме з метою приховування особи відвідувача інтернету, існують і цілком легальні проксі, що забезпечують функціональність зв'язку. Наприклад, канал GPRS. Якщо використовувати мобільний телефон як модем, то IP змінюється навіть протягом одного сеансу виходу в інтернет.

Це пояснюється тим, що голосові контакти в мобільному зв'язку користуються пріоритетом, а для пакетної передачі даних виділяються залишилися канали. Також користуються проксі-серверами провайдери несиметричного виходу в інтернет, коли запит йде по GPRS, а відповідь надходить по каналу супутникового зв'язку.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно