Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Починаємо вести блог. Шість кроків успішного блогера

 1. Крок 1 - визначити мету / цілі
 2. Крок 2 - вибрати ім'я
 3. Крок 3 - вибрати формат
 4. Крок 4 - створити стратегію
 5. Крок 5 - залучити читачів
 6. Крок 6 - почати монетизацію

Привіт шановані читачі блогу  lessons-joomla Привіт шановані читачі блогу lessons-joomla.ru . Якщо ви плануєте почати вести блог, є кілька рішень, які вам доведеться прийняти, перш ніж ви можете приступити до роботи. Крім того, ви повинні будете витратити чимало часу і сил для створення і налаштування блогу, написання контенту, його популяризації і підтримки досягнень. Зробіть наступні шість кроків, і ви впевнено встанете на шлях успішного блогерства.

Крок 1 - визначити мету / цілі

Перш ніж поповнити ряди блогерів, важливо сформувати чітке уявлення про те, чому ви починаєте блог. Шляхи досягнення цілей будуть відрізнятися в залежності від того: чи бажаєте ви просто створити місце для обміну особистими думками або ви хочете створити приносить дохід блог, а, можливо, ви плануєте блог для просування бізнесу, який у вас вже є.

Крок 2 - вибрати ім'я

Слід відповідально поставитися до вибору унікального імені або назви блогу. Вони повинні знаходитися в прямому зв'язку з предметом блогу, узгоджуватися з вмістом сайту і підтримувати загальну марку. Слід подумати про потенційні читачів - потрібно, щоб вони легко запам'ятовували вас.

Крок 3 - вибрати формат

Як тільки ви прояснили свої цілі, потрібно вирішити: який тип блог-платформи і програмного забезпечення слід використовувати. Переміщення свого блогу з однієї платформи на іншу, звичайно, можливо, але це тривалий і важкий процес - набагато краще, якщо ви вибираєте мудро з самого початку.

Три хороших варіанти, службовців різним цілям включають: Blogger, Wordpress, UM.la і прикріплення блогу до вже існуючого сайту вашої компанії.

Blogger

Якщо ви ведете блог виключно з особистих безкорисливих міркувань, безкоштовні блог-платформи, які не потребують покупки доменного імені або хостингу, такі як Blogger від Google, швидше за все, найкращий варіант для вас. Blogger простий у використанні, безкоштовний і влаштований на блог-платформі, яка не вимагає навичок програмування від користувача.

Blogger прив'язаний до вашого облікового запису Google, так що в першу чергу необхідно спочатку увійти туди. Звідти йдіть на Blogger.com, де відразу ж побачите кнопку «новий блог» - її і потрібно натиснути. Потім потрібно ввести назву вашого блогу і дати йому доменне ім'я. Після того цих нехитрих дій можна приступати до написання і публікації першого поста.

Ви зможете додати Google AdWords в свій блог, але не можна монетизувати блог іншими способами. Саме це є важливою причиною того, що такий варіант найкраще підходить для особистих блогів, не призначених для заробітку грошей і просування бізнесу. Однак, якщо ви готові інвестувати кошти у власний домен для використання з Blogger, ви можете піти з цієї платформи на будь-який інший тип блогу.

WordPress

WordPress може бути чудовим варіантом для будь-якого типу блогу, але важливо, щоб ви розуміли різницю між WordPress.com і WordPress.org , Перш ніж почали роботу.

WordPress.com є хорошим варіантом для персональних блогерів, згодних на дуже обмежені можливості монетизації. Ця платформа вимагає кілька великих технічних навичок в роботі, ніж Blogger. Вам не доведеться платити за зовнішній хостинг або купувати домен до тих пір, поки ви згодні на сходинку wordpress.com в URL вашого блогу. WordAds є єдиною рекламної програмою, з якою ви можете заробити.

WordPress.org дозволяє використовувати програмне забезпечення WordPress (яке є безкоштовним) з власним доменним ім'ям і хостингом.

UM.la дозволяє використовувати програмне забезпечення Joomla 2.5. Joomla 3.0 російською мовою (яке є безкоштовним) з власним доменним ім'ям

WordPress.org і UM.la надають більш гнучкий варіант, більш відповідний для ведення блогів, призначених для заробітку грошей, і корпоративних блогів, які базуються на вільних URL-адреси.

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд з темою за вашим вибором. Доступні платні і безкоштовні теми, крім того, можна зробити власний дизайн користувальницького шаблону, якщо це необхідно. Ви можете вільно включати рекламні оголошення в свій блог - таким чином, який здається вам відповідним.

Підкаталог або субдомен

Якщо ви ведете блог в якості елемента рекламної стратегії для існуючого бізнесу, ви можете налаштувати свій блог як підкаталог або субдомен веб-сайту Вашої компанії, не створюючи окремий URL-адресу для нього. Будь-який з цих варіантів краще для пошукової оптимізації (SEO), ніж створення абсолютно окремий веб-сайт з власним доменом, оскільки так забезпечується офіційне присутність організації і сайт компанії, завдяки публікації свіжого контенту в блозі, виглядає цінніше в ранжируванні пошукових систем.

Крок 4 - створити стратегію

Як тільки ви вирішили, яку платформу використовувати, потрібно розробити стратегію ведення блогу. Це включає в себе вироблення графіка робіт і прийняття рішення про тип публікується контенту. Це завжди важливо, незалежно від тієї причини, по якій ви ведете блог.

Хто? Визначте свою цільову аудиторію. Без цього неможливо досягти будь-яких цілей. Адже ви повинні представляти: для кого ви пишете, і що цим людям цікаво?

Що? Кращі блоги містять текстовий матеріал і візуальний зміст, що базується навколо об'єднуючої теми. Виберіть теми, за якими ви готові постійно спілкуватися і знайдіть пов'язані з ними теми, що представляють інтерес для вашої аудиторії. Наприклад, якщо ваш блог про делікатеси, розгляньте питання про публікацію оригінальних рецептів, оглядів нових вишуканих продуктів, корисних гаджети і т. Д., А також інтерв'ю з шеф-кухарями та іншими фахівцями галузі. Придумайте список тем, що мають сенс для вашого блогу і вирішите, коли ви будете публікувати статті, щоб вибудувати гнучкий графік роботи над матеріалами.

Коли? Виберіть час дня і дні тижня, коли аудиторія, з якою ви хочете взаємодіяти, найімовірніше, буде в інтернеті. Подібний аналіз можна пошукати в спеціальних маркетингових дослідженнях. Загальна статистика приблизно така: отримати більше переглядів сторінок можна в понеділок і п'ятницю вранці, а не в інші дні. Пік же соціального обміну повідомленнями між 9 і 10 ранку. Мабуть, це пов'язано з тим, що вранці люди в офісах або вдома «розгойдуються» для робочого дня, гортаючи інтернет-сторінки.

Частота? Потрібно з'ясувати, скільки повідомлень в тиждень потрібно вашим читачам, щоб не дратувати їх, але і не дозволити забути про себе. Рекомендується починати з 3 4 постів в тиждень і поступово коригувати частоту публікацій по ситуації.

Крок 5 - залучити читачів

Добре написаних статей недостатньо для залучення великої читацької аудиторії. Станом на квітень 2013 року, в світі було більше 63 мільйонів блогів тільки на платформі WordPress.com. Представили конкуренцію? Тому потрібно вживати активних заходів для залучення читачів в свій блог. Приклади ефективних стратегій включають в себе:

Ключові слова. Визначення найбільш популярних словосполучень в пошуку, що відносяться до теми вашого блогу. В ідеалі слід вибирати ті, які мають низьку конкуренцію і працювати над публікацією відмінних статей, що припадають до душі як читачам, так і пошуковим системам.

Аналітику. Використовуйте аналітичні дані вашого сайту, щоб отримати уявлення про те, які теми і ключові слова працюють краще. За якими запитами і звідки приходять до вас читачі. Використовуйте цю інформацію при розробці майбутніх повідомлень, думайте над тим, що вдає із себе більшість ваших читачів.

Просування. Зверніть увагу на можливості популяризації вашого блогу шляхом репоста статей в соціальні мережі та соціальні закладки. Зробіть цей процес легким для читачів, інтегрувавши інструменти соціального обміну в свій блог. Враховуйте можливості обміну гостьовими постами з іншими блогерами і участь в конкурсах.

Крок 6 - почати монетизацію

Є ряд способів отримати дохід від блогу. Якщо ви використовуєте безкоштовні платформи Blogger або WordPress.com, будете обмежені Google AdWords або WordAds відповідно. Однак якщо ви використовуєте іншу платформу, є маса варіантів монетизації, в тому числі контекстна реклама, партнерські програми, продаж реклами безпосередньо, оплачені повідомлення і багато іншого.

Майте на увазі, що ваші зусилля по заробітку грошей в значній мірі будуть винагороджуватися в залежності від популярності блогу і чисельності читачів. Тому не припиняйте процес залучення відвідувачів протягом усього життя вашого блогу. Чим більше читачів ви маєте, тим більше рекламодавців будуть зацікавлені в тому, щоб бути присутнім на вашому сайті.

Тепер, коли ви знаєте, з чого почати свій шлях в блогінг, можна переходити до оволодіння основами ефективного ведення блогів. Майте на увазі, що ведення блогу - безперервний процес. Вам доведеться провести кілька годин в тиждень за написанням контенту або знайти гроші на його покупку, а також оновлювати блог, популяризувати і аналізувати його прогрес. Якщо припустити, що отримання грошей є однією з ваших цілей, ви повинні будете постійно перебувати в пошуку нових можливостей монетизації. Успішні блоги вимагає часу і енергії.

Удачі Вам у ваших починаннях!

Хто?
Адже ви повинні представляти: для кого ви пишете, і що цим людям цікаво?
Що?
Коли?
Частота?
Представили конкуренцію?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно