Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

ПО для синтезу мови Талалайка (Balabolka) і російські голосові движки. Завантажити Програму для Windows!

 1. Чому саме Талалайка, її гідності, конкуренти і необхідні компоненти
 2. Інтерфейс і функціональні можливості Balabolka
 3. Портабл версії Balabolka Portable
 4. Звук і Speech API
 5. Голосові движки для торохтійка
 6. Талалайка скачати безкоштовно і російські голоси до неї
 7. Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Талалайка (Balabolka), розроблена Іллею Морозовим, призначається для відтворення тексту в звуковому вигляді Талалайка (Balabolka), розроблена Іллею Морозовим, призначається для відтворення тексту в звуковому вигляді. Програма є середовищем для конвертації тексту в мова з приємним і зручним мультимовним інтерфейсом. Безпосередньо за відтворення людської мови відповідають мовні синтезатори, окремо завантажуються і встановлюються на комп'ютер. На цій сторінці сайту https://programswindows.ru можна легально безкоштовно скачати торохтійка з російським голосом в комплекті, без реєстрації та SMS. При цьому не доведеться зламувати ні додаток, ні мовної движок, шукати кейгени і кряки, а згодом не буде потрібно боротися з вірусами. Тут все без вірусів, вільно, легально і законно.

Чому саме Талалайка, її гідності, конкуренти і необхідні компоненти

Сьогодні софта для комп'ютера з операційною системою Microsoft Windows XP, 2000., Vista, 7, 8, 8.1, 10, додатків для Android, що встановлюються на планшет або смартфон, і онлайн сервісів з функцією синтезування людської мови, використовуючи різні вихідні коди і голосові движки, цілком вистачить на багатосторінковий огляд з коротким і зрозумілим висновком. Для читання текстів вголос голосом комп'ютера російською мовою необхідні три компоненти: Speech API, аудіо синтезатор мови з підтримкою російської мови і невелика програмка з функцією читання тексту вголос. На цій сторінці є посилання на все необхідне для повноцінної роботи, в тому числі є можливість останню версію Balabolka скачати безкоштовно для Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, 2000, XP з російськими голосами до неї за прямим посиланням на офіційний сайт, що не залишаючи сайт https://programswindows.ru без реєстрації і SMS.

На більш-менш сучасному комп'ютері Speech API, причому відразу три варіанти, вже встановлені в системі, і користувачеві необхідно просто зробити вибір мовного движка, наприклад, для Balabolka або подібного програми, у відповідній закладці: SAPI4, SAPI5 або Microsoft Speech Platform. При необхідності поновлення бібліотеки MS Speech API для Windows слід знати, що установка SAPI 5.1 на комп'ютер, де функціонувала SAPI 5.3 або 5.4, призведе до зниження якості.

Особливості відтворення англійською і російською мовою з використанням різних аудіо синтезаторів, наприклад: Олександр і Олена розробки Ольги Яковлєвої з АРЕЙЧВойс (RHVoice), Борис, Микола і Світлана виробництва Лерноут & Хауспі ТруВойс ТТС, Микола та Олена від акапельним, Тетяна і Максим від Івона , Ольга від Локендо ТТС, Катерина від СканСофт РеалСпік, Ігор від УкрВокс і інших будуть детально розглянуті нижче.

Попередньо мовні движки автоматично підключаються до відповідних доповнень, встановленим на комп'ютері. Для синтезу мови підійдуть такі читалки і текстові редактори, які вміють відтворювати різні документи вголос синтезованим голосом, як Талалайка (Balabolka), Говорилка (Govorilka), Говорун +, ABoo, Демагог, Cool Reader, ICE Book Reader і кілька онлайн сервісів, наприклад: Перекладач Google і аналогічні, але менш просунуті онлайн сервіси Ivona, Acapela, Linguatec, imTranslator. Програмами в процесі роботи мережа Internet не потрібно, а будь-який з онлайн сервісів доступний при стабільному підключенні комп'ютера до Інтернету.

Оптимальним вибором для використання на персональному комп'ютері буде програма Талалайка, що працює з SAPI4, SAPI5 і Microsoft Speech Platform, що підтримує роботу з текстами, що знаходяться в документах популярних форматів FB2, DjVu, PDF, TXT, DOC, HTML і інших документах, а також текстом, скопійованих в буфер обміну.

Як результат роботи торохтійка можливе створення файлу MP3, MP4, OGG, WAV, WMA і інших звукових форматів, також використовуючи свої кодеки, з можливістю відображення тексту як ID3 в файлах MP3 у вигляді субтитрів на дисплеї програвача, одночасно, як в караоке. Рекомендуємо завантажити торохтійка безкоштовно російську і до неї російська голос Олександр і Олена в складі ПО RHVoice, не покидаючи сайт https://programswindows.ru без реєстрації і SMS.

Інтерфейс і функціональні можливості Balabolka

Інтерфейс і функціональні можливості Balabolka

Багатомовний інтерфейс з підтримкою російської мови дозволяє без витрачання часу на вивчення можливостей торохтійка безпосередньо перейти до прослуховування контенту, для початку просто вставивши текстовий фрагмент, будь то рядок, речення, абзац, сторінка, глава, частина, тому або вся книга цілком, навіть багатотомне зібрання творів.

Елементи інтерфейсу, меню і настройки торохтійка надають користувачеві такі можливості:

 • задати мову інтерфейсу, шкурку (skin), налаштувати швидкі кнопки,
 • здійснювати контроль за допомогою кнопок плей, пауза, зупинитися,
 • вибирати тип мовного движка SAPI 4, SAPI 5 або Microsoft Speech Platform,
 • встановлювати швидкість, тембр, гучність мови синтезатора,
 • провести корекцію вимови декількома засобами,
 • знаходити омографи (слова, що збігаються в написанні, але різні на слух),
 • контролювати процес читання за допомогою коротких клавіатурних сполучень,
 • відтворювати текст в процесі набору користувачем на клавіатурі,
 • довільно змінювати колір шрифту на екрані комп'ютера, шрифтове зображення,
 • коректно видалити переноси рядків, щоб уникнути лінгвістичних запинок,
 • перетворити документ в звук для прослуховування на MP3-плеєрах, мобілках, смартфонах і планшетах та ін.

Управляти читанням тексту можна з меню, використовуючи гарячі клавіатурні поєднання або з трея (зони сповіщень). При необхідності можливе порівняння двох файлів, витяг тексту з файлів, розбивка документа на частини, переклад, перевірка правопису, збереження тексту в аудіо файли, створення змісту або закладки, перехід по іменованої закладці.

Портабл версії Balabolka Portable

На комп'ютері або ноутбуці можна мати кілька Портабельная версій Balabolka Portable з певними предустановками: голос, словники, тембр, швидкість читання і інші настройки. Таке рішення може бути затребуване, наприклад, в разі, коли деякі види матеріалів на слух краще сприймаються в прочитанні Nicolai Lernout & Hauspie TruVoice TTS з бібліотеки SAPI4, а інші тексти краще читає Aleksandr RHVoice в SAPI5 або Elena з комплекту Microsoft Speech Platform. Бібліотеки SAPI4 і SAPI5 несумісні і одночасно можна працювати лише з однією з бібліотек. При необхідності паралельного використання дві Balabolka Portable з відповідними настройками будуть дієвим рішенням. У подібних ситуаціях рекомендуємо безкоштовно скачати Balabolka Portable російською мовою, яка не зажадає установки, не створює на компі або ноут файлів конфігурації і може запускатися з USB-флешки.

Звук і Speech API

Вимовою звуку в Balabolka займаються самостійні програмні продукти , Які з'являються в голосовому списку Balabolka. Для прослуховування російського тексту потрібно знайти і встановити в систему додаткові російські голоси. Якісність і правильність вимови, розстановка наголосів не залежить від можливостей програми для читання вголос текстових файлів або документів з текстовими фрагментами, ці параметри визначається обраним в настройках аудіо движком. Вільно поширюваними бувають не тільки російські, але й англійські, німецькі, кількох інших європейських і японські голосу.

На жаль, поки що не створено ідеальні програмні продукти з правильним на 100% вимовою російської мови, втім, навіть професійні диктори на багатьох провінційних TV каналах далекі від досконалості. Всі, хто вже встиг завантажити Balabolka безкоштовно з російським голосом і спробував торохтійка в справі, переконалися в цьому на власному досвіді. Голоси функціонують виключно з певною модифікацією SAPI 4 або 5, а також з Microsoft Speech Platform, і після інсталяції в систему вибирати їх потрібно у відповідній вкладці SAPI або Microsoft Speech Platform в Balabolka.

Голосові движки для торохтійка

Якщо Speech API, як правило, вже встановлений в системі, то знайти якісний вільно розповсюджуваний Text-to-Spech Engine (TTS) з відтворенням російської мови, якісним вимовою, великим словником і приємними чоловічими і жіночими тембрами не так просто. На вирішення цього питання можна витратити багато часу, втім, відомо, які російські голоси для торохтійка варто завантажити. Один з оптимальних варіантів - це голоси Elena і Aleksandr від RHVoice. Для початку варто відразу безкоштовно скачати голосовий движок RHVoice і вибрати російського Олександра з відповідними тембральними установками і настройками швидкості вимови.

При необхідності мати сумісність з SAPI4 варто оцінити прийнятність вільно доступних синтезаторів мови Boris, Nicolai, Svetlana від Lernout & Hauspie TruVoice Text-to-Spech Engine. Для SAPI5 варті уваги наступні синтезатори: знаменитий Acapela Elan TTS Russian Digalo Nikolai, а також Alyona від Acapela Group, Олена від Nuance, Tatyana і Maxim від Ivona, Olga від Loquendo TTS, Katerina від ScanSoft RealSpeak, Igor від UkrVox, російські Алена і Іван , не надто виразні чоловічий і псевдо унісекс від eSpeak і ряд інших менш відомих мовних движків. Дещо окремо стоять російські Elena і TELE, що йдуть в комплекті з Microsoft Speech Platform - Runtime Languages, платформі, не сумісної ні з SAPI4, ні з SAPI5.

Талалайка скачати безкоштовно і російські голоси до неї

Оновлено: 28.07.2019 Остання версія: 2.15.0.707 Синоніми: бялаболка, балаболька, белаболка, бяляболька Операційна система: Microsoft Windows XP, 2000., Vista, 7, 8, 8.1, 10 Розмір файлу: 17,1 MB, 17,3 MB, 6,7 Мб Завантажити безкоштовно програму: Завантажити безкоштовно портейбл версію: Завантажити безкоштовно голосовий движок:

Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Зараз Ви знаходитесь на сторінці "ПО для синтезу мови Талалайка (Balabolka) і російські голосові движки", в розділі переглядачів і читалок сайту програми для Windows , Де кожен має можливість легально безкоштовні програми для комп'ютера з Microsoft Windows скачати без капчі, без вірусів і без СМС. Спасибі, що відвідали розділ Переглядачі і читалки .

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно