Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Плагін WP-Cleanup. Оптимізація бази даних WordPress: видалення ревізій і невикористовуваних даних

 1. Некоректне видалення ревізій (псевдоочістка Автосейв)
 2. Модулі для оптимізації БД
 3. Плагін WP-Cleanup робить наступне:
 4. Так виглядала моя база даних до оптимізації
 5. База даних після очищення плагіном WP-Cleanup
 6. Завантажити плагін WP-Cleanup
 7. установка плагіна

Я періодично оновлюю і покращують свої старі записи, а нові пости пишу прямо в адмінці WordPress і за весь цей час у мене утворилося стільки ревізій (автоматично збережених проміжних редакцій постів), що їх кількість стало вже зашкалювати.

Управляти механізмом ревізій, тонко налаштувавши його для сторінок і постів, як глобально так і окремо для кожного запису, можна за допомогою плагіна Revision Control .

А тепер подивимося, як же нам видалити непотрібні ревізії. Швидко і безпечно.

Некоректне видалення ревізій (псевдоочістка Автосейв)

Збережені ревізії знаходяться в таблиці wp_posts. Знайти їх можна за значенням поля post_type - revision. В рунеті і буржунеті на багатьох блогах для видалення всіх ревізій дана сумнівна рекомендація у вигляді MySQL-команди.

DELETE FROM `wp_posts` WHERE post_type = 'revision'

Не використовуйте даний спосіб! Ревізії видаляються, але в БД залишається багато технічного сміття, пов'язаного з ними. Тому простіше скористатися готовими рішеннями.

Модулі для оптимізації БД

Дослідивши весь асортимент плагінів для WordPress, прийшов до висновку, що мені потрібен плагін WP-Cleanup.

Є ще плагін WP-Optimize, але він якийсь стриманий. До того ж в ньому немає нічого такого, чого немає в WP-Optimize. А оптимізувати БД можна тим же плагіном WP-DBManager . Також, при наявності WP-Cleanup, плагін Delete-Revision просто не потрібен.

Плагін WP-Cleanup робить наступне:

 • видаляє всі ревізії постів
 • видаляє з бази даних всі спам-коментарі
 • видаляє всі коментарі несхвалені автором блогу
 • видаляє всі невживані теги
 • видаляє всі невживані мета-дані постів
 • оптимізує базу MySQL, видаляючи непотрібні дані.

Непогано, правда? Вам залишається тільки поставити галочку напроти то, що вимагає оптимізації і натиснути кнопочку «Cleanup the selected items!».

Перед очищенням, плагін у вигляді кругової діаграми і таблиці із зазначенням кількості і займаним обсягом (в кілобайтах і процентному співвідношенні) наочно покаже скільки всього накопичилося у вашій базі даних.

Так виглядала моя база даних до оптимізації

Так виглядала моя база даних до оптимізації

Як видно, за весь час ведення свого блогу , Кількість ревізій стало перевищувати кількість самих постів :).

Перед запуском WP-Cleanup, попередньо зробіть резерную копію бази.

Хоча я вже не раз успішно оптмізіровал свою БД за допомогою плагіна WP-Cleanup, я вський раз робив бекап бази. Це можна зробити за допомогою phpMyAdmin, доступного в контрольній панелі вашого хостера або за допомогою спеціального плагіна для WordPress - WP-DBManager .

База даних після очищення плагіном WP-Cleanup

Загальний обсяг моєї бази даних до оптимізації був 49,8 Мб.
Після очищення непотрібних записів вона стала важити 6,5 Мб.
Разом було викинуто 43,3 мегабайта сміття!

Завантажити плагін WP-Cleanup

Я успішно почистив свою базу плагіном версії 1.1.0, який в даний час скачали вже близько 4-х тисяч блогерів. Останню версію WP-Cleanup можна скачати ( //wordpress.org/extend/plugins/wp-cleanup/ ) На офіційному сайті.

установка плагіна

 1. Скачайте WP-Cleanup.
 2. Розпакуйте ZIP-архів.
 3. Закачайте в папку / wp-content / plugins /.
 4. Увійдіть в адмінку WordPress.
 5. Перейдіть в розділ [Модулі].
 6. Активуйте плагін WP-Cleanup.
 7. Використання плагіна [Параметри / WP-Cleanup]

Аналоги WP-Cleanup

 • WP-DBManager - є автоматична оптимізація і бекап без вашої участі і відправка копії на e-mail. Є можливість відновлювати БД з резервної копії прямо в адмінці.
 • DB-Optimize - ніяких налаштувань немає. На жаль, можлива неповна очищення бази даних.
 • WP-Optimize - може видаляти ревізії постів, збережені чернетки, спам і непідтверджені коментарі, а також оптимізує таблиці, зменшуючи їх розмір). Модуль повністю переведений на російську мову і має можливість проводити автоматичну оптимізацію.
 • WP Database Cleaner - по функціоналу аналогічний WP-Cleanup, але без статистики БД.
 • Optimize Database after Deleting Revisions - для оптимізації БД і видаленні ревізій постів. Є можливість вказати максимальну кількість збережених ревізій, вести журнал оптимізації, здійснювати оптимізацію в один клік, чистити окремі таблиці, а також налаштувати планувальник на автоматичну оптимізацію бази без вашої участі.
 • TentBlogger Optimize WordPress Database Plugin для швидкої і простий оптимізації БД за пару кліків.

Нехай у вашій базі будуть тільки корисні дані!

Непогано, правда?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают