Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Плагін WP-Cleanup. Оптимізація бази даних WordPress: видалення ревізій і невикористовуваних даних

 1. Некоректне видалення ревізій (псевдоочістка Автосейв)
 2. Модулі для оптимізації БД
 3. Плагін WP-Cleanup робить наступне:
 4. Так виглядала моя база даних до оптимізації
 5. База даних після очищення плагіном WP-Cleanup
 6. Завантажити плагін WP-Cleanup
 7. установка плагіна

Я періодично оновлюю і покращують свої старі записи, а нові пости пишу прямо в адмінці WordPress і за весь цей час у мене утворилося стільки ревізій (автоматично збережених проміжних редакцій постів), що їх кількість стало вже зашкалювати.

Управляти механізмом ревізій, тонко налаштувавши його для сторінок і постів, як глобально так і окремо для кожного запису, можна за допомогою плагіна Revision Control .

А тепер подивимося, як же нам видалити непотрібні ревізії. Швидко і безпечно.

Некоректне видалення ревізій (псевдоочістка Автосейв)

Збережені ревізії знаходяться в таблиці wp_posts. Знайти їх можна за значенням поля post_type - revision. В рунеті і буржунеті на багатьох блогах для видалення всіх ревізій дана сумнівна рекомендація у вигляді MySQL-команди.

DELETE FROM `wp_posts` WHERE post_type = 'revision'

Не використовуйте даний спосіб! Ревізії видаляються, але в БД залишається багато технічного сміття, пов'язаного з ними. Тому простіше скористатися готовими рішеннями.

Модулі для оптимізації БД

Дослідивши весь асортимент плагінів для WordPress, прийшов до висновку, що мені потрібен плагін WP-Cleanup.

Є ще плагін WP-Optimize, але він якийсь стриманий. До того ж в ньому немає нічого такого, чого немає в WP-Optimize. А оптимізувати БД можна тим же плагіном WP-DBManager . Також, при наявності WP-Cleanup, плагін Delete-Revision просто не потрібен.

Плагін WP-Cleanup робить наступне:

 • видаляє всі ревізії постів
 • видаляє з бази даних всі спам-коментарі
 • видаляє всі коментарі несхвалені автором блогу
 • видаляє всі невживані теги
 • видаляє всі невживані мета-дані постів
 • оптимізує базу MySQL, видаляючи непотрібні дані.

Непогано, правда? Вам залишається тільки поставити галочку напроти то, що вимагає оптимізації і натиснути кнопочку «Cleanup the selected items!».

Перед очищенням, плагін у вигляді кругової діаграми і таблиці із зазначенням кількості і займаним обсягом (в кілобайтах і процентному співвідношенні) наочно покаже скільки всього накопичилося у вашій базі даних.

Так виглядала моя база даних до оптимізації

Так виглядала моя база даних до оптимізації

Як видно, за весь час ведення свого блогу , Кількість ревізій стало перевищувати кількість самих постів :).

Перед запуском WP-Cleanup, попередньо зробіть резерную копію бази.

Хоча я вже не раз успішно оптмізіровал свою БД за допомогою плагіна WP-Cleanup, я вський раз робив бекап бази. Це можна зробити за допомогою phpMyAdmin, доступного в контрольній панелі вашого хостера або за допомогою спеціального плагіна для WordPress - WP-DBManager .

База даних після очищення плагіном WP-Cleanup

Загальний обсяг моєї бази даних до оптимізації був 49,8 Мб.
Після очищення непотрібних записів вона стала важити 6,5 Мб.
Разом було викинуто 43,3 мегабайта сміття!

Завантажити плагін WP-Cleanup

Я успішно почистив свою базу плагіном версії 1.1.0, який в даний час скачали вже близько 4-х тисяч блогерів. Останню версію WP-Cleanup можна скачати ( //wordpress.org/extend/plugins/wp-cleanup/ ) На офіційному сайті.

установка плагіна

 1. Скачайте WP-Cleanup.
 2. Розпакуйте ZIP-архів.
 3. Закачайте в папку / wp-content / plugins /.
 4. Увійдіть в адмінку WordPress.
 5. Перейдіть в розділ [Модулі].
 6. Активуйте плагін WP-Cleanup.
 7. Використання плагіна [Параметри / WP-Cleanup]

Аналоги WP-Cleanup

 • WP-DBManager - є автоматична оптимізація і бекап без вашої участі і відправка копії на e-mail. Є можливість відновлювати БД з резервної копії прямо в адмінці.
 • DB-Optimize - ніяких налаштувань немає. На жаль, можлива неповна очищення бази даних.
 • WP-Optimize - може видаляти ревізії постів, збережені чернетки, спам і непідтверджені коментарі, а також оптимізує таблиці, зменшуючи їх розмір). Модуль повністю переведений на російську мову і має можливість проводити автоматичну оптимізацію.
 • WP Database Cleaner - по функціоналу аналогічний WP-Cleanup, але без статистики БД.
 • Optimize Database after Deleting Revisions - для оптимізації БД і видаленні ревізій постів. Є можливість вказати максимальну кількість збережених ревізій, вести журнал оптимізації, здійснювати оптимізацію в один клік, чистити окремі таблиці, а також налаштувати планувальник на автоматичну оптимізацію бази без вашої участі.
 • TentBlogger Optimize WordPress Database Plugin для швидкої і простий оптимізації БД за пару кліків.

Нехай у вашій базі будуть тільки корисні дані!

Непогано, правда?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно