Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Перевстановлення системи windows 7 без диска і флешки

Нерідко виникає ситуація, коли актуальним стає питання про перевстановлення операційної системи. Візьмемо конкретний випадок. Є ноутбук, придбаний з уже встановленою ОС Windows 7. Сам Віндовс поки знаходиться, можна сказати, в робочому стані, але користувача неабияк турбують деякі обставини. Що саме? Через зовнішніх вірусних атак, а також в процесі роботи, раз по раз накопичуються помилки, що призводить комп'ютер до досить повільного процесу завантаження, та й інші програмні засоби не радують своїм колишнім швидкодією. При цьому чистка реєстру, антивірусні заходи і повернення до раніше записаної контрольної точки відновлення не дають очікуваних результатів. Вихід один - перевстановлення системи. Як відбувається цей процес?

Варто відзначити, що ноутбук з встановленою системою хороший тим, що його виробник подбав про дистрибутиві операційної системи, який зберігається в прихованому розділі жорсткого диска пристрою. Там же знаходяться драйвера і вихідні програми. Все це дає прекрасну можливість здійснити переустановку, якщо на те є вагомі підстави. Існує дві конкретні ситуації. Якщо справи зовсім погані і система не хоче запускатися, то запуск відновлення стартує від одним натисненням при включенні. Яка вона - залежить від конкретного виробника. Дізнатися її можна з керівництва користувача.

Але у нас інший випадок - ОС знаходиться в робочому стані. Приступаємо покроково до перевстановлення Windows 7 без завантажувального диска або флешки.

Крок 1. Натискаємо кнопку Пуск і запускаємо Панель управління. Якщо вона знаходиться в режимі перегляду "Категорій", то слід перейти в "Великі значки" або "Дрібні значки". У цьому випадку легше знайти вкладку "Відновлення".

Крок 2. Відкриваємо її. Нас цікавить сама нижня опція "Розширені методи відновлення".

Крок 3. Запускаємо її. З'являється вікно, де нагадує про те, що при відновленні системного розділу, а це зазвичай весь робочий диск, зітруться всі дані і створені Вами документи.

Слід проявити ретельність і акуратність при копіюванні всіх необхідних даних на інформаційні носії (диски, флешки, зовнішні usb-накопичувачі).

Якщо копіювання даних виконано заздалегідь, то слід натиснути кнопку "Пропустити", далі комп'ютер запропонує перезавантажитися, що дасть старт процесу установки системи.

Внизу є кнопка "Вихід" для того, щоб перед установкою ще раз повернутися в систему для продовження копіювання важливої інформації.

Крок 4. Після успішного завершення, Windows буде мати заводські настройки та вихідні програми на момент придбання ноутбука. До речі, не треба вводити серійний номер ліцензійного ПЗ і проводити його активацію. Все це, в більшості випадків, вже інтегровано в безпосередній процес установки. Користувачеві залишається лише встановити необхідні йому програмні засоби і налаштувати робочий стіл на свій розсуд.

Як видно з даної невеликої інструкції, сам процес перевстановлення віндовс 7 без диска і флешки не вимагає особливих знань і доступний кожному абсолютно безкоштовно. З ним може впоратися кожен бажаючий, який проявить при цьому акуратність і уважність.

Якщо з якоїсь причини у Вас не вийшло встановити windows 7 самостійно то можете звернутися за допомогою до нас або спробувати встановити Windows 7 з флеш карти .

Що саме?
Як відбувається цей процес?

Новости