Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Перенесення сайту WordPress з віртуального хостингу на VPS

 1. вступ Більшість людей створюють свій сайт на віртуальному хостинг акаунті, але рано чи пізно їм буде...
 2. Крок 2 - Налаштування VPS
 3. Крок 2.1 - Доступ до Webmin / Virtualmin
 4. Крок 2.2 - Установка Virtualmin
 5. Крок 2.3 - Створення віртуального сервера
 6. Крок 3 - Перенесення файлів сайту на VPS
 7. Крок 4 - Переміщення файлів Бази даних на VPS
 8. Крок 4.1 - Перевірка імені та пароля Бази даних MySQL
 9. Крок 4.2 - Завантаження і імпортування резервних копій MySQL
 10. Крок 5 - Вносимо фінальні зміни
 11. висновок

вступ

Більшість людей створюють свій сайт на віртуальному хостинг акаунті, але рано чи пізно їм буде потрібно більше потужностей і більше управління над їх сервером. Це є причиною їх переходу на VPS .

У цьому керівництві, ми допоможемо вам зробити перенесення сайту WordPress з віртуального хостингу на VPS сервер, але ця тактика може бути застосована до будь-якого іншого виду сайтів.

що знадобиться

 • Доступ до вашого хостинг-аккаунту на віртуальному хостингу і на VPS.

Крок 1 - Створення бекапа вашого сайту

Перш, ніж робити будь-які зміни з сайтом, обов'язково зробіть бекап. Це не тільки допоможе в передачі файлів і баз даних, а й буде надійним захистом збереження даних, якщо раптом щось піде не так.

У цьому прикладі покажемо, як можна зробити бекап з Панелі Управління Hostinger:

 1. Зайдіть в Панель Управління Hostinger;
 2. Виберіть Бекапи в розділі Файли;
 3. Після входу в розділ Бекапи ви побачите список файлів. Колонка Тип вказує на те, це бекап для бази даних MySQL або для файлів сайту. Для вже сформованих бекапов, ви можете побачити дату в колонці Дата бекапіть. Ви можете створити новий бекап, якщо забажаєте. Для цього виконайте ці кроки:
  1. Натисніть на кнопку Створити новий бекап внизу.
  2. Потім відобразиться привітання натисніть Так. Розпочнеться створення бекапа.
 4. Коли бекап створений (або вже був створений раніше), скачайте обидва для MySQL і для файлів сайту, натиснувши на кнопку Завантажити в колонці Дія.

Після створення резервних копій, можна переходити з налаштування VPS сервера.

Крок 2 - Налаштування VPS

У розділі ми розглянемо як налаштувати VPS сервер. Рекомендуємо вибрати шаблон, в якому встановлені LAMP, MySQL і Webmin / Virtualmin. Управляти сервером з такими шаблонами буде простіше в майбутньому.

Як варіант, ви можете встановити свій власний стек (без GUI). Деякі корисні керівництва, про те як встановлювати інші стеки:

Щоб змінити операційну систему на вашому VPS і встановлене програмне забезпечення, дотримуйтесь кроків нижче:

 1. В панелі управління Hostinger перейдіть в розділ Сервери.
 2. Прокрутіть вниз поки не дійдете до панелі Інші настройки.
 3. Для Операційна система виберіть Ubuntu 16.04 64bit with Webmin / Virtualmin / LAMP і натисніть Зберегти зміни.

Крок 2.1 - Доступ до Webmin / Virtualmin

Тепер зачекайте кілька хвилин для установки нової операційної системи і продовжуйте подальшу настройку свого VPS:

 1. Ваші дані VPS: IP, адреса, ім'я користувача, SSH порт, а також інші деталі, зібрані в SSH Details. Якщо ви не знаєте свого пароля root, ви можете його скинути в цьому ж розділі (необхідно кілька хвилин для поновлення внесених змін).
 2. Тепер увійдіть і скопіюйте IP-адреса вашого VPS, додайте https спочатку нього і порт: 10000 в кінці, щоб зайти в Webmin / Virtualmin. Це буде виглядати приблизно так: https://195.110.59.211:10000
 3. Тепер ви побачите вітальне вікно, введіть дані доступу до вашого SSH для входу.
 4. Тепер ви побачите Webmin Post-Installation Wizard, який проведе вас крок за кроком по установці. Натискайте кнопку next, щоб почати установку.

Крок 2.2 - Установка Virtualmin

Ми пройдемося по всіх кроків установки один за одним:

 1. Memory (пам'ять):
  1. Preload Virtualmin libraries? Рекомендується вибрати No, так як ми не використовуємо GUI дуже часто, а основна робота буде проводитися по SSH.
  2. Run email domain lookup server? : Якщо email-листи важливі для вас і ви плануєте запустити Email сервер на вашому VPS, виберіть Yes; це допоможе зробити сервіс email швидше. Зворотний бік цього вибору полягає в тому, що буде використовуватися більше RAM.
 2. Virus scanning: Рекомендуємо дозволити сканер вірусів ClamAV, тобто вибрати Yes.
 3. Spam filtering: Значення цієї настройки добре пояснено в описі. У кратце, якщо ви хочете запустити email-сервер на своєму VPS, включите сервер SpamAssassin.
 4. Database servers: Виберіть сервіс бази даних, що використовується на сервері. Найчастіше, вам буде потрібно тільки сервер баз даних MySQL.
 5. MySQL password: Для запобігання управління базою даних MySQL іншими користувачами вашої системи, необхідно встановити пароль для головного користувача. Вводите надійний, безпечний пароль.
 6. MySQL database size: Тут добре розписано, в яких ситуаціях, які налаштування потрібно вибирати. Однак, рекомендуємо вибрати настройку Medium, якщо ви не впевнені в тому, яку вам потрібно.
 7. DNS Zones: Для DNS зон, створених Virtualmin для дозволу, основний сервер імен для кожної зони повинен бути встановлений на таке значення, які буде вирішуватися іншим системами в інтернеті. Так як ми направили домен на сервер VPS по A записи, на даний момент нам не потрібно задавати приватний сервер імен. Таким чином, вибираємо Skip check for resolvability.
 8. Passwords: Настійно рекомендуємо вибрати опцію Only store hashed passwords, так як це захистить шифруванням все зберігаються вами паролі.
 9. І це все. Налаштування Virtualmin завершена. Тепер ви побачите кнопку Re-check and refresh configuration. Натисніть її для перевірки правильності встановлення сервера і його роботи.

Крок 2.3 - Створення віртуального сервера

Тепер нам потрібно створити користувача, базу даних MySQL і каталог для сайту. Все це можна зробити, використовуючи Virtualmin:

 1. Натисніть Create Virtual Server.
 2. Введіть доменне ім'я і пароль адміністратора і натисніть кнопку Create Server. Простий сервер буде створений і цього буде достатньо для розміщення сайту.

Крок 3 - Перенесення файлів сайту на VPS

Тепер, коли ми встановили сервер VPS, ми перенесемо наші файли сайту і базу даних один за іншим з сервера віртуального хостингу.

Будемо використовувати команду wget для скачування архівів бекапа, які ми створювали на кроці 1 .

 1. З'єднаєтеся по SSH з вашим сервером VPS (Дивіться тут в разі, якщо ви не знаєте, як це зробити).
 2. Як тільки підключилися, змініть свій каталог на робочий, той, де будуть зберігатися файли вашого сайту. Virtualmin автоматично створює каталог грунтуючись на імені домена. Наприклад, для домену hostinger-tutorials.com він створить каталог під назвою hostinger-tutorials.com. Таким чином, для доступу до нього ми можемо використовувати команду: cd / home / hostinger-tutorials / public_html /
 3. Тепер повернемося до розділу Панелі Управління Hostinger -> Бекапи і скопіюємо посилання для скачування архівів бекапов файлів вашого сайту. Це ви можете зробити натисканням правої кнопки миші по кнопці Завантажити і вибором з меню Copy Link Address.
 4. Виконайте наступну команду для скачування архіву з резервних копій на VPS (не забудьте змінити адресу посилання): wget http://server64.main-hosting.eu:8080/download-backup/cfb1f54144e0cf4394a247dca73f48f8d04c9cb6/u694443746.tar.gz
 5. Тепер розпакуйте архів: tar -xvf u694443746.tar.gz
 6. Це створить новий каталог всередині public_html, який буде містити всі файли вашого сайту. Назва цього каталогу буде збігатися з ID вашого облікового запису на віртуальному хостингу Hostinger. Таким чином, нам потрібно перемістити всі файли в каталог public_html. Є кілька шляхів це зробити, але основний - наступний:
  1. Зайдіть в розпакований каталог public_html (в якому знаходяться всі файли вашого сайту): cd u694443746 / public_html /
  2. Перемістіть всі файли в новий public_html, створений Virtualmin: mv *. . /. . /
 7. Тепер зайдіть в каталог public_html, створений Virtualmin: cd ../../
 8. Перевірте всі файли, переміщений цією командою: ls

  Ви побачите щось схоже на це:
  Ви побачите щось схоже на це:

 9. Як ви бачите всі файли були переміщені вірно в каталог public_html. Однак, наша робота на цьому не закінчується. Ці файли і каталоги мають невірні права доступу. Нам треба змінити їх, щоб вони відповідали тим, що створені Virtualmin. Так само, як каталог, Virtualmin створює користувачів і групи, грунтуючись на доменному імені. Таким чином, щоб змінити права доступу ми може використовувати таку команду (пам'ятаєте, hostinger-tutorials потрібно змінити на свій варіант): chown hostinger-tutorials: hostinger-tutorials -R *

  Тепер успішно ми перемістили всі ваші файли з віртуального хостингу на сервер VPS. Дотримуйтесь кроків нижче, для перенесення бази даних і фінального кроку, коли все запрацює!

Крок 4 - Переміщення файлів Бази даних на VPS

Тепер, коли ми вже розмістили наші файли, будемо переміщувати бази даних. Так само, як і для файлів, будемо використовувати wget для скачування бекапів з розділу бекапов на Hostinger (як показано на Кроці 1) і імпортувати всі таблиці в вашу базу даних на VPS сервер.

Пам'ятайте, база даних MySQL вже була створена під час створення Віртуального Сервера. Таким чином, вам не потрібно додатково створювати бази даних.

Крок 4.1 - Перевірка імені та пароля Бази даних MySQL

Щоб зробити імпорт бекапів бази MySQL і завершити процес переміщення, потрібно спочатку знайти ім'я нової бази даних, ім'я користувача і пароль. Ім'я бази даних може бути знайдено в панелі управління Virtualmin, в розділі Edit Databases.

Ім'я та пароль бази даних MySQL можна знайти в цьому ж розділі у вкладці Passwords.

У нашому прикладі, деталі MySQL:

 • MySQL Database Name - hostinger_tutorials
 • MySQL Username - hostinger-tutorials
 • MySQL User Password - OTuXH1IVHdtMpQS7

Крок 4.2 - Завантаження і імпортування резервних копій MySQL

Тепер, коли ім'я бази даних MySQL нам відомо, ми можемо почати імпортувати наш дамп MySQL.

 1. Перейдемо до розділу Бекапи і натиснемо на Copy link addres s для бекапів бази даних MySQL.
 2. На нашому VPS ми створимо новий і зайдемо в нього. Збережемо архів бекапа MySQL backup тут. mkdir sql_backup && cd sql_backup
 3. Після того як зайшли в каталог, викачуємо файл з бекапів хостингу за допомогою wget на наш VPS сервер. wget http://server64.main-hosting.eu:8080/download-backup/dd8604b60a0178f0d9b7a2665261001400388d62/u694443746_meryr.sql.gz
 4. Як тільки файл закачаний розпаковуємо SQL-файли з архіву, використовуючи команду gunzip gunzip u694443746_meryr.sql.gz
 5. Тепер ви отримаєте файл з такою ж назвою формату .sql, можемо скинути все, що в ньому в базу даних командою (пам'ятаєте, що потрібно поміняти ім'я архіву MySQL) mysql -u root -p hostinger_tutorials <u694443746_meryr.sql
 6. Тепер ви успішно імпортували всі таблиці з файлу бекапа в базу даних нашого сервера.

Крок 5 - Вносимо фінальні зміни

Тепер, коли перенесені і файли сайту, і файли бази даних на сервер VPS, ваш сайт WordPress ще не буде працювати коректно. Швидше за все ви отримаєте помилку Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress . Щоб її виправити, потрібно відредагувати файл wp-config.php і змінити в ньому деталі бази даних MySQL на нові.

Для запуску нашого сайту скористаємося вбудованим редактором файлів командного рядка nano для внесення змін до конфиг файл.

Щоб відредагувати файл wp-config.php виконуйте інструкції нижче:

 1. Увійдіть в каталог, де зберігаються файли вашого сайту, використовуючи команду cd. cd / home / hostinger-tutorials / public_html /
 2. Після цього ми побачимо всі файли в поточному каталозі. Перевіряємо наявність файлу wp-config.php. ls

  ls

 3. Як тільки переконайтеся, що файл існує, відкривайте його для редагування в текстовому редакторі nano. nano wp-config.php
 4. Тепер, коли файл відкритий в режимі редагування, прокручуючи екран вниз до рядка // ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** // // ** MySQL settings - You can get this info from your web host * * // / ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'u694443746_meryr'); / ** MySQL database username * / define ( 'DB_USER', 'u694443746_tatym'); / ** MySQL database password * / define ( 'DB_PASSWORD', 'byMaHuTuMu'); / ** MySQL hostname * / define ( 'DB_HOST', 'mysql');
 5. Тепер поновіть наступні значення:
  • DB_NAME - ім'я бази даних MySQL. Ми вже знаємо його з Кроку 4.1
  • DB_USER - ім'я користувача MySQL.
  • DB_PASSWORD - пароль MySQL.
  • DB_HOST - введіть тут localhost, так як наша база даних MySQL знаходиться на тому ж сервері.
 6. Після внесення змін натисніть CTRL + X на клавіатурі і потім натисніть Y і ENTER, щоб зберегти зміни у файлі.

Останнім кроком буде напрямок доменного імені на сервер VPS з сервера віртуального хостингу. Найпростіший спосіб це зробити оновити A запис.

Інформація про наш доменному імені знаходиться на серверах імен Hostinger, тому A запис потрібно встановити в Панелі управління Hostinger -> Редактор DNS зони. Просто встановіть IP-адресу вашого VPS як A запис і натисніть кнопку Зберегти.

Просто встановіть IP-адресу вашого VPS як A запис і натисніть кнопку Зберегти

Примітка: Зміна DNS може зайняти 24 години.

Більш докладний посібник про те, як направляти доменне ім'я на VPS сервер можна знайти тут.

висновок

У керівництві Перенесення сайту WordPress з віртуального хостингу на VPS ми успішно перенесли і запустили ваш існуючий сайт на новий VPS сервер. Рекомендуємо вам робити регулярні бекапи на вашому сервері для безпеки і збереження ваших даних.

Run email domain lookup server?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,