Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Партнерська програма Адмітад - як заробити на партнерці Аdmitad.com в 2019 році

 1. Заробіток з admitad
 2. Партнери Аdmitad.com
 3. Крок 1 - введення особистих даних
 4. Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи
 5. Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації
 6. Крок 4 - підтвердження електронної пошти
 7. Як працювати з нуля на Аdmitad.com
 8. Як заробити на Адмітад
 9. Оффер на Admitad
 10. Admitad Expert 2019
 11. Плагін Admitad Goods
 12. Фонд Admitad Invest
 13. академія Admitad
 14. Блог і форум Admitad GmbH
#

Бізнес на партнерських програмах Бізнес на партнерських програмах

Заробіток з admitad

Прибуток найуспішніших вебмайстрів, які співпрацюють з admitad, може досягати шістнадцяти мільйонів рублів в день.

 • Партнери Аdmitad.com
 • Реєстрація в Адмітад
 • Як працювати з нуля на Аdmitad.com
 • Як заробити на Адмітад
 • Оффер на Admitad
 • Admitad Expert 2019
 • Плагін Admitad Goods
 • Фонд Admitad Invest
 • академія Admitad
 • Блог і форум Admitad GmbH
 • Офіційний сайт Admitad Widgets

Admitad.com (перше місце в рейтингу CPA-мереж ) Вважається, і по праву, кращої партнерської мережею не тільки в Російській Федерації, а й на всьому пострадянському просторі. Сума обороту, досягнута рекламодавцями завдяки співпраці з цим агрегатором, обчислюється мільярдами рублів.

Широкі можливості, що надаються учасникам в плані проведення масштабних кампаній, обумовлені величезним числом залучених до процесу просування веб-майстрів (близько 460 тисяч). Станом на 2019 рік кількість партнерок «Адмітада» перевищила цифру 1000. Ці вражаючі результати досягнуті за період з 2010 року, тобто в досить короткий термін. Діяльність і принципи роботи цієї найбільшої компанії, що спеціалізується на просуванні різних комерційних продуктів в інтернеті, заслуговує докладного опису.

Діяльність і принципи роботи цієї найбільшої компанії, що спеціалізується на просуванні різних комерційних продуктів в інтернеті, заслуговує докладного опису

Перейти на admitad.com

Партнери Аdmitad.com

Для початку про те, що таке admitad.com. Суть діяльності будь-якої партнерки полягає в організації зв'язку між рекламодавцем, зацікавленій в розширенні збуту продукту, і різними інтернет-ресурсами, які найбільшою мірою придатними для розміщення просувають матеріалів.

Для додання цій співпраці максимальної ефективності, посередник, в даному випадку Аdmitad, забезпечує виконавців ефективними інструментами, комфортними умовами і надає будь-яке можливе сприяння в справі досягнення поставленої мети. Головна сторінка сайту містить схему, яка ілюструє принцип роботи партнерської мережі. За нею зрозуміла роль кожного учасника партнерської системи:

 • Замовник хоче розширення збуту;
 • Вебмастера реалізують це бажання за допомогою використання власних джерел трафіку (свій сайт або арбітражна система ), І їм за це платять;
 • Admitad бере на себе організацію цього взаємодії і забезпечує його успіх доступними йому засобами.

Замовник хоче розширення збуту;  Вебмастера реалізують це бажання за допомогою використання власних джерел трафіку (свій сайт або  арбітражна система  ), І їм за це платять;  Admitad бере на себе організацію цього взаємодії і забезпечує його успіх доступними йому засобами

Щоб стати партнером Аdmitad, потрібно просто підтвердити бажання заробляти за допомогою цього ресурсу, що виражається в натисканні яскравою жовтою кнопки, розміщеної на головній сторінці сайту. Після цього відкривається форма реєстрації вебмастера (ім'я, прізвище, статус, країна і ін.), Яку слід заповнити обов'язково латинським шрифтом, а також погодитися з умовами програми.

Стає доступною наступна сторінка, на якій необхідно вибрати тип майданчика (пропонуються варіанти контекстної реклами, власного сайту, соціальної мережі і ін.), Регіон і категорія (що саме майбутній учасник збирається просувати на ринку: наприклад, товари інтернет-магазинів). Тепер настає черга графи, яку потрібно заповнити своїми словами, під заголовком: «Як ви будете рекламувати партнерську програму». Що написати в ній, кожен вирішує сам (справа творча), але бажано, по-перше, бути переконливим, а по-друге, правдивим. Вінчає процес привітання від сайту з успішною реєстрацією. Після активації підтверджує посилання, відкривається вхід в особистий кабінет.

Наочно процес реєстрації представлений картинками і вміщує в собі 4 кроку.

Крок 1 - введення особистих даних

Крок 1 - введення особистих даних

Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи

Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи

Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації

Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації

Крок 4 - підтвердження електронної пошти

Крок 4 - підтвердження електронної пошти

Як працювати з нуля на Аdmitad.com

Перш ніж почати комерційну діяльність на Аdmitad.com, бажано розібратися в тому, як не в теорії, а на практиці працює партнерська мережа. Відразу після реєстрації слід приступити до додавання майданчиків, під якими маються на увазі ресурси для розміщення офферов. Для цього потрібно зайти в розділ налаштувань, знайти опцію майданчиків і натиснути кнопку «додати нову». Можна використовувати власний сайт, якщо він є. В іншому випадку починати можна з власної сторінки в соціальних мережах (серед пропонованих варіантів такий рядок є).

Подальші дії в основному досить прості і складаються в проходженні заданим алгоритмом, але є і нюанси. У стовпці регіонів вибирається країна (допускається кілька), потім правіше - категорії (можна все відразу). З приводу «назви програми»: якщо майданчиком служить особиста сторінка, наприклад, в ВК, то їм буде ім'я користувача, а посиланням - URL-адресу профілю в соцмережі. Ці ж правила стосуються груп, якщо вони, знову ж таки, є. Питання іноді виникають і з приводу опису, але це нескладно - потрібно просто викласти, що, де і як партнер збирається рекламувати. У разі наявності власного сайту в такому ж порядку вносяться його реквізити, а також додається інформація про цільову спрямованість ресурсу.

У разі наявності власного сайту в такому ж порядку вносяться його реквізити, а також додається інформація про цільову спрямованість ресурсу

Отже, одна площадка є, втім, їх може бути і декілька. У деяких випадках доводиться дочекатися модерації або підтвердити володіння ресурсом.

Настав час вибору партнерської програми . Для цього є каталог з фільтруючим рубрикатором в лівій частині сторінки. Вгорі зліва можна відкрити список доступних (раніше введених) майданчиків. Про критерії вибору оффера вже написано вище, тому залишаються тільки технічні питання. По-перше, слід ознайомитися з просуваються продуктом, по-друге - з дозволеними видами трафіку, а по-третє - з доступними рекламними матеріалами. Наступний крок - отримання коду прямого посилання, яка буде «вести, але не відводити» ймовірних покупців.

Наступний крок - отримання коду прямого посилання, яка буде «вести, але не відводити» ймовірних покупців

Розібратися в тому, як вести статистику, нескладно, скоріше мова йде про її відстеження. Інформація про відвідуваність, кількості переходів і покупках надається автоматично в графічному і цифровому вигляді.

Не варто боятися участі в програмах - в цьому питанні помилитися неможливо. Якщо партнерка не дає доходу, від неї завжди можна позбутися, відписавшись, або навіть просто нічого не робити.

Як заробити на Адмітад

Досвідчених користувачів вчити не треба - вони самі знають, як отримувати дохід зі своєї діяльності на Аdmitad, а ось новачкам завжди починати важко. Заробіток передбачений за скоєні відвідувачами дії, а на якому майданчику можна розмістити рекламу для того, щоб їх досягти? І який оффер вибрати, адже не всі заявки схвалюються їх власниками?

У цей період досвідчені партнери рекомендують працювати з іграми. По-перше, серед геймінг-партнерок є оффер, які не потребують модерації - бери і користуйся. По-друге, якісь п'ять-десять рублів кожна реєстрація принесе - відомо, що eCPC в цьому напрямку досить високий. По-третє, є шанс знайти потенційних клієнтів в спільнотах, якимось чином пов'язаних з спрямованістю гри (на групах і сайтах любителів авіації або бронетехніки, наприклад). По-четверте, кейси або посилання можна поширювати по електронній розсилці (мова не про спам, а про пропозицію реального цікавого продукту). Однак робота з іграми хороша лише на початку - великих грошей вона не приносить.

Є й інший загальнодоступний варіант - товарні партнерки , Наприклад, з AliExpress . Схема проста: спочатку знаходиться товар, який ймовірно, відвідувачі захочуть придбати (благо вибір широкий), спорудити для нього пост (по формі не рекламний, а по суті саме такий) і розмістити його в якості новини на своїй сторінці соціальної мережі. Загалом, варіантів багато, і завжди можна придумати якийсь власний спосіб зацікавити аудиторію обраним для просування продуктом.

Оффер на Admitad

Як вже говорилося, на сайті admitad.com представлено понад тисячу офферов. Серед них є цікаві і відомі компанії і товари. Одні з найцікавіших:

ОфферУмови для партнерів

Альфа-Банк Виплата за залученого клієнта від 1140 рублів Lamoda Виплата 12% від суми замовлення Мегафон Виплата від 2 до 8% від замовлення Aliexpress Виплата від 3 до 69% від замовлення Спортмастер 5% від суми замовлення Зв'язковий Від 1 до 10 % від суми замовлення Юлмарт 1-7% від суми замовлення World of Tanks $ 3.18 за кожного активного гравця Тінькофф Банк 1500 рублів за кожну видану кредитну карту CarPrice 11500 рублів з кожного проданого автомобіля

Перейти на сайт

Admitad Expert 2019

Щорічно в Москві проводиться конференція «Адмітад Експерт» за участю фахівців з CPA-маркетингу, рекламодавців і представників партнерських програм. Учасники цього закритого заходу мають можливість в приємній обстановці поспілкуватися один з одним і командою admitad на власні очі, що сприяє встановленню більш тісних ділових зв'язків.

Головний, яке хвилює всіх - цільовий трафік і його залучення.

Захід AdmitadExpert - 2019, шосте за рахунком, пройде 30 березня. Участь в конференції передбачає попередню реєстрацію і схвалення оргкомітету.

Плагін Admitad Goods

1 вересня 2017 року група програмістів, що створювали плагін AdmitadGoods, через Адмітад Гудс блог (https://blog.admitadgoods.ru/) повідомила вебмастерам про призупинення робіт з розвитку, модернізації, доповнення функціоналу та інших заходів вдосконалення свого продукту. Припинено також:

 • Додавання нових офферов;
 • Підтримка тікетів і пошти.

Втім, за останні півроку обіцяна штатна робота сервера в режимі завантаження та оновлення товарів.

Група розробників плагіна висловила жаль з приводу ситуації, що склалася. У їхніх повідомленнях дається пояснення того, що замовлений програмний продукт виявився недостатньо якісним і не виправдав очікувань користувачів. Причина, за словами авторів, криється в дуже вузьких рамках технічного завдання, що сковували їх ініціативу.

Разом з тим, про створений під WordPress плагін Admitad Goods у використовували його вебмайстрів склалося досить високої думки. Модуль користується популярністю (скачати і встановити його все ще можна) і призначений для швидкого додавання товарів на віртуальні прилавки інтернет-магазинів, розміщених на профільних сайтах. Крім цього, плагін дозволяє вставляти посилання на торгові позиції прямо в тексти просувають матеріалів. Написавши статтю про конкретний комерційний продукт, веб-майстер може в його рамках:

 • Провести огляд брендового вибірки;
 • Порівняти ціни на подібні товари в різних магазинах;
 • Підібрати «модні луки» (особливо на жіночих сайтах) і супроводити їх рекомендаціями складових іміджу (наприклад, окуляри такий-то марки, взуття іншого відомого бренду і т.п.);

Але головною перевагою плагіна однозначно визнана простота його використання і зручність інтерфейсу.

Подальші перспективи Admitad Goods поки що туманні, але поки учасники партнерок «Адмітада» продовжують його застосовувати.

Фонд Admitad Invest

Не всім відомо, що мережа Адмітад займається інвестуванням грошових коштів в перспективні стартапи.

Ще менше людей знають про критерії відбору претендентів на отримання коштів з метою розвитку нових проектів. Їх небагато, і вони прості:

 • Інвестиції мають шанс отримати ті, у кого вже є досвід успішної роботи в комерційному інтернеті (не менше двох років);
 • Проект характеризується прибутковістю, а його власники постійно докладають зусиль до його розвитку;
 • Спрямованість інтернет-бізнесу на CPA, SaaS, ентерпрайс, маркетплейс тощо.

Суть діяльності інвестфонду Admitad Invest полягає в наданні сприяння проектам, яким для більш успішного розвитку не вистачає тільки фінансів. Претендентові потрібно надати наступну інформацію:

 • Короткі відомості про себе, досвід роботи і своїх вже реалізовані проекти;
 • Суть пропонованого або діючого проекту, що потребує фінансового підживлення;
 • Сума запитуваних коштів і статті їх цільового використання;
 • Додаткові види можливої ​​допомоги (консультації, поради чи інше сприяння).

Суми інвестицій обмежені двадцятьма мільйонами рублів. Можливе надання офісу в столицях Росії, Білорусі або України (на вибір).

У своїх коментарях керівництво Admitad Invest застерігає можливих претендентів від ряду помилок, зокрема:

 • Створення аналогів існуючих соціальних мереж;
 • месенджерів;
 • Сервісів таксі і доставки фастфуду.

Такі стратап не мають шансів на інвестування фондом. Інтерес викликають проекти, безпосередньо пов'язані з діяльністю мережі Admitad, а перевагами користуються її досвідчені партнери.

При подачі заявок на залучення інвестиції від Admitad Invest деякі автори проектів побоюються крадіжки їх ідей. Боятися «витоку важливої ​​інформації» керівники фонду не радять. По-перше, світлих думок у них самих вистачає, на відміну від часу, а по-друге, не знаючи суті і задуму проекту, грошей ніхто, ніколи і нікому не дасть.

академія Admitad

CPA-мережу робить все можливе для підвищення доходу як досвідчених, так і нових вебмайстрів. З цією метою створено проект Admitad Academy. На сайті регулярно публікуються корисні матеріали з аналітикою, кейсами, інструкціями. Для новачків кожна з публікованих статей несе велику цінність. Досвідчені автори діляться своїм досвідом, розповідають, на який оффер лити трафік в той чи інший період. Також тут є докладні інструкції по створенню сайтів, основам арбітражу і роботою з соцмережами.

Блог і форум Admitad GmbH

Цілком природно, що Адмітад має свій блог, в якому висвітлюється вся актуальна інформація про діяльність компанії, а також публікуються відгуки, розклад заходів, фото і відеоматеріали, тематичні статті та багато іншої цікавої і корисної інформації. Адреса ресурсу - blog.admitad.com.

На сторінці forum.admitad.com/ розміщені теми обговорень з рубриками «для вебмайстрів», DuMedia, «марафон», API (рекомендації, побажання, відомості про помилки та неполадки і ін.), «Бізнес-моделі», а також теми, хвилюючі рекламодавців і загальна категорія (включаючи гумор). Брати участь у форумі можуть всі зареєстровані партнери.

Віджети є невеликими програми, призначені для розміщення рекламних банерів на різних сайтах. Інформація про товар, що включає його зображення, коротку характеристику та ціну (в порівнянні з пропозиціями конкурентів) забезпечує високу конверсію, а тому кожен клік, зроблений відвідувачем ресурсу-Лендінзі, при використанні цього інструменту оплачується вище звичайного оффера. На сторінці widgets кожен учасник партнерки може ознайомитися з можливостями цього конструктора:

 • У чотирьох варіантах: товарному, пошуковому і двох типах віджетів з порівнянням цін (компактного і з блоком рекомендованих товарів).
 • Налаштування під власні потреби по категорії товарів, розміром блоку, кількості полів, а також стилю і кольору.
 • Розстановки акцентів для рекламування обраних товарів або показу найбільшої кількості пропозицій.

Іншими словами, віджет можна швидко сформувати, користуючись функцією предпросмотра при мінімумі налаштувань за допомогою інтуїтивного інтерфейсу.

Admitad Widgets - інструмент просування товарів, розроблений Адмітадом у співпраці з Товари.Mail.ru і Яндекс.Маркет. Він найбільшою мірою придатний для використання на інформаційних і новинних ресурсах, які передбачають оплату за кількість кліків в розмірі від 1,30 до 50 рублів за кожен (тариф залежить від місцезнаходження користувача).

Він найбільшою мірою придатний для використання на інформаційних і новинних ресурсах, які передбачають оплату за кількість кліків в розмірі від 1,30 до 50 рублів за кожен (тариф залежить від місцезнаходження користувача)

Загальний висновок, що напрошується з вищевказаного документа, полягає в тому, що партнерська мережа Admitad - динамічно розвивається компанія, яка успішно працює на ринку, що має проблеми, але бореться з ними.

Реєстрація

Додати коментар

Вам сподобається

Заробіток передбачений за скоєні відвідувачами дії, а на якому майданчику можна розмістити рекламу для того, щоб їх досягти?
І який оффер вибрати, адже не всі заявки схвалюються їх власниками?

Новости