Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Опис функціонування програми обліку трафіку

Програма 10-Страйк: Облік Трафіку являє собою розвинений інструмент для обліку вхідного і вихідного трафіку, що проходить через мережеві інтерфейсу хостів в мережі Програма "10-Страйк: Облік Трафіку" являє собою розвинений інструмент для обліку вхідного і вихідного трафіку, що проходить через мережеві інтерфейсу хостів в мережі. У графічному вигляді відображає динаміку зміни швидкості передачі даних, відображає статистику споживання трафіку кожним хостом за довільний період часу. Відстежує перевищення критичних значень швидкості і обсягу трафіку, поява збоїв в роботі мережевого інтерфейсу і оповіщає про це адміністратора різними способами.

В основі функціонування лежить періодичний опитування налаштованих сенсорів, в результаті якого отримані значення обсягу трафіку аналізуються і обробляються В основі функціонування лежить періодичний опитування налаштованих сенсорів, в результаті якого отримані значення обсягу трафіку аналізуються і обробляються. При аналізі значень обчислюється поточна швидкість передачі даних, динаміка змін якій відображається у вигляді графіка. Крім цього, отримана статистика зберігається в файли і на її основі формуються різні звіти і діаграми. У процесі обліку трафіку програма стежить за встановленими критичними значеннями швидкості і обсягу трафіку.

Для кожного контрольованого мережного інтерфейсу хоста в мережі створюється один сенсор, який і буде вести облік трафіку, що проходить через нього. За інформацією, що отримується сенсором від хоста, будуються графіки та діаграми, що дозволяють оцінити завантаження каналу і інтенсивність використання трафіку.

За інформацією, що отримується сенсором від хоста, будуються графіки та діаграми, що дозволяють оцінити завантаження каналу і інтенсивність використання трафіку

Кілька різних способів (SNMP, WMI, віддалені агенти) отримання статистики використання трафіку віддаленими хостами дозволяють впровадити програму в мережі з самими різними політиками безпеки і типами пристроїв Кілька різних способів (SNMP, WMI, віддалені агенти) отримання статистики використання трафіку віддаленими хостами дозволяють впровадити програму в мережі з самими різними політиками безпеки і типами пристроїв. "10-Страйк: Облік Трафіку" може успішно вести облік трафіку на таких пристроях як: комутатори, роутери, сервера, робочі станції під управлінням всіх відомих ОС, що підтримують протокол SNMP, мережеві принтери, цифрові IP-АТС та багато інших.

10-Страйк: Облік Трафіку може успішно вести облік трафіку на таких пристроях як: комутатори, роутери, сервера, робочі станції під управлінням всіх відомих ОС, що підтримують протокол SNMP, мережеві принтери, цифрові IP-АТС та багато інших

Вбудований в програму аналізатор мережевих пакетів (сниффер) дозволяє враховувати трафік окремо по кожному мережевого протоколу (http, ftp, pop3, telnet Вбудований в програму аналізатор мережевих пакетів (сниффер) дозволяє враховувати трафік окремо по кожному мережевого протоколу (http, ftp, pop3, telnet ...) і відрізняти внутрішній трафік від зовнішнього.

Є можливість налаштування реакції програми на ту чи іншу подію - перевищення або падіння швидкості, об'єму, виявлення збоїв і т Є можливість налаштування реакції програми на ту чи іншу подію - перевищення або падіння швидкості, об'єму, виявлення збоїв і т.д. Це може бути: видача на екран відповідного повідомлення, програвання звукового файлу, запуск зовнішніх програм і команд з параметрами, запис в журналі, коротке повідомлення на мобільний телефон (SMS), відправка електронного листа (E-mail), перезапуск / останов служб і комп'ютера .

Перевагою програми є також і те, що в ній реалізований потужний сканер мережі, що дозволяє швидко виявити максимальну кількість хостів і помістити їх в список моніторингу Перевагою програми є також і те, що в ній реалізований потужний сканер мережі, що дозволяє швидко виявити максимальну кількість хостів і помістити їх в список моніторингу.

Використання програми 10-Страйк: Облік Трафіку значно полегшує процес моніторингу споживання трафіку хостами в мережі і пропускної здатності каналу передачі даних Використання програми "10-Страйк: Облік Трафіку" значно полегшує процес моніторингу споживання трафіку хостами в мережі і пропускної здатності каналу передачі даних. За допомогою неї можна відстежити навіть незначну мережеву активність додатків або подивитися історію збоїв в роботі мережевих інтерфейсів. А також відслідковувати статистику споживання мережевого трафіку певними хостами за період часу, припиняючи небажані перевантаження мережі. Крім цього, "10-Страйк: Облік Трафіку" - відмінний засіб моніторингу працездатності мережевих інтерфейсів комутатора. Адміністратор може бути вчасно сповіщений про виникнення перевантаження того чи іншого порту.

10-Страйк: Облік Трафіку надає два способи створення списку хостів для моніторингу "10-Страйк: Облік Трафіку" надає два способи створення списку хостів для моніторингу. Перший - автоматичний. Програма по заданих користувачем діапазонах IP-адрес і способам сканування здійснює пошук пристроїв в мережі. Доступний пошук шляхом пинга по ICMP-протоколу, перебору заданих TCP-портів і спроби перетворення IP-адреси в MAC-адресу (ARP). Програма здійснює пошук пристроїв в діапазоні адрес декількома паралельними потоками. Програма може знайти пристрої з активними SNMP-агентами: комутатори, мережеві принтери, роутери і т.д. Другий спосіб - ручний. У програмі передбачена можливість створення вкладених папок-груп, додавання в них хостів з заданими іменами або адресами. За допомогою покажчика миші можна легко переміщати хости з однієї папки в іншу, створюючи тим самим логічну структуру мережі.

Основний механізм обліку трафіку працює в вигляді служби Windows 24/7 без втручання користувача Основний механізм обліку трафіку працює в вигляді служби Windows 24/7 без втручання користувача. Це дозволяє встановити її на сервері або на окремому, невживаному комп'ютері. На малюнку нижче показаний принцип роботи модулів програми.

Центр збору даних працює в якості служби. Він збирає і обробляє всю інформацію, що отримується сенсорами від хостів в мережі по SNMP-протоколу, використовуючи WMI або віддалені агенти. Функції моніторингу порогових значень обсягу і швидкості трафіку також виконуються цією частиною програми. Графічна консоль управління служить для перегляду отриманих та оброблених центром збору даних, для відображення статистики у вигляді графіків і діаграм і перегляду стану сенсорів. За допомогою консолі управління створюються нові сенсори і налаштовуються існуючі. Всі настройки програми також змінюються цим модулем.

Програма веде статистику використання трафіку, на основі якої будуються діаграми і графіки швидкості і обсягу трафіку за довільні періоди часу Програма веде статистику використання трафіку, на основі якої будуються діаграми і графіки швидкості і обсягу трафіку за довільні періоди часу. Механізм контролю обсягу статистики не дозволяє розростися їй до великих значень і вчасно здійснює очищення, створюючи резервні копії.

Всі зміни списку хостів і параметрів їх сенсорів автоматично зберігаються в файл і передаються серверної частини програми, що дозволяє негайно ввести їх в дію Всі зміни списку хостів і параметрів їх сенсорів автоматично зберігаються в файл і передаються серверної частини програми, що дозволяє негайно ввести їх в дію.

завантажити програму

Програма обліку трафіку працює в середовищі Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016. Ви можете завантажити і спробувати 30-денну пробну версію безкоштовно.

Новости