Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Оновлення сервісу за за жовтень і листопад 2015

 1. 1. Нововведення Live. Найактивніші користувачі і ключова інформація про них
 2. 2. Поповнення сервісу крутими інтеграціями: Amo CRM + сервіс колл-трекінгу Alloka
 3. 3. Оновлення майстра збору даних
 4. 4. Повністю оновили інтерфейс створення тригерних повідомлень
 5. 5. Оновили основний розділ Повідомлення та автосполучення
 6. 6. Додали кнопки для вставки в повідомлення
 1. 1. Нововведення Live. Найактивніші користувачі і ключова інформація про них
 2. 2. Поповнення сервісу крутими інтеграціями: Amo CRM + сервіс колл-трекінгу Alloka
 3. 3. Оновлення майстра збору даних
 4. 4. Повністю оновили інтерфейс створення тригерних повідомлень
 5. 5. Оновили основний розділ Повідомлення та автосполучення
 6. 6. Додали кнопки для вставки в повідомлення
 7. Ні-ні, ми ще не підводимо підсумки року. Зараз ми розповімо, що такого цікавого ми зробили за останні 2 місяці.

  Все найважливіше і нове, що зроблено в сервісі за 2 місяць. Отже ...

  1. Нововведення Live. Найактивніші користувачі і ключова інформація про них

  Ми проаналізували роботу розділу Live, як ним користуються наші користувачі. Ми побачили, що фішки, на які був зроблений акцент - не користуються шаленою популярністю.

  Мало хто використовували сегментацію відвідувачів в розділі Live . Хоча здається, що це дуже зручно. Наприклад, подивився користувачів, які прийшли з каналу, по UTM-мітці і тут же з ними зв'язався в чаті, поки вони від вас не пішли. Але не полетіла.

  Тому ми вирішили переглянути рішення. ось:

  Тепер в реальному часі ви можете побачити не тільки відвідувачів сайту, але і ключову інформацію по ним: звідки вони, на якій сторінці знаходяться і які комунікації з ними були
  Тепер в реальному часі ви можете побачити не тільки відвідувачів сайту, але і ключову інформацію по ним: звідки вони, на якій сторінці знаходяться і які комунікації з ними були.

  Якщо зацікавив користувач, то прямо зараз йому написати, натиснувши на кнопку " Чат ". Треба розібратися, що це за людина, чим ви йому цікаві, чому він прийшов до вас - подивіться, що він робить в реальному часі, це допоможе довести його до продажу.

  Це особливо корисно, коли ви вивчаєте поведінку користувачів, вартість вашого продукту висока або користувачам часто потрібна допомога в ухваленні рішення. Пам'ятайте, ми розповідали, що на останньому етапі покупки у клієнтів загострюється відчуття ризику і якщо ви не хочете їх упустити, потрібно допомагати в чаті.

  2. Поповнення сервісу крутими інтеграціями: Amo CRM + сервіс колл-трекінгу Alloka

  Ми продовжуємо займатися інтеграціями і за цей час у нас з'явилися 2 круті інтеграції, які дуже просто зробити.

  Інтеграція з Amo CRM дозволяє автоматично створювати контакти в вашому Амо-акаунті, після того, як користувач зробить якусь подію.

  І вручну створювати контакт, поки оператор спілкується з користувачем. Ввели команду - і відправили контакт з історією листування в Амо CRM.

  Інтеграція з колл-трекингом з'єднує ваш Оффлайн канал (телефон) з даними конкретного користувача з Онлайн (вся інформація про нього в сервісі). Магія в тому, що після дзвінка (під час дзвінка) користувача ви можете знайти його картку в Лідах і подивитися всю ключову інформацію про нього. Це допоможе дізнатися приховані інтереси і мотиви користувача, щоб за допомогою телефонної розмови довести його до продажу.

  Працює це так:

  Працює це так:

  Залишайте коментарі, відгуки про ці інтеграції. Один з наших партнерів написав вражаючий кейс про те, як вони визначали готовність ліда до угоди без набридаючі дзвінків .

  3. Оновлення майстра збору даних

  Основне завдання сервісу Carrot Quest - акумулювати дані про користувачів , Їхніх діях на сайті, їх статус у вашому сервісі і далі вести їх по воронці продажів за допомогою інструментів комунікації (чат, спливаючі вікна, email-розсилки).

  Колись, ще раніше ніж Google, ми зробили інтерфейс, який дозволяє збирати 98% даних з сайту без допомоги програміста. Тепер ми ще спростили цей інтерфейс і зробили його більш зрозумілим. Що називається - більш френдлі. За відгуками, краще ніж google tag manager.

  Весь список варіантів для збору даних розкладений по поличках + докладні описи на кожен:

  Можна в кілька кліків почати збирати дані, які користувачі вводять в різних формах і полях, натисканні на посилання, кнопки або при переходах на сторінки.

  Для кожного варіанта записано відео:

  Збирати дані про користувачів стає все простіше і швидше. Це круто, коли можна за кілька хвилин налаштувати складний сценарій роботи, який дозволить збільшити конверсію клієнтів.

  4. Повністю оновили інтерфейс створення тригерних повідомлень

  Ще одне завдання сервісу Сarrot Quest - спростити роботу з користувачами для відділу маркетингу. Щоб кожен маркетолог самостійно і без допомоги програміста міг налаштувати ланцюжок повідомлень: листів , поп-апів або повідомлень в чат . Тому ми зібралися духом і в корені змінили інтерфейс настройки тригерних розсилок . Ми розділили процес на 6 простих кроків, в які потрібно інвестувати всього кілька хвилин вашого часу.

  6 простих кроків:

  6 простих кроків:

  Вибираємо той варіант повідомлення, який вирішує поставлене завдання. Тут же gif-ка показує як це буде працювати на сайті.

  Ось наприклад pop-up (маленький і великий):

  Стало значно простіше. Детальніше про оновлення розповідаємо в цій статті .

  5. Оновили основний розділ Повідомлення та автосполучення

  Сам список повідомлення + статистика тепер виглядає структурно і зрозуміло, приємно глянути. Весь список можна відфільтрувати за типами повідомлень і швидко знайти потрібні. По кожному з повідомленням можна подивитися детальну статистику:

  • open rate (відкриття);
  • click rate (кліки в листі);
  • reply rate (відповіді на лист);
  • unsubscribe rate (відписка).

  Більш того, можна подивитися список тих, хто саме зробив цю дію - "знати їх в обличчя".

  6. Додали кнопки для вставки в повідомлення

  Часто компанії ставлять завдання - мотивувати користувача на якусь дію, коли ви показуєте йому pop-up або відправляєте лист. Ми додали можливість вставити кнопочки))

  З'явилося ще багато невеликих оновлень (невеликих, але дуже навіть значних), але не будемо розписувати кожне.

  Спеціально для таких випадків ми додали кнопочку "Що нового" в сервіс. За цією кнопочкою ховаються найсвіжіші оновлення сервісу.

  За цією кнопочкою ховаються найсвіжіші оновлення сервісу

  Користуйтеся на здоров'я.

  Спасибі всім, хто нас підтримує, розповідає про нас в соціальних мережах і своїм друзям.

  Будь ласка, оцініть статтю

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,