Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Онлайн ворожіння на картах Таро на ситуацію

  1. Безкоштовно ворожіння Таро на аналіз ситуації є онлайн.
  2. Специфіка читання карт в ворожінні Таро на ситуацію
  3. Безкоштовне ворожіння по картах Таро на ситуацію в домашніх умовах - це інтуїтивний творчий процес.

Безкоштовне ворожіння Таро на ситуацію - це швидкий, а якщо говорити про онлайн ворожінні, то і доступний спосіб дізнатися подробиці ситуації, то, як вона буде розвиватися, і який може бути її результат. Карти колоди Таро дають розвиток ситуації від початку і до кінця, тобто, хто викликає духа бачить, які саме дії і помилки в минулому привели його до проблем в сьогоденні, і що необхідно зробити, щоб отримати успішний результат в майбутньому.

Безкоштовно ворожіння Таро на аналіз ситуації є онлайн.

Ворожіння підходить для будь-якого запиту з будь-якої сфери життя. Перед онлайн ворожінням подумки формуєте питання і виставите тимчасові рамки, в які ситуація буде здійснена. Правильно складений питання дає більш конкретні відповіді.

Можна, до розкладу Таро на результат ситуації, підійти конструктивно. Це допускається в окремих випадках - зовсім не формувати питання, а подивитися, як карти зафіксують вашу життєву ситуацію. Вільний стиль роботи з колодою розвиває інтуїцію і здатність до передбачення тих чи інших епізодів вашому житті.

Безкоштовно онлайн ворожіння на Таро на результат ситуації полягає в наступному: побачивши випали карти, ви фіксуєте свої відчуття і пов'язуєте їх з тією сферою розвитку події, до якої вони дійсно можуть ставитися. Трактуючи значення окремих карт і розкладу в цілому, потрібно довіряти собі до кінця, йти за своєю інтуїцією, як за вами йде ваша тінь, спиратися на своє невербальне сприйняття навколишнього світу.

І, звичайно ж, жоден розклад Таро не може не мати індивідуальних особливостей.

Специфіка читання карт в ворожінні Таро на ситуацію

На перший погляд особливих премудростей НЕ передбачається: є справжнє-майбутнє питання, є внутрішні і зовнішні впливи, які надають ситуації ту чи іншу емоційне забарвлення, що визначають той чи інший розвиток.

А ось особливості: якщо несприятливі карти випадають в сферу внутрішніх впливів, значить, ви самі можете впоратися з критичною ситуацією, але зробити це можна, тільки змінивши образ своїх дій.

Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві. Але, важливо щоб Талісман Любові виготовлявся і налаштовується строго індивідуально, я замовляла його саме тут!
Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві
Якщо вплив негативного характеру зовнішнє, необхідно співвіднести його з тими обставинами або людиною, з ким пов'язана дана вплив. Зрозумівши аналіз ситуації, можна під неї або підлаштуватися, або вступити у відкриту борьбу.Нужно подивитися, до чого саме, до яких дій підводить вас карта зовнішнього впливу - до пасивних або ж активним.

Результат ситуації - це завжди результат ваших дій. Результат показує, наскільки ви наблизитися до мети, і з чим залишитеся. Позитивний результат: робіть, що робите. Якщо результат не влаштовує - аналізуєте, що зроблено не так?

Безкоштовне ворожіння по картах Таро на ситуацію в домашніх умовах - це інтуїтивний творчий процес.

До вже готовим інтерпретацій розкладу ви в будь-якому випадку додасте щось своє. Не існує непогрішних істин в читанні Таро. Все пластично, мінливе, і модифікується для кожного, хто питається індивідуально.


З тегами: ворожіння поворожити передбачення просвітлення саморозвиток

ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ

Якщо результат не влаштовує - аналізуєте, що зроблено не так?

Новости