Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Окей гугл скачати безкоштовно на комп'ютер: інструкція

 1. Що робити, якщо Окей Гугл не працює?

Багатьом знаком голосовий пошук в смартфонах з операційною системою Android, з ним можна не тільки задавати фрази для пошуку, а й писати СМС, дізнаватися поточний час в різних регіонах, переводити слова і фрази, дізнаватися визначення термінів і багато іншого Багатьом знаком голосовий пошук в смартфонах з операційною системою Android, з ним можна не тільки задавати фрази для пошуку, а й писати СМС, дізнаватися поточний час в різних регіонах, переводити слова і фрази, дізнаватися визначення термінів і багато іншого. Доступна така функція завдяки технології «Okay Google» від однойменної компанії Google. Тепер же можна Окей Гугл завантажити на комп'ютер.

Увага! Окей Гугл - вбудований в Гугл Хром, не намагайтеся завантажити Окей Гугл окремо! У цій статті повна інструкція по установці і активації цієї функції в Гугл Хром.


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

Сучасні технології не стоять на місці, і зручний сервіс успішно перекочував ще й на персональні комп'ютери. Тепер кожен власник аккаунта в Гуглі може почати користуватися голосовим пошуком. Якщо перші версії мали проблеми з розпізнаванням російської мови, то останні оновлення подібних недоліків вже не мають.

Увага! Для Android це додаток можна скачати на плей маркет . Це офіційна версія.

Щоб скористатися технологією голосового введення, досить запустити на своєму ПК браузер Chrome, в якому і вбудований розпізнає модуль. Далі необхідно зробити наступні кроки:

 1. Зайти на російський домен Google, для цього в адресному рядку набрати www.google.ru і натиснути клавішу Enter. Раніше не можна було Окей Гугл завантажити на комп'ютер російською, система розуміла тільки іноземні мови, але останні оновлення все змінили на краще.
 2. Натиснути мишкою на іконку зображає мікрофон або вимовити «окей гугл».
 3. Коли відкриється вікно запиту, можна вимовляти шукану фразу, в результаті на екран комп'ютера будуть виведені посилання на сайти, що містять зазначені слова. Загалом, все, як і в разі ручного введення, тільки набагато зручніше і швидше.

Якщо слова були вимовлені невиразно, то комп'ютер повідомить про це написом і пропозицією повторити ще раз. Причому система автоматично визначає, якою мовою говорить користувач: російською, англійською, німецькою.

Увага Увага! Є ще одна класна програма потрібно лише скачати Гугл-планета земля безкоштовно , Щоб подорожувати по світу онлайн! Куди хочете Японія або Китай. Будь-яка країна на вашому комп'ютері.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

Крім пошуку потрібних сторінок голосова функція може стати в нагоді для інших завдань, наприклад, щоб дізнатися:

 • яка погода на вулиці;
 • скільки буде 1000 рублів в перерахунку на долари;
 • біографію відомих людей;
 • як доїхати до певного пункту.

На комп'ютер перенести все, що було можливо з Android-смартфонів, виключаючи, мабуть, тільки виключно телефонні можливості, наприклад, набір СМС.

Що робити, якщо Окей Гугл не працює?

Відразу варто відзначити, незважаючи на те, що пошукова система Google доступна для використання у всіх браузерах, функція Okay Google працює тільки в браузері Google Chrome. Тому якщо такої ще немає на комп'ютері, можна для використання Окей Гугл завантажити на комп'ютер безкоштовно програму Google Chrome . Робиться це досить просто переконайтеся самі.

Найчастіше функцію можна використовувати відразу після установки браузера, особливо якщо мова йде про ноутбук, адже в них мікрофон вбудований і завжди включений. Складніше виникають ситуації з настільними ПК, де перед першою пробою треба підключити мікрофон і вже потім налаштовувати звукову карту, на якій нерідко мікрофонний вхід відключений.

Визначити чи працює мікрофон можна за зовнішнім виглядом іконки мікрофона, якщо вона темного кольору, то все в нормі, можна говорити. Якщо ж світла - то треба розбиратися з причиною, чому мікрофон недоступний. Визначити чи працює мікрофон можна за зовнішнім виглядом іконки мікрофона, якщо вона темного кольору, то все в нормі, можна говорити

Іноді доводиться активувати голосову функцію вручну, для чого слід зайти в налаштування програми, натиснути «Показати додаткові налаштування» і після поставити галочку навпроти пункту «Увімкнути голосовий пошук по команді« Окей, Google »». Іноді доводиться активувати голосову функцію вручну, для чого слід зайти в налаштування програми, натиснути «Показати додаткові налаштування» і після поставити галочку навпроти пункту «Увімкнути голосовий пошук по команді« Окей, Google »»

Як правило, цих дій достатньо, щоб скористатися новою технологією, але якщо все одно нічого не працює, варто звернутися в службу технічної підтримки.

Ось так завдяки старанням компанії Google можна Окей Гугл завантажити на комп'ютер і зробити його помічником в пошуку інформації: «окей Гугл покажи мені рол дракон». Ухти працює!

 1. Прога для скачування відео з ютуба - швидко викачуємо будь-яке відео з ютуба безкоштовно!
 2. Hiberfil sys що це - видалення цього файлу звільнить гігабайти пам'яті.
 3. Telegram для комп'ютера скачати - Павло Дуров (творець VK) зробив відмінну програму, я вже юзаю, а ви ?!

Що робити, якщо Окей Гугл не працює?
Що робити, якщо Окей Гугл не працює?

Новости