Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Огляд кріптовалютной біржі Бітфінекс - все про популярну майданчику для торгівлі

 1. Огляд кріптовалютной біржі Bitfinex.com
 2. Bitfinex біржа - офіційний сайт
 3. Реєстрація на Бітфінех
 4. верифікація аккаунта
 5. Введення і виведення коштів на біржі Bitfinex
 6. Обмін і торгівля криптовалюта на біржі Bitfinex
 7. Як торгувати на Bitfinex?
 8. Переваги та недоліки біржі Бітфінех

Біржа криптовалюта Bitfinex виглядає дуже успішною і популярною є торговельний майданчик, але виявляється, що і у неї в шафі завалялося чимало скелетів

Біржа криптовалюта Bitfinex виглядає дуже успішною і популярною є торговельний майданчик, але виявляється, що і у неї в шафі завалялося чимало скелетів. Чи придатна вона для трейдингу і якими перевагами готова окупити свої недоліки, ми і спробуємо розібратися в цій статті.

Огляд кріптовалютной біржі Bitfinex.com

Якщо ви не новачок на кріптовалютном ринку, то напевно знаєте, що Bitfinex - це біржа з ​​ТОПу. Щодня на ній прокручуються колосальні суми в межах 1,5-2 $ млрд. І кожен поважаючий себе трейдер має на ній свій аккаунт. Біржа дійсно одна з найбільш шанованих і шанованих, а завдяки можливостям, які вона надає кріптоторговцам, чисельність користувачів Bitfinex активно зростає.

Така ситуація не здається дивною, адже на Bitfinex представлено понад ста торгових пар, створені комфортні умови для трейдингу і зовсім необов'язково проходити процедуру верифікації. Більш того, гонконгські розробники майданчика навіть спробували зробити російськомовний переклад і, хоч він жахливо кульгає на обидві ноги і часом без перекладу зрозуміліше що і як, ніж з ним, таку лояльність до своїх клієнтів не можна не відзначити.

Біржа Bitfinex розпочала свою роботу в 2012 році, коли торгових майданчиків для операцій з криптовалюта було не так і багато. У 2014-му це була найбільша кріптобіржа з ​​обсягом операцій в біткоіни в розмірі 10% від всього ринку.

В даний час біржа славиться своєю безпекою і прагненням у всьому слідувати букві закону. Наприклад, якщо ви захочете оперувати Фіатом, який на біржі представлений лише доларами, то вам буде потрібно пройти тотальну перевірку особистості. При цьому потрібно буде не просто заповнити анкетку і прикріпити скан паспорта - у Bitfinex все набагато серйозніше. Але не завжди безпеку біржі була на висоті і саме тому Bitfinex «злегка» підмочила свою репутацію в 2015 році, а потім і в 2016-му. Причому обидва рази крадіжки були досить солідними - спочатку хакерам вдалося поцупити трохи менше 12 тис. Біткоіни, а в другій - вони заволоділи сумою в 70 $ млн. В цифровому золоті. Такі події не залишилися непоміченими і викликали загальний резонанс, але біржі вдалося вийти сухою з конфузу і протягом 8 місяців вона погасила своїм клієнтам всі борги.

Сьогодні добре ім'я біржі продовжують паплюжити тим, що пов'язують її з криптовалюта Tether. Якщо хто не знає, то нагадаю, що творці кріптодоллара спочатку стверджували, що кожна монета підтверджена реальним вічнозеленим доларом, але потім з'явилися підозри, що кріптодоллари карбуються в довільному порядку. Де суть і причому тут Bitfinex - розібратися не так просто, але можна відзначити, що репутація у біржі продовжує бути досить скандальною. Можливо це лише підступи заздрісників і конкурентів, а можливо, вони мають під собою грунт. Відповідь на це запитання знають лише самі керівники iFinexInc., Які і є творцями Bitfinex.

Паралельно зі всім цим галасом біржа продовжує утримувати лідируючі позиції і популярність серед користувачів нітрохи не вичерпується. Організаторам Bitfinex навіть довелося штучно обмежити кількість щоденних реєстрацій, точно так же, як і біржі Binance. Для цього біржа допускає до повноцінних дій тільки тих учасників, які вчинили поповнення рахунку в розмірі 10000 $. Цим самим дією майданчик підкреслює, що є біржею для професійного трейдингу і радить новачкам з невеликими сумами спробувати щастя на інших торгових платформах.

Bitfinex біржа - офіційний сайт

При відвідуванні офіційного сайту Бітфінекс за адресою https://www.bitfinex.com, ви відразу ж зверніть увагу на зовнішній приємний вигляд біржі і якесь прагнення до модного нині мінімалізму. Якщо на головній вам буде потрібна допомога перекладача, то ви тут же можете змінити версію на російськомовну, але попереджаю, не чекайте, що після цього дії біржа стане для вас «як на долоні». Насправді переклад здійснював який-небудь гонконгський товариш з дуже віддаленим розумінням російського, інакше такі труднощі перекладу вкрай важко пояснити. Але і за спробу бути до російського трейдеру ближче стоїть поставити організаторам жирний плюс, можливо, в подальшому ми побачимо і більш коректний переклад.

Прямо з головною на пропонують відкрити новий обліковий запис ( «OPEN ACCOUNT») або скористатися демо-версією сайту, яка покаже всі особливості роботи з Bitfinex ( «VIEW DEMO»). Тут же в шапці сайту можна авторизуватися і потрапити в акаунт, якщо ви його зареєстрували раніше ( «LOGIN»), дізнатися про особливості роботи майданчика і звернутися до служби технічної підтримки. Нижче по сторінці нам відкриються котирування основних криптовалюта в співвідношенні до долара, біткоіни і ефіру. Опустившись в підвал сайту, ви зможете дізнатися абсолютно все про майданчику - якщо відсутність грамотного перекладу не завадить вам зачерпнути потрібну інформацію про Bitfinex. Відгуки про біржу свідчать про те, що в цілому, значущих проблем в роботі з майданчиком не виникає і зорієнтуватися на ній досить просто.

Реєстрація на Бітфінех

Якщо раніше можливість реєстрації була на bitfinex заблокована, то сьогодні завести аккаунт все ж можна, але тільки тим, хто готовий грати по-крупному. Отже, якщо ви готові почати торгівлю з Bitfinex і маєте в своєму розпорядженні сумою в 10000 $ для трейдингу, то можна сміливо відправитися на офіційний сайт біржі, для того щоб пройти на ньому процедуру реєстрації.

Вона не займе багато часу, можна навіть сказати, що вона елементарна - тут не треба бути великим знавцем англійської або гонконгської інтерпретації російської мови.

 1. На головній виберіть «OPEN ACCOUNT» або «Реєстрація».
 2. Далі ставимо прапорці, погоджуючись з новими положеннями біржі по реєстрації учасників:
 3. Підтверджуємо, що ми самий що ні на є досвідчений трейдер, інакше біржа відправить нас «вчитися» на інші майданчики «простіше». Тому якщо ви абсолютний новачок в трейдингу і криптовалюта, не знаєте, що таке блокчейн або ефіріум, то вам на Бітфінекс будуть не раді.
 4. Погоджуємося, що нові рахунки не беруть участі в торгівлі, якщо на них не зосереджена сума в 10000 $ (або еквівалент в криптовалюта).
 5. Даємо згоду на те, що в разі необхідності верифікації готові почекати 6-8 тижнів.
 6. Розуміємо, що Bitfinex - це не гаманець і якщо наші гроші будуть лежати на її рахунках бездіяльності, то з них, можливо, буде стягуватися комісія.
 7. Далі тиснемо «Proceed» і проходимо стандартну процедуру реєстрації.
 8. Вкажіть свій логін, адресу електронної пошти, пароль, часового поясу і введіть капчу у відповідне віконце. Наостанок залишається натиснути кнопку «OpenAccount».

верифікація аккаунта

Далеко не всім користувачам біржі необхідно проходити на ній верифікацію. Вона не буде потрібно в тому випадку, якщо ви не маєте наміру працювати з доларом. Для того ж, щоб вводити і виводити фіат в його особі необхідно підтвердити свою особистість. Пояснюється такий підхід боротьбою з відмиванням грошей - в крипті ж нас ніхто поки посилено не контролює.

 1. Щоб верифікувати на біржі авторизуйтесь і в своєму особистому кабінеті знайдіть іконку користувача (розташована вона в верхньому правому куті).
 2. В який вистрибнув списку виберіть «Верифікація».
 3. Далі на сторінці виберіть «BeginVerification».
 4. Заповніть анкету, давши відповіді на різні питання про себе і ваших діях в якості трейдера.
 5. Підтверджуємо чесність заповнених даних наданими скринами - документи повинні бути англомовними.
 6. Далі йдемо в банк і беремо виписку з рахунку, з яким будуть проводитися операції введення / виводу. Її також надаємо в вигляді скан.
 7. Останній крок - зробіть скан рахунки за комуналку на ваше ім'я, яка не старше 3-х місяців.

За новим регламентом роботи біржі, процедура перевірки особистості може зайняти пристойне час - від 6 до 8 тижнів.

Введення і виведення коштів на біржі Bitfinex

Перше питання, яке хвилює користувачів після створення аккаунта на біржі bitfinex - як внести гроші? Завести і вивести кошти на Bitfinex можна з використанням криптовалюта або фіата у вигляді долара. Набагато вигідніше здійснювати поповнення рахунку і виводити кошти в крипті, так як в цьому випадку комісію з вас не візьмуть. Поповнюючись в доларах, важливо враховувати два аспекти - ви повинні бути верифікованим учасником, а за саму операцію стягується 0,1% комісійних, але не менше 20 $.

Таким чином, набагато простіше і дешевше використовувати в своїх операція крипту, благо, здійснювати їх можна не тільки з битком і ефіром, так як список допустимих для поповнення і виведення монет великий. Якщо ж і його вам буде недостатньо, то скориставшись обмінником криптовалюта , Ви зможете з легкістю завести кошти на свій аккаунт.

Обмін і торгівля криптовалюта на біржі Bitfinex

Торгові принципи Bitfinex мало чим відрізняються від особливостей ведення спекулятивних операцій на інших майданчиках. Вам буде доступна біржова торгівля і маржинальна. У першому випадку, ви будете оперувати власними коштами, в разі маржинальної торгівлі - засобами, взятими у інших клієнтів біржі в кредит. З останньою можливістю варто бути дуже обережними, так як на кредитні кошти сильно не розгуляєшся. У тому випадку, якщо кредитні кошти підуть в просідання, то ваші ордера будуть закриті, а ви можете понести збитки.

Як торгувати на Bitfinex?

Для здійснення угоди в розділі «Торгівля» виберіть криптовалюта і вкажіть торгову пару - зверніть увагу, що найчастіше криптовалюта торгуються в парах з біткоіни, ефіром і доларом. У блоці зліва заповніть ордер на вчинення правочину, вказавши суму, кількість монет і тип угоди. Обов'язково враховуйте комісію біржі, яка вираховується за принципом «Maker-Taker» і може скласти від 0% до 0,2%.

Торгові інструменти на Bitfinex представлені лімітними ордерами, ринковими, стоп-лосс, «onecancelsother» і «fillorkill».

Переваги та недоліки біржі Бітфінех

Підсумовуючи цю статтю, хотілося б відзначити, що в цілому, Бітфінекс - це гарний майданчик для трейдингу, але підійде вона далеко не всім. В першу чергу тому, що сама біржа обмежує коло тих трейдерів, яким вона буде по плечу і за смаком. Переваг у Bitfinex дійсно багато:

 • Зручний інтерфейс, присутні всі необхідні торгові та аналітичні інструменти.
 • Є російськомовний переклад, хоч він місцями незрозумілий, а місцями повністю відсутній.
 • Великі щоденні обороти до 2 $ млрд., Лідируючі позиції біржі серед конкурентів.
 • Представлена ​​достатня для ефективної торгівлі кількість пар - 103.
 • На Бітфінекс можна зустріти велику кількість токенов і монет, які присутні далеко не на всіх біржах - криптовалюта IOTA , Токен TRON або який-небудь SingularDTV.
 • Проходити верифікацію зовсім необов'язково, так як торгувати, успішно заводити і виводити кошти можна і без неї.
 • Присутня можливість здійснювати операції з Фіатом.
 • Демократичні комісії за принципом «Maker-Taker».

У той же час не можна забувати про значні недоліки:

 • Двічі біржа була схильна до великим пограбуванням.
 • Сьогодні можливості для реєстрації обмежені, отримати доступ до повноцінного функціоналу можуть тільки великі трейдери (від 10000 $).
 • При дрібних операціях з доларом стягуються великі комісії.
 • Якщо буде потрібно пройти верифікацію, то потрібно надати велику кількість документів, а чекати результату доведеться до 8 тижнів.

Як бачите, Бітфінекс - біржа суперечлива. З одного боку, вона є вигідною майданчиком для трейдингу, яка працює вже далеко не перший рік і має велику кількість користувачів. З іншого - у своєму ставленні до клієнтів біржа намагається зайняти максимально вигідну позицію для себе, посилюючи умови для дрібного трейдера і здійснюючи спроби поступово витіснити його з ринку.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Як торгувати на Bitfinex?

Новости