Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Огляд Recovery Toolbox - програм для відновлення даних з різних носіїв

 1. Recovery Toolbox for Flash
 2. резюме
 3. Recovery Toolbox for RAR, Recovery Toolbox for ZIP
 4. резюме
 5. Recovery Toolbox for CD Free
 6. резюме
 7. замість висновку

Збереження даних - поняття досить хитке. І якщо на персональних комп'ютерах ситуація згладжується наявністю всіляких кошиків тощо, то з портативними пристроями все гірше. Ну хіба не образливо випадковим натисненням всього однієї-двох кнопок відправити в небуття сотню, а то й дві хороших кадрів?

програма Recovery Toolbox for Flash від компанії Recovery Toolbox допоможе заповнити цей прикрий недолік.

Recovery Toolbox for Flash

Recovery Toolbox for Flash, як видно з назви, дозволяє відновлювати дані з флеш-дисків. Підтримуються всі типи карток, а також пристрої, підключені по USB. Єдине обмеження - програма працює тільки з системою FAT, тобто для USB-дисків в NTFS вона не годиться. Демоверсія дозволяє сканувати диск для пошуку віддаленої інформації, але має обмеження в п'ять файлів для відновлення. Повна розрахована на одного користувача версія коштує сімсот рублів.

Встановивши і запустивши програму, бачимо таке вікно:

Головне вікно програми

Вибравши диск і папку для зберігання тимчасових файлів (зверніть увагу, на диску повинно бути достатньо місця, і він повинен відрізнятися від відновлюваного), доведеться почекати: програма буде аналізувати структуру диска, з'ясовуючи, що можна відновити, а що - вже немає. Швидкість цього процесу, наскільки показало тестування на двох флешках (256 Мб і 4 Гб), залежить не стільки від ємності диска (хоча це все одно впливає), скільки від кількості змін в FAT-таблиці. Простіше кажучи: чим частіше ви записували або видаляли інформацію, тим довше буде проходити аналіз.

Після перевірки програма автоматично видасть наступне вікно:

Список знайдених файлів

У цьому списку файли поділяються на дві категорії - ті, які можна відновити, і ті, які можна відновити частково (залежить це знову ж від кількості циклів перезапису інформації). Виділено вони відповідно чорним і сірим. Якщо потрібно знайти якийсь певний елемент, наприклад віддалену фотографію, то варто уважно переглянути всі папки і, знайшовши, відзначити тільки його. На жаль, програма не показує дату видалення файлу, тому, якщо мова йде про декілька папках з однаковими назвами, доведеться вибрати на пробу кілька файлів.

Якщо ж мета - відновити з диска все, що тільки вийде (наприклад, після випадкового видалення папки з КПК), то варто спочатку натиснути кнопку Check only good files, а потім вручну додати до списку всі помічені сірим текстові файли і їм подібні. Відновлювати пошкоджені .exe, .dll та інші програмні файли - безглуздо, так як помилка вже в одному байті, швидше за все, призведе до їх непрацездатності.

Після виділення потрібних файлів натисніть Save для їх збереження. Програма автоматично скопіює файли в вказану папку і відкриє її.

резюме

Програма для активних користувачів гаджетів, особливо таких, де не передбачена можливість поставити програму (наприклад, Handy Explorer для смартфонів P800 / 900) для запобігання випадкового видалення файлів.

Recovery Toolbox for RAR, Recovery Toolbox for ZIP

Іноді бажання повернути все назад виникає не відразу, а через деякий час. Наприклад, помилка читання важливого архіву може виявитися через тривалий час після того, як ви випадково зачепили працює портативний HDD. Зазвичай зіпсована частина в заархівованому файлі означає його повну непридатність, проте іноді інформацію можна відновити. Для цього є програми на зразок Recovery Toolbox for RAR і Recovery Toolbox for ZIP.

Вікна цих програм абсолютно ідентичні, як і принципи роботи з ними, тому обмежимося описом тільки Recovery Toolbox for RAR - все нижческазане буде ставитися і до Recovery Toolbox for ZIP.

Інтерфейс гранично простий

В ході тестування було створено три "битих" файлу - в одному був відрізаний кінець (імітація повністю завантажених файлів), в іншому кілька випадкових символів були замінені нулями (імітація збою записи), а третій представляв собою одну з частин, створених Total Commander за допомогою інструменту розбиття файлу (імітація предпросмотра при скачуванні подібних файлів). Потім була зроблена спроба полагодити їх. На жаль, ні з першим, ні з другим випадком обидві програми не впоралися (втім, як і стандартний WinRAR).

Зате в третьому випадку обидві програми від Recovery Toolbox змогли знайти частково пошкоджений файл - малюнок GIF, на відміну від стандартної процедури відновлення.

Файли, які можна зберегти. Другий частково пошкоджений, але може бути відновлений

На жаль, демоверсія не дозволяє відновлювати файли - тільки подивитися на список невідновних даних. (Вартість повної версії кожної з програм - сімсот рублів.)

резюме

Обидві програми переважно для тих людей, яким важливо будь-яку ціну витягнути дані з пошкодженого архіву. Звичайним користувачам, швидше за все, вистачить стандартних функцій WinRAR, тим більше що ціну на ці інструменти відновлення дуже низькою назвати не можна.


Recovery Toolbox for CD Free

Навіть якщо всі критичні дані були завчасно збережені на CD- або DVD-болванки, завжди є ризик пошкодження навіть цих більш невибагливих, ніж жорсткий диск, носіїв.

Зазвичай якщо диск зовсім не визначається системою, тобто неможливо переглянути навіть його структуру, то пошкодження серйозні і в домашніх умовах врятувати дані, швидше за все, не вдасться. Однак якщо проблема полягає лише в тому, що один або кілька файлів не повністю читаються (зовсім не читаються), то програма Recovery Toolbox for CD Free може вам допомогти.

Йде відновлення файлу з CD

Інтерфейс у цієї утиліти такої ж, як і у вищеописаних, тому освоєння програми просто і інтуїтивно зрозуміло. Що ж стосується ефективності, то як приклад був обраний один із стандартних CD-дисків з фільмом DivX. Власне, 700-мегабайтний файл фільму був пошкоджений і не копіювався жодним з звичайних методів. Перевірка диска іншою утилітою - CDCheck - показала, що в файлі помилка контрольної суми.

Recovery Toolbox при аналізі швидко виділив неушкоджені області файлу, досить швидко скопіював їх на диск і взявся за повільне сканування та копіювання подряпаного ділянки. Шматок приблизно в 50 Мб оброблявся близько години, але результат виявився відмінним - отриманий відеофайл був майже без дефектів.

резюме

Одна з програм, які відновлюють дані з CD- або DVD-диска і роблять це досить непогано. Безкоштовна, тому цілком заслуговує на місце в папці Program Files.

замість висновку

Всі ці програми працюють і можуть допомогти в скрутну хвилину. Але все ж, незважаючи на наявність таких корисних інструментів, найнадійнішим способом захистити інформацію від втрати залишаються регулярні резервні копії на різні носії!

Ну хіба не образливо випадковим натисненням всього однієї-двох кнопок відправити в небуття сотню, а то й дві хороших кадрів?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно